Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sajnos nem tudtam élőben nézni a meccset, mert arra nem volt jó a várgesztesi wifi, hogy a streamet behozzam, így twitteren, gamecenteren meg az eredménykövetőn figyeltem a meccset, utóbbi elképesztő nagy hiba volt, hát sok a droid na.
de csak ez első félidőt „láttam” így, mert Watt interceptionjénél, tudtam, hogy esélyünk nincs a továbbiakban, és visszamentem inni, bár szomjas nem voltam, de kellett.

arra már csak tegnap a teljes meccs megtekintése után jöttem rá, hogy ha látom is mi történik a pályán, akkor biztos nem állok fel a félidő után. szerintem jobban játszottunk mint a Texans, Andy-t október óta nem láttam ennyire jónak, ami minimum biztató jel a jövőre nézve, miszerint nem szarja össze magát a nagy téttől és az ellenséges közegtől. apropó közeg, nem is tudom, hogy láttam e valaha ilyen hangulatot NFL meccsen, egyszerűen döbbenetes hangos volt a „csarnok”, mayockot nem hallottam rendesen, iszonyat mód küldték neki a helyiek, parádés volt. igazi élmény. ehhez képest a kevés pre-snap fault volt, ami jó. viszont azt nem tudom, hogy a futójáték attól mennyire szenvedett, hogy elég látványos seggrepacsival indult minden play, így a hazai D is jó eséllyel tömhette időben a lukakat.

szóval az első félidő jó volt, D is, tudtunk haladni is csak a red zone-ban megint megállt a tudomány. ha nem csinálunk pontokat a PO-ban, akkor sajnos ez a vége. persze a Lions csinált, és így is kivégezték őket, de ha a jövőben akarunk valamit akkor itt nagyon nem elég a FG. szóval diktáltuk a tempot kezünkben volt a meccs, vezettünk 2x is. aztán jött a nagy play a szünet előtt, és ott mintha elvágtak volna valamit. minden összeomlott.
és egyrészt látványos edzői hiba volt, mind a három főembertől, másfelől be kell látni, hogy a tehetség hiánya, lelkesedéssel csak ideig óráig pótolható. hiába látni a fejlődést Jenningsen vagy Pacmanen is (itt jegyzem meg, ha ne adj isten elmegy Zimmer, remélem Kevin Coyle lesz az utódja, fantasztikus munkát végez BÁRKIVEL), akik a meccs nagy részében jól játszottak, a nagy playt, a legfontosabb pillanatokban nem mi csináltuk. Watt elkapja az intet, crocker nem. mi nem tudjuk kihasználni az elit WR-t, a Texans igen. és itt el is ment.
nincs ha, de ha ott Crocker elkapja a labdát, akkor akár a pick6 sem lehetetlen, de minimum a Texans térfeléről indulunk, hét pont hátrányban. de megcsinálták, és onnan tényleg vége volt, futhatott Foster kedvére (de még hogy!), nem volt ellenszer. pedig a DL nagyot ment megint, pass rush nem volt az eddigi szinten, legalábbis nem konzisztensen, de nem is nagyon passzolt Yates. a futást meg a periméteren szoptuk. hiába tolta össze a falat a DL, ha a LB nem tud besegíteni, ha meg a cornernek kell megállítani a futást régen rossz. nem égetett ronggyá Foster, de 6-8 yardot üzembiztosan haladt folyamatosan, ami iszonyat killer. itt látszik, hogy milyen fontos elem Kieth Rivers, mert egy jó futás elleni védelem ezt nem engedheti meg magának.

áldozni kell a csapatra még, a támadófal belsejét mindenképpen meg kell erősíteni, mert így esélytelen h Dalton rendre meg tudjon állni a zsebben és egy rendes passzt meg tudjon küldeni, mert főleg hogy látni, van kinek. Cedric, köszönünk mindent, balra van az ajtó, takarodhatsz! hiányposztunk nem sok van, és bár nagyon szeretem a szürke eminenciásokat a D-ben, ha valóban playoff győzelemért akarunk harcolni, akkor minőségi emberekre bizony le kell cserélni, néhány (általunk is) nagyon kedvelt embert.

