Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Green azért legyen is jó. 1/4. Ki lesz az elkapó párja? Simpson? Shipley az alapember gondolom slot-ban.

Engem a RB és LB poszt döbbent le. Nem, hogy erősödnénk, még Rivers, Muckelroy és Brandon Johnson is kérdőjel vagy off.
Skuta - Mauluga - M.J. lesz majd a LB sor? (fentebb látom, hogy Geathers a jobboldali End a falban..wtf). Odom kirúgását üdvözlöm.
Futónak meg Benson? Bradshaw mennyire komoly? QB poszton: Dalton, DLF és ez az új srác Oakland-ből? Gondolom akkor kisPalmer-nek gatya.
S poszton marad G.Wilson? Azt hittem, hogy ő is FA. Whitner nagyon jó húzás lenne..ezért nem látom realitását. Gondolom Roy Williams már nem lesz bengal.

szokásos kérdésem; Na, de ki az Isten lesz a Fullback?

nem lehetséges, hogy Clements depth-re jön, és Pacman kezd? (Mondjuk vele se vagyunk beljebb)Amadeus91
Green és Simpson kezd vélhetően, a solt meg natürlich Shipley-é, de még nagyon az elején járunk.
Howard érkezett Rivers pótolandó és jön még LB kezdőbe. Skuta tuti meg sem fordul Zim fejében, MJ meg csak szituációs LB lesz (remélem).
Bradshaw stornó. Komoly lehetett volna, talán, de nem lett. Marad Benson. A kis Palmert sokan lapáton látják, de ez majd a camp végén kiderül. Van olyan is, aki szerint DLF repül majd.
Whitner tényleg összejöhet. Rövidesen kiderül.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
...Amadeus91
Jelen pillanatban Skuta - Maualuga - Howard lenne az LB sor, de Zimmer nyilatkozta (amit be is másoltam), nem hiszi, hogy ez lesz a felállás az első héten.
Bradshaw semennyire sem komoly immár, hogy Benson re-signed... ahogy másoltam ezt is.
QB poszt: Dalton, Gradkowski, Palmer, LeFevour. Nagyjából power ranking is ez.
Kezdő WR-ek Green és Simpson, Shipley slot WR, ahogy írod.
Wilson FA volt, de aláírt újabb 1 évre.
Ki lesz a fullback? A Pressley-Vakapuna duóból valaki. Majd kiderül a 4 pre meccsen...
Clements fizetése arra utal, hogy kezdőként számolnak vele. Meg amúgy is jobb Adam Jonesnál.

Más asszem nincs. 😊

szerk.: hááát persze...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Green azért legyen is jó. 1/4. Ki lesz az elkapó párja? Simpson? Shipley az alapember gondolom slot-ban.

Engem a RB és LB poszt döbbent le. Nem, hogy erősödnénk, még Rivers, Muckelroy és Brandon Johnson is kérdőjel vagy off.
Skuta - Mauluga - M.J. lesz majd a LB sor? (fentebb látom, hogy Geathers a jobboldali End a falban..wtf). Odom kirúgását üdvözlöm.
Futónak meg Benson? Bradshaw mennyire komoly? QB poszton: Dalton, DLF és ez az új srác Oakland-ből? Gondolom akkor kisPalmer-nek gatya.
S poszton marad G.Wilson? Azt hittem, hogy ő is FA. Whitner nagyon jó húzás lenne..ezért nem látom realitását. Gondolom Roy Williams már nem lesz bengal.

szokásos kérdésem; Na, de ki az Isten lesz a Fullback?

nem lehetséges, hogy Clements depth-re jön, és Pacman kezd? (Mondjuk vele se vagyunk beljebb)Amadeus91
green párja simpson, illetve shipley a slotban. de mai tweetek szerint igazat mondott Gruden, mert green tk a pálya minden szegletében megfordult így a slotban is. ill ennek megfelelően nem csak green, hanem mindenki folyamatosan rotálja a helyét.

