Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
aaaaa. én mar annyi mindent el akartam hinni a csapattal kapcsolatban, ez mar nem oszt nem szoroz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
jah, ami nem valami nagy homoritas...
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jim mcnally csatlakozott a stabhoz mint OL consultant. majd 30 evet dolgozott az NFL-ben mint OL coach, javarészt nálunk az sb (munoz) idokben.

Utoljára a bills-nel volt, jó 5 éve, talán helmut-nak lesz vmi up to date infoja, de jó szakembernek tartják, amiből sosem elég. mindenesetre tetszik h töltjük a staffot, nagyon kell.

Meg az lesz nagyon erdekes h a director of football operations pozíciót ki veszi át. ha oda hoznak vmi kulsost, akkor kanaan van. de ez várhatóan csak a draft utan derül ki.

Reméljük vmi készül.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Adam Schefter
Former Oakland CB Stanford Routt reached agreement with the Kansas City Chiefs

Routt kilőve, Carr?Amadeus91
Részemről jöhet 😀 , igazából jobban örülnék neki mint Routtnak örültem volna. Bár még várjuk ki a végét, Carr is maradhat jó pénzért a KC-nél, már feltéve ha Bowe-ra teszik a taget és nem rá 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
Adam Schefter
Former Oakland CB Stanford Routt reached agreement with the Kansas City Chiefs

Routt kilőve, Carr?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
én soha nem adnék (nagy) pénzt RB-ért, D-Jaxért meg főleg.

viszont OL hét van a PFF-nél, OT pass blocking effiency-vel indul a hét, kedvenc LT-nk a második legjobb a ligában (Dahl nem ér), persze nekünk az első:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/20/2011-pass-blocking-efficiency-offensive-tackles/

és akkor már egy interjú is készült vele:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/20/interview-with-andrew-whitworth-tackle-cincinnati-bengals/
kötelező nem csak Bengals fanoknak.gabtsi
Andy azért nem panaszkodhat a fal szélére. A Dagi is előkelő helyen. Csak a barnák párosa jobb a mieinknél. Kár, hogy a fal közepe olyan amilyen. No de majd Nicks-szel és DeCastroval 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én Jerry Rice-t 😊

amúgy VJ sem az a kimunkált vki, viszont kurva nagy és nehéz mellédobni, ő is feküdne Dalton játékának, de nem az a 2. WR ami nekünk kellene.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
most a hülyét mire érted ? mert lehet h egyetértek.
de sztem úgy hülye mint Ocho, egy idióta.

de nem úgy mint Jerome. mert Simpsonnak a futballtudásával vannak komoly gondok, ellenben Stevie az egyik legjobb route futó, nem lép mellé, iszonyú gyors, és számtalan helyen tudod használni, Jerome-ot csak X-ben.
SJ az egyetlen WR aki össze vissza szopatta Revist. egyáltalán nem hülye és képes folyamatosan jól teljesíteni. sztem nem jó párhuzam.

sztem a legjobb FA WR Bowe után.gabtsi
Nálam Vincent Jackson előrébb van. Úgy értem a hülyét ahogy te, mint Ocho 😀. Viszont emellé még képes rendszeresen droppolni, bár már ebben is javult: Lowered his dropped passes from 13 in 2010 to just 5 in 2011.-->PFF szerint.
Reggie Waynet látnám még szívesen, nem horror pénzért 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
most a hülyét mire érted ? mert lehet h egyetértek.
de sztem úgy hülye mint Ocho, egy idióta.

de nem úgy mint Jerome. mert Simpsonnak a futballtudásával vannak komoly gondok, ellenben Stevie az egyik legjobb route futó, nem lép mellé, iszonyú gyors, és számtalan helyen tudod használni, Jerome-ot csak X-ben.
SJ az egyetlen WR aki össze vissza szopatta Revist. egyáltalán nem hülye és képes folyamatosan jól teljesíteni. sztem nem jó párhuzam.

sztem a legjobb FA WR Bowe után.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
ha WR-t akarunk, sztem Stevie Johnson lenne a legeslegjobb opció. sztem komplettebb mint Wallace, tökéletesen kiegészítené Greent, és ő pont az ami nekünk kell. Kérdés, hogy Marvin / Brown papa szeretne e bajlódni (?) az új Ochocincoval, de a pályán biztos h nagyon fasza lenne. és állítólag nem akar a Bills annyi pénzt adni neki amennyit ő szeretne, akár FA is lehet.