nem rosszabb ez a csapat mint a Texans, csak kevesebb playt tudtunk csinálni. de már ez a meccs is ajándék volt egy totálisan váratlan szezon végével, és szerintem ez a vereség is felértékelődik, amint megnyeri a Houston a következő meccset, majd az AFC-t is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
akkor tippeljünk csak a többi meccsre! 😀nhm
lions, giants, tebow.Mikey
meg sem lepodom, h egy detroiti csapat baszta el a tippem. :rolleyes:
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Zimmer hosszabb távon történő megtartására szerintem egyetlen út kínálkozik: ML->GM; Zimmer->HC.nasheem
igen, ezt a tavalyi offseason soran beszeltuk sokat.
es ugye brown nyilatkozott egyszer egy olyat, h kulsos gm-re nem lat eselyt.
tehat belsosre igen. ez meg siman lehetne marvin.
ha ez az egyetlen modja zimmer megtartasanak...
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Jay Glazer of FOX reports that the Dolphins, sensing Fisher will pick the Rams, are now moving on to other candidates. Per Glazer, the candidates include Falcons offensive coordinator Mike Mularkey (pictured), Bengals defensive coordinator Mike Zimmer, and Packers offensive coorinator Joe Philbin.

nagyon nem kene, h menjen zimmer.Mikey
Zimmer hosszabb távon történő megtartására szerintem egyetlen út kínálkozik: ML->GM; Zimmer->HC.
Egyébként előbb-utóbb valaki elviszi. Persze ez elég kockázatos lépés többszörösen is. Fene sem tudja mi jönne ki belőle.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Jay Glazer of FOX reports that the Dolphins, sensing Fisher will pick the Rams, are now moving on to other candidates. Per Glazer, the candidates include Falcons offensive coordinator Mike Mularkey (pictured), Bengals defensive coordinator Mike Zimmer, and Packers offensive coorinator Joe Philbin.

nagyon nem kene, h menjen zimmer.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hát egyelőre maradtunk "majdnem" csapat. Nem gondolom, hogy ne lett volna esélyünk. Volt, de kevés és sajnos nem éltünk vele. Schaubbal ez a Texans nagyon komoly riválisa lenne bárkinek.

A jövő évi sorsolás ennél sokkal keményebb lesz, úgyhogy egy ugyan ilyen szezonhoz kell a jó draft és a továbblépés a fiatalaktól. Az FAra én nem nagyon alapoznék. Nem a mi műfajunk. RB, CB, G. Szerencsére RBben és Gben elég jónak néz ki az idei class.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Ha minden igaz tőlünk elmegy egy két cb

bár lehet nem erősítés egyik sem már....

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
szerintem teljesen mindegy, mi a fo prioritas. az elso 3 korben otszor valaszt a csapat.
de elsore tuti cb vagy rb lesz, a tobbi sorrendje lenyegtelen. meg harmadik korben is talalni nagyon korrekt guardokat, safetyket.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
nem tudok mit írni... 😕nhm
ne kenődj el. 😉 elégedettek lehetünk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
A futójáték meg futójáték... nincs liga szinten komolyan vehető futónk.Amadeus91
benson 14 yard, 7 carry, 2.0 avg.
scott 11 yard, 6 carry, 1.8 avg.

azaz a ket futo osszesen 25 yard, 13 carry, 1.9 avg.

komolyan, a legkivancsibban azt varom, ezzel a helyzettel mit kezdenek lewisek.
mert vegulis mi csak egesz evben errol beszeltunk, es egyaltalan nem meglepo modon a rajatszasban jott ki igazan, h mennyire nem lehet bensonra es scottra epiteni.Mikey
többet kaptunk ezzel a kieséssel mintha továbbmentünk volna. Teljesen tiszta most már, hogy hol a gond. Azon gondolkodtam, hogy Pacman és Jennings is FA lesz - nem hinném, hogy megtartjuk őket - akkor 2 kezdő szintű CB kell (1 elit tehetség + egy megbízható) mert Hall-n kívül van egy Clements aki szerintem nickelbe elmenne a fizikuma miatt meg Ghee, aki szerintem ennyi volt az NFL-ben. Újra kell építeni a secondary-t, remélem Nelson-t megtartjuk. Szerintetek most az O-line belseje a No1 prioritás vagy a Sec? Jó OG-t lehet húzni hátrébb is nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
nem tudok mit írni... 😕
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
A futójáték meg futójáték... nincs liga szinten komolyan vehető futónk.Amadeus91
benson 14 yard, 7 carry, 2.0 avg.
scott 11 yard, 6 carry, 1.8 avg.

