Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
Nelson tag? Na ne már. Ha menni akar ő mehet, majd jönnek a fiatalok és esetleg visszahozzuk Nedut 😊nasheem
azért jó lenne, ha maradna, csak ne 6,5 milláért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nelson tag? Na ne már. Ha menni akar ő mehet, majd jönnek a fiatalok és esetleg visszahozzuk Nedut 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
no way h nelsonnak adjunk 6.5 millát. 3nál többet én se adnék neki, garantált. incentive-vel viheti a többit, ha allpro v pro bowler lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/42431/franchise-tag-targets-bengals

Jamison Hensley szerint Nugent esélyes egy Tag-re, míg Nelson a "fekete ló", mert a taghez drága (6,5 millió a Safety tag) és h vannak olyan pletykák, hogy mehet(ne) Coyle után Miami-ba.Amadeus91
és tőle jobb FS-t hogy szereznénk? Csak mert nem igazán van használható FA erre a posztra? Esetleg tényleg, ha szerzünk CB-t akkor Clements bemehet S-nek, de az is lutri.
Ennyi pénzből, ha őt nem tartjuk meg, akkor kit akarunk? 6.5M valóban túlfizetett, de mérlegelni kell. Szvsz még így is megérné, én inkább rá költeném a pénzt, elvégre konstans jó teljesítményt hozott!

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/42431/franchise-tag-targets-bengals

Jamison Hensley szerint Nugent esélyes egy Tag-re, míg Nelson a "fekete ló", mert a taghez drága (6,5 millió a Safety tag) és h vannak olyan pletykák, hogy mehet(ne) Coyle után Miami-ba.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Viszont hunt legalább akkora zsidaj mint brown ha fizetésről van szó, de legalább van egy épeszű gm aki meggyőzi h miert kell megtartani (akar bowe kárára ha sok lenne a kettő neki). Rossz példához nem kell messze menni...gabtsi
Meglátjuk az új szabályokat lehet-e úgy értelmezni, hogy ne kelljen költeni?

Másrészt nekem tetszene, ha már elmegy Carr, akkor ide jönne. És neki is tetszene a rendszer. Jó lehetne itt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
az meg sokat nem jelent.
ahogy az sem jelentene, ha azt mondanak h minden szep es jo.
mert miert mondanak meg ilyenkor h sosem lesz mar a regi?

persze nem karogni akarok, csak az elsportoloknal az achilles-serulesek nem egyszeru dolgok... sokak felepules utani teljesitmenyen meglatszott mar.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
szerintem a fa cb semmikepp nem lenne marhasag. meg akkor sem ha jon mondjuk dennard a drafton.
engem speciel nagyon izgat hall achillese, ill. az, h rendbejott-e az teljesen, es h visszaveti-e a jatekat.
jo lenne kicsit tulbiztositani a dolgot.
adam jones tre, mas nincs, szoval egy hall, clements, fa cb, draft cb sem lenne tulzas.
persze ez esetben nem feltetlen elit fa cb-re kell gondolni, hanem csak egy szolid fa cb-re.Mikey
volt egy hír, hogy Hall újra mocorog(hat) már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
szerintem a fa cb semmikepp nem lenne marhasag. meg akkor sem ha jon mondjuk dennard a drafton.
engem speciel nagyon izgat hall achillese, ill. az, h rendbejott-e az teljesen, es h visszaveti-e a jatekat.
jo lenne kicsit tulbiztositani a dolgot.
adam jones tre, mas nincs, szoval egy hall, clements, fa cb, draft cb sem lenne tulzas.
persze ez esetben nem feltetlen elit fa cb-re kell gondolni, hanem csak egy szolid fa cb-re.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én annyira nem, sokkal többe kerülne mint amennyit ér sztem. és akkor Joseph témába nem kezdek most...

Sokkal inkabb carr, jó m2m cb aranyat ér, foleg nekünk, mégha futás ellen nem is _annyira_ jó.
gabtsi
Carr nagyon jó futás ellen. Elég nagy+fizikális játékos ráadásul. És annyit hadd mondjak ,hogy ő nem klasszikus CB2t játszik. Nálunk nincs CB1 meg CB2. Övé a jobb oldal, akárki jön szembe. Megatront és Fitzet is ráküldték, meg VJ-t rendszeresen ugye. De megoldja. Miatta van ez a rendszer, mert mindegy, hogy ő vagy Flowers áll ott.

Ezért életbevágó Carr megtartása, vagy azonnal bevethető jó corner igazolása. De előbbi egyszerűbb és biztosabb. Routt például nem olcsóbb. Ellenben rengeteget szabálytalankodik. ÉS öregebb 3 évvel (Carr 25).ulpianus
persze h jó arra írtam h nem _annyira_ jó, mint flowers mondjuk, aki pl sztem a liga legjobb cb-je run supportban.

Rendszert tekintve nálunk is ugyanez volt, amíg ket életképes jatekosunk volt a posztra, hall a jobb joseph a bal oldalon.

Viszont hunt legalább akkora zsidaj mint brown ha fizetésről van szó, de legalább van egy épeszű gm aki meggyőzi h miert kell megtartani (akar bowe kárára ha sok lenne a kettő neki). Rossz példához nem kell messze menni...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Eddig úgy voltam vele, hogy CBt ne hozzuk az FAról, mert akár mennyi a cap space, rohadt drága lesz, ha jó a minőség.
Inkább a draft. Az újonc CBk első éve viszont mindig szenvedős, úgyhogy ha jövőre ismét POt szeretnénk, akkor kellene az FA CB. A Clements középre dolog is erősen izgatja a fantáziámat. Végül is arra jutottam, hogy nekem így is, úgy is jó 😊

(mondjuk Routt-ot tavaly nem láttam igazán jól játszani, úgyhogy ha lehet kérni, akkor inkább mást)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Finnegan?Amadeus91
inkabb ne.

btw routtnak en is tudnek orulni. nyilvan tobbet kene adni neki, mint amit er, de ez mar csak ilyen...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
én annyira nem, sokkal többe kerülne mint amennyit ér sztem. és akkor Joseph témába nem kezdek most...

