Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Ghee egyébként fejben ilyen gyenge? Mármint, hogy nem bíznak benne, nem küldik fel.
Hillis nélkül fogható a Browns lazán. Nem szép ilyet mondani, de be kell húzni ellenük.Amadeus91
olyan lazán, mint az első fordulóban? 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Tudtommal akkor nem lenne PS eligible, ha adott szezonban lenne 6+ meccsen aktív. Ő meg éppen 6 meccsen volt aktív tavaly.

Mondjuk Ghee játszott a Baltimore ellen, mégha csak ST-ben is. És azért Mays sem kapott túl sok snapet D-ben emlékeim szerint. De csak kötözködöm.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
hillis nem játszik.

Ghee a Ravens ellen sem játszott, ellenben mays igen. jelzésértékű azért.

dunlap ma sem edz :/ ellenben Green próbálkozik.
davis végül a PS-be igazoltuk, ami csak azért érdekes mert ha jól számolom 15 meccse van.gabtsi
jaja láttam is azt a tackle-t amit mondtatok. Szépen szólt. 😀

Ghee egyébként fejben ilyen gyenge? Mármint, hogy nem bíznak benne, nem küldik fel.
Hillis nélkül fogható a Browns lazán. Nem szép ilyet mondani, de be kell húzni ellenük.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hillis nem játszik.

Ghee a Ravens ellen sem játszott, ellenben mays igen. jelzésértékű azért.

dunlap ma sem edz :/ ellenben Green próbálkozik.
davis végül a PS-be igazoltuk, ami csak azért érdekes mert ha jól számolom 15 meccse van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Merész lenne 3 cornerrel nekimenni bármilyen meccsnek.Mikey
Szerintem is. Maradjon Ghee inkább rosteren, hátha fejlődik valamit.

Hillis játszik ellenünk?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Merész lenne 3 cornerrel nekimenni bármilyen meccsnek.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nemtudni még. mcfaddent elküldtük a ps-ből, lehet Ghee megy vissza, Cle ellen inkább lb kell. de nemsokára okosabbak leszünk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Rivers IR lesz nemsokára. Bruce Davis érkezik a rosterre.gabtsi
...és kinek a helyére? Mert Rivers roster exemptionön van.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
http://www.nfl.com/videos/cincinnati-bengals/09000d5d82464412/All-Audio-Bengals-vs-Jets

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Rohadjanak meg, sima TD volt.... (sikerült megnézni a meccset)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Rivers IR lesz nemsokára. Bruce Davis érkezik a rosterre.gabtsi
Pecsáb...nasheem
Mi a baja Rivers-nek?
Amadeus91
biztos vmi újkeletű.
csuklótörése amúgy.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Rivers IR lesz nemsokára. Bruce Davis érkezik a rosterre.gabtsi
Pecsáb...nasheem
Mi a baja Rivers-nek?

Sebaj, Howard -dal nincs gond.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Rivers IR lesz nemsokára. Bruce Davis érkezik a rosterre.gabtsi
Pecsáb...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Rivers IR lesz nemsokára. Bruce Davis érkezik a rosterre.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
In a move that was not a surprise, the Bengals said that Sunday’s game against the Browns will not be a sellout and will be blacked out locally.

Én komolyan nem értem a kinti "szurkolókat". Ezt a csapatot csak imádni lehet, de ők mégis basznak kimenni egy Battle of Ohióra.
Bezzeg nekem nincs lehetőségem rá...Mikey
A tavalyi szezon sokmindenkinek orrbabaszós volt. Kicsit elfordította az átlagembereket a csapattól. Aki csak távolról volt követő, de hétvégén azért kijárt, nagyon fel volt tüzelve a TO-Ocho párostól, aztán lett ami lett. Bármennyire is jobban szerethető egy Dalton vagy akár egy Simpson-Green páros, a régiek inkább húzónevek voltak. A média sajnos nagy úr.
Ha marad az irány, akkor rövidesen ismét jönnek a sellout évek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
In a move that was not a surprise, the Bengals said that Sunday’s game against the Browns will not be a sellout and will be blacked out locally.

