Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Olvasom h reggie nelson piaci értéke évi 5 millió felett van. Ti adnátok ennyit?
Én max incentive-ekkel jól megpakolva, kevés garantált.gabtsi
Mays time! 😉nasheem
és ki legyen a másik S, Crocker? :/ Sands? (volt ő fenn egyáltalán ST-n kívül?) Én csípem Mays-t - tipikus jó felépítésű atléta amilyennek az én fogalmaim szerint egy sportolónak lennie kell, gyors, erős, tökéletesen edzett izomzat, amit nem csak az esztétikára értek - de még őt sem érzem annyira No1-nak, hogy hátul rábízzuk a takarítást. Szituációknál jól volt, mint a Houston elleni hazain amikor TE ellen védekezett.

Ha drága Nelson, ha nem, főleg ár/érték arányban, csak kéne neki adni valamit, nem hiányzik még1 luk a védelemben. Jelenleg nincs kit hozni helyette. Én is sokallom rá az 5 milliót, meg a Tag-t is, de most ez van. Egyébként is annyi hely van a Cap alatt, hogy a fél ligát alá lehetne iratni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nagyon meglepődnék ha rome nem térne vissza.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
@caldwell87 Dedicated last 3 months intense work outs, healthy eating, studying film and being the best WR..I will make some team better...

ez akar sokatmondo is lehet, ha bele akarunk magyarazni valamit.
kedvelem meg minden, de tavaly akkora 0 volt, hogy nekem nem hianyozna.
ja, hogy ezt mondtam mar? nem baj, offseason van, belefer.Mikey
Ez hülye. A viszont látásra!
Ha a Binns hype kamu, akkor sem hiányzik. Whalen vagy Tate jobban használható második WRként, a pálya közepén meg ott lesz Ship és Hawkins. Ha valakitől nyugodt szívvel megválhatunk, az pont Caldwell. Így legalább nő az esélye a Rome visszafogadásnak 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Olvasom h reggie nelson piaci értéke évi 5 millió felett van. Ti adnátok ennyit?
Én max incentive-ekkel jól megpakolva, kevés garantált.gabtsi
Mays time! 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mehet a faszra!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
@caldwell87 Dedicated last 3 months intense work outs, healthy eating, studying film and being the best WR..I will make some team better...

ez akar sokatmondo is lehet, ha bele akarunk magyarazni valamit.
kedvelem meg minden, de tavaly akkora 0 volt, hogy nekem nem hianyozna.
ja, hogy ezt mondtam mar? nem baj, offseason van, belefer.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Olvasom h reggie nelson piaci értéke évi 5 millió felett van. Ti adnátok ennyit?gabtsi
semmikepp.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
hogy-hogy változik a pálya design? Összefüggésben van a mezzel?

Nelson 5 millió? Szerintem kicsit sok... ennyi erővel tagelni is lehetne, az olyan 6 millió lenne (nem?) Az a kellemetlen csak idén, hogy se drafton se FA-n nincs vastag S állomány.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pedig nem lesz.

Olvasom h reggie nelson piaci értéke évi 5 millió felett van. Ti adnátok ennyit?
Én max incentive-ekkel jól megpakolva, kevés garantált.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Basszus a fiam kitér a hitéből, ha nem lesznek rajta felfestett tigrisek 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a most készülő, új pálya design:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150669478233416&set=a.143175613415.115077.90555643415&type=1&ref=nf

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Rey bírósági ügyében mediáció lesz, azaz böribe nem kell menni, de ettől a multigame eltiltás kinéz. remek!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
nelson mondjon le?

btw, ha mar sorrendelitek az embereket, akkor ime az en kivansaglistam, ha adott 4 uriemberrol van szo.

1, nicks
...
2, williams
3, nelson
4, bush

szerk.: a pressley extensionnek orulunk!!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
1. Mario Williams
2. Mario Williams
3. Mario Williams

Dunlap+Geno+Peko+Mario = kurva mindegy ki a cornergabtsi
1.Mario Williams
2.Nelson Resign
3.Michael Bush
4.Carl Nicks

Azért ez így egy álom kategóriával felérne nálam 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Pressley +2 év. Like!

