Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
veterán FA:
Johnathan Joseph CB Detroit Lions appear to be making a push for Joseph, which has generated a report from Geoff Hobson that the Bengals are re-focusing on re-signing Joseph.
Brandon Johnson LB Bengals have reportedly contacted Johnson's agent.
Jonathan Fanene DL Bengals have reportedly contacted Fanene's agent.
Bruce Gradkowski QB Bengals are having "continued contract discussions" with the quarterback.
Brandon Jackson RB Team has expressed interest in the running back.
Robert Gallery OL Joined the bidding for the offensive lineman.

meglepően aktívak vagyunk, bár bíztam benne h mire felkelek meglesz JJo, de jó lesz ma v holnap is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
pedig néztem Illionos state meccset. nasheem
ez önmagában bravúr 😀

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Mit kell tudni az újakról?
Eddig ők jöttek:
S Brian Lainhart, Kent State
OT/OG Chris Riley, Illinois State
DE Dequin Evans, Kentucky
K Thomas Weber, Arizona State
OL Matt O'Donnell, Queens
OG Mark Wertterer, Louisville
OL Josh Davis, Georgia
WR Bart Johnson, TCU (gondolom Dalton ajánlása 😊)
DE/OLB Keith Darbut, Baldwin-Wallace
TE Colin Cochart, South Dakota State

Lassan tényleg meglesz a tucat. Rileyt láttátok játszani? Nem emlékszem rá, pedig néztem Illionos state meccset. A pd eredményei nem rosszak:
Pro Day results
Height: 6-4
Weight: 303
40 Yrd Dash: 4.99
20 Yrd Dash: 2.91
10 Yrd Dash: 1.68
225 Lb. Bench Reps: 29
Vertical Jump: 28
Broad Jump: 09'01"
20 Yrd Shuttle: 4.53
3-Cone Drill: 7.66

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Former Baldwin Wallace yellow jacket keith darbut joins the cincinnati Bengals (olb)
South Dakota State TE Colin Cochart to the Bengals

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
annyira úútálom ezeket a cincinnatii "újságírókat", hogy az vmi hihetetlen. 8an tweetelik 20 percenként, hogy mikor lesz szombaton az első edzés, de valami érdemi info arról, hogy játékos ügyben mivan képtelenek előteremteni. ha vmi info van az is max espn és tsai arcoktól.

de hogy a sajttájon is csak palmer volt a téma az igazán nonszensz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Chris Riley, OT, Illinois State
DeQuin Evans, DE, Kentucky
Thomas Weber, K, Arizona State

a legújabbak

szerk: jaj jaj jaj:
Chris Mortensen
I say watch out for Lions and Bengals FA CB Jonathan Joseph

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
350nél vonnak paychekket

szerk: marvin azt mondja szeretnének veterán qb-t, aki lehet kezdő v backup is (de a cél mindenképpen h red kész legyen az első hétre)
bensonnal kapcsolatban óvatosak lesznek (jelentsen ez bármit is)
még nem beszélt ochoval, de "considered him as a bengal"

szerk2:
Miike Brown on Carson: "He has retired. I wish him well. If he is going to walk away from his commitment, we're not going to reward it." (with trade)
If he doesn't show up he'll be in non report category and not be responsible for payment

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
andré smith 338 font. kisváltósúly. 335 lesz a camp kezdetére állítása szerint, 95% hogy orvosok engedik dolgozni. kétszer edzett egy nap és muter grillezett hallal etette.gabtsi
😀
Mennyi volt a szerződésben rögzített súlyhatára? 325?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
na tessék:
Lewis says he has about a dozen college free agents committed