Én komolyan nem értem a kinti "szurkolókat". Ezt a csapatot csak imádni lehet, de ők mégis basznak kimenni egy Battle of Ohióra.
Bezzeg nekem nincs lehetőségem rá...
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
a szokásos helyről beszerezhető?Amadeus91
Holnap már igen. Vártam, hogy meglegyen HDben, de nem lesz, így leszedem 480i-ben.nasheem
mond h nem MKV... 😀Amadeus91
Mp4 és hazudtam, már most fent van. 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Jah, nézd meg mindenképpen. Ha másért nem is, azért biztos megéri, mert a csapat -17-ről egyenlített.
De Simpson első elkapásáért, vagy Mays ST tackle-jéért szintén érdemes. Utóbbi is mekkorát szólt, atyaég.Mikey
a szokásos helyről beszerezhető?Amadeus91
Holnap már igen. Vártam, hogy meglegyen HDben, de nem lesz, így leszedem 480i-ben.nasheem
mond h nem MKV... 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
nem láttam a meccset, de akkor ezek szerint a csapat rendben volt nagyjából nem?Amadeus91
Jah, nézd meg mindenképpen. Ha másért nem is, azért biztos megéri, mert a csapat -17-ről egyenlített.
De Simpson első elkapásáért, vagy Mays ST tackle-jéért szintén érdemes. Utóbbi is mekkorát szólt, atyaég.Mikey
a szokásos helyről beszerezhető?Amadeus91
Holnap már igen. Vártam, hogy meglegyen HDben, de nem lesz, így leszedem 480i-ben.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
nem láttam a meccset, de akkor ezek szerint a csapat rendben volt nagyjából nem?Amadeus91
Jah, nézd meg mindenképpen. Ha másért nem is, azért biztos megéri, mert a csapat -17-ről egyenlített.
De Simpson első elkapásáért, vagy Mays ST tackle-jéért szintén érdemes. Utóbbi is mekkorát szólt, atyaég.Mikey
a szokásos helyről beszerezhető?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
nem láttam a meccset, de akkor ezek szerint a csapat rendben volt nagyjából nem?Amadeus91
Jah, nézd meg mindenképpen. Ha másért nem is, azért biztos megéri, mert a csapat -17-ről egyenlített.
De Simpson első elkapásáért, vagy Mays ST tackle-jéért szintén érdemes. Utóbbi is mekkorát szólt, atyaég.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
hogy pont egy ilyen hülye szabály miatt....

nem láttam a meccset, de akkor ezek szerint a csapat rendben volt nagyjából nem?Amadeus91
ha tudod, nézd meg mindenképp.
csapat nagyon jó volt, persze voltak mélypontok, de teljesen korrekt volt. és amit a végén műveltek az valami csodálatos volt.

ui: kib*szott gresham td... :mad:


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
hogy pont egy ilyen hülye szabály miatt....

nem láttam a meccset, de akkor ezek szerint a csapat rendben volt nagyjából nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Simpson, geci sokat szidtam az utóbbi időben, talán nem minden alap nélkül, de azóta már írtam neki, hogy vállalom gumi nélkül is. hihetetlen nagyot ment az ember, 152 yard, koncentráció végig, és hát a forced fumble-nél kurva nagyot ugrottam, kár, hogy nem lett meg óriási play volt tőle. ezt kell tovább csinálni és akkor jó lesz ez, Green mellett is keresni kell, remélem lehet is.gabtsi
Én mindig is mondtam, hogy Jerome király. És fel is nőtt a feladathoz. Milyen elkapásai voltak?! Imádom, csináljon bármit.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Köszi gabtsi! Simpsont különösen 😊

Grudenre tényleg egy rossz szavunk nem lehet ilyen tömegű yard után.
A Dvel kapcsolatban azt figyeltem az elmúlt meccseken, hogy a safetyket szinte csak passzvédekezésre küldjük illetve egyszer-egyszer blitzelünk. Sokkal mélyebben játszanak, mint tavaly vagy tavalyelőtt. A front nélkülük is öli a futást így ez teljesen rendben van, de amennyire kivirágzott Nelson, annyira szenved Crocker ebben a szerepkörben. Most külön pechje volt, hogy a Rice tacklet is elszúrta. Nem akarom nagyon bántani, mert a nagy CB ínségben mindenre használjuk már, de az utóbbi 3 meccsen nagyon szét volt csúszva. Jó lenne ha magára találna.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."