Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
"Mr. Brown and Coach Lewis were gracious enough to give me this opportunity," Gruden said. "They went out on a limb and hired me and I didn't want to leave at the first job thrown at me."

gruden 4 prez!

---

According to The Cincinnati Enquirer's Joe Reedy, Andy Dalton was awarded the Emerging Player Award by the NFL Players Association during the NFLPA PULSE Awards on Friday.

Dalton received the Emerging Player award, which was voted on by fans. The other nominees were New Orleans TE Jimmy Graham, New England TE Rob Gronkowski, Carolina QB Cam Newton and Detroit DT Ndamukong Suh. The Emerging Player award recognizes a rising star showing performance, character and maturity. The awards ceremony was held in Los Angeles.

ennyi.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Hat én nagyon nem örülnek, és akkor finom voltam, nagyon jó db edző, és egyértelműen a fő esélyes a DC posztra ha Mike megy. Nem kellene a ket legfontosabb embert elveszteni a D-bol.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
jason lacanfora szerint kevin coyle az egyik kiszemeltje az ujdonsult miami hc joe philbinnek a dolphins def. coord. allasara.

nem tudom, ti h vagytok vele, de en nem hullajtanek konnyeket, ha tavozna coyle.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
...ez azért erős: Cedric Benson 5,000,000 .... meg ez is Geathers 6,419,000

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a link csak a base salaryt mutatja, a bonuszokat nem. Allitsatok cap hitre, azok a mar közelebb vannak az igazsághoz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
azert vedd figyelembe azt is h daltoneknak a rookie szerzodese ervenyes... elhiheted h amint lejar az, sulyos milliokat fog kerni dalton is, mau is, dunlap is, gresham is, es a kimaradtak is. (persze ha tovabbra is ilyen utemben fejlodnek.)

es teny h van hely a cap alatt, de
1) brown bacsi nem fog nagyon koltekezni, csak annyira, amennyire muszaj
2) small market team a bengals, ezert a nagy nevek csak vegso esetben valasztanak cincinnatit

szvsz.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
Geathers keres azt hiszem 3-4 milliót. A jelenlegi cap helyzetünkben igazából ez is apró. Az a kemény egyébként, hogy pl Dalton kb. a hideg vízre valóért játszik.
Pár szerződés (idén: 11/12, j: 12/13)
Hall 5 évre 42,375,000, idén 5,1 milliót kapott jövőre: ?
Csöcsilla 6 év 42 millió idén 490k-t kapott (nincs ez elírva?) j: 1,08 m
Geathers 6 év 33,750,000, idén 3,95 millió (talán ez sok a teljesítményéhez mérve) j: 4,2 m
Whit 6 évre 32,800,000 idén 3,69 millió j: 3,185 m
Peko 7 évre 30,000,000 idén 3,1 millió j: 3,175
Rivers 6 évre 20,100,000 idén 1,74 millió (IR esetén is teljes fizetés van?) j: 1,66 m
A.J. 4 évre 19,688,000, - full garantált - ebből elvileg idén: 375k j: 1,269 m
Gresham 5 évre 15,850,000 idén: 405k J: 690,250k
Cook 5 évre 15, 385,000 idén: 1,835 m
Clements 2 évre 10,5 millió idén: 2m j: 2,5m
Dalton 5 évre 2,230,000 idén: 375k
Mau 5 évre 4,59 m i: 480k j: 565k
Dunlap 5 évre 3,01m i: 405k j: 490k

stb...
http://www.spotrac.com/nfl/cincinnati-bengals/

lényeg a lényeg, hogy van mit a tejbe aprítani. Tavaly nyáron is nem az volt, hogy mi nekünk van a legtöbb hely a cap alatt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
http://www.spotrac.com/top-salaries/nfl/cincinnati-bengals/
Azért pénz ügyben tényleg viccesek vagyunk, nincs "túlfizetett" sztárunk ha megnézzük...Van miből költeni 😊 ...vagyis lenne.
szerk: vagyis csak a Geathers nevű linebackerünk, akit idén én nem láttam pályán, csak a kistesóját aki DE rotációban néha beugrott....ennyiért nem kell.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Talán ettől lenyugszik ez a kis pöts, könnyen megúszhatja felfüggesztettel.... Reméljük, ideje a focira koncentrálnia.