azaz a ket futo osszesen 25 yard, 13 carry, 1.9 avg.

komolyan, a legkivancsibban azt varom, ezzel a helyzettel mit kezdenek lewisek.
mert vegulis mi csak egesz evben errol beszeltunk, es egyaltalan nem meglepo modon a rajatszasban jott ki igazan, h mennyire nem lehet bensonra es scottra epiteni.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
@marioana

egyeb cb-kent terrell thomas nekem qrvara tetszene. ugyanigy rb-nek bush. bar utobbit nagyjabol mindenki udvozolne a topikbol.

az volt jo a tegnapi meccsben, h komolyan elojott a csapat meglevo nehany hianyossaga, ahogy azt irta is valaki fentebb. es ezek siman megoldhatoak az 5 db 1-3. koros pickkel. a free agencyt nem is emlitve a tavalyi ev utan. (howard mekkora fogas volt, meg mindig nehezen hiszem el, amit jatszott.)

felelmetesen szepnek latom a jovot.

amennyiben sikerul megtartani grudent es zimmert is.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
@amadeus

szerintem siman. nem lepne meg az sem, ha mays az elso meccstol kezdo lenne '12-ben. persze ez tenyleg nagyon korai.

@delonso

nem tudom mit mondott meg dungy, de ebben igaza van. tovabbmegyek, szvsz andy kifejezetten jo volt. akarmennyire is imadom, tartottam attol h az elso playoff meccset elizgulja. de a masodik drive-ra szepen megnyugodott, onnantol pedig hozta amit megszoktunk tole. imho.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szép volt ez így is de To-k nélkül big playeket engedve O- line és secondery nélkül elég gáz.

Dungy is megmondta az első INT nem Andyé volt. Utána már dobálni kellett.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Kör kérdés: Szerintetek...
Clements nickel?
Mays-től várható jövőre, hogy domborít? (korai tudom)Amadeus91
Mays-Sands rotáció (esetleg más SS igazolás?) megoldhatja a SS posztot.
Clements annyira nem volt rossz szerintem, Pacmannel nagy harcban lehetnének a nickel pozícióért (én még mindig bízok Adam Jones-ban 😊 )...de egy klasszis CB kell, vagy drafton (nem ismerem annyira a classt, de nem hiszem hogy 20. körüli pickre lesz még bent ELIT CB prospect)...szóval FA-n aktivizálni kell magunkat, talán Brent Grimes aki megérne nagyobb pénzt nekünk (hirtelen még Finnegan és Rogers nevét találtam, nem hiszem hogy Clements után a másik ex-49er veteránt is idehoznánk), de őt nyilván megfizeti a Falcons és nem is akar máshova menni.
Egyéb CB-k akiknek lejár a szerződésük és említésre méltóak: Terrell Thomas (NYG), Jason Allen (HOU) aki a mai meccsen elég jó volt, meg úgy átlagban is szimpatikus, esetleg Rashean Mathis (JAC), de neki már csak a neve nagy talán... 😊
Én az első 4pick közül legalább 1et RB+G-re költenék, bár egy Marshawn Lynch-nek vagy Michael Bush-nak örülnék mondjuk FA-ről 😛...esetleg ha 1.körben húzunk RB-t akkor Cadillac Williams 2.számúnak megtenné.
Ellenben a legnagyobb offseasonbeli dolgunk: Reggie Nelsont megtartani! Ha ő elmegy akkor a sec széthullik. 😕
szerk: Ja meg persze az edzői kar megtartása, főleg Zimmeré :/

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
kell egy elit cb a drafton, valamint egy elit guard.
tetszes szerint az egyik akar johet free agency keretein belul is, bar erre nem alapozok.

mindjart maskent nezne ki ez a csapat.

mert a livings-mcglynn guard duo olyan, mint valami (nagyon) rossz vicc.
ugyanez igaz a clements-jones cb tandemre is. hall achillese remelhetoleg teljesen rendbe jon, bar az achilles-serulesek gany dolgok sajnos.

a tobbi igazabol megvan, meg egy strong safety kellene, de oda elviekben van mays es sands is.

szerk.: ja meg ugye kell kezdo rb. benson felelmetes.Mikey
nagyjából ugyanazt mondtuk.

