NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Könnyes búcsú Caldwelltől:
Pro Football Weekly @ProFootballWkly
Peyton gets some help. #Broncos RT @JasonColeYahoo: Andre Caldwell signs 2-yr deal with Denver

Andre Caldwell @caldwell87
Denver here I come! It's bittersweet! I'll miss all the whodey fans but I'm excited to be a Bronco!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Talán meglepő, de BJGE volt a Pats első számú futója az utolsó két évben.tomi-tomi
Igen, a Patse akiknel a futason nincs akkor hangsuly es igy szedett ossze 4 ev alatt 2000 yardot. Szoval hiaba volt #1 futo, szerintem nincs elso szamu futo tapasztalata es egyenlore nem tudjuk hogy birja-e ha tenyleg neki kell hoznia a yardokat. Mert egy masodeves Daltonnak kicsit tobb segitseg kell mint Bradynek.

Remelem jo lesz, de azert en meg nem tennek pipat az RB kerdes melle.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
még 1 LMJ Draft és rendben is vagyunk.Amadeus91
Ennél szerintem lényegesen jobb opciók is vannak, ha mondjuk második vagy harmadik körben húztok RB-t.vassadi
A 3. körben kétlem hogy Jamesnél lényegesen jobb opciók lesznek. Tudom, törpe, elhasznált, a stílusa halálra van ítélve ebben a csoportban, de akkor is bírom. A 2. kör más tészta. Ott jöhet Lamar Miller vagy Wilson. Ők komoly fegyverek. A local hero-t is bírom, de LMJ-re nem cserélném.

Egyébként az RBk minőségével szerintem nem lesz baj. A kérdés a oline. Arra kell most koncentrálnunk offense oldalon.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
még 1 LMJ Draft és rendben is vagyunk.Amadeus91
Ennél szerintem lényegesen jobb opciók is vannak, ha mondjuk második vagy harmadik körben húztok RB-t.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
körülbelül egy hete azt mondtam magamba ha bush/bjg egyike jön akkor meg vagyok elégedve.
de annyira beleéltem magam abba hogy jön bush, hogy kicsit keserű lett a mosoly..

rb pick kell, mondjuk egy bjg-lmj párost én is preferálnám 😉Rush
Ne spóroljátok le az E betűt a nevének a rövidítéséből! Így elveszik, hogy mennyire találó a beceneve.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
körülbelül egy hete azt mondtam magamba ha bush/bjg egyike jön akkor meg vagyok elégedve.
de annyira beleéltem magam abba hogy jön bush, hogy kicsit keserű lett a mosoly..

rb pick kell, mondjuk egy bjg-lmj párost én is preferálnám 😉


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ha #1 futokent szerepel akkor pedig az elso 4-en, csak mert Bengals85
akkor mar az elson lesz 3.Mikey
Durva, hogy nekem is ez jutott először eszembe. Tuti az első meccsén elveszti a szüzességét.
Ha mázlista, akkor nem hordják vissza TDre 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
még 1 LMJ Draft és rendben is vagyunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jo hogy itt, de szerintem ezzel a futo kerdes messze nincs megoldva mert nem hiszem hogy BJG-vel terveznenek mint #1 futo. Talan magasabb koros RB pick?
Amugy en is birom es kell egy hasonlo kaliberu futo akarkit hoznak melle ha hoznak. Viszont en komoly penzt mernek ra tenni hogy mondjuk az elso 6 meccsen lesz elejtett labdaja. Ha #1 futokent szerepel akkor pedig az elso 4-en, csak mert Bengals85
Talán meglepő, de BJGE volt a Pats első számú futója az utolsó két évben. (Woodhead sokkal inkább Faulk utód 3rd down RB. Ridley tavaly idény közben BJGE sérülése alatt kezdte átvenni a szerepét, de a két egymás utáni fumble miatt snap-et sem kapott.)
Nem ismerem a Bengals RB-k (bal)sorsát, de ez a srác nem fog fumble-t véteni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Ha #1 futokent szerepel akkor pedig az elso 4-en, csak mert Bengals85
akkor mar az elson lesz 3.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Jó lesz ő itt sztem, én bírom a srácot. Meg kell találni a szerepét, és akkor hasznos fog lenni.szaba
Egy az egyben átveheti Benson szerepét, nem kell neki keresni 😀MarioAna
Ja, csak annál kicsit jobban mozog. 😛
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Jo hogy itt, de szerintem ezzel a futo kerdes messze nincs megoldva mert nem hiszem hogy BJG-vel terveznenek mint #1 futo. Talan magasabb koros RB pick?
Amugy en is birom es kell egy hasonlo kaliberu futo akarkit hoznak melle ha hoznak. Viszont en komoly penzt mernek ra tenni hogy mondjuk az elso 6 meccsen lesz elejtett labdaja. Ha #1 futokent szerepel akkor pedig az elso 4-en, csak mert Bengals


