Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
cincy jungle-on van egy cikk arrol, h a free agency idejen new orleans fele lelkesen nezelodhetunk.
carl nicks/robert meachem/marques colston miatt.

erosen ketlem, h barmelyiket leigazolna brown bacsi, de ezert is fogadnam vegtelen orommel, ha megis.
pont ilyen jatekosok kellenenek ide az egy szinttel feljebb lepeshez.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
Benson jópofa. Évente - majdnem hónapnyi pontossággal - szedi be a balhékat.

nálam secondary, OG, RB ami feltétlen kell. Ezek látszottak a leginkább - ezek hiánya - a WC meccsen is. Összes többi poszton partyban tudtunk lenni a szezon során. (Sőt!) Jó lenne valami nagy nevű FA -t hozni. De nem veteránt, hanem aki hosszú távon is segíteni tudna. Én feltétlen megtartanám Nelson-t (hamár így belejött), Sims-t, Frostee-t. Jerome-t is, valami olyan szerződéssel, hogy ha hülye akkor ki lehessen ingyen rakni. Mert egyéként hatalmas playekre képes. Futóknál Lynch-cselnem lennénk előrébb, kb. mint Benson, csak talán nincs még elhasználva. Rice über lenne, pénz van rá, csak esély nincs, de feltétlen valami gyors játékosban gondolkodnék futó poszton. Drafton meg jöjjön LMJ párnak. (de szép is lenne)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
It Doesn't Even Lead The League: Bengals Players Have Eight Off-The-Field Incidents Since 2010

Dating back two years, there have been eight incidents with Bengals players.

January 29, 2010: Rey Maualuga arrested for a DUI.
May 4, 2010: Maurice Purify arrested for disorderly conduct (bar fight).
June 29, 2010: Cedric Benson arrested for misdemeanor assault.
July 10, 2011: Adam Jones arrested for disorderly conduct and resisting arrest.
July 14, 2011: Marvin White arrested for simple assault disturbing the peace.
July 17, 2011: Cedric Benson arrested and charged with assault.
January 19, 2012: Jerome Simpson indicted on one count of trafficking marijuana.
February 10, 2012: Rey Maualuga charged with misdemeanor assault.


egyszer elnenk meg, mi bengals szurkolok, h nem tartozik kedvenc csapatunk az elmezonybe!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
ket ilyen vicc guard mogott szinte mindegy, ki a futo. szoval szvsz eloszor a guard posztot kene megoldani, az rb raer.
boling egynek adott, de egy masik mindenkepp kell, mert a vilag szegyene lenne, ha livings meg 1 evet kezdene.
h ezt most draftrol vagy free agencyrol oldjak meg, oly' mindegy, bar egy elit og sokba faj, igy a draft eselyesebb.

ha ez megvan, lehet gondolkodni ki legyen a futo. en tuti draftrol hoznek embert, mert az kevesbe van leelve, de ez maganvelemeny.

amugy meg kell tartani szinte mindenkit, mert ebbol a csapatbol csak 2-3 playmaker hianyzik, minden mas adott.
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
En Lynchnek nem orulnek tulsagosan, szerintem o nem lenne nagy elorelepes nalunk Bensonhoz kepest, es talan Bush sem. Marmint azert Benson is hozogatja a yardokat, es az elobbi ket uriember is elsosorban ezt tenne, biztos yardokat hozna (meg Lynch robbanna parat), de azert nem akkora playmakerek es szerintem az hianyzik. Igazabol szinte barkit hozunk is ide en nemtudom mar elkepzelni hogy mukodni fog a futojatekunk.. CB-t meg en draftrol oldanam meg bar nem ismerek senkit a prospectek kozul..
Meg szerintem Simpson nem annyira fontos lancszem az FAk kozul. Orulnek ha megtartanank es szerintem van esely hogy jovore robban, de nem egy potolhatatlan lancszem. Amugy nem tudom felfogni hogy nem o kapta a Play of the Year dijat.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
FÁzunk picit?
Akiket szerintem muszáj megtartani:
Rome, Collins, Rucker, Fanene, Nelson, Lawson, Jones, Sims, Nugent, AdamJones, Pressley.
Döbbenetesen hosszú sor, úgyhogy gondolom megint lesz fájó pont...
Ki kellene a szintén bő választékból? Mindenek előtt RB. A Lynch és Rice szintű futókat hagyjuk. Nem nekünk találták ki őket.
Gondolom Hillis sem ide vágyik. De Bush, Snelling, LenDale White vagy Cadillac durván jó lenne.
CB (szintén a top játékosokat nem figyelembe véve): Reshean MAthis, Richard Marshall... de inkább draft legyen.
G: Nicks 😊, Rachal, Jake Scott és Zuttah, ha felszed pár kilót.