Kör kérdés: Szerintetek...
Clements nickel?
Mays-től várható jövőre, hogy domborít? (korai tudom)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
Még azt sem mondhatjuk, hogy meglepő. Annyiból nem, hogy ott ment el a meccs ahol tudtuk, hogy baj van. Azokon a posztokon betliztek, ahol tudtuk, hogy gond van, draft/FA útján valamit csinálni kell.
Crocker esetében kezdem érteni, hogy Pacman min akadt ki 2 hete a Cards ellen... nem is értem, hogy mit csinált ma. A Secondary a szokásos volt egyébként is, Pacman-t nagyon megverte André, mondjuk klasszis elkapóról van szó. Engem még inkább bosszant az O-line közepe. 3ből 2 eladott labda az O-line lelkén szárad, szerintem. A futójáték meg futójáték... nincs liga szinten komolyan vehető futónk. Optimistán nézve most a PO-ban kiderült, hogy mi az ami még hiányosság ahhoz, hogy egyet lépjen felfelé a franchise. Reméljük orvosolni fogják. A nap embere meg Leonard. (Használhatnánk többet)

Jó szezon volt, messze túl teljesített a csapat, igazából a jutalom játék volt már a mai.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
jó csapat vagyunk, csak rohattul' szerencsétlen.. körülbelül minden összejött ellenünk. watt int-je csodálatos volt, kár hogy ellenünk mutatta meg és pont po-ban... crocker majdnem int-je.. de nagyon kellett volna. ez van. akár hányszor kéne, mindig szerencsétlenül jövünk ki belőle. nem baj, nagyszerű szezonunk volt, majd az elkövetkező években sikerül... ja és tv-ben nem nézek több meccset 😉


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
kell egy elit cb a drafton, valamint egy elit guard.
tetszes szerint az egyik akar johet free agency keretein belul is, bar erre nem alapozok.

mindjart maskent nezne ki ez a csapat.

mert a livings-mcglynn guard duo olyan, mint valami (nagyon) rossz vicc.
ugyanez igaz a clements-jones cb tandemre is. hall achillese remelhetoleg teljesen rendbe jon, bar az achilles-serulesek gany dolgok sajnos.

a tobbi igazabol megvan, meg egy strong safety kellene, de oda elviekben van mays es sands is.

szerk.: ja meg ugye kell kezdo rb. benson felelmetes.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok a szezonhoz remélem amin kell (OL, futás, Sec) tudtok javítani az Off szezonba és nem esik szét az edzői gárda.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát, ez most olyan volt amilyen... sztem egyébként a DL is elég harmatos volt ma (vagy ez inkább a kiváló, és alig emlegetett Houston OL érdeme), a hátsó osztag meg, hmm.
Respekt így is a szezonhoz, jövőre egy-két elem hozzáadásával, összeszokott O-val, lehet hogy komolyan aggódni fogok veletek kapcsolatban. 😉Igor
Egyetértek Igorral, nagyon veszélyes csapattá válhattok az AFC-ben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Hát, ez most olyan volt amilyen... sztem egyébként a DL is elég harmatos volt ma (vagy ez inkább a kiváló, és alig emlegetett Houston OL érdeme), a hátsó osztag meg, hmm.
Respekt így is a szezonhoz, jövőre egy-két elem hozzáadásával, összeszokott O-val, lehet hogy komolyan aggódni fogok veletek kapcsolatban. 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
amit az ev nagy reszeben muvelt, az nem nfl szint.

mindegy, osszessegeben alomszeru szezon volt ez. i love my bengals.Mikey
valóban, rebuild évhez képest ez bőven túlteljesítette nálam is az elvárásokat.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Ahogy Mikey mondja,minden elismerésem a szezonotokat illetően!