Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Filed to ESPN: Texans reach agreement with former Bengals CB Johnathan Joseph on a five-year deal. Nnamdi to Jets looking more likely.
ez ugye nem komoly? 😮


több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Ghee powa'
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Wow, nem gondoltam volna, hogy tényleg elengeditek JoJot, főleg, hogy ennyi pénzetek van... Gradkowskin kívül jött már valaki?
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
A pats nem gyengén boltot ma. Big Al és 85 3 kései pickért. Ilyen nekünk miért nem jön össze soha?nasheem
Mit kezdenétek velük?
Big Alnek rendet kell tenni a csökött agyában. Mi motiválja még? Mert a pénz az már nem.
Fins Jets fal ellen 2x játszani egy évben nem öröm, akkor sem, ha a komrádod Wilf-ork... mind a két falban vannak olyanok, akik nyakon verik úgy hogy tényleg fájjon!
5 ösként nem jó 3 asként jó, de akkor meg a pats D nem jó!

Hidd el vékony jég, nem mindig jön be BB nek sem!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ezek most nem azok az idők. A kultúra pedig nagyon fontos, de sajnos nem a vezetőedző feladata elsősorban. Neki is nagy szerepe van benne, de nem ő a kulcsfigura, ahogy a Brownsnál ez Holmi, úgy a Patsnél valójában Kraft.
Most szakmai munka kell (persze megfelelő környezetben) de elsősorban ez most a szakmáról szól. Szerintem!Helmut Zimmer
ja, csak nálunk ilyen nincs. Mike Brown era sokévi átlagát javítja Lewis, _sokkal_ jobb draftok, és a core group megteremtése. szakmázni ott van zimmer (jól gondolom neked ő el van adva) és reméljük gruden is felnő a feladathoz. az attitűd megvan. de egyetértünk h több kellene, szakmailag is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Palmer visszavonul, 85-ért jön 2 késői pick. Jól sáfárkodtunk az értékeinkkel...
Relaunch van, ezzel egyet is értek. De nem igaz hogy többet nem lehetett kihozni belőlük.
A pats nem gyengén boltot ma. Big Al és 85 3 kései pickért. Ilyen nekünk miért nem jön össze soha?nasheem
Ne felejtsd ki, hogy előbbi 0, azaz nulla, garantáltat fog keresni két év alatt (ma 12 misi) és utóbbi is átstrukturált szerződést kapott. Már csak egy ROLB-t kéne kukázni 😊

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Palmer visszavonul, 85-ért jön 2 késői pick. Jól sáfárkodtunk az értékeinkkel...
Relaunch van, ezzel egyet is értek. De nem igaz hogy többet nem lehetett kihozni belőlük.
A pats nem gyengén boltot ma. Big Al és 85 3 kései pickért. Ilyen nekünk miért nem jön össze soha?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
AdamSchefter
More Bengals moves: Former Raiders LB Thomas Howard reached agreement with Cincinnati on a two-year, $6.5 million contract.Rush
Dhani így lehet, hogy nem marad?
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
AdamSchefter
More Bengals moves: Former Raiders LB Thomas Howard reached agreement with Cincinnati on a two-year, $6.5 million contract.


több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Gabtsi!

Szerintem most türelem kéne.
Palmer el, 85 el... most kéne azt mondani, hogy OK vége egy korszaknak, nem leszünk többé food for steelers, hanem tudatosan épitkezünk. Persze ehhez kéne egy 3. nagy távozó is. Ez pedig Marvin.
Kapott időt lehetőséget, támogatást! Voltak szép eredmények, volt sok sok csalódás, és Palmer visszavonulása, a sok balhé, sitt, Henry halála mind mind pedagógiai kudarc.
San Diego Chargers at Cincy 2006 (talán 07) 2. félidő , vs Bills 2010 2. félidő, látványos szakmai kudarc, stb.Helmut Zimmer
nem szívesen vitatkozom veled, mert Te értetted meg velem, hogy mit is jelent a "vállalati kultúra" ebben a sportban és én azt gondolom, hogy marvin ezt valamelyest hozott ide.
persze aláírom, hogy nem a liga legjobb edzője, de legalább a körülményekhez képest próbál valami közösséget építeni. lehet h a továbblépéshez valami/valaki más kellene, de én azt gondolom ő a számunkra elérhető legjobb opció (sajnos?).gabtsi
Nincs gond!
Kellenek a soft skillek, de hegyet nem lehet velük elhúzni.(ezt csak odahaza gondolják másképp a HR szakemberek, ami jó kis melegágy a minent elpusztító szakmai kontraszelekciónak, de ezt majd a gyűlölködjünk topicban)

Ezek most nem azok az idők. A kultúra pedig nagyon fontos, de sajnos nem a vezetőedző feladata elsősorban. Neki is nagy szerepe van benne, de nem ő a kulcsfigura, ahogy a Brownsnál ez Holmi, úgy a Patsnél valójában Kraft.
Most szakmai munka kell (persze megfelelő környezetben) de elsősorban ez most a szakmáról szól. Szerintem!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
visszavonul

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mivel mostanában nemigen voltam net közelben és most hozom be a lemaradásom Palmerrel mi szósz van??? megy - marad?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Gabtsi!

