Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja, de ezt a napokban mondta 😊
egyébként mayock is ezt emelte ki a wild card meccsen, hogy látható - a cards meccs óta a világon mindenki tudja, micsoda félelmetes adottságai vannak, az egyik ha nem a legatletikusabb játékos, amennyiben sikerül jobban megértenie a játékot, hogy mi történik a pályán, mit kell csinálnia, óriási playa lehet. addig meg a hullámvasút.

mindenesetre az 50 elkapás, 725 yard (14.5/elkapás), 4 TD solid teljesítmény egyNO2 WR-től, mégha javarészt kb 3 meccsen szedte össze. és még mindig bőven van upside-ja. remélem nem lesz ügye tavasszal, és még jobb lesz jövőre, nálunk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Pedig egyértelmű volt 😊
Mondjuk mondhatta volna Greenről is az első 2-3 meccs után.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
yepp, ha már elrontod a házijátékot 😛

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Simpson?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
játékos...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
tipp, szerintetek kiről mondta ezt Jay:
"He had moments of greatness and moments of ‘What is going on?’"gabtsi
Marvin vagy az öreg. Inkább előbbire tippelek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tipp, szerintetek kiről mondta ezt Jay:
"He had moments of greatness and moments of ‘What is going on?’"

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
pedig úgy tunik igaz és nagyon jó hír, létfontosságú dalton fejlődése szempontjából.

egyre jobb esélyét látom h zimmer is marad.gabtsi
adja az ég.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pedig úgy tunik igaz és nagyon jó hír, létfontosságú dalton fejlődése szempontjából.

egyre jobb esélyét látom h zimmer is marad.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
ugy legyen. am en mar regen nem hiszek sem annak, amit elmeletileg hozzaertok irnak, de meg annak sem, amit az erintettek nyilatkoznak.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
JasonLaCanfora Jason La Canfora
Jay Gruden will not be interviewing for head coaching jobs. Very happy in Cincy. Rams and Jags wanted to talk him.

megnyugodhattok

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
According to two sources (ESPN 101 in St. Louis and the St. Louis Dispatch), the St. Louis Rams are requesting permission to speak with Jay Gruden for their head coaching vacancy.

az offseason legrosszabb resze ez...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
most olvastam két ellentmondásos hírt: az egyik szerint Fisher 5 évre aláírt a Phins csapatához, másik meg, hogy még Zimmer tegnap náluk járt. Hivatalos bejelentés még a héten.Amadeus91
nem feltetlen ellentmondas, ha fisher azutan irt ala, h zimmer latogatasa veget ert.
vagy azelott, de attol meg meghallgattak zimmert, ha mar egyszer elhivtak.Mikey
mindenesetre ha Fisher aláírt, akkor az nekünk örömhír.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
most olvastam két ellentmondásos hírt: az egyik szerint Fisher 5 évre aláírt a Phins csapatához, másik meg, hogy még Zimmer tegnap náluk járt. Hivatalos bejelentés még a héten.Amadeus91
nem feltetlen ellentmondas, ha fisher azutan irt ala, h zimmer latogatasa veget ert.
vagy azelott, de attol meg meghallgattak zimmert, ha mar egyszer elhivtak.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
szerződések FA-k

http://www.spotrac.com/nfl/cincinnati-bengals/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
most olvastam két ellentmondásos hírt: az egyik szerint Fisher 5 évre aláírt a Phins csapatához, másik meg, hogy még Zimmer tegnap náluk járt. Hivatalos bejelentés még a héten.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
cincy jungle honlapjan van egy szavazas arrol, h:
Who deserves to be named MVP of the Bengals wildcard game in Houston on Saturday?
a valaszlehetosegek:
- hall/sims (!)
- leonard
- joseph (!!)
- other
😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
“I haven’t heard anything. I’m just sitting here after saying my piece to all our players,” said Gruden in his Paul Brown Stadium office as players checked in for one last time this season. “Not that I know of. I’m really just dealing with this season that just ended.”

a jaguars hc temarol.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
ez sajnos már csak így van.. az emberek 90%a rosszul írja a csapatunk nevét. (saját meglátás)

zimmer-gruden páros szerintem maradni fog. egyik se nagyon gondolom hogy kilép a siker kapujában. zimmer már megmutatta hogy ki áll a csapat mellett, és most lesz elég ideje, opciója erősebbé tenni az egységet.(mert nem árt) (egyébként még a jó múlt korában nem több évre írt alá hozzánk? vagy ez nagyon hülye kérdés volt?)
gruden meg most jött, máris lelépne a csapattól?? hát csak nem olyan 'balfasz'.
ha talán mégis, egy újabb érvágás lenne a csapatnak ez kétségtelen.

egyébként ez a ml-gm, zimmer-hc dolog mennyire légből kapott illetve eséyles? konkrétum gondolom nincs, csak felvetés közöttünk nem de?Rush
yepp, de azért az hinné az emberfia, hogy legalább a hivatalos "oldalakon" sikerül....

erre próbáltam utalni amúgy h szerintem is maradni fognak, bár ha jól emlékszem Don Banksnek volt egy riportja ősz végén, amiben (túlzással) "kifakadt" Zimmer, hogy ő vajon még miért nem kapta meg a lehetőséget, pedig jól dokumentálható eredménysora van, és mégis mások kapnak esélyt ő nem.
név nélkül nyilatkozó executive (ezek mindig, minden hírgyártóval jóban vannak), szerint az a gond, hogy sokan úgy látják, hogy ezzel a pályával gyakorlatilag el is érte a maximumot Zimmer, nincs benne több.

