Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
en szemely szerint el is kezdtem megbaratkozni a gondolattal... mert grudent milyen gyorsan sikerult bebetonozni.

a bengals fan enem vegtelenul csalodott lenne, ugyanakkor a zimmer fan enem hasonlo mertekben orulne.
nagyon megerdemelne mar, h valahol hc legyen.
csak ez ugy lett volna egyszerre szep es jo, h cincinnatiben lesz azza...
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
According to NFL Network insider Jason LaCanfora, Zimmer had a great interview with the Dolphins and "could" be asked back for another.

...Mikey
Szerintem bukjuk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
According to NFL Network insider Jason LaCanfora, Zimmer had a great interview with the Dolphins and "could" be asked back for another.

...
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
6-0, avagy 16-0? melyikre gondolsz?

---

"I don’t know what the future’s going to hold. You never know going into being a free agent, things like that," said Benson. "I don’t have any closed doors, so we’ll see what the future holds."Mikey
szinte mindegy! 😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
6-0, avagy 16-0? melyikre gondolsz?

---

"I don’t know what the future’s going to hold. You never know going into being a free agent, things like that," said Benson. "I don’t have any closed doors, so we’ll see what the future holds."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
😀

Ezt a rohadt beltenyészetet... Ha valaki egyszer bekerül a ligába edzőnek, nem tud akkorát égni, hogy örökre elfelejtsék?
Szegény Jags fan-ek 😛nasheem
én is rühelltem a csávót, de
még vele is PO volt, ezt ne felejtsük... hehehenhm
Persze-persze. Jó anyagra, jó sémát talált és működött is vagy 2 évig. A baj ott jött, amikor újítani kellett volna. Hihetetlenül begyöpösödött volt már nálunk is az utolsó 2 évében. Azóta gondolom sokat nem frissült. Nem őt akarom anyázni, hanem inkább a jelenséget. Szerencsére akad egy-két kivétel. Pl Gruden 😊nasheem
oké, akkor söpörjünk jövőre egy jó sémával... 😀
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Fiúk, munka van a jaguars topikban 😀 el kéne venni néhány drukker kedvét az élettől. Bratkowski ismét OC lett.Höri
😀

Ezt a rohadt beltenyészetet... Ha valaki egyszer bekerül a ligába edzőnek, nem tud akkorát égni, hogy örökre elfelejtsék?
Szegény Jags fan-ek 😛nasheem
én is rühelltem a csávót, de
még vele is PO volt, ezt ne felejtsük... hehehenhm
Persze-persze. Jó anyagra, jó sémát talált és működött is vagy 2 évig. A baj ott jött, amikor újítani kellett volna. Hihetetlenül begyöpösödött volt már nálunk is az utolsó 2 évében. Azóta gondolom sokat nem frissült. Nem őt akarom anyázni, hanem inkább a jelenséget. Szerencsére akad egy-két kivétel. Pl Gruden 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Fiúk, munka van a jaguars topikban 😀 el kéne venni néhány drukker kedvét az élettől. Bratkowski ismét OC lett.Höri
😀

Ezt a rohadt beltenyészetet... Ha valaki egyszer bekerül a ligába edzőnek, nem tud akkorát égni, hogy örökre elfelejtsék?
Szegény Jags fan-ek 😛nasheem
én is rühelltem a csávót, de
még vele is PO volt, ezt ne felejtsük... hehehe
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
Fiúk, munka van a jaguars topikban 😀 el kéne venni néhány drukker kedvét az élettől. Bratkowski ismét OC lett.Höri
Gabbert-nek fakereszt.... :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Fiúk, munka van a jaguars topikban 😀 el kéne venni néhány drukker kedvét az élettől. Bratkowski ismét OC lett.Höri
😀

Ezt a rohadt beltenyészetet... Ha valaki egyszer bekerül a ligába edzőnek, nem tud akkorát égni, hogy örökre elfelejtsék?
Szegény Jags fan-ek 😛

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fiúk, munka van a jaguars topikban 😀 el kéne venni néhány drukker kedvét az élettől. Bratkowski ismét OC lett.Höri
Gonosz vagy, tudod? 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fiúk, munka van a jaguars topikban 😀 el kéne venni néhány drukker kedvét az élettől. Bratkowski ismét OC lett.

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Jim lippincott szolgált ebben a pozícióban (+ midwest scout) , de nyugdíjba bent, pontosabban hs-be dc-nek. ez nem jelenti ugyanazt, mint más csapatoknál, de fontos posztna menedzsmentben, amit akár értelmes emberrel is be lehetne töltetni. Nem beszélve a scoutról. reméljük marvin teret kap az ember kiválasztásában.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
...gabtsi
nem tudom miért, de én úgy emlékeztem azaz arról is szó volt, hogy nem akart maradni (mármint JJo), valamint hogy nem adtunk annyit amennyit a texans. ez okból se tudtam eldönteni, hogy valójában, ki is itt a hunyó. no de mind1.
ettől függetlenül is jó irányba tartunk, ahogy ezt írtad is.

viszont ez a "..Lippnicott (director of football operations)" dolog nekem nagyon új, ha nem túl nagy kérés, ki tudnád ezt nekem fejteni?


