Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
állítólag nedut nem kedveli annyira zimmer.

viszont ma már full padban a csapat, még el sem kezdődött az edzés, de zimmer már kétszer robbant 😊gabtsi
Valamit olvastam én is tavaly szezon előtt, arról, hogy fejben erősödnie kell, mert rosszul olvassa a játékokat Zimmer szerint. Más kritikát nem nagyon hallottam, de tény, hogy kezdőként nem számol vele. Imádom Nedut, de Zimmer a főnök és ráadásul ő pont jó főnök.
Remélem azért hosszabbítunk vele, mert ha nem az végképp hazaba..a az egész off-szezonunkat (mármint a saját szempontomból).

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
visszavonult.

de gondolom Mike Brown is azért matekol erősen a sapkával, hogy semmiképpen se húzhasson palmer egy brett favre-ot. amíg nincs egyéni minimum addig ez így is marad.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Palmerről sömmi?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
állítólag nedut nem kedveli annyira zimmer.

viszont ma már full padban a csapat, még el sem kezdődött az edzés, de zimmer már kétszer robbant 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Tatupu elég jó lenne ide.. Osi? mármint Umenyiora??? még egy DE szerintem fölösleges. inkább Guard kellene ahogy nézem, ott eléggé szűkösen vagyunk.
Bradshaw-ért kár, bár egy jó kis O fal mellett bárki elfutkározik... álom kategória egy jó erős FA hajrá.
egyébként -lehet ezzel egyedül vagyok de- Scott-ban nagyon reménykedek, több lehetőséget kap és tud bizonyítani.


több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Reedy megerősítette, hogy a csapat tárgyal a safety Donte Whitnerrel.

Részemről jöhet.Mikey
Na egy újabb reménysugár. Nagyon jó lenne!nasheem
Srácok! Sorry, ne haragudjatok...

Dontével is csak eggyel többen voltunk. Futást megfogja, nem is üveg, de elvész üres térben.
Nálunk ő volt a lestoppolás nagymestere, szóval kíválóan tudott szerelni miután az elkapó már megtett 10 15 Yardot.
Több szerencsét hozzá, mint Nektünk volt.Helmut Zimmer
Az szép, különösen akkor, ha igaz, hogy nick CB-ben is használtátok. Úgy tűnik Zimmert nem nagyon zavarja, ha a safetyk nem tudnak passz ellen védekezni. A run heavy csoport némileg igazolja is őt, de eddig volt 2 magára hagyható cornerünk....

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Reedy megerősítette, hogy a csapat tárgyal a safety Donte Whitnerrel.

Részemről jöhet.Mikey
Na egy újabb reménysugár. Nagyon jó lenne!nasheem
Srácok! Sorry, ne haragudjatok...

Dontével is csak eggyel többen voltunk. Futást megfogja, nem is üveg, de elvész üres térben.
Nálunk ő volt a lestoppolás nagymestere, szóval kíválóan tudott szerelni miután az elkapó már megtett 10 15 Yardot.
Több szerencsét hozzá, mint Nektünk volt.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
állítólag, az nfl network szerint tárgyalunk (?) egy osi trade-ről. hát ezek meg hol éltek eddig ?gabtsi
Persze jöjjön ő és Tatupu is. Egy erős hajrával jobb lesz a holtszezonunk, mint az Eagles-é 😊

