Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
sajnos egyetemi témákban nem nagyon vagyok otthon, de egy-két-három oregon meccset láttam.
lamichael james elég jól tolta és heisman várományos is volt ha jól tudom. viszont csak shotgun-ból játszott és véleményem szerint elég elhasználódhatott a rengeteg futástól. nem nagyon tenne jót neki ha ebbe a csoportba választanák.Rush
Bush lehetne a workhorse, szerintem bírná az AFC North védelmek ellen. LMJ pedig szituációs, kiegészítő, olyan playekhez melyekhez Bush nem jó. 2-3. körös picket megérne. (3.-t mindenképp), de ez az én szubjektív véleményem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
sajnos egyetemi témákban nem nagyon vagyok otthon, de egy-két-három oregon meccset láttam.
lamichael james elég jól tolta és heisman várományos is volt ha jól tudom. viszont csak shotgun-ból játszott és véleményem szerint elég elhasználódhatott a rengeteg futástól. nem nagyon tenne jót neki ha ebbe a csoportba választanák.


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
én a LM.James-M. Bush párossal kiegyeznék jövőre. Gabtsival egyetértek egyébként kb. mindenben amit leírt. Az uborkaszezon első nagy dobása részünkről már megvolt szerintem (még ha nem is feltétlen a mi érdemünk): Minden edzőt meg tudtunk tartani. (Zimmer, Gruden)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
RB-ből én Isaiah Pead-nek örülnék 3-4.kör körül, nem egy workhorse, de ha megosztott carrys rendszert akarunk akkor jó lehet (Benson helyett, esetleg mellett...bár talán már tényleg jobban járunk ha elengedjük 😐 )

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Úgy néz ki nem lesz zimmer hc miamiben.

kop-kop-kop

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Azt írja hobson, hogy nem fogunk nagy nevű FA utan menni, ami talán nem is akkora baj, jó lesz azt a pénzt majd a mi fiaink megtartására fordítani, inkabb draftoljunk jól továbbra is.

Akit én megis szívesen látnék az nyilván nicks, de persze ő kokain áron fog elmenni, gondolom jó 6-8 milla körül kap majd évente ami viszont nem a mi pályánk, talán inkabb grubbs, aki viszont sérülékeny és nem is vszinu h elengedi a ravens, bár ott is lesz mire költeni.
Továbbá régi nagy szerelmem michael bush is elférne, illene ide a stílusa.
S poszton én most óvatos lennék, van pár ígéretes fiatal, nézzük meg mit tudnak full time, aztan ráérünk ezzel, foleg ha lesz ujra cb-nk. Márpedig azt draftolni kell, mert ugyan lesznek jó szabadugynokok de megfizethetetlenek. Wr dettó.
Jóság kell okosnak lenni mert nem sok emberre van szükség de azok legalább premium posták legyenek, és fiatalok.

Editke: látom közben írtál nasheem, nem tudom kell e nekünk rb az elso körben, sztem csak akkor ha nagyon nem lesz más opció. Ha van jó G akkor cb utan nálam az a prioritás, ha nincs akkor az de v wr attól függ melyikbol van jobb értek.
Kirckpatrick nem valószínű opció, top5-10 Picknek tunik, bár most elkaptak zsofival, de most oszinten melyik nigger nem tolja? Megatron start értéken se sokat rontott. ha megis csúszik no brainer.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Elsőre jónak tűnik bármelyik, de idén alig láttam fősulis meccseket. Annak csak most jön a szezonja 😊
Glenn rohadtul illik a falunkba, de nálam DaCastro elég magasan vezeti a wishlistet. Komoly szerepe volt Luck teljesítményében. Ha nem lenne Mays, akkor Barronnak legalább annyira örülnék, mint DaCastronak.
Az RBk közül LaMichael JAmes a nagy kedvencem, de ő bent lesz később is, no meg félő, hogy nem élné túl épp gerinccel az első csoportmeccsünket 😊 Miller jobb választásnak tűnik, de őt általában Richardson mögé írják második kimenő RBnek, azaz vélhetően első körös pick menne rá. Akkor meg inkább húzzunk CBt az OG mellé. Kirkpatrick tuti nem lesz bent nálunk?