viszont ha Nickset meg tudnánk szerezni, akkor a legnagyobb needünk szűnne meg, és lőhetnénk az első kört a szélrózsa bármely irányába. akár WR-re is. jézus mi baszó offense lehetne.

annyira idegállapotba kerültem itt az eddig jó hírekről (gondolok itt az összeállt edző All-Stars-ra elsősorban), meg gondolom nem csak én, hogy talán ez lenne az eddigi legjobb pillanat h Mike bácsi kinyissa a pénztárcát.gabtsi
Stevie Johnsont én csípem, de nekünk nagyon nem lenne jó, mert pont olyan "hülye" mint Jerome...megbízhatatlan elkapó, nekünk pont olyan valaki kell Green mellé aki folyamatosan jól teljesít.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én soha nem adnék (nagy) pénzt RB-ért, D-Jaxért meg főleg.

viszont OL hét van a PFF-nél, OT pass blocking effiency-vel indul a hét, kedvenc LT-nk a második legjobb a ligában (Dahl nem ér), persze nekünk az első:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/20/2011-pass-blocking-efficiency-offensive-tackles/

és akkor már egy interjú is készült vele:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/20/interview-with-andrew-whitworth-tackle-cincinnati-bengals/
kötelező nem csak Bengals fanoknak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
mondjuk ennyi erővel ráizgulhattak volna D-Jax-re is, vagy ha már kibaszás akkor Rice-ra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ahogy olvasom a fórumokat, kb mindenki megvan bolondulva, hogy mozduljunk rá wallace-ra (mondjuk ezen emberek egy része jövőre franchise taget osztana Daltonra, szóval óvatosan), hát nézzük.

ugye csak abban az esetben jöhet szóba a story, ha nem vágják arcon a taggel, "csak" egy RFA tendert kap. ez esetben ez kevesebb mint 3 millió pénzegység jövőre, és egy első kör bánná. nekünk kettő van, de az eredetit kell adni, így menne a 21. pick. nyilván nem adnánk egy első kört egy évre egy playaért, szóval hosszútávút is kellene adni neki, gondolom ilyen 6-9 millió / év körüli összegért.

sztem miért ne:
valóban kell nekünk Wallace ? az ok, h a Steelersszel ki lehet baszni, ezért elvileg már megérné. de tényleg. viszont azon felül én nem látok olyan érvet ami miatt feltétlenül kellene. rettenet gyors az ember, igazi mélységi célpont, foghatatlan. de Roetlishberger is aluldobja rendszerint, mi lenne egy jóval kisebb karú Daltonnal ? ha rendszeresen vissza kell jönnie a labdáért akkor miért jó h annyira gyors ?
Flanker van, green, split endben tudna játszani megfelelő hatékonysággal ? sztem nem, főleg nem ennyiért nem.

de legalább ennyi pénzből simán megszerezhető Nicks (ha Brees kapja a taget), nem sokkal többért SuperMario és akkor még az első kört sem kell beáldozni.
ha WR-t akarunk, sztem Stevie Johnson lenne a legeslegjobb opció. sztem komplettebb mint Wallace, tökéletesen kiegészítené Greent, és ő pont az ami nekünk kell. Kérdés, hogy Marvin / Brown papa szeretne e bajlódni (?) az új Ochocincoval, de a pályán biztos h nagyon fasza lenne. és állítólag nem akar a Bills annyi pénzt adni neki amennyit ő szeretne, akár FA is lehet.

viszont ha Nickset meg tudnánk szerezni, akkor a legnagyobb needünk szűnne meg, és lőhetnénk az első kört a szélrózsa bármely irányába. akár WR-re is. jézus mi baszó offense lehetne.

annyira idegállapotba kerültem itt az eddig jó hírekről (gondolok itt az összeállt edző All-Stars-ra elsősorban), meg gondolom nem csak én, hogy talán ez lenne az eddigi legjobb pillanat h Mike bácsi kinyissa a pénztárcát.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Egy szimpatikus T.J. Houshmandzadeh interjú
“I saw that and I was thinking, ‘What are the Bengals doing? It’s like they’re putting together an all-star coaching staff’”

Másik érdekes sztori:
A. Collins ranks fourth in our free agency ranking at tackles
Érdekes állítás.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
60 millió az idei sapka alatt megmaradt pénz tovabbgorgetesevel értendő. ez kb 15 guriga.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Tartok tőle,hogy már nagyon közel van a div győzelmetek,ez nem utópia...😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
nagyon erdekes, h mig egyes oldalakon csak 40-45 millio dollar kozotti cap space-rol irnak, addig masokon 60 millio kornyekirol.
de pl. adam schefter is 60-at ir, neki meg en hinni szoktam.