más egyéb érdekes eddig nem hangzott el a sajttájon. szombaton délután lesz az első edzés.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nem is tudom hol olvastam már pár napja, hogy a jelenlegi helyzetben különösen nagy hátrány lehet, hogy imádott csapatunk GM-mentes.
Hát van benne valami.
Mikey
persze, de pl a jets sem aktív ahol (sztem) az egyik legjobb gm dolgozik a ligában. illetve ezek jellemzően nem hivatalos infok, velünk meg a kutya nem foglalkozik országos média szinten. még az is lehet, hogy amikor hivatalos lesz bejelentünk 10 új embert, közte 7 allpro.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
andré smith 338 font. kisváltósúly. 335 lesz a camp kezdetére állítása szerint, 95% hogy orvosok engedik dolgozni. kétszer edzett egy nap és muter grillezett hallal etette.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nem is tudom hol olvastam már pár napja, hogy a jelenlegi helyzetben különösen nagy hátrány lehet, hogy imádott csapatunk GM-mentes.
Hát van benne valami.

Kíváncsian várom, gyün-é backup qb. Ha igen, akkor se Gradkowski legyen, utálom.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Lainhart is csak azért jött össze, mert pizzafutárként melózott a lockout alatt és amikor Marvin rendelt tőle az ajtóban ledumálták, hogy hozzánk jön.

Tuti mindenhol ment az egyeztetés a szünetben is, de mi ezek szerint voltunk olyan mamlaszok, hogy betartottuk a szabályokat...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kb 4-5 csapat totál inaktív eddig az udfa piacon, lehet tippelni az egyikre 😀

bár ennem több oka is lehet, és ebből csak egy a szar management, úgyh előre nem kurvaanyázok majd max hétvégén.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
PM 😀 (amúgy az én fejemben is megfordult, aztán felnevettem)

amennyire tudom Madieu-t még nem rakták ki, mert nem is tehetik még, de pletkya-szinten olvastam h sokat keres ahhoz képest amit nyújt. nálunk viszont megbízható volt és még esze is van hozzá.gabtsi
Alapember volt abban a csapatban, ami miatt a Bengalst választottam, úgyhogy én is nagyon örülnék neki. Meg egyébként is: jó srác, jó képességekkel, tapasztalt, hiányposztra. Valami ilyesmit várok a FA-tól a sajátok megtartásán kívül. Kár, hogy az ilyen felvetések jönnek be a legritkábban mifelénk 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
PM 😀 (amúgy az én fejemben is megfordult, aztán felnevettem)

amennyire tudom Madieu-t még nem rakták ki, mert nem is tehetik még, de pletkya-szinten olvastam h sokat keres ahhoz képest amit nyújt. nálunk viszont megbízható volt és még esze is van hozzá.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
akárhogy számolok, kalkulálok nemhogy Józsit vissza kell hoznunk, de még Hallnak is új szerződést kellene adni még az idén, lehetőség szerint mindkettőnek orrnehéz szerződéssel. 5 év/42-45 millióval, az első két évben évben 10-12 millióval fejenként (signing bonusszal).

és még így is van annyi pénzünk, hogy nem tudom kire lehetne/kellene költeni.

máskülönben azt olvasom, hogy Madieu Williamst kitennék a vikingek, ő már a zimmer éra előtt elment, de ettől függetlenül igen jó playa és hasznunkra lehetne, rápróbálhatnánk újra.gabtsi
Madieu-t kirakták? Amikor olvastam Rosenthal cikkét a PFT-n, nekem is ő tetszett leginkább a cut-ra jósolt védők közül. Még mindig csak 29 éves, úgyhogy ellentétben pl Dawkins-szal benne van még jópár év.

Ha meg a cap-ot akarjuk tölteni, ott van PM. Irsay szerint úgyis megérdemelné, hogy a legjobban fizetett játékos legyen a ligában. A PM, CP, Dalton QB rosternél nem hiszem hogy létezett valaha is erősebb. 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
akárhogy számolok, kalkulálok nemhogy Józsit vissza kell hoznunk, de még Hallnak is új szerződést kellene adni még az idén, lehetőség szerint mindkettőnek orrnehéz szerződéssel. 5 év/42-45 millióval, az első két évben évben 10-12 millióval fejenként (signing bonusszal).