Igazából, ha Harrison Smitht behúznánk az NDből valamelyik hátsó körben, akkor nekem már A++ lesz a draft 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
akkor kezdjuk...

nfl.com 4 okosanak - bucky brooks, charles davis, pat kirwan, jason smith - mockja: http://www.nfl.com/draft/2012/mock-drafts?module=HP11_cp

1/17: haromszor cb janoris jenkins, egyszer cb stephon gilmore
1/21: ketszer rb lamar miller, egyszer-egyszer oc peter konz es de melvin ingram

jol van, annyira nyilvanvaloak iden is a needek, h meg ezeknek is feltunt.Mikey
már változott

1/17: Dennard - CB, Richardson -RB, 2* Jenkins - CB
1/21: Wilson - RB, Dennard- CB, Konz - C, Miller - RB

mindegyik vállalható pick. A Centert nem értem, gondolom G-nak jönne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én is így gondolom. persze ha megfelelő value, és decastro mar nincs bent.

Másodikra meg válogathatunk bőven, de, wr, rb, ol közül tőlem bárki.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
akkor kezdjuk...

nfl.com 4 okosanak - bucky brooks, charles davis, pat kirwan, jason smith - mockja: http://www.nfl.com/draft/2012/mock-drafts?module=HP11_cp

1/17: haromszor cb janoris jenkins, egyszer cb stephon gilmore
1/21: ketszer rb lamar miller, egyszer-egyszer oc peter konz es de melvin ingram

jol van, annyira nyilvanvaloak iden is a needek, h meg ezeknek is feltunt.Mikey
én itt a draft topikban Dennardot kérdeztem hogy mennyire lenne jó 1/20 körül, szóval neki én is örülnék 😊. 1.körben szerintem a legjobb CB-t el kell hoznunk aki bent lesz.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
akkor kezdjuk...

nfl.com 4 okosanak - bucky brooks, charles davis, pat kirwan, jason smith - mockja: http://www.nfl.com/draft/2012/mock-drafts?module=HP11_cp

1/17: haromszor cb janoris jenkins, egyszer cb stephon gilmore
1/21: ketszer rb lamar miller, egyszer-egyszer oc peter konz es de melvin ingram

jol van, annyira nyilvanvaloak iden is a needek, h meg ezeknek is feltunt.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Grading The 2011 Bengals: Receivers

The Bengals receivers, if you take out Green and a few of the receivers that didn't play much, were terribly inconsistent. It's likely that they won't re-sign Caldwell to a second contract and it's very possible that they won't re-sign Simpson either. In a season when they both needed to step up, both Simpson and Caldwell were pretty disappointing. With new, and more reliable, receivers, Andy Dalton could have a great season and so could the Bengals. A new No. 2 receiver is a big need for this team.

I can't give the Bengals receivers a terrible grade because of how great A.J. Green was and how well Hawkins and Whalen played when they were called upon. Due to the play of the Bengals receivers, I believe they deserve a grade of C.

szorol-szora!
bar en meg mindig biznek jerome-ban. hatha jovore konzisztensen jova is tudna valni.
persze az is igaz, h vegtelenul elfogult vagyok iranyaba.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
allitolag zimmer ma tampaba latogat(ott) a bucs hc allasa kapcsan.

szinten allitolag a mar emlitett kevin coyle vagy jack del rio lehetne az utodja, amennyiben tavozna. (jok ezek az elore talalgatasok.)

jut eszembe egy nev. steve spagnuolo. ha mar uj dc kene, imadnam, ha o lenne az.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
ez mind igy van, csak pl. nalam jobban senki sem a megszokasok embere. gyulolok minden valtozast.

persze az jo, ha jo iranyba valtoznak a dolgok, csak meg jobb, ha a mar megszokott, megszeretett emberekkel tortenik meg.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én nem szeretem a változást, de nem mindig rossz.
annyi a kérésem, hogy Zimmernél rosszabb ne legyen az új ember, de még azt is el tudom képzelni, hogy még jobb lesz. Zimmer inkább motivátor, mint igazi schemer, viszont előbbi nem mindig elég, ha jobb az ellenfél. látjuk, hogy gyengébb csapatok egy jó gameplannel el tudják verni az erősebbet, nekünk ez viszont rendre nem sikerül.

a látszatát is el szeretném kerülni, hogy úgy tűnjön Zimmer távozása mellett vagyok, de egyfelől nagyon megérdemlné a HC állást, és meggyőződésem, hogy még jobb HC lesz, mint amilyen koordinátor, másfelől viszont nem ő az egyetlen jó szakember a futballban.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Reméljük nem lesz rá szükség, de a DC választás miatt én nagyon nem izgulok. ML profi D guru, úgyhogy ha szabad keze lesz benne, akkor jó ember jön majd.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
jay hayes, de ot valahogy nem tudom elkepzelni coordinatorkent.

