Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
A jövő hétre elrendelem OG Nate Livings mindenki általi egész héten át tartó kritizálását!!
Ha Bensonnál bevált, hátha nála is.
😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
HUHH!gabtsi
Geno milyen volt? Te ilyenkor mindig tudsz valami ideillő jelzőt 😊nasheem
HoF 😊

nem akartam előre károgni, de egész nap rossz előérzetem volt. de sztem többet érhet ez az izzadtságszagú győzelem.

nagy play volt a végén, de kellett!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Fontos győzelem! Lassan beteljesül az "álom"

Livings meg monnyon le... botrányos...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
mondom, amikor Green lekapta azt a Passzt, kirázott a hideg!
óriási meccs volt!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Csak a szokásos.

Azért Livingset kibaszhatnák már...
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
HUHH!gabtsi
Geno milyen volt? Te ilyenkor mindig tudsz valami ideillő jelzőt 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
HUHH!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
ÁÁÁÁÁÁH, IGEEEN!


Irány a PO! Mekkora meccs volt te atya ég. Nem játszottunk jól, de amikor kellett...


Faszság ilyenkor bármit is írni: WIN!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
igen, de mindkettő javarészt a nagy futása miatt volt. ettől függetlenül a cleveland ellen lehet és kell is futni, főleg, hogy úgy tűnik végig eső lesz.gabtsi
amennyire emlékszem a TD futása az már a végén volt mikor égettük az órát

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
green aktív és játszik, dunlap viszont nem. és MJ93 sem kezd, rucker van helyette.
amúgy a default inactive lista.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igen, de mindkettő javarészt a nagy futása miatt volt. ettől függetlenül a cleveland ellen lehet és kell is futni, főleg, hogy úgy tűnik végig eső lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nem meglepő módon kedvenc Bengals blogomon is Bensont, ill. a jó futójátékot tették első helyre a "Five Keys to a Bengals Victory" c. írásban.

Nagyon jó lenne, ha a liga legjobb passzvédelme ellen nem kéne Daltont 35-40 alkalommal passzoltatni...Mikey
Az első meccsen pont ment ellenük a futás. Benson is vastagon száz felett futott és a hosszú TD nélkül is 4yard/cary közelében járt. Reméljük most is hasonlóképp alakul.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Nem meglepő módon kedvenc Bengals blogomon is Bensont, ill. a jó futójátékot tették első helyre a "Five Keys to a Bengals Victory" c. írásban.

Nagyon jó lenne, ha a liga legjobb passzvédelme ellen nem kéne Daltont 35-40 alkalommal passzoltatni...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
A futojatekunk iden epp arra jo hogy ne valjunk teljesen egydimenziossa, azon kivul semmi. Neha 1-2 first down aztan ennyi, eddig nem volt meccsunk amit igazan ne Andy hozott volna szerintem (most nem neztem utana, lehet hogy volt 1), es ez a szomoru. Olyan mintha csak azert futnank hogy azert lassa az ellen hogy azt is csinaljuk, kb pazaroljuk a downjainkat a futasainkra.

En Scottol vartam tobbet, nincs meg benne az a playmaking ability amit hittem85
Érdekes, hogy a nagy játékokat Leo nagyon tudja hozni. Kb. semmiből beáll aztán mutat egy olyan játékot, hogy lesek. Ő vele spec. elégedett vagyok.

Peerman meg kapjon már labdát, ennyit lehet ő is tudna, ST-ben meg állat.

Mondjuk amit írsz, hogy Andy hozza le a meccseket és szomorú, hát ez csak a futók szempontjából. Rookie irányítóként szerintem hatalmas szó. Mekkora különbség ez Cam-mel szemben...aki hiába jó nem tud győzni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
A falunk belseje viszont szar. a futásaink több mint fele belső futás. A yard/carry legalább annyira a falat minősíti, mint a futókat.nasheem
Jogos, és egy szóval sem írtam, hogy csak Benson és Scott hibája a botrány átlag.

