Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
michael bush. régóta szeretném, sztem illene ide.

egyébként ja, szenved a futójáték, főként annak tükrében amit vártunk, újonc irányító mellett, de talán ebben benne van a vártnál jobb passzjáték is. de bensonnak a hátralévő hat meccsen egy jó 60 yardos átlag kell és megvan a zsinórban harmadik 1000 yardos szezon, amit azért csak jegyeznek. és Scott is egyre több lehetőséget kap hál istennek, és egyáltalán nem csalódás, bár tény, hogy nem mindig hozza azt a change of pace jelleget amit vártunk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Egyébként van olyan (jó) futó aki FA lesz a szezon után? Vagy beteljesül Höri jóslata és Bama futót hozunk? (fantasy mondakör tudom)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Benson és Scott jó játéka nagyon fontos. ha valahol verhető a Barna védelem akkor az a futás.
és én is arra leszek nagyon kíváncsi, hogy mit mutat AJ Haden mellett. sajnos piszok jó cb, már most, de sztem AJ is sokat fejlődött az elmúlt 10 hétben, remélem látunk belőle vmit, nagyon kéne.
de ez 10 évig nagy csata lesz, ha közbe nem szól a free agency.gabtsi
Jöjjön be a megérzésed és igazoljuk le Hadent!
(vagy nem erre gondoltál? 😊 )

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nekem egy gondom van csak. Minden meccs előtt elmondja valaki innen, hogy Benson és Scott jó játéka nagyon kéne... aztán konstansan azt látjuk hétről-hétre, hogy foscsi mindkettő... a javulás legkisebb szikráját sem látni.Mikey
Scott azért nem rossz. Hozza, amit tőle lehet várni. Sajnos nincs benne több, de azért nekem nem csalódás. Mondjuk passzolni megtanulhatna 😊 Benson kiégett. Fizikálisan és mentálisan is. Lehet még egy-egy jó meccse, de szezon végén kuka.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Nekem egy gondom van csak. Minden meccs előtt elmondja valaki innen, hogy Benson és Scott jó játéka nagyon kéne... aztán konstansan azt látjuk hétről-hétre, hogy foscsi mindkettő... a javulás legkisebb szikráját sem látni.Mikey
tény, hogy meg kéne reformálni nálunk a RB témát....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Nekem egy gondom van csak. Minden meccs előtt elmondja valaki innen, hogy Benson és Scott jó játéka nagyon kéne... aztán konstansan azt látjuk hétről-hétre, hogy foscsi mindkettő... a javulás legkisebb szikráját sem látni.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Benson és Scott jó játéka nagyon fontos. ha valahol verhető a Barna védelem akkor az a futás.
és én is arra leszek nagyon kíváncsi, hogy mit mutat AJ Haden mellett. sajnos piszok jó cb, már most, de sztem AJ is sokat fejlődött az elmúlt 10 hétben, remélem látunk belőle vmit, nagyon kéne.
de ez 10 évig nagy csata lesz, ha közbe nem szól a free agency.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ott még messze nem tartunk, hogy bárki ellen biztosra mehessünk. Dunlap rohadtul fog hiányozni. Mondjuk nekik sem kevésbé a futóik. Nagyon fontos meccs. Más lendületből hozni a meccseket és más 2 zakó után felállni. Szerencsére egyik vereségünknél sem törölték fel velünk a padlót, de azért az önbizalomszint biztos apadt. Ideje visszatérni a régi útra.

AJ remélem jobban boldogul Hadennel és Simpson is ott folytatja, ahol a Hollók ellene abbahagyta. Ha lesz Daltonnak célpontja nyerünk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Masszív csapat ez a Browns. Minden lesz a meccs, csak sima nem.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Azért én sokkal nyugodtabb lennék, ha játszhatna holnap is.Mikey
Valld be hogy azért egy minimális para csak van Benned 😀


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Azért én sokkal nyugodtabb lennék, ha játszhatna holnap is.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Dunlap és Lee nem játszik a Battle of Ohión. Mindenki más bevethető.

