Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
pedig én nem is vagyok családtag.

azé örülni csak szabad nem ? 😊gabtsi
adoptált alak vagy 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
pedig én nem is vagyok családtag.

azé örülni csak szabad nem ? 😊gabtsi
"Mostohatestvér"
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Akkor most mi lesz a Rivers revanssal?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pedig én nem is vagyok családtag.

azé örülni csak szabad nem ? 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Micsoda csodálatos nap. 😊gabtsi
választhacc


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Micsoda csodálatos nap. 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nincs az az RB, aki ilyen belső fal mögött jól fut. Persze Richardsont nagy csípem, de szerintem hiba lenne felmenni érte.
Ráadásul a Wyche mock kivételével Richardson kimegy még a Cards pick előtt. Wyche meg ugye egész hozzánk csúsztatta.

A Cardstól inkább azért tartok, nehogy lenyúlják DeCastrot.nasheem
könyörgöm ennyi pickkel pont be lehetne tömködni a csapat testén tátongó lyukakat (de gyönyörű megfogalmazás volt), ne most kezdjünk már el cserélgetni. 😕 Húzzunk G-t, CB-t első körben, majd 2.-3. körben jön egy nem agyon használt futó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nincs az az RB, aki ilyen belső fal mögött jól fut. Persze Richardsont nagy csípem, de szerintem hiba lenne felmenni érte.
Ráadásul a Wyche mock kivételével Richardson kimegy még a Cards pick előtt. Wyche meg ugye egész hozzánk csúsztatta.

A Cardstól inkább azért tartok, nehogy lenyúlják DeCastrot.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
állítólag egyeztetunk a carsinalsszal az elso korosukrol, mert trent richardsont akarjuk. Egy forrás szerint. elég lmaonak gondolom ezt február végen.gabtsi
sosem lehet eleg koran kezdeni.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
állítólag egyeztetunk a carsinalsszal az elso korosukrol, mert trent richardsont akarjuk. Egy forrás szerint. elég lmaonak gondolom ezt február végen.gabtsi
Nem tudom mennyire jó Richardson, de RB-ért nem adnék olyan magas picket, főleg hogy milyen emberek kerülnek ki később (Foster, Blount...), jó lesz nekünk 1/21re a bentmaradó 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
állítólag egyeztetunk a carsinalsszal az elso korosukrol, mert trent richardsont akarjuk. Egy forrás szerint. elég lmaonak gondolom ezt február végen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nelson felé volt már ajánlattétel?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
nehany szosszenet cj-rol:

Defensive coordinator Mike Zimmer interviewed for two head coaching positions this past offseason, and his contract expires after this year. Asked if he could envision himself staying in Cincinnati, he told The Cincinnati Enquirer he wasn't opposed to it. "Sure," he said. "You never know. Maybe they won't want me here next year. So many different things can happen."

...

Defensive coordinator Mike Zimmer to The Cincinnati Enquirer on seven defensive players who started at least one game being free agents: "I have no idea what the defense will look like at this point in time. Hopefully, we can get some back. I hope we can get them all back. That's probably not realistic to think that's going to happen."

...

"With the running back situation the way it is we need to address it if there's a top of a line guy there," Gruden said. "What's exciting about the backs is I think there are a number of them that can come in here and help out a lot.

"Obviously guard is important. The left guard, right guards are free agents. McGlynn is a free agent. So it's important for us to get a young, talented guy at guard. I know it's not the most popular thing to do all the time to draft a guard. 'Oh gee, a guard.' But if it’s a guy that can start here for a long time and play every offensive snap, it's important. So I would say guard, back and then obviously always looking for a receiver."

azert a guard poszttal kapcsolatosan szepen teljesen ellentmondott lewisnak. 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nos, mégis kerül hozzánk pick Nelsonért, a Bengals idei 7. körös pickje a mienk a jaguars.com szerint:
"The Jaguars right now have seven draft selections - one in each round. They gave up their seventh-round selection in the trade with the Jets for safety Dwight Lowery, but they have a seventh-round selection from Cincinnati as part of the Reggie Nelson trade."iktriad
még így is nagy üzlet volt a mi oldalunkon.Amadeus91
Igen, sajnos. Ezt (is) eltoltuk (illetve az akkori DB edzőink).
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nos, mégis kerül hozzánk pick Nelsonért, a Bengals idei 7. körös pickje a mienk a jaguars.com szerint:
"The Jaguars right now have seven draft selections - one in each round. They gave up their seventh-round selection in the trade with the Jets for safety Dwight Lowery, but they have a seventh-round selection from Cincinnati as part of the Reggie Nelson trade."iktriad
még így is nagy üzlet volt a mi oldalunkon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nos, mégis kerül hozzánk pick Nelsonért, a Bengals idei 7. körös pickje a mienk a jaguars.com szerint:
"The Jaguars right now have seven draft selections - one in each round. They gave up their seventh-round selection in the trade with the Jets for safety Dwight Lowery, but they have a seventh-round selection from Cincinnati as part of the Reggie Nelson trade."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
http://www.cincyjungle.com/2012/2/25/2823473/nfl-insider-believes-the-cincinnati-bengals-will-make-a-run-for