Sokkal inkabb carr, jó m2m cb aranyat ér, foleg nekünk, mégha futás ellen nem is _annyira_ jó.
gabtsi
Carr nagyon jó futás ellen. Elég nagy+fizikális játékos ráadásul. És annyit hadd mondjak ,hogy ő nem klasszikus CB2t játszik. Nálunk nincs CB1 meg CB2. Övé a jobb oldal, akárki jön szembe. Megatront és Fitzet is ráküldték, meg VJ-t rendszeresen ugye. De megoldja. Miatta van ez a rendszer, mert mindegy, hogy ő vagy Flowers áll ott.

Csak ugye eddig megcsinálta bagóért. Most cap space van hegyekben. Folynak a tárgyalások. De simán tag lehet belőle. Kettő játékost kell összesen újraigazolni ugyanis (másik Bowe). Nagyon kézenfekvő a tag.

A nickelback kérdés igaz. Van nickelback (kettő is). De ők alkalmatlanok a pálya szélére.

Ezért életbevágó Carr megtartása, vagy azonnal bevethető jó corner igazolása. De előbbi egyszerűbb és biztosabb. Routt például nem olcsóbb. Ellenben rengeteget szabálytalankodik. ÉS öregebb 3 évvel (Carr 25).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
Finnegan?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én annyira nem, sokkal többe kerülne mint amennyit ér sztem. és akkor Joseph témába nem kezdek most...

Sokkal inkabb carr, jó m2m cb aranyat ér, foleg nekünk, mégha futás ellen nem is _annyira_ jó.

btw, mostanában egyre többet álmodom mario williamsszel. azért a dunalap-geno-peko-williams fal mar AFCN szimten is jol mutatna. Kar h esélytelen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
vszleg csak Carr ügynökét fingatják, bár ahol van két jó corner, ma már ott is elfér egy harmadik, cash van rá.

Carr-t pedig megnézhetnénk mi is.gabtsi
KC-ben az első 3cb adott (ulpi szerint Arenas nagyon jó slotCB, a Brandon-Brotherst meg nem kell senkinek bemutatni.
Routt-ot megfizethetnénk úgy, hogy végül itt kössön ki, én nagyon örülnék neki 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
vszleg csak Carr ügynökét fingatják, bár ahol van két jó corner, ma már ott is elfér egy harmadik, cash van rá.

Carr-t pedig megnézhetnénk mi is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Sejtettem, hogy bejelentkezünk rá. Drága lesz a lelkem, de végül is van cap, úgyhogy próbálkozhatunk vele.
Az mennyire jellemző már, hogy a KC akarja. Erősen él bennük az Routt pick amin elment aPOjuk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
stanford routt érkezik vizitre pénteken. már ha elengedik KC-ből, ahol két napja meetinggel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem tunik rossz huzasnak, és marvin keze nyoma, ez a legfontosabb.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Bengals hire Mark Carrier as defensive backs coach and promote Paul Guenther to linebackers coach. Carrier spent last two seasons with Jets as DL coach and previous four years as Ravens DB coach. In 2011, Guenther was an assistant in a dual role, working with special teams and defensive backs. - bengals fb
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
😀
ja, bár erre szokta mondani apám: "nem mind1 ?! úgy sincs több értelme" 😀

majd este ha lesz kis időm összedobok én is egy FA listát, vannak álmaim, ahogy nézegettem a jelölteket, persze úgy se lesz semmi, de legalább telik az idő a kombinéig.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
meachem, urak, meachem!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
nicks zsebbenyúlós story lenne, de nehezen tudom elképzelni, hogy elengedné a Saints, persze a DB szerződése bekavarhat a terveikbe. de igen, pont ilyen emberre kellene költeni azt a mérhetetlen sok pénzt ami rendelkezésre áll.

macheem még jó opció lehet (colston sztem nagy pénzt fog kapni, akkorát amit talán nem is ér), az ő igénye talán passzolna is a mi lehetőségeinkhez. vagy manningham, bár őt lehet túldobja a SB story.gabtsi
Macheem, Nicks, nyamnyam. 😊 Valahol azt olvastam, hogy Evans gázsi kellene Nicksnek is a maradáshoz. Azért igen durva a 2 guardra évi 12-14 milkás cap helyet tolni. Kíváncsi vagyok bevállalja-e az NO.

WRek közül Steve Johnson vagy Bowe is tetszene. Kár hogy Desean még náluk is esélytelenebb.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nicks zsebbenyúlós story lenne, de nehezen tudom elképzelni, hogy elengedné a Saints, persze a DB szerződése bekavarhat a terveikbe. de igen, pont ilyen emberre kellene költeni azt a mérhetetlen sok pénzt ami rendelkezésre áll.

macheem még jó opció lehet (colston sztem nagy pénzt fog kapni, akkorát amit talán nem is ér), az ő igénye talán passzolna is a mi lehetőségeinkhez. vagy manningham, bár őt lehet túldobja a SB story.

ami nem hajlik, az törik!