És még persze sokan mások.nasheem
Cadillacnek én is örülnék, rotációs rendszerben ő kurva jó lenne...ha nem égett volna már ki 😕 . Bush nagyon nagy fogás lenne, én szvsz Lynchnek is örülnék, állat ő ha fejben ott van a meccsen 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
FÁzunk picit?
Akiket szerintem muszáj megtartani:
Rome, Collins, Rucker, Fanene, Nelson, Lawson, Jones, Sims, Nugent, AdamJones, Pressley.
Döbbenetesen hosszú sor, úgyhogy gondolom megint lesz fájó pont...
Ki kellene a szintén bő választékból? Mindenek előtt RB. A Lynch és Rice szintű futókat hagyjuk. Nem nekünk találták ki őket.
Gondolom Hillis sem ide vágyik. De Bush, Snelling, LenDale White vagy Cadillac durván jó lenne.
CB (szintén a top játékosokat nem figyelembe véve): Reshean MAthis, Richard Marshall... de inkább draft legyen.
G: Nicks 😊, Rachal, Jake Scott és Zuttah, ha felszed pár kilót.

És még persze sokan mások.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
nehogy unatkozzunk a nagy csendben:
"The manager of a downtown bar says Cincinnati Bengals linebacker Rey Maualuga was involved in a bar fight over the weekend where he injured the manager.

Cincinnati Police are still investigating the incident, and Maualuga has not been charged."

:tökfasza:gabtsi
a tavalyi dui miatt gondolom meg egy jo kis eltiltas is kinez majd neki...
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
h kivel jatszik a csapat otthon es idegenben, az mar regesreg megvan.
a hivatalos oldal schedule reszen elvileg van egy future opponents cucc, ott le van irva.
de emlekeim szerint san diegoban lesz a meccs.Mikey
Ja tenyleg es igen, idegenben lesz!!!! 😊 Az Oakland sajnos otthon, szoval arra akkor nincs eselyem eljutni de sebaj. Bar itt nem olyan draga egy repjegy, ha a Chargers sem jon ossze sporolok egy Cincinnati utazasra.
Azt tudtam hogy az ellenfelek megvannak de azt nem neztem hogy melyik otthon es melyik idegen. Mar csak abban kell biznom hogy nekem nincs semmi kotelezettsegem azon a hetvegen..


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
h kivel jatszik a csapat otthon es idegenben, az mar regesreg megvan.
a hivatalos oldal schedule reszen elvileg van egy future opponents cucc, ott le van irva.
de emlekeim szerint san diegoban lesz a meccs.
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Mikor jon majd ki a jovo evi meccsnaptar? Vagy legalabbis az, hogy kivel jatszunk otthon es kivel idegenben?

Igen kozel vagyok San Diegohoz, es azt tudom hogy jatszunk a Chargersszel, marcsak azert kell imadkoznom hogy itt jatszunk es lehetoseg szerint december kornyeken..


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Persze ilyen hátul már sokkal többet számít a BPA faktor. Ha lesz bent jó WR, TE vagy akár még egy G vagy CB, akkor azt kell húzni. No meg előttünk az FA, az majd szépen átrendezi a sorokat.nasheem

Igen, jó jatekos kell bárhova. OL, DL, LB, DB, RB, WR, elég sok helyre jöhet upgrade. fasza h mindenhol megvagyunk, de meccseket jó játékosokkal nyerünk, foleg h edzők is vannak hozza.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Hensley (ESPN AFCN blog) ugyanazokkal a számokkal kalkulál mint omar kelly a cap helyzetet illetően, azaz jelen állás szerint 44 millióval vagyunk a sapi alatt. 124 milliós plafonnal szamolva.
na most ez egyrészt rengeteg másfelől bőven lesz jövőre is csapat aki hozza a liga szinten elvárt minimumot. de utána négy év alatt átlag 89%-ot nekünk is kell évente, ami 124 milliónál 110 éves átlag, ha nem nő a cap. de 14-től új tv-s pénzek lesznek, ami jelentősen megdobja majd a cash átlagot.

ha a legfontosabb, előbb utobb várhatóan új szerződést kapó jatekosainkat nézem évi 20-25 milliónál több pluszt abból sem fogunk kihozni, így lehet még legalább 8-10 millió elkölteni való cash, amiből ket jó FA kijöhet. (csak zárójelben, józsi meg nem tartása a számok tükrében teljesen erthetetlen.)

a költést akár idén el is lehetne kezdeni, elég baba fa osztály van, majd meg beszéljünk róla a nagy draft láz elott. Kiváncsi vagyok nyílik e majd a tárca, remélhetőleg nam a. bryant módra.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
nalam legfeljebb hatso korokben.
adott 2 veteran starter (amennyiben nelson marad, es mar miert ne maradna?), valamint adott 2 project future starter.
wilsont ujra kell igazolni, h legyen depth is, es megvagyunk.Mikey
Hát én Crockert nem erőltetném és abban sem vagyok biztos, hogy Wilsont megtartjuk. A CB, RB, OG, DT posztok után nálam jöhet S pick. Persze ilyen hátul már sokkal többet számít a BPA faktor. Ha lesz bent jó WR, TE vagy akár még egy G vagy CB, akkor azt kell húzni. No meg előttünk az FA, az majd szépen átrendezi a sorokat.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
nehogy unatkozzunk a nagy csendben:
"The manager of a downtown bar says Cincinnati Bengals linebacker Rey Maualuga was involved in a bar fight over the weekend where he injured the manager.