Bízzunk benne, hogy nem zörög a haraszt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
pedzegetik h esetleg hudson is lehetoseget kaphat arra h bejatssza magat a kezdo rg pozicioba.

...meresz lenne ket rookie guarddal nekivagni a szezonnak. mert boling ugyanugy veheto annak, 3 meccs nem a vilag.

persze ketsegtelenul tehetseges mindketto.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Mathis rohadt jó volt itt is. nagyon bírtam, illett is a falunkba. érthetetlen mi ez a Livings mánia a stábban. :mad:

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
igazából ha lenne 1 normális fal, lehet Benson sem lett volna ilyen siralmas. Persze a fumble gyár attól még üzemelne...Amadeus91
Hát szvsz, Bensonnak azért volt a 2jó éve nálunk, mert nagyon jó futásblokkoló fal volt előtte (ejj, Benson fanként de nehéz ezt leírni 😀 )...előtte meg az egyik leg-labdabiztosabb futó volt, most kezdett el fumblikat termleni 😕 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
igazából 1 (2) Guardra vagyunk 1 bitang jó offensetől..... viszont a Whit-Csöcsi páros meglehetősen az elit fele tendál.


Mathis nem overrated egy kicsit?Amadeus91
+még egy megbízható WR, Green mellé+egy-két használható futó...de még mindig jobb, mintha egy egész OL hiányozna. 😀
Statisztikák alapján Mathis a legjobbak között van :/ ...Nálunk tavaly ennyire nem volt jó ha jól emlékszek?MarioAna
igazából ha lenne 1 normális fal, lehet Benson sem lett volna ilyen siralmas. Persze a fumble gyár attól még üzemelne...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
igazából 1 (2) Guardra vagyunk 1 bitang jó offensetől..... viszont a Whit-Csöcsi páros meglehetősen az elit fele tendál.


Mathis nem overrated egy kicsit?Amadeus91
+még egy megbízható WR, Green mellé+egy-két használható futó...de még mindig jobb, mintha egy egész OL hiányozna. 😀
Statisztikák alapján Mathis a legjobbak között van :/ ...Nálunk tavaly ennyire nem volt jó ha jól emlékszek?

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
igazából 1 (2) Guardra vagyunk 1 bitang jó offensetől..... viszont a Whit-Csöcsi páros meglehetősen az elit fele tendál.


Mathis nem overrated egy kicsit?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Már jó pár napos hír, de én csak most olvastam. Korábban volt szó róla itt, hogy az Oline-unk széle az egyik legerősebb a ligában, a teljes fal pedig erős közepes:
13. Cincinnati Bengals (5th)
Run Rank 18th, Pass Rank 6th, Penalties Rank 30th
The Bengals had some problems at right guard without Bobbie Williams on the field. Clint Boling struggled in the first four games and Mike McGlynn wasn’t overly impressive when he came in at the end of the season. What happens at the guard spots will be something to watch going forward, as the line as a whole did an excellent job in putting Andy Dalton in a position to succeed.

Best Player: It remains Andrew Whitworth (+11.0) who had some problems with his run blocking brought on by a mid-season knee injury, but was one of the finest pass protectors in all the league.

Worst Player: Left Guard Nate Livings (-10.4) had some fine moments (especially his shut down of Antonio Smith in Week 14), but was all too often capable of being beaten like a drum. Ahtyba Rubins’ handling of him in Week 12 is a solid example of this.



Eddig persze semmi extra. Ami bassza a csőröm az a lista további része. Szerintetek ki lett a legmagasabbra értékelt falember? Evan Mathis...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
aaaaa. én mar annyi mindent el akartam hinni barmivel kapcsolatban, ez mar nem oszt nem szoroz.gabtsi
agreed.

😀