Ami egyébként marha érdekes, hogy papíron ez a fal sokkal inkább lenne alkalmas run blockingra, mint pass protectionre. Aztán a valóságban pont fordítva van. Ki gondolta volna ezt pl. szezon előtt...
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
A futojatekunk iden epp arra jo hogy ne valjunk teljesen egydimenziossa, azon kivul semmi. Neha 1-2 first down aztan ennyi, eddig nem volt meccsunk amit igazan ne Andy hozott volna szerintem (most nem neztem utana, lehet hogy volt 1), es ez a szomoru. Olyan mintha csak azert futnank hogy azert lassa az ellen hogy azt is csinaljuk, kb pazaroljuk a downjainkat a futasainkra.

En Scottol vartam tobbet, nincs meg benne az a playmaking ability amit hittem


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A szezon első meccse óta van FB a csapatban. Rá speciel nem is lehet panasz, mert ha ő van, érezhetően jobban megy a futójáték. Csak hát mihez képest...Mikey
A falunk belseje viszont szar. a futásaink több mint fele belső futás. A yard/carry legalább annyira a falat minősíti, mint a futókat. A számok fontosak, de nekem most sokkal többet számít, hogy mit érezni a számok mögött. Ez utóbbi miatt érzem elfogadhatónak Scott teljesítményét és erősen középszarnak Bensonét.nasheem
Livings rlz!!!44négy!

viccen kívül, Boling-t szép lassan be kell építeni majd. Bobbie sem lesz fiatalabb már.Amadeus91
Hát Boling nem épp a kezdő felé tart, de igen be kéne. Ha nem őt akkor mást.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
A szezon első meccse óta van FB a csapatban. Rá speciel nem is lehet panasz, mert ha ő van, érezhetően jobban megy a futójáték. Csak hát mihez képest...Mikey
A falunk belseje viszont szar. a futásaink több mint fele belső futás. A yard/carry legalább annyira a falat minősíti, mint a futókat. A számok fontosak, de nekem most sokkal többet számít, hogy mit érezni a számok mögött. Ez utóbbi miatt érzem elfogadhatónak Scott teljesítményét és erősen középszarnak Bensonét.nasheem
Livings rlz!!!44négy!

viccen kívül, Boling-t szép lassan be kell építeni majd. Bobbie sem lesz fiatalabb már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A szezon első meccse óta van FB a csapatban. Rá speciel nem is lehet panasz, mert ha ő van, érezhetően jobban megy a futójáték. Csak hát mihez képest...Mikey
A falunk belseje viszont szar. a futásaink több mint fele belső futás. A yard/carry legalább annyira a falat minősíti, mint a futókat. A számok fontosak, de nekem most sokkal többet számít, hogy mit érezni a számok mögött. Ez utóbbi miatt érzem elfogadhatónak Scott teljesítményét és erősen középszarnak Bensonét.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Benson 3.8 ypc
Scott 3.6 ypc

Lófasz és esti fény, ahogy Gáborunk mondaná.Mikey
😉 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
A szezon első meccse óta van FB a csapatban. Rá speciel nem is lehet panasz, mert ha ő van, érezhetően jobban megy a futójáték. Csak hát mihez képest...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
...

de ahol fejlődni kellene, az a visszahordások...nhm
ott van arra Tate. (sőt Shipley is)

egyébként ezeket a 3.8-s/3.6-s átlagokat úgy hozták össze, hogy mióta FB van a csapatban érezhetően jobb a futójáték...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Benson 3.8 ypc
Scott 3.6 ypc

Lófasz és esti fény, ahogy Gáborunk mondaná.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
én meg azt mondom a futóink annyit hoznak, amennyit kell! most nem nézek utána, de Benson sztem 4es átlag! mér mennyi kell Tőle, amikor passzolunk! 😊 amikor kell hozzá teszi Ő is, így érzem! Scott más tészta, kicsit súlytalan.. de ott is kijön egypár húdenagy play! 😊 de ahol fejlődni kellene, az a visszahordások...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Hát nem tudom, Scottal én marhára nem vagyok megelégedve. (Hozzáteszem, Bensonnal még annyira se.)
Oké, hogy 6. körös pick, de az, hogy konstansan max. 1-3 yardot hoz, az kevés. Persze 10 carrynként van egy nagyobb játéka, de akkor is kevés.

Szóval nem tudom. Mert még ha elkapásra lehetne használni. De arra se.

Free agencyn/drafton mindenképpen meg kell oldani a helyzetet, mert ez így nem állapot.