Snelling meg riszálja magát a Giantsnél? Még a végén kiderül, hogy Bradshaw megszerezhető lett volna. Kár hogy Benson nem bízott jobban magában. Feszíthette volna még a húrt pár napig 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
állítólag, az nfl network szerint tárgyalunk (?) egy osi trade-ről. hát ezek meg hol éltek eddig ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Úgy néz ki Lutui visszatér hozzánk. Hogyan lehetséges? Megbukott a Bengals felmérőn, így nem érvényes a szerződése. Fucu a Cards topikba
pedig nálunk még tonio bryant is átment...gabtsi
Valaki nem tudja pontosan hány font volt? Tavaly tudom, hogy belekarcolt a 400-ba (396 😀 ), kiváncsi vagyok ezt sikerült-e idén elérnie..
Kinti fórumon ezt találtam, fel is visítottam így ébredés után:
"he’s not fat… he’s fluffy." 😂 😂
Benson resignnek meg örülök (mondjuk fórumon szerintem én vagyok a legnagyobb Cedric fan, szóval ez érthető), Clements szerződésétől viszont agyfaszt kaptam :/ . Nembaj, hátha Pacman önmagára talál és még felülmúlja azt is. 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
joereedy Joe Reedy
RT @M23David: @joereedy Scale of 1-10 chances we get Whitner? or will we lose him like every time we break in the evening with a player.>9.5


Ez csak összejön 😊

Azért egy Hall-Nelson-Whitner-Clements DB sor A Jones-szal kiegészülve egész pofás. Csupa elsőkörös pick.
Igaz Ndukwe a maga hetedik körével majd azért elfoglalja a helyét a kezdőben 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Reedy megerősítette, hogy a csapat tárgyal a safety Donte Whitnerrel.

Részemről jöhet.Mikey
Na egy újabb reménysugár. Nagyon jó lenne!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Reedy megerősítette, hogy a csapat tárgyal a safety Donte Whitnerrel.

Részemről jöhet.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Ez nagyon kemeny ez az offseason, senkit nem hoztunk, a fontos jatekosokat nem tartottuk meg, aki megis itt maradt az megserul.. Hihetetlen. Szegeny ember meg az ag is huzza.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
According to Geoff Hobson of the mothership, Bengals running back Bernard Scott is out for Sunday's practice while resting soreness, forcing the team to use all undrafted free agents signed last week.

Now soreness isn't the same as an injury, especially after the first practice of the season. - CJ


Ez alapján egyszerű fájdalom az edzések miatt, és nem szó szerint értendő sérülés.Mikey
Geoff Hobson
BScott tight hamstring out a few days, Lewis said after practice

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ez tök jó, csak most már Mathis sincs...tenorx
Gond egy szál se. Boling egyszemélyben lesz kezdő és depth. Teher alatt nő a pálma...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
előtte se volt. Boling kezdhet is akár.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez tök jó, csak most már Mathis sincs...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
@AdamSchefter
After G Deuce Lutui flunked his physical in Cincinnati for being overweight, he has decided to return to the Cardinals. Big pickup.

...és tényleg. Nahát. Kereshetünk új kezdő LG-t. [Megj.: az azért örömteli, hogy immár Lewisék sem Livings barátunkban látták a megoldást.]

BTW, Bensonnal szakmailag nincs bajom. Csak emberileg, de úgy legalább nagyon, szóval csak emiatt nem örülök neki. Mert jól írod, egy jó fal mögött rajta nem múlik semmi.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
+ new owner

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Vajon lesz olyan is, hogy valami jól alakul ebben a tetves off-szezonban? Alig kezdek el örülni Bradshawnak 2 kommenttel lejjebb jön a cáfolat. Ehhez képest Lutui 2 napos sajátunknak érzése maga volt a tartós mámor. Isten hozott ismét a kezdőben Mr. Livings.
Benson ... inkább kitöröltem. Legalább van 3 futónk.

Fogynak a napok és a nevek, de kellene még OG, CB, LB, S.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem megette André Smith-t 😀

annyira én se örülök, de annyira nagyon szar se volt azért. ha a fal összeáll, megoldja.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nem.

@ClaytonESPN
Here's how fast things are moving. Cancel the A. Bradshaw trip to Cincy. The Bengals reached a one-year deal with Cedric Benson.


Hát nem örülök Bensonnak, és akkor még finom voltam.

Lutui vajon mit csinált, hogy nem ment át az orvosin? Megjelent 425 fontosan?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
5millió, melyből 3 garantált.

kíváncsi vagyok ezek után jön e még bradshaw

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Bengals bring back Benson on one-year deal


Állat vagyok, ami enni kér...