szerintem a legeselyesebb az, h valaki olyan jonne, aki meg nem volt coordinator nfl-ben, ellenben fiatal es tehetseges. a la jay gruden tavaly.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
A defense faledző nálunk ki? Ő elég jó munkát végzett, én megjutalmaznám egy DC poszttal inkább őt, mint valami idegent 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
ez nagyon jo kerdes, amire szerintem maguk lewisek sem tudnanak valaszolni.

ha hazon beluli embert kene mondani, akkor kevin coyle db coach, vagy jeff fitzgerald lb coach adna magat...
szabaduszok kozul meg tudja fene. foleg, h azt sem tudom, kik az elerheto def. guruk.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Ellenben ha Zimmer távozik (aminek nagyon nem örülnék), akkor ki lesz/lehet nálunk a DC? 😐

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
összesküvőzés, csak 28 éven felülieknek!
"Cincinnati Bengals- This is my biggest fear. The Bengals have more cap space then they know what to do with and they have 2 first round picks. They would use their own first round pick on Wallace. Not the one they got from the Raiders for Carson Palmer. That would mean they would get Wallace and the 18th pick in the draft. That would be a hell of a start to 2012. I fear this. The money they could throw at Wallace and put him along side A.J. Green is just to damn scary to process. They could easily price us out of the Wallace market. We would receive pick 21 from the Bengals."sutianap
mar h mike wallace?

egyszer mar nem jott be, h ket no. 1 elkapoja volt a csapatnak.
igaz, az ket hisztis picsa volt, green es wallace meg nem az, de szerintem ugyanugy nem mukodne.
persze eljatszani a gondolattal nem rossz, h mi lenne ha.

boven eleg a green, simpson, gresham, shipley, whalen, hawkins sor.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
hihetetlen nagy ember, aki hatalmas tiszteletnek orvend csapaton belul.
nagy motivator, aki kepes minden jatekosbol kihozni a maximumot.
vedelmenek gyengei a screenek, slantek, es ugy egeszeben a tight endek levedekezese.
erossege a pass rush, es a safety blitzek, es a rush defense.
tipikusan az az edzo, aki "jomunkasemberekbol" kepes elit csapatot osszerakni.
legalabbis a cincy vedelemmel megtette igazi nagy sztarok nelkul.
bar a dolphinst nem ismerem, szerintem valami hasonlo csapat, tehat pont zimmernek valo.

persze az, h dc-nek kivalo, meg nem jelenti, h hc-nek is az lesz. de egy eselyt mindenkeppen megerdemel.

az mindenesetre biztos, h (latens) dolphins fan leszek, ha zimmer miamibe kerul.Mikey
nem tudom, hogy mi lenne ha mike nolan-nal (miami dc) összedugnák a kobakot. lehet, hogy még szikra sem, de elképzelhető, hogy tüzijáték 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
összesküvőzés, csak 28 éven felülieknek!
"Cincinnati Bengals- This is my biggest fear. The Bengals have more cap space then they know what to do with and they have 2 first round picks. They would use their own first round pick on Wallace. Not the one they got from the Raiders for Carson Palmer. That would mean they would get Wallace and the 18th pick in the draft. That would be a hell of a start to 2012. I fear this. The money they could throw at Wallace and put him along side A.J. Green is just to damn scary to process. They could easily price us out of the Wallace market. We would receive pick 21 from the Bengals."


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
hihetetlen nagy ember, aki hatalmas tiszteletnek orvend csapaton belul.
nagy motivator, aki kepes minden jatekosbol kihozni a maximumot.
vedelmenek gyengei a screenek, slantek, es ugy egeszeben a tight endek levedekezese.
erossege a pass rush, es a safety blitzek, es a rush defense.
tipikusan az az edzo, aki "jomunkasemberekbol" kepes elit csapatot osszerakni.
legalabbis a cincy vedelemmel megtette igazi nagy sztarok nelkul.
bar a dolphinst nem ismerem, szerintem valami hasonlo csapat, tehat pont zimmernek valo.

persze az, h dc-nek kivalo, meg nem jelenti, h hc-nek is az lesz. de egy eselyt mindenkeppen megerdemel.

az mindenesetre biztos, h (latens) dolphins fan leszek, ha zimmer miamibe kerul.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
mit érdemes tudni mike zimmer-ről?
(csak mert elélggé emlegetik a cikkekben)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------