NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
nemtudom, de nekem a guard poszt meg whartonnal egyutt is baszott nagy need.
wharton, boling, hudson.
ez akkor is keves, ha boling hozza azt, amit benne latok.
decastro/glenn koll ide!

jason allen? ohmm... valaki mondjon mar rola valamit!Mikey
Első körös playa. 2004ben nagy éve volt safetyként a Voluntteersben, ami elég volt Sabannek, hogy a Dolphinsba vigye. Ott ordas nagy bust cornerként, főleg mert a tackle nem ment neki.
A Texansban viszont mindenki dicséri és sajnálják, hogy elhoztuk. Olvass át a topikjukba, ha van időd-kedved. Nekem bejövős.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
nemtudom, de nekem a guard poszt meg whartonnal egyutt is baszott nagy need.
wharton, boling, hudson.
ez akkor is keves, ha boling hozza azt, amit benne latok.
decastro/glenn koll ide!

jason allen? ohmm... valaki mondjon mar rola valamit!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek mennyire igazak azon hírek, miszerint Reggie Nelson még ma dönt, hogy a ti vagy a Jets ajánlatát fogadja el? 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
de hosszú a reggel Amerikában...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Az első körben jó lenne DeCastro és CB (bár ha Jones visszajön, akkor nem okvetlenül), után meg tényleg BPA. Remélem idén is összejön a középső körökben egy Atkins-szerű bivaly pick, a többi már mind1. Jöhet DT, WR, LB, RB, Oline, attól függően, hogy ki lesznek bent. Persze ehhez a nagy nyugalomhoz kell, hogy Sims és Lawson visszajöjjön. Egész jól állunk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nelson ma reggel dönt a hírek szerint. Ha visszajön egy 1-2 koros rookieval teljesen rendben is van a secondarynk. főként ha jó is lesz az újonc és hall is egészséges.

meg egy rb jön, és bőven nyomhatjuk a BPA-t a drafton, nincs igazi ordító need.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Allennek én nagyon örülök, benne megvan a potenciál hogy jó CB legyen, nem hiszem hogy FS-nek akarjuk erőltetni. Én szvsz egy olyan opciót látok, hogy Crockerre egy olyan szerepkört kitalálnak, mint Woodsonra a Packersnél. Allen és Hall szélen, Crocker egyel bentebb nickelben szabad foglalkozásban 😀, a két predator közül az egyik SS-t játszik, a FS poszt viszont még mindig kérdés nálam.
Whartont annyira nem ismerem, de ahogy láttam ő elég jó lehet nekünk, sokkal olcsóbban mint egy Nicks jött volna.
-Teljesen jó LG, sőt, még tackle-ben is elkaristol vész esetén.
-Sokba van Wharton, de gyakorlatilag nélkülözhetetlen. Eleve igen jó guard, ráadásul ha Gross kiesik, akkor abszolút nincs senki rajta kívül, akire rá lehet bízni a blind side-ot.
-Whartont nagyon sajnálom, mert nagyon jó OG, de túl nagy volt a fizuja és spórolni kellet, bár nem rajta spórolnék.
Panthers topik
Ezek alapján én nagyon örülök neki, ahogy Allennek is, csípem a fizikális cornereket 😊 .
Még mindig van cap room gondolom, könyörgöm hozzuk már vissza Nelsont, legalább az 1 biztos pontot a secondaryben ne bontsuk meg (jó, talán Hall visszatérés után is nagyon jó lesz, de ez is kérdéses).
Na meg egy WR sem ártana, aki jobb mint Jerome, de az már nem nagyon van (Lloyd-ot tudtam volna díjazni).
Egy workhorse RB mellé húzunk valami kis playmaker csávót aki csinál 2meccsenként egy 40yd-os TD futást, és repülünk is a PO-ba 😛 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Jason Allen's new contract is 2 yrs $8.2M

az nem annyira backup pénz. viszlát nelson!gabtsi
Ja, ez valószínűleg kezdő gázsi. Allen mehetne FSbe? Nem ismerem annyira a játékát. Azt látom, hogy a fősulin legalább annyit játszott safetyt, mint cornert. Alkatra is elmegy középen.