(ilyen szempontbol speciel sokkal jobban szeretem mind az nhl-t, mind az mlb-t, mint ligat. ott tudni minden szamot pontosan.)

60 millio. figyelembe veve a sok sajat free agentet is, ez 2-3 minimum szolid free agent szerzodteteset teszi lehetove.

ha ezt okosan csinaljak lewisek, es a draftot is mar-mar szokasosan jol lehozzak, nagyon durva csapat lehet itt mar '12-ben.

jaj be szep is lenne egy div. gyozelem, aztan 22 ev utan ujra meccse(ke)t nyerni a playoffban is...
latszik, h meg nem ebredtem fel rendesen, meg mindig almodozom...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
leigazoltuk Aaron Brown-t. 6th körös pick volt 2009ben Detroitban, 22 meccsen játszott.

Amadeus91
A Preseason legjobbja volt nálunk állandóan.
Aztán eljött a szezon és eltűnt.
Sok sikert neki, remélem nálatok beválik.

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
azon azert nagyot nevettem, mikor cincy jungle-on a bengals 007-es ugynokenek neveztek hue jacksont.
vegulis jol csinalta hue. jol lehuzta a raiderst, igy utolag nezve.

aaron brown? nekem tetszik. backupnak jobb lehet mint scott.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
leigazoltuk Aaron Brown-t. 6th körös pick volt 2009ben Detroitban, 22 meccsen játszott.

úgy fest nem csak mi gondoljuk jó ötletnek Bush-t.
http://bleacherreport.com/articles/1070103-nfl-free-agency-will-michael-bush-be-a-cinicinnati-bengal-in-2012?utm_source=newsletter&utm_medium=newsletter&utm_campaign=cincinnati-bengalsAmadeus91
Brown legnagyobb előnye, hogy nincs elhasználva 😊
Ha a bleacher írt bushról, azzal el is dőlt, hogy nem jön hoizzánk 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
leigazoltuk Aaron Brown-t. 6th körös pick volt 2009ben Detroitban, 22 meccsen játszott.

úgy fest nem csak mi gondoljuk jó ötletnek Bush-t.
http://bleacherreport.com/articles/1070103-nfl-free-agency-will-michael-bush-be-a-cinicinnati-bengal-in-2012?utm_source=newsletter&utm_medium=newsletter&utm_campaign=cincinnati-bengalsAmadeus91
NFL.comon van egy video ahol arrol beszelgetnek hogy ki hogy koltene el az alulkoltekezo csapatok penzet es nalunk azt hiszem Sapp ut azt mondta egy CB-t es egy RB-t hozna, RB-nek Busht mondta CB-nek meg Webbet. Utobbi lehet csak azert mert korabban mindenki mast megvett mas csapatokkal.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
leigazoltuk Aaron Brown-t. 6th körös pick volt 2009ben Detroitban, 22 meccsen játszott.

úgy fest nem csak mi gondoljuk jó ötletnek Bush-t.
http://bleacherreport.com/articles/1070103-nfl-free-agency-will-michael-bush-be-a-cinicinnati-bengal-in-2012?utm_source=newsletter&utm_medium=newsletter&utm_campaign=cincinnati-bengals

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nice move :o

asszem sose dolgozott defense-ben, de jó ember és sok mindent megérdemel azért az elso és második korert.

Ja és editke: ma routt járt nálunk viziten, oaklandbol jönne és asszem a secondarybe, de csak véletlen lehet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
hue jackson visszater, mint secondary es special teams assistant.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nelson tag? Na ne már. Ha menni akar ő mehet, majd jönnek a fiatalok és esetleg visszahozzuk Nedut 😊nasheem
azért jó lenne, ha maradna, csak ne 6,5 milláért.Amadeus91
Persze, ez nem is kérdés, de tagelni kicsit erős lenne.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."