muckelroy max jövőre, rivers talán októberben játszhat, b johnson (még) fa. MJ-ből nem lesz backer, ezt elmondta zimmer, jelenlegi információk szerint kezdő jobb oldali end. ebből következik h geathers a bal oldalon kezd (dunlap helyén).

fullback: pressley és vakapuna vív élethalál-harcot a kezdő posztért. annyira nem lepődnék meg ha ide is érkezne vki. Clements kezdő lesz mint bal oldali cb, Pacman nem kezd, talán a szezon elejére lesz teljesen egészséges.

marvin ma külön kiemelte dunlapot és greshamet, hogy micsoda változáson mentek át egy év óta. gondolom a maturityt mind fizikailag mind szellemileg értette.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mondjuk McClaint tényleg be lehetne vizionálni még.
Hozhatná Gaithert is.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
Green azért legyen is jó. 1/4. Ki lesz az elkapó párja? Simpson? Shipley az alapember gondolom slot-ban.

Engem a RB és LB poszt döbbent le. Nem, hogy erősödnénk, még Rivers, Muckelroy és Brandon Johnson is kérdőjel vagy off.
Skuta - Mauluga - M.J. lesz majd a LB sor? (fentebb látom, hogy Geathers a jobboldali End a falban..wtf). Odom kirúgását üdvözlöm.
Futónak meg Benson? Bradshaw mennyire komoly? QB poszton: Dalton, DLF és ez az új srác Oakland-ből? Gondolom akkor kisPalmer-nek gatya.
S poszton marad G.Wilson? Azt hittem, hogy ő is FA. Whitner nagyon jó húzás lenne..ezért nem látom realitását. Gondolom Roy Williams már nem lesz bengal.

szokásos kérdésem; Na, de ki az Isten lesz a Fullback?

nem lehetséges, hogy Clements depth-re jön, és Pacman kezd? (Mondjuk vele se vagyunk beljebb)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én fényt kapnék ha ez nálunk történne meg vele.

Greent viszont nagyon szopkodja mindenki:
http://www.cincyjungle.com/2011/8/1/2309170/observations-from-camp-a-j-green-is-putting-on-a-show

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
umeniyora engedélyt kapott társkeresésre, első körös pick az ára. mi itt ki is szálltuk azt gondolom.gabtsi
Fog az még lejjebb is menni,kétlem,hogy valaki első kört fog adni egy majdnem 30 éves játékosért,akinek 10 milla/éves igényei vannak.

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nugent ott folytatja, ahol abbahagyta. Beszórt mindent, igaz 44 volt a legtávolibb.

Amadeus, Clements már a miénk, csak még nincs a camp-ben. Igazi sztárt nem tudtunk hozni (most sem), így maradt egy egykori sztár. Nem rossz, de már most sem JJoe szint, jövőre meg még kevésbé lesz az. RB poszton egyelőre nincs változás. Maradnak a tavalyiak, az újfiúk meg küzdenek egy roster helyért ill. a PSért. Keresünk még emberet S, CB, G és LB posztokra. Gondolom tárgyalunk mindenkivel, aki szóba áll velünk. Az összkép siralmas.

Osi-ügyhöz:

SportsCenter SportsCenter
by AdamSchefter
The #Giants have given Osi Umenyiora's agent permission to work out a trade for the 2-time Pro Bowl DE, sources told Sal Paolantonio.


Nocsak, nocsak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
umeniyora engedélyt kapott társkeresésre, első körös pick az ára. mi itt ki is szálltuk azt gondolom.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
Joseph miatt nagyon el vagyok keseredve. Nagyon sajnálom, hogy a Hall-JoJo páros szétment. Clements mennyire lesz jó ide? (Már, ha érkezik) Kik vannak most futó jelöltek? Benson? Hallottam, hogy 85 is off már... őt valahogy nehéz máshol elképzelni, de muszáj lesz. Kikkel tárgyalunk most?