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Jó lesz ő itt sztem, én bírom a srácot. Meg kell találni a szerepét, és akkor hasznos fog lenni.szaba
Egy az egyben átveheti Benson szerepét, nem kell neki keresni 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Jó lesz ő itt sztem, én bírom a srácot. Meg kell találni a szerepét, és akkor hasznos fog lenni.
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
BJGE eddig no fumble viszont nem egy vágtázó, stabil 3-4 yardos futó...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
bennem azert vannak vegyes erzesek, mert gozom nincs, mire lesz kepes benjarvus no.1 backkent.
bar az szinte biztosra veheto, hogy bensonnal rosszabb nem lesz.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Adam Schefter
RB BenJarvus Green-Ellis reached agreement on a three-year deal with the Bengals.
😮 😮Rush
Vegyes érzések. 😕 😊

Joe Reedy @joereedy

Meant to say official announcement of the signing not expected until tomorrow

Ebből már nem lesz Bushnasheem
Én azért BJG-nek is örülök, igazi workhorse, még ha nem is olyan produktív. Meg nem egy fumblegyár (eddig). Mellé még egy kis gyors mozgékony srác és kész is a dual-threat.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Adam Schefter
RB BenJarvus Green-Ellis reached agreement on a three-year deal with the Bengals.
😮 😮Rush
Vegyes érzések. 😕 😊

Joe Reedy @joereedy

Meant to say official announcement of the signing not expected until tomorrow

Ebből már nem lesz Bush

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Adam Schefter
RB BenJarvus Green-Ellis reached agreement on a three-year deal with the Bengals.
😮 😮


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Comcast SportsNet New England's Mary Paoletti is reporting that the Bengals are close to signing New England Patriots free agent running back BenJarvus Green-Ellis, according to a source.Cincy Jungle
hmm...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
szükség nagy úr.

Marvin volt az Oregon Pro Day-n is. (LMJ)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát sztem max szívni vmi denveri spannal. nem állnak jól WR-rel, de ennyire szarul se.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
én a barnákat is "hallottam".

Wimbleynek is tettük ajánlatot állítólag, nem is rosszat. mondjuk marvin mindig hősszerelmes volt ezekbe a tweenerekbe.gabtsi
Ja, Reedy írt a Browns és a Packers érdeklődéséről. Még az is lehet, hogy elsőkörös LBt húzunk, ha úgy alakul. Wimbleyt annyira nem sajnálom. 5 évre 35M nagyon komoly pénz.

Caldwell meg megy Manningékhez?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
így viszont érdekessé válhat, hogy Marvin miért beszélgetett személyesen Burfict-tel a Pro Day-n. Egyébként ha már hülyék, néztem azt a 85-s cuccot amit linkeltem is, ahogy látom Marvin elég jól bírja cérnával a hülyékkel, van 1 pedagógiai érzéke. (Már amennyire ez 1 videóból megállapítható)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én a barnákat is "hallottam".

Wimbleynek is tettük ajánlatot állítólag, nem is rosszat. mondjuk marvin mindig hősszerelmes volt ezekbe a tweenerekbe.

ami nem hajlik, az törik!