Jerome Simpson - WR - Bengals

Free agent Jerome Simpson is unlikely to face jail time following his Thursday indictment for trafficking marijuana in excess of eight ounces.
According to Bengals.com, the fact that Simpson has been cooperative and is a first-time offender most likely means he'll escape with probation. If found guilty, however, he will be facing a four-game suspension for violating the NFL’s policy on substance abuse.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
"***** Evan Mathis (OG, CIN) - 1 év, 735.000 dollár
Mathis 2011-ben a liga egyik legjobb baloldali guardja volt, futásblokkolásban kimagaslóan teljesített, nagy szerepe van abban, hogy LeSean McCoy berobbant. Nem mellesleg, sacket sem engedélyezett a szezonban. Minimálbérért ilyen teljesítményt ritkán látni.
"

forrás

khmm 😐

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
joe philbin lett a miami uj hc-je.
egy kihuzva, maradt ketto.
tampa, indy.
izgulok.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
iden a paul brownban lesz a training camp a mar megszokott georgetowni helyszin helyett. brown:

"The new agreement between the NFL and its players really impacts training camp by reducing practices. That's nothing the Bengals or Georgetown College wanted to see happen, but it is the hand we are dealt, so we both have to adjust to it. I will miss going away for training camp very much, and I will especially miss our friends in Georgetown, Kentucky."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
1/17: Dre Kirkpatrick CB
1/21: Cordy Glenn G
2/17: David Wilson RB
3.kör: egy WR, mondjuk Rueben Randle féle nagy állat 😊 .
Ha egy ilyen lenne kb, onnantól én boldog lennék, esetleg még Isaiah Pead RB-t látnám szívesen egy későbbi körben, ha még bent van 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Ha van megfelelő tehetség szoktak G-t húzni 1. körben, tavaly pl. Watkins volt 1/27, DeCastro nála sokkal jobb prospect és én Glennt is jobban bírom.empty taxi
Kell egy workhorse RB (Free Agency?), plusz én még egy egy playmaker RB-t is szereznék (én nem bízok Scottban), valami nagyon gyors hátsókörös McCluster-féle tehetség ha van idén. Egy kezdő CB, egy kezdő G és egy MEGBÍZHATÓ elkapó...MarioAna
sztem is kevés... 😕
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Ha van megfelelő tehetség szoktak G-t húzni 1. körben, tavaly pl. Watkins volt 1/27, DeCastro nála sokkal jobb prospect és én Glennt is jobban bírom.empty taxi
Kell egy workhorse RB (Free Agency?), plusz én még egy egy playmaker RB-t is szereznék (én nem bízok Scottban), valami nagyon gyors hátsókörös McCluster-féle tehetség ha van idén. Egy kezdő CB, egy kezdő G és egy MEGBÍZHATÓ elkapó...

Ezt meg lehet oldani simán offseasonben, nálam a prioritás: 1.CB, 2.OG, 3.RB, 4.WR. De lényegében ha az alábbiak közül húzunk első körben akkor már boldog leszek. (Ilyenkor jön az, hogy húzunk egy DE-DT párost 😀 , bár mostanában nem jellemző ránk a szar draft szerencsére...kopp kopp)
😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
nnna: ez a beltenyészet Nasheem! 😀

http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-vedelmi-gurut-cserelt-a-rams-es-a-saints-edzokeringo-2113568
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
Rome nem lesz bevarrva és kész! Goodelltől mit várhatunk? A vádemelésre már akcióba lép?

Floyd nekem hatalmas kedvencem. Illene is AJ mellé. Ráadásul szerintem komoly steal a mi pickjeinknél. De akkor sem kell WR az első körben. CB kell és G, esetleg RB. Utána jöhet WR, de ez pár kommettel feljebb már taglalódott.nasheem
én is úgy értettem, hogy ha kimegy mondjuk a 3-4top CB addigra mikor mi jövünk, 2.körös embert ne húzzunk be 1. végén, inkább egy minőségi WR...vagy ha már reach, akkor RB legyen 😊. G-t meg első körben nem nagyon húznak nem? 😐MarioAna
1/17re húzunk majd elsőre és 21-re másodiknak. Azért még lesznek bent bőven. CB biztos.

Jerome -ra meg totálisan ráillik a "Wie blöd kann man sein?!"...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Rome nem lesz bevarrva és kész! Goodelltől mit várhatunk? A vádemelésre már akcióba lép?