Gruden hülye lenne lelépni, ha ezekkel a fiúkkal itt sikert csinál, amihez (két G és egy RB kivételével) mindene adott, nem is rossz játékosokkal, sokkal jobb ajánlatai lehetnek minthogy Blaine Gabbert magántanára legyen.

ML-GM/Zim-HC témát talán én álmodtam először mialatt Selena Gomez és Rihanna felváltva játszottak a vérvörös körmeikkel a hangszeren, és el akartam terelni a gondolataimat. szal nem sok köze van a valósághoz.gabtsi
szerintem Gruden-nél most inkább hype van. Jól csengő név az NFL-ben, s végre még el is ért valamit. Ezért szeretnék sokan HC-nak. Egyébként örülök, hogy nálunk van, nem őt szólom le, csak korai lenne neki szerintem. Legjobb az lenne, ha senki nem menne el a stábból, most végre pont jó minden ahogy van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
ML-GM/Zim-HC témát talán én álmodtam először mialatt Selena Gomez és Rihanna felváltva játszottak a vérvörös körmeikkel a hangszeren, és el akartam terelni a gondolataimat. szal nem sok köze van a valósághoz.gabtsi
😂 😂

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ez sajnos már csak így van.. az emberek 90%a rosszul írja a csapatunk nevét. (saját meglátás)

zimmer-gruden páros szerintem maradni fog. egyik se nagyon gondolom hogy kilép a siker kapujában. zimmer már megmutatta hogy ki áll a csapat mellett, és most lesz elég ideje, opciója erősebbé tenni az egységet.(mert nem árt) (egyébként még a jó múlt korában nem több évre írt alá hozzánk? vagy ez nagyon hülye kérdés volt?)
gruden meg most jött, máris lelépne a csapattól?? hát csak nem olyan 'balfasz'.
ha talán mégis, egy újabb érvágás lenne a csapatnak ez kétségtelen.

egyébként ez a ml-gm, zimmer-hc dolog mennyire légből kapott illetve eséyles? konkrétum gondolom nincs, csak felvetés közöttünk nem de?Rush
yepp, de azért az hinné az emberfia, hogy legalább a hivatalos "oldalakon" sikerül....

erre próbáltam utalni amúgy h szerintem is maradni fognak, bár ha jól emlékszem Don Banksnek volt egy riportja ősz végén, amiben (túlzással) "kifakadt" Zimmer, hogy ő vajon még miért nem kapta meg a lehetőséget, pedig jól dokumentálható eredménysora van, és mégis mások kapnak esélyt ő nem.
név nélkül nyilatkozó executive (ezek mindig, minden hírgyártóval jóban vannak), szerint az a gond, hogy sokan úgy látják, hogy ezzel a pályával gyakorlatilag el is érte a maximumot Zimmer, nincs benne több.

Gruden hülye lenne lelépni, ha ezekkel a fiúkkal itt sikert csinál, amihez (két G és egy RB kivételével) mindene adott, nem is rossz játékosokkal, sokkal jobb ajánlatai lehetnek minthogy Blaine Gabbert magántanára legyen.

ML-GM/Zim-HC témát talán én álmodtam először mialatt Selena Gomez és Rihanna felváltva játszottak a vérvörös körmeikkel a hangszeren, és el akartam terelni a gondolataimat. szal nem sok köze van a valósághoz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
egyébként ez a ml-gm, zimmer-hc dolog mennyire légből kapott illetve eséyles? konkrétum gondolom nincs, csak felvetés közöttünk nem de?Rush
Hivatalos forrásból én erről soha nem olvastam semmit. Általában szurkerfórumokon vetődik fel időről időre.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ez sajnos már csak így van.. az emberek 90%a rosszul írja a csapatunk nevét. (saját meglátás)

zimmer-gruden páros szerintem maradni fog. egyik se nagyon gondolom hogy kilép a siker kapujában. zimmer már megmutatta hogy ki áll a csapat mellett, és most lesz elég ideje, opciója erősebbé tenni az egységet.(mert nem árt) (egyébként még a jó múlt korában nem több évre írt alá hozzánk? vagy ez nagyon hülye kérdés volt?)
gruden meg most jött, máris lelépne a csapattól?? hát csak nem olyan 'balfasz'.
ha talán mégis, egy újabb érvágás lenne a csapatnak ez kétségtelen.

egyébként ez a ml-gm, zimmer-hc dolog mennyire légből kapott illetve eséyles? konkrétum gondolom nincs, csak felvetés közöttünk nem de?


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én azt olvasom, hogy a Tampa inkább kipróbált HC-t szeretne Morris után, míg a Miaminak elég baja van a támadóoldalon, most még egy defenzív sémaváltásba is belenéznének ? vannak kétségeim.
Gruden meg gondolom a rookie qb-val való hatékony együttműködése miatt merült fel a Jaxnél, de nemtudom mennyire komoly ez 1 év NFL koordinátori rutinnal.

azért tebowingolok erősen, hogy maradjon mindkettő, bőven van még hova fejlődni velük és nekik is.

editke: úgy tűnik kezd visszaállni a normálisra a vérnomyásom, olyan apróság már fel se húzott, hogy az NFL (magyar) ofisöl facebook feedje se tudja leírni helyesen h Cincinnati....

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
A Tampa HC állás miatt interjúzik/jelölt Wade Philips, Bred Childress és Mike Sherman. + Zimmer. A Jax-hez a Jets OC és a Falcons OC-t mondják+ mi Gruden-nk.

A Drafton a 17. és 21. helyen fogunk húzni az első körben.

criminal lawyer or criminal lawyer?