Szerintem most türelem kéne.
Palmer el, 85 el... most kéne azt mondani, hogy OK vége egy korszaknak, nem leszünk többé food for steelers, hanem tudatosan épitkezünk. Persze ehhez kéne egy 3. nagy távozó is. Ez pedig Marvin.
Kapott időt lehetőséget, támogatást! Voltak szép eredmények, volt sok sok csalódás, és Palmer visszavonulása, a sok balhé, sitt, Henry halála mind mind pedagógiai kudarc.
San Diego Chargers at Cincy 2006 (talán 07) 2. félidő , vs Bills 2010 2. félidő, látványos szakmai kudarc, stb.Helmut Zimmer
nem szívesen vitatkozom veled, mert Te értetted meg velem, hogy mit is jelent a "vállalati kultúra" ebben a sportban és én azt gondolom, hogy marvin ezt valamelyest hozott ide.
persze aláírom, hogy nem a liga legjobb edzője, de legalább a körülményekhez képest próbál valami közösséget építeni. lehet h a továbblépéshez valami/valaki más kellene, de én azt gondolom ő a számunkra elérhető legjobb opció (sajnos?).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
se batman, se robinbraxa88
😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
se batman, se robin
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
2012 és 2013 1-1 kései pick...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Kíváncsian várom, hogy 1 vagy 2 csomag szotyit hozunk-e ki belőle.

Green-Simpson kezdő, yeah.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Gabtsi!

Szerintem most türelem kéne.
Palmer el, 85 el... most kéne azt mondani, hogy OK vége egy korszaknak, nem leszünk többé food for steelers, hanem tudatosan épitkezünk. Persze ehhez kéne egy 3. nagy távozó is. Ez pedig Marvin.
Kapott időt lehetőséget, támogatást! Voltak szép eredmények, volt sok sok csalódás, és Palmer visszavonulása, a sok balhé, sitt, Henry halála mind mind pedagógiai kudarc.
San Diego Chargers at Cincy 2006Helmut Zimmer
Mekkora comeback volt, te jó ég 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Gabtsi!

Szerintem most türelem kéne.
Palmer el, 85 el... most kéne azt mondani, hogy OK vége egy korszaknak, nem leszünk többé food for steelers, hanem tudatosan épitkezünk. Persze ehhez kéne egy 3. nagy távozó is. Ez pedig Marvin.
Kapott időt lehetőséget, támogatást! Voltak szép eredmények, volt sok sok csalódás, és Palmer visszavonulása, a sok balhé, sitt, Henry halála mind mind pedagógiai kudarc.
San Diego Chargers at Cincy 2006 (talán 07) 2. félidő , vs Bills 2010 2. félidő, látványos szakmai kudarc, stb.
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
a helyi tv csatorna szerint igen, meglátjuk mi igaz ebből.
szerk: azóta már azt is írják 3 éves szerződést kap Bostonban

Helmut: én is ezt gondolom, annak ellenére, hogy én ezzel a két távozó arccal szerettem meg a csapatot. új, remélhetőleg szenvedélyes és kreatív koordinátor mellé kellenek az új arcok. tehetségben nem állunk rosszul a labda egyik oldalán sem, jó lenne kihozni azt ami bennük van.gabtsi
+1! ..palmer-ocho-tj nagy hármas +henry, no meg rudi johnson 😀 jó kis offense volt.
és most egy teljesen új korszak kezdődik dalton-green-simpson-al, reméljük nekik jobban fog menni 😊


több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a helyi tv csatorna szerint igen, meglátjuk mi igaz ebből.
szerk: azóta már azt is írják 3 éves szerződést kap Bostonban

Helmut: én is ezt gondolom, annak ellenére, hogy én ezzel a két távozó arccal szerettem meg a csapatot. új, remélhetőleg szenvedélyes és kreatív koordinátor mellé kellenek az új arcok. tehetségben nem állunk rosszul a labda egyik oldalán sem, jó lenne kihozni azt ami bennük van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
állítólag chadet eltradeltük new englandbegabtsi
Múltidő? 😮

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
teljes renováció! end of an era! Lehet jobb is ez így!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
állítólag chadet eltradeltük new englandbe

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
jó deal sztem, brown nagyon örülhetett a rookie poolnak 😊
utoljára épp JJo írt alá elsőkörösként a tc előtt (hall 1 napot hagyott ki), úgyh ez mindenképpen örömteli.

kereken 100 embert követek 😀 bengals related: az összes playat, joe reedy, geoff hobson (általában ő adja a legfrissebbet) privát twitterét és ő viszi a hivatalost is. brad johansen, john thorton. meg persze az országos média nagyjait, schefter, mortensen, lombardi, peter king, mike florio (pft), lacanfora,gabtsi
OK, döntöttem. Én majd itt a topikban követlek téged 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."