Floyd nekem hatalmas kedvencem. Illene is AJ mellé. Ráadásul szerintem komoly steal a mi pickjeinknél. De akkor sem kell WR az első körben. CB kell és G, esetleg RB. Utána jöhet WR, de ez pár kommettel feljebb már taglalódott.nasheem
én is úgy értettem, hogy ha kimegy mondjuk a 3-4top CB addigra mikor mi jövünk, 2.körös embert ne húzzunk be 1. végén, inkább egy minőségi WR...vagy ha már reach, akkor RB legyen 😊. G-t meg első körben nem nagyon húznak nem? 😐MarioAna
Ha van megfelelő tehetség szoktak G-t húzni 1. körben, tavaly pl. Watkins volt 1/27, DeCastro nála sokkal jobb prospect és én Glennt is jobban bírom.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Rome nem lesz bevarrva és kész! Goodelltől mit várhatunk? A vádemelésre már akcióba lép?

Floyd nekem hatalmas kedvencem. Illene is AJ mellé. Ráadásul szerintem komoly steal a mi pickjeinknél. De akkor sem kell WR az első körben. CB kell és G, esetleg RB. Utána jöhet WR, de ez pár kommettel feljebb már taglalódott.nasheem
én is úgy értettem, hogy ha kimegy mondjuk a 3-4top CB addigra mikor mi jövünk, 2.körös embert ne húzzunk be 1. végén, inkább egy minőségi WR...vagy ha már reach, akkor RB legyen 😊. G-t meg első körben nem nagyon húznak nem? 😐

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 904
az viszont erdekes, h megvartak a vademelessel a szezon vegeztet.Mikey
Vádalku?

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Simpson ellen vadat emelnek, D osztályú bűncselekmény, 1-5 év.gabtsi
a targyalasa pedig januar 30-an lesz.

Prosecutors have requested Simpson be served a summons to appear in Kenton Circuit Court. His arraignment is scheduled for Jan. 30. The charge is punishable by one to five years in prison.

meg mindig nem fogtam fel, h lehetett ekkora marha.
az viszont erdekes, h megvartak a vademelessel a szezon vegeztet.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Rome nem lesz bevarrva és kész! Goodelltől mit várhatunk? A vádemelésre már akcióba lép?

Floyd nekem hatalmas kedvencem. Illene is AJ mellé. Ráadásul szerintem komoly steal a mi pickjeinknél. De akkor sem kell WR az első körben. CB kell és G, esetleg RB. Utána jöhet WR, de ez pár kommettel feljebb már taglalódott.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
bocs, marhasagot irtam.
az oaklandtol '13-ban kap a bengals 2nd picket, nem '12-ben.
szoval csak negyszer valaszt a csapat az 1-3. korben.
nem tudom, miert emlekeztem ugy, h az ideit adtak oda.

ellenben, ha mar utana neztem, a new englandtol ugye van pluszba egy 5th es egy 6th pick 276 yardert es 1 touchdownert.
legalabb a zavarosban is lehet majd halaszni rendesen.

ezzel a drafttal azert, ha sikerulne a hatso koros pickekkel is belenyulni a tutiba, akkor hosszu idore majd' minden gond megoldodhatna.

jaj de qrva messze van meg aprilis. 😀 (masik major liga miatt is hatalmas szivfajdalmam ez.)
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
elso korben veletlenul sem szabad wr-t huzni.
a cb, og posztok akkora needek, h el is sirnam magam, ha elso korben wr jonne.
hivjak akar jefferynek, akar floydnak.Mikey

Ezzel annyiban vitatkoznék, hogy G-t nem nehéz jót húzni a 2-3 körben sem, domináns Wr-t viszont sokkal nagyobb arányban találni az első körben.
Persze nem lenne gond a te változatod sem. Főleg egy stanfordi úriember esetében.Delonso_
igazad van, de jelenleg akkora a luk nálunk a secondary és a OG téren, hogy égbe kiáltó hülyeség lenne nem odahúzni.Amadeus91
A Cb-t adom, az nem tűr halasztást, oda lesz is húzva, sőt FA-n sem ártana még egy két versenyző.
Ám a többi négy 1-3 körös pickből szép dolgok jöhetnek.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
nekem ezzel ott van gondom, h mar van egy #1 elkapoja a csapatnak, es nem kell meg egy.

oke, h jo og-t lehet huzni 2-3. korben is, de #2 elkapot, amire igazan szuksege lehet a csapatnak ha jerome baratunkat elmeszelik, is siman.
az og pedig szvsz joval fontosabb lenne. tehat elobb inkabb azt. termeszetesen abban az esetben ha van bent arra erdemes. pl. az emlitett stanfordi uriember.

emlekeztetnek mindenkit, h az elso 3 korben otszor (!) valaszthat a csapat.