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Jay Gruden 3 évvel hosszabbított.Deny
napom fenypontja e hir. kiralysag van.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szinte minden forrás szerint Fisher lesz a Fins edzője, de számtalan kapcsolat fűzi Zimmert a Miami vezetőségéhez, így nem meglepő, de valószínűbb jelenleg Fisher.

tulajbá utóbbi időkben nagyon megváltozott. mostanság egy rossz szavunk nem lehet rá.

(bár JJo-t nem tudom, hogy az ő számlájára kéne e írni..)Rush
Katie Blackburn tárgyalja a szerződéseket, de nyilván a ravaszt a végén az öreg húzza meg, fekete vagy fehér kérdéskörben. de JJo érdekes kérdés, ugye ő azt mondja, hogy maradt volna, de a Bengals nem akarta megadni azt a garantált pénzmennyiséget amit a Houston igen.
egyrészről ez ma rossz döntésnek tűnik, JJo All-Pro, ProBowl és az egyik legfontosabb játékos, egy talán Super Bowl résztvevő csapatnál. emlékszem, amikor jöttem be a szülinapom utáni reggel melózni, és olvastam a hírt, olyan idegbe voltam, hogy dolgozni nem tudtam fél napon át. ha viszont azt nézed, hogy milyen története volt józsinak a sérülésekkel, akkor valahol érthető az óvatosság, mert ha megint megsérül, akkor meg az lenne a gond, hogy mennyi pénzt visz el, és nem is játszik, pedig kellene hosszabbítani ezzel vagy azzal.
ez jelenleg nem lenne gond, de nem telik el sok idő és nyakunkon lesznek a hosszabbítások: Reggie Nelson, Simpson, majd Atkins, Dunlap, Maualuga, André Smith, még kicsit később Gresh, Shipley, illetve ha így fejlődik tovább Dalton akkor, mint franchise QB szintén nem üveggyöngyökért fog játszani.

szóval árnyalják bizonyos részletek a képet, és így utólag is azt mondom hiba volt elengedni, mert lehet, hogy sok meccsen ő jelentette volna azt a szükséges pluszt amivel nyerhetnénk. nem is beszélve arról, hogy ha idén van olyan coverage hátul, mint 2009-ben, akkor kb még egyszer ennyi sack és turnover jött volna. ha találunk a drafton olcsóért egy fasza CB-t, akkor nem _akkora_ gond, de azért az nehéz lesz.

mindettől függetlenül, nagyon tetszik az irány amerre megyünk, ha a távozó Lippnicott (director of football operations) helyére tudnak / akarnak egy jó szakit találni, akkor itt a hátunkat fogja nézni mindenki egy 10 évig.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
igen, de amennyire szeretném, hogy maradjon Zimmer, annyira kijárna az embernek sztem egy HC állás. attól azért nem félek, hogy motivációját vesztené, ha megint nem jön össze, de biztosan frusztrálja.

de érdekes, hogy a Miaminál merült fel legkomolyabban, pont ott ahol sztem nem rá van szükség (ahogy ezt a phinsider is írta). ellenben a bucs vagy a rams, de ők meg nem biztos, hogy bele akarnak lépni megint ugyanabba a folyóba, egy HC-szűz D koordinátorral.gabtsi
A Dolphins hivatalos oldala szerint Zimmer "top of the list" Rossnál. Nem tetszik a hír 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igen, de amennyire szeretném, hogy maradjon Zimmer, annyira kijárna az embernek sztem egy HC állás. attól azért nem félek, hogy motivációját vesztené, ha megint nem jön össze, de biztosan frusztrálja.

de érdekes, hogy a Miaminál merült fel legkomolyabban, pont ott ahol sztem nem rá van szükség (ahogy ezt a phinsider is írta). ellenben a bucs vagy a rams, de ők meg nem biztos, hogy bele akarnak lépni megint ugyanabba a folyóba, egy HC-szűz D koordinátorral.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Csak legyen így Zimmernél is.
De alakul ez.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
öröm ilyen hírre feljönni. Jó látni, hogy jó irányba haladunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
tulajbá utóbbi időkben nagyon megváltozott. mostanság egy rossz szavunk nem lehet rá.

(bár JJo-t nem tudom, hogy az ő számlájára kéne e írni..)


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
bravó Brown Papa!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erre Dalton nevében is csak azt tudom mondani: Yes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jay Gruden 3 évvel hosszabbított. 3.6 millióról szól az új egyezség. http://www.clickorlando.com/news/Sources-Bengals-give-Gruden-extension/-/1637132/7808938/-/3ta02bz/-/index.html
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
tipp, szerintetek kiről mondta ezt Jay:
"He had moments of greatness and moments of ‘What is going on?’"gabtsi
😀

amugy igen. adottsagok alapjan elit elkapo lehetne.