Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
99% az a ligára értendő. Csapatokra sosem volt. 89% lesz csapatokra, majd (amikor 95% lesz a ligára).
És nem szezonkezdésre 99%, hanem a végén.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Most akkor van 99%-os cap határ vagy nincs? La Canfora a Benson igazolásról írt cikkében 90%-ról beszélt, a PFTn meg egy mai cikk szerint nincs csapatonkénti korlát 2013-ig. Valami olyasmi volt benne, hogy ha nincs meg a 99%-os csapatátlag ligaszinten, akkor az NFL fizet a játékosoknak. Elég nagy baromságnak hangzik.

Ugyan itt a kedvenc kommentem:
"Seriously, i don’t know how Bengals fans do it. And I’m not saying root for your team, it’s your team and i respect that. But how do you guys put up with Mike Brown. I give loyal Bengal fans all the credit in the world. They get tortured each and every year……"

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Zimmer nagyon kiakadt Jojo elvesztése miatt.
Beírta valaki vagy megkeressem? Rövid.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Agent for Cardinals G Deuce Lutui says reached 2-year deal in principle with Bengals. 2nd-round pick out of USC. Big, physical AFC North guy.Rush
Nocsak. Lutui illik a falunkba. Ő jó lesz. Kíváncsi vagyok mennyiért ír alá.nasheem
Lutui's deal is worth $8.75 million over two years, with $5 million paid this year, állítólag

Mikey: a probléma ezzel, hogy Lutui eddig csak RG-ben játszott, gondolom LG-ben is elkaristol, de a jobb oldal az igazi nekiFucu
Akkor még van remény Mathis visszahozására.
Az öreg mellé-elé sem árt már a friss erő. Lutui+Dagi jobbszárny. Megbillen a pálya basszus 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Agent for Cardinals G Deuce Lutui says reached 2-year deal in principle with Bengals. 2nd-round pick out of USC. Big, physical AFC North guy.Rush
Nocsak. Lutui illik a falunkba. Ő jó lesz. Kíváncsi vagyok mennyiért ír alá.nasheem
Lutui's deal is worth $8.75 million over two years, with $5 million paid this year, állítólag

Mikey: a probléma ezzel, hogy Lutui eddig csak RG-ben játszott, gondolom LG-ben is elkaristol, de a jobb oldal az igazi neki



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Részvétem srácok, egy szurkoló se érdemel ilyen FA-periódust.

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Basszus, Mathis volt az egyik kedvencem 😕
Nem értem Livings miért volt előtte a sorban. No mindegy, ez a tegnapi sokkhoz képest semmiség.

CB tuti jön még (lehet hogy Kanadából), mert ott elég vékonyak vagyunk. Esetleg kezdhetne Ghee 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Tényleg Mathisról valami hír van? Remélem ő is visszajön.nasheem
Legutóbb - jó régen - azt olvastam, hogy nem tervezik megtartani, és ő sem nagyon maradna.

Lutui? Örülök neki, remélhetőleg nem lesznek gondok vele. Mert ha nem, akkor a kezdő LG poszt kipipálva.

És ha jól számolom, minden rookie aláírt. Legalábbis CJ-n azt olvastam, hogy Moch és Finley is. Kezdődhet a camp! 😊

szerk.: + aláírtak az RFA-k és ERFA-k, azaz: Palmer, Roland, Livings, Cook, Cosby, Peerman, Skuta, T. Nelson, Harris.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Big, Physical, Fat guy
sok sikert a fogyasztásban, mert tehetséges, csak kicsit lusta a lelkemFucu
Majd a Dagi mamája főz rá is 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Agent for Cardinals G Deuce Lutui says reached 2-year deal in principle with Bengals. 2nd-round pick out of USC. Big, physical AFC North guy.Rush
Nocsak. Lutui illik a falunkba. Ő jó lesz. Kíváncsi vagyok mennyiért ír alá. Tényleg Mathisról valami hír van? Remélem ő is visszajön.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Big, Physical, Fat guy
sok sikert a fogyasztásban, mert tehetséges, csak kicsit lusta a lelkem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Agent for Cardinals G Deuce Lutui says reached 2-year deal in principle with Bengals. 2nd-round pick out of USC. Big, physical AFC North guy.


több mint 13 éve
bengalFlasH 74
najó, valahol muszáj levezetnem a frusztráltságom. szóval mi a f*szomat csinálunk 3 napja? esküszöm nem hiszem el, ilyen nincs.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
#bengals have signed all four RFAs and their exclusive rights guys. WR Shay Hodge and K Clint Stitser waived.

már csak moch van vissza, de ő épp a saját (web)tv csatornáján ügyködik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tippre a legolcsóbb kezdő qb a ligában.gabtsi
casselen múlik, hogy meddig

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tippre a legolcsóbb kezdő qb a ligában.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dalton aláírt, 4 év, 5.2 millió, fogy a cap erősen.

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
no viszlek titeket sörözni, ugye mondtam, sose nyerek - bár ahogy pördült a kocka, hááá 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
trent még rosteren, incorrect report.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
> Bengals Place Carson Palmer On The Reserve/Did Not Report List

> Bengals release CB Morgan Trent and DE Atwan Odom. Sign rookies RB Finley, OG Boling. Adam Jones, Pat Sims, Keith Rivers on PUP at start

Trent a fizikai teszten nem ment át, és ezért... :o
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
állítólag zimmer még nálam is frusztráltabb, szegény ember. azt mondja ő a folyó beszélgetések miatt, meg volt győződve h marad józsi. 😕

More Zim on Joseph: "I've been in the tank since 6 last night but I have to get out of it now."
Zim sounded like they d be looking-here other teams street canada

fasza opciók. hihetetlen 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
odom cut, végre egy jó hírgabtsi
Na legalább dolgoznak azon, hogy enyhítsék a fájdalmat...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
odom cut, végre egy jó hír

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én is örülnék, ha nem ölt volna ki minden lelkesedést belőlem a ma reggel...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Reedy tweet: The #bengals will re-sign RB Brian Leonard. They have agreed to terms on a two-year deal.

Nagyon örülök.