Nyerni kell.Mikey
A Browns ellen még elbírjuk Dunlap kiesését, de a Pittsburgh és a Ravens (utolsó kör) ellen fog kelleni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Marvin: "There would be a sense of purpose even if things had come out differently the last two weeks. But there is a sense of purpose. We know what things are at stake as we go forward here. This is a big game for us – a huge game. Big players need to play big in big games. That is how you become successful in the NFL as a professional – you show up and play in games like this when it is an important one."

Hát igen. Nagyon nem lenne mindegy, hogy 7-4 vagy 6-5... persze én ezt a meccset is úgy fogom nézni, hogy nem érdekel az eredmény. 😛
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Dunlap és Lee nem játszik a Battle of Ohión. Mindenki más bevethető.

Nyerni kell.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
nagy a csend, mindenki meccset néz?? 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
BAL megmutatta SF-nek mi az a defense !!!

hétvégén nyernünk kell az O. Battle-ben! 😊nhm
Ááááá ...mondom direkt nem nézek be sehova csak ide, hogy ne tudjam meg mi lett a meccs.... :/Amadeus91
😂 nem szabad feljönni a fórumra ilyenkor, nekem legalábbis egyedül ez jött be eddig. 😉

mondjuk azért csoport rivális szóval valamennyire várható volt hogy lesz aki foglalkozik vele itt is, nem?davemayer
jogos...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
BAL megmutatta SF-nek mi az a defense !!!

hétvégén nyernünk kell az O. Battle-ben! 😊nhm
Ááááá ...mondom direkt nem nézek be sehova csak ide, hogy ne tudjam meg mi lett a meccs.... :/Amadeus91
😂 nem szabad feljönni a fórumra ilyenkor, nekem legalábbis egyedül ez jött be eddig. 😉

mondjuk azért csoport rivális szóval valamennyire várható volt hogy lesz aki foglalkozik vele itt is, nem?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
BAL megmutatta SF-nek mi az a defense !!!

hétvégén nyernünk kell az O. Battle-ben! 😊nhm
Ááááá ...mondom direkt nem nézek be sehova csak ide, hogy ne tudjam meg mi lett a meccs.... :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
BAL megmutatta SF-nek mi az a defense !!!

hétvégén nyernünk kell az O. Battle-ben! 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
AJ limitáltan edzett ma. Örülünk.
Andy limitáltan edzett ma. Nem örülünk.Mikey
Report: A.J. Green a full participant in practice today. Looks likely to return against the Browns.kishaszi
A hírek szerint Dalton is teljes értékű edzésmunkát végzett.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Jól hangzik. Mellette Andy is fullon tolta a tréninget, megnyugodtam.
Ellenben Dunlap, Lee és Peko (!) sem edzett.
Qrvajó, hogy Dunlap a div. meccsekre esik ki...
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
AJ limitáltan edzett ma. Örülünk.
Andy limitáltan edzett ma. Nem örülünk.Mikey
Report: A.J. Green a full participant in practice today. Looks likely to return against the Browns.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
AJ limitáltan edzett ma. Örülünk.
Andy limitáltan edzett ma. Nem örülünk.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ghee egyébként fejben ilyen gyenge? Mármint, hogy nem bíznak benne, nem küldik fel.
Hillis nélkül fogható a Browns lazán. Nem szép ilyet mondani, de be kell húzni ellenük.Amadeus91
olyan lazán, mint az első fordulóban? 😉Joey Tribbiani
Hát kb az volt a leglazább meccsünk a szezonban 😊

Jó kis meccs lesz ez is, reméljük hasonló eredménnyel.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
"A lot of teams don’t even use a traditional fullback anymore, but Cincinnati is a place that values the fullback," said Pressley. "Cincinnati, I think, will always have a place for a fullback, as will a lot of teams, especially in the AFC North. You’ve got to be able to run that rock and smash the ball."

Bengals Chris Pressley on the team's need of a traditional fullback.

Jól beszél!