Úgy tűnik a DB válogatásnál szóba sem jöhet nem első körös játékos. Szegény Mays 😕 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Jason Allen's new contract is 2 yrs $8.2M

az nem annyira backup pénz. viszlát nelson!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
"Mark Berman, sports director at KRIV, Fox 26 in Houston reported via Twitter that the Cincinnati Bengals contacted the agent for Texans free agent tight end Joel Dreessen. This comes after Cincinnati lost out on Chicago Bears TE Kellen Davis, who re-signed in the Windy City."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Porter távolodóban, bár Allen gondolom/remélem nem kezdőnek jön. Nickelnek tökéletes és tavaly kifejezetten jó éve volt emlékeim szerint.nasheem
Hall, Allen, Clements, +draft, + Porter?Amadeus91
Mint tudjuk jó CBből sosem elég, így akár ezt is el tudom képzelni. Persze a draft pick tuti első körről hátsókörösre vált. Hall shutdown, Porter ball hawk, Allen Jones helyén, Clements FS, az ifjak meg tanuljanak és bizonyítsanak 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Porter távolodóban, bár Allen gondolom/remélem nem kezdőnek jön. Nickelnek tökéletes és tavaly kifejezetten jó éve volt emlékeim szerint.nasheem
Hall, Allen, Clements, +draft, + Porter?Amadeus91
valószínű így porter skippelve.. aztán ha mégsem, öröm és bódottá (inkább mint a csalódás) 😀


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Porter távolodóban, bár Allen gondolom/remélem nem kezdőnek jön. Nickelnek tökéletes és tavaly kifejezetten jó éve volt emlékeim szerint.nasheem
Hall, Allen, Clements, +draft, + Porter?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nelson 24 órán belül dönt arról, hogy Jets v Bengals v titkos 3. fél

cincyjungle

Jason Allen?! (wikin is fenn van, ha ez azt jelenti, hogy Porter off...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Porter távolodóban, bár Allen gondolom/remélem nem kezdőnek jön. Nickelnek tökéletes és tavaly kifejezetten jó éve volt emlékeim szerint.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Adam Schefter @AdamSchefter
And now the Bengals also have signed Jason Allen. (???)


több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
nagy plusz arra amit írtál gabtsi!
de nasheem-el is egyet kell hogy értsek.
nem szabad túlfizetni a játékosokat, de éreztetni kell hogy itt vagyunk. fel kell tüzelni a népet, mert nem csoda hogy alig járnak ki a meccsünkre, és így kezelik a csapatunkat ahogy.
meg kell találni a kettő közötti utat. és sztem bush-porter avagy ha bush nem bjg idehozatala az lehet. (sztem)Rush
Akkor most én is jól leírtam ugyan ezt még egyszer 😊nasheem
az a pár mp nem oszt nem szoroz 😀 ...aztán reménykedjünk hogy a tengerentúlon is így gondolják 😛


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
nagy plusz arra amit írtál gabtsi!
de nasheem-el is egyet kell hogy értsek.
nem szabad túlfizetni a játékosokat, de éreztetni kell hogy itt vagyunk. fel kell tüzelni a népet, mert nem csoda hogy alig járnak ki a meccsünkre, és így kezelik a csapatunkat ahogy.
meg kell találni a kettő közötti utat. és sztem bush-porter avagy ha bush nem bjg idehozatala az lehet. (sztem)Rush
Akkor most én is jól leírtam ugyan ezt még egyszer 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Meggyőzhető vagyok és megalkuvó. Jöjjön Bush vagy legalább Porter 😊

Kétségtelen, hogy egyik véglet sem szerencsés választás. Itt is a középút megtalálása a legfontosabb. Ha kell, akkor hozni kell FAt. Ha megéri kicsit túl kell fizetni. Akit muszáj, azt meg kell tartani, aki pótolható az menjen. A lényeg, hogy minden lépés teljes szaldója pozitív legyen. Tényleg előfordulhat, hogy egy túlfizetett sztár, többet át akkor is, ha utána személy szerint jó statokat hoz. Nem egyszerű szakma ez sem.
A stabil és stabilan eredményes franchise szempontjából draft>>>>>>>>FA. Ez nem is kérdés. A csoportunk úgy sem a veretes FA igazolásoktól híres, mégis 3 csapat tolongott a POban. Bízzunk benne, hogy amit látunk innen pár ezer kilométerről tudatos építkezés és nem töketlenség.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
nagy plusz arra amit írtál gabtsi!
de nasheem-el is egyet kell hogy értsek.
nem szabad túlfizetni a játékosokat, de éreztetni kell hogy itt vagyunk. fel kell tüzelni a népet, mert nem csoda hogy alig járnak ki a meccsünkre, és így kezelik a csapatunkat ahogy.
meg kell találni a kettő közötti utat. és sztem bush-porter avagy ha bush nem bjg idehozatala az lehet. (sztem)


több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
én már annyira beleéltem magam ebbe a bush dologba, hogy el nem tudnám képzelni más mezben. nagyon nagy előre lépés lenne az ő leigazolása.
hoznánk elé 1-2 guard-ot a drafton, ami persze daltonnak is jót tenne, hisz kell neki nagyon a futás.

csak a fentebb említett dolog.. "small market team a Bengals" ...ezért is inkább esélytelen a dolog min esélyes.