Nelsonról továbbra is nagy a csend. Coyle lehet az egyik gaz csábító.

Nicks és Mario együtt menyi cap-et zabálna fel? 22-25M? Durva belegondolni, hogy elvileg sima ügy, főleg hogy kivághatnánk Geathers a maga 4mihályával.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
1. Mario Williams
2. Mario Williams
3. Mario Williams

Dunlap+Geno+Peko+Mario = kurva mindegy ki a cornergabtsi
Ráfűztél nagyon 😊
Remélem legalább bepróbálkozunk. Lenne némi örömünk egy ilyen falban pár évig.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
1. Mario Williams
2. Mario Williams
3. Mario Williams

Dunlap+Geno+Peko+Mario = kurva mindegy ki a corner

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
van fenn az NFL.com-n egy videó, hogy ki, hogy költené el a sok cap hellyel rendelkező csapatok pénzét (free agency topicba belinkeltem), hozzánk a szakértők Bush-t mondták, míg corner posztra Ladarius Webb-t a bolti mórból.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
http://www.bengals.com/news/article-1/Hall-rehab-makes-another-move/0dd37327-a129-4ede-b7b1-3af82309d527

"When they say nine to 12 months, I didn't think I'd be back on the field running at four months and doing drills," Hall said. "But I'm backpedaling, doing the cones. I actually feel pretty good. I feel better than I did three to four weeks ago. The Achilles feels stronger than it did a month ago. It's not where it needs to be, but I can feel it coming along."

a bountyhoz

"I've only been here, but I haven't heard anything like that. We have no malicious intent," said sixth-year cornerback Leon Hall. "It's football, but once you get into paying for that kind of stuff, it's a little weird."Amadeus91
Nagyon kellene, hogy teljesen felépüljön, és legalább megközelítse a régi formáját (Achilles sérülés után nem hiszem, hogy olyan lesz mint anno 😐 ).

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
http://www.bengals.com/news/article-1/Hall-rehab-makes-another-move/0dd37327-a129-4ede-b7b1-3af82309d527

"When they say nine to 12 months, I didn't think I'd be back on the field running at four months and doing drills," Hall said. "But I'm backpedaling, doing the cones. I actually feel pretty good. I feel better than I did three to four weeks ago. The Achilles feels stronger than it did a month ago. It's not where it needs to be, but I can feel it coming along."

a bountyhoz

"I've only been here, but I haven't heard anything like that. We have no malicious intent," said sixth-year cornerback Leon Hall. "It's football, but once you get into paying for that kind of stuff, it's a little weird."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
http://www.bengals.com/news/article-1/From-understudy-to-under-discussion/54bfbb98-e7f6-4f7e-804f-e20996cfc10e hát ez érdekes :/ ...ennyire unalmas lenne az uborkaszezon?
ui: Nelsont meg tartsuk már meg ugyan.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
egyebkent:

According to Pro Football Weekly the Cincinnati Bengals are interested in bringing back tight end Donald Lee. Last season with the Bengals, Lee played in nine games, starting four while posting 11 receptions for 115 yards receiving.
...
Additionally it would give Cincinnati a veteran leader who could help Jermaine Gresham and Colin Cochart develop, an invaluable aspect of the game that sometimes goes unnoticed, making the move an ideal low-cost, high-reward type of deal.


nagyon tudnek orulni, ha maradna.

+ valamelyik nap olvastam utkozben, igy mar marhara nem emlekszem hol, hogy nelson ugynokevel nem igazan targyalnak blackburnek.
ezt speciel nem nagyon tudom mire velni, mert messze nelson a legjobb safetyje a csapatnak. mays, sands es miles pedig kozel sem kezdo szint egyelore, igy en meresznek ereznem elengedni reggie-t.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
csak valaszoltam.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
nagyon.Mikey
csak kérdeztem

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
nagyon.