(Bocsi, 1 hete most van újra gép itthon....)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
amúgy DLF is nagyon bivalynak tűnik.

.gabtsi
Szurkolok a srácnak. Nagyon kíváncsi leszek rá a pre meccseken. Dalton ma is elég sok homályt dobott. Pad nélkül viszont nagyon jó volt, úgyhogy ha összerakunk egy atom falat, játszhat trikóban, akkor irány az SB 😊
Greenről viszont csak jót hallani. pl JT: "...WR AJ Green, who beat DBs all day..."

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
jövő hét pénteken a ford field-i látogatás után talán már okosabbak leszünk.gabtsi
Hm... izgalmas fellépés lesz.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Bolingnak is nagyon sok rep jut mint LG.gabtsi
Szerintem - és remélem - nagyon hamar kezdő lesz... főleg, ha nem jön másik LG.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jövő hét pénteken a ford field-i látogatás után talán már okosabbak leszünk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha gyengus lenne az elején ott van Gradko.
De bekalibrálják majd a kis vöröst.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
elnézve a videokat gresham geci jó formának örvend, nagyon zura.

daltonnak egyelőre nincs meg az összhang simpsonnal, aluldobálja egyelőre, greent meg túl. de miután csak DLF és ő edz, van lehetőség csiszolni ezen. amúgy DLF is nagyon bivalynak tűnik.

Bolingnak is nagyon sok rep jut mint LG.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na csüggedj, majd Dalton, Green és Gresham meglepik a ligát a remek játékukkal.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Egyébként Bradshaw sem éppen egy power RB, még Scottnál is kisebb, úgy rémlik...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az 1 éves szerződés nekem azt mondja vészmegoldás volt.

nincs feature back a csapatban, Scott aki a legtapasztaltabb pont tegnap esett ki pár napra, és eddig is a durabilitás volt vele a legnagyobb kérdés. Leonard kimondottan jön 3rd down back, de nem egy hammer. ez így kevés, nagyon kevés. én nem hiszem h bradshaw komolyan ide akarna jönni, inkább egy jelenetet akart rendezni az óriásokkal. miután nincs értelemes megoldás, és egyre közeledik augusztus 4, szűkül a piac, nem kockáztathattak. de annyira nem is bíznak benne, mert jövőre újra indul a móka.

ez az év meg a kutyáké már, imho.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Bármi lehetséges, de ha nettoba nézzük Bradshawt meg Bensont. Háááát....
Ilyen összeesküvés elméleteket nem szövök, hsz az igazságot sosem tudjuk meg, de lenne hova erősíteni.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legalább nem én írtam a rossz hírt...

Hogy miért kellett most visszaigazolni Bensont, rejtély....
Mindegy, nem értek hozzá.Delonso_
Lehet, hogy a Bradshaw-pletyka miatt kevesebbért is aláírt, mint eredetileg tette volna

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Srácok! Sorry, ne haragudjatok...

Dontével is csak eggyel többen voltunk. Futást megfogja, nem is üveg, de elvész üres térben.
Nálunk ő volt a lestoppolás nagymestere, szóval kíválóan tudott szerelni miután az elkapó már megtett 10 15 Yardot.
Több szerencsét hozzá, mint Nektünk volt.Helmut Zimmer
Igazából pont azért örülnék neki, mert futás ellen jó. Crocker és Nelson inkább passz ellen ügyes, a run stopper Ndukwe meg még nem írt alá. Sands rookie... szóval jól jönne egy run stopper safety imho.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csak rookie futó van a campben jelenleg.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Legalább nem én írtam a rossz hírt...

Hogy miért kellett most visszaigazolni Bensont, rejtély....
Mindegy, nem értek hozzá.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sorry srácok

Ahmad Bradshaw - RB - Giants

Free agent Ahmad Bradshaw's scheduled visit with the Bengals has been canceled.Delonso_
Mikey még éjfél előtt írta már 😊