+porter. (bár sanszos hogy csak médiafogás) de nekem ennyi elég is volt, hogy mi állunk a legközelebb hozzá. jobban kezdtem benne bízni.
és ha belegondolunk, körülbelül ez a két ember plusz a g a drafton választ el bennünket attól hogy megálljuk a helyünket a po-ban. ámen!


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
távol álljon tőlem, hogy a patriots-szal takarózzam, és haljon meg a lovam, hogy ezt teszem, de két dolog:
1, we are not collecting talents, we are building a team. - bb, talán vkinek itt a fórumon az aláírásában is van/volt. szóval kurva jó játékos nicks, de akinek csak az a fontos, hogy a legjobban fizetett megaraj legyen, bárhol, bármilyen körülmények között, azzal én tartanám a három lépés távolságot. és jót tett volna a többiek motivációjának ? nem hiszem. én is útálom mikor hoznak a céghez egy főokost, aki már máshol raj volt (vagy az se), de ide újként jön és meg kell adni neki a pénzt, holott szart se tud arról, hogy itt mit kell csinálni, és kurvára nem biztos, hogy egyáltalán valaha meg fogja érteni. ez nem erősíti a már egy ideje bent lévőt abban, hogy érdemes tenni a programért, mert jutalmazni fogja neked évek után.
de abban egyetértek, hogy jelezni lehet, hogy itt vagyunk, tavaly nyáron kellett volna.

másfelől, nézd meg tom brady-t. gsn majd kijavít ha hülyeséget mondok, de sztem kb a 70-80%áért szerződött le annak amit valójában kaphatott volna, ha minden centért veri az asztalt. nem tette és ez fontos a csapat későbbi egybetartása szempontjából. amikor majd sokan járulnak a kasszához, lehet mutogatni, hogy "nézd itt a csapat 3x sb győztes csodagyereke, ő nem kért ennyit, te miért tennéd ?". és erre nagy szükség lesz nálunk is a közeljövőben, és ezt nem kellene szétkúrni feltétlenül azért mert sok a pénz.

nem hibátlanok, de sztem nem gondolkodnak rosszul ezen a téren, így lehet értékes és egészséges közösséget építeni, amire szükség van. jó draftok kellenek és megtartani a magot, és minden rendben lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Pat Sims-el mi a helyzet?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Sajnos az új CBA óhatatlanul emeli a béreket, azaz most az szív, akinek futó szerződése van. Az FA mindig drága volt, most meg rohadt drága. Nincs vele gond, hogy huszadrangú senkikre nem költünk 10-20 milkákat, de még azzal sem, hogy jó játékosokra ennek sokszorosát. Nem is vártam sok igazolást, de Ruckert és Fanenét együtt elengedni szerintem hiba volt. Fanene túl is lett fizetve és kezdeni is akar, így őt nem volt érdemes tartani. Ruckert én itt fogtam volna.

Amit hiányolok (egyelőre), az valami villantásféle. Jelezzük, hogy mi is a térképen vagyunk, számolni kell velünk, komolyan gondoljuk, hisszük, stb. Jelzés kifelé és jelzés befelé is.
Nicks ilyen lehetett volna, ráadásul pont a legdurvább hiányposztunkra. Persze ehhez túl kellett volna fizetni, ami igazságtalan, inflálja a többiek bérét, de sajnos ez van. Ha Busht hozzuk, akkor majdnem ugyan ez összejöhet. Ugyan Nicks jobb G, mint Bush RB, és a poszt is fontosabb (szerintem), de ettől még nagyon nagy előrelépés lenne. Kicsit kevésbé, de igaz ez Porterre is. Persze ehhez mindkettőt túl kell majd fizetni a jelenlegiekhez képest. Hall miatt Porter pénze érzékenyebb pont, de Bush összejöhet. Szóval bármelyikük jön már osztom is a B+-t. Az FA úgyis azoknak való, akik szarul draftolnak 😊

Jó elgondolkozni Marion, Nicksen vagy a menőbb WReken, de ritka az ilyen fogás. Most sem az zavarigazán, hogy nem jött össze, hanem hogy nem is beszéltek rólunk a legnagyobbaknál, holott minimum a cap space predesztinálná rá a csapatot. Remélem Bush lesz a kivétel minden alól!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nyilván tul van mar a zeniten, de solid playa, igazi mentor típus, aki nagyon kell boling és decastro mellé. Jó húzás.

ami nem hajlik, az törik!