Cincinnati Police are still investigating the incident, and Maualuga has not been charged."

:tökfasza:gabtsi
Gondolom csak gyümölcsleveket szürcsölt a bárban, mert ugye tavaly megfogadta, hogy többet nem piál. Így viszont részeg sem lehetett, azaz tuti vétlen áldozat.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nehogy unatkozzunk a nagy csendben:
"The manager of a downtown bar says Cincinnati Bengals linebacker Rey Maualuga was involved in a bar fight over the weekend where he injured the manager.

Cincinnati Police are still investigating the incident, and Maualuga has not been charged."

:tökfasza:

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így így.
plusz ha lesz új corner (legyen!), akkor clements is beljebb zavarható.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
nalam legfeljebb hatso korokben.
adott 2 veteran starter (amennyiben nelson marad, es mar miert ne maradna?), valamint adott 2 project future starter.
wilsont ujra kell igazolni, h legyen depth is, es megvagyunk.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
írtam egy mockot a csapatnak, esetleg vélemények? 😉
Megpróbálkozok én is egy ilyesmivel a Bengalshoz:
1/17: Cordy Glenn, OG, Georgia
1/21: Alfonzo Dennard, CB, Nebraska
2/21: Brandon Thompson, DT, Clemson
3/21: Doug Martin, RB, Boise State
4/21: Jamie Blatnick, DE, Oklahoma State
5/21: Nick Provo, TE, Syracuse
5/31: Greg Childs, WR, Arkansas
6/21: Darius Fleming, OLB, Notre Dame
7/21: Tashaun Gipson, CB, Wyoming

nagyjából a needek orvosolva lennének, és még pár prospect is jönne akik jók lehetnek idővel 😊 .MarioAna
MarioAna
Egynek elmegy😊
HA nincs DeCastro, akkor Glenn jó lehet (szépen illene a falunkba), de ő már nem annyira egyértelmű első pick nálam. Helyette jöhetne RB vagy CB, attól függően ki van még bent.
Thompson nem rossz pick 2/21-re, de én inkább egy Poe szerű hústornyot szeretnék a Dlineba. Ta'amut például erősen fixírozom. Doug Martin 3/21-re? Jöjjön, de emlékeim szerint majd mindenhol előrébb írják.
Fleminget imádják az írek és jó kis ST playa lehet belőle. A többieket sajna nem ismerem.

Szerk.: Ja, egy safety azért elférne a draftunkon.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
...a nagyon fontos 6/31-es pick kimaradt.

amugy alomdraft.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
írtam egy mockot a csapatnak, esetleg vélemények? 😉
Megpróbálkozok én is egy ilyesmivel a Bengalshoz:
1/17: Cordy Glenn, OG, Georgia
1/21: Alfonzo Dennard, CB, Nebraska
2/21: Brandon Thompson, DT, Clemson
3/21: Doug Martin, RB, Boise State
4/21: Jamie Blatnick, DE, Oklahoma State
5/21: Nick Provo, TE, Syracuse
5/31: Greg Childs, WR, Arkansas
6/21: Darius Fleming, OLB, Notre Dame
7/21: Tashaun Gipson, CB, Wyoming

nagyjából a needek orvosolva lennének, és még pár prospect is jönne akik jók lehetnek idővel 😊 .MarioAna

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
az szerintem nem kerdes, h akarnak-e brownek kezdeni valamit azzal a ~30 millioval, mert ha jol tudom, kotelezo elerni a capet.
tehat inkabb csak az a kerdes h kikre koltik.

remelhetoleg pl. sims, maualuga, mike johnson es 1-2 elit free agent szerzodesere.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
omar kelly szerint nem rossz a cap helyzetünk, 80 millió van lekötve 2012-re, ez a legkevesebb az NFL-ben, 12 millióval kevesebb mint az utolsó előtti Titans. kb 121-125 közé vára az idei sapkát.
http://blogs.sun-sentinel.com/sports_football_dolphins/2012/02/nfl-salary-cap-projections-for-2012-season.html

kíváncsi leszek mit szeretnénk ezzel kezdeni, vagy szeretnénk e egyáltalán.gabtsi
Rövidesen muszáj lesz. Szerencsére.
Valami azt súgja extra jól jön a következő években Brown bá' spúrsága.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
omar kelly szerint nem rossz a cap helyzetünk, 80 millió van lekötve 2012-re, ez a legkevesebb az NFL-ben, 12 millióval kevesebb mint az utolsó előtti Titans. kb 121-125 közé vára az idei sapkát.
http://blogs.sun-sentinel.com/sports_football_dolphins/2012/02/nfl-salary-cap-projections-for-2012-season.html

kíváncsi leszek mit szeretnénk ezzel kezdeni, vagy szeretnénk e egyáltalán.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=473421#p473421

ha nem is koztudottan, de 4 eve az.