és még így is van annyi pénzünk, hogy nem tudom kire lehetne/kellene költeni.

máskülönben azt olvasom, hogy Madieu Williamst kitennék a vikingek, ő már a zimmer éra előtt elment, de ettől függetlenül igen jó playa és hasznunkra lehetne, rápróbálhatnánk újra.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Sorgi egészen kiválóan tartja a clipboardot.

én továbbra se nagyon hiszem ezt a vet qb dolgot, de akkor már grabovski esélyesebb. 11:30kor M&Ms sajttáj.gabtsi
a Szuperegérrel jól járnátok, mongyunk specc ránk ki van hegyezve 😐


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
big thx ulpi. szerencsére helyi gyerek, és nálunk bőven van hely a rosteren is safetynek.

illetve olvasom, hogy nagyon jól kiismeri magát ST-ben is, ami szintén nem hátrány egy udfa-nak aki rosterre akar kerülni. sztem mindenki kedvencével tom nelsonnal lesz nagy harcban.

akersnek csak a tenderét vonták vissza, vagy egyáltalán nem akar vele az eagles semmit ? as insurance policy (álá marv) nem bánnám nugent mellé.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Lainhart nekem kis favoritom vot a Chiefsbe csere safetynek. Anno írtam is róla:

Például ott van Brian Lainhart a Kent Stateről. Ő UDFA. 6'0 magas, és 211 font, 4.64 hivatalos 40 yardja (és 4.54 nem hivatalos), az mind tökéletes. 37.5 vertical, 10-5 broad jump, 4.25 short shuttle, 11.45 long shuttle, az tökéletes. A Kent Stateről érkeztek ám ilyen jó kis mutatókkal rendelkező UDFA atléták, akik később, jó edző alatt királyok lettek az NFLben: Antonio Gates, James Harrison és Joshua Cribbs is ilyen.

Lainhart első lépésben IT király. 17 pickje volt egyetemen 4 év alatt, ami legjobb a drafton. 344 tackle fűződik a nevéhez. Egyfolytában hajt, jó kis játékos, szeretik a társai. Nem hívták meg a combinera, nem egy sztár. Nem is kell nekünk sztár. A technikáján dolgozni kell, meg néha túl lelkes, elszáll egy play actionre. De ezek mind megoldhatók, alapvetően sztem ki lehet hozni egy ilyen emberből az állatot. Egy jó csere lehetne hozzá hasonló safetyből, inkáb, mint erőltetni a cornernek kevésbé bevált emberinket. Ehun egy vidijó Lainhartról:
http://www.youtube.com/watch?v=26edPIjGT_w


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Indul a cut szezon. Csak hogy értékelni tudjuk a cap helyzetünket, az eddigi kivágottak közül pár név:
Buckhalter, Akers, Gregg, Mason, Heap, MaGahee

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Sorgi egészen kiválóan tartja a clipboardot.

én továbbra se nagyon hiszem ezt a vet qb dolgot, de akkor már grabovski esélyesebb. 11:30kor M&Ms sajttáj.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Jojo, Nedu, Mathis, Leonard, Fanene és B Johnson mindenképp kell. Roy és Benson talán, a többi meg semmiképp, persze ez erősen szubjektív.

Arra rohadt kíváncsi leszek, hogy ha Bensont nem hozzuk vissza, akkor ki lövünk a helyére.
Sorgi? Rajta mindig jót mulatok, ha látom a pályán pre meccseken. Persze ha csíkosban látnám, ez egyből elmúlna...

Sanzenbacher tényleg egész jó lenne, Lainhartot sajnos nem láttam, de jókat (is) írnak róla. Akiket én bírnék az Locke, Tolliver, Denuta Williams és McDaniel. Ja meg esetleg Dalton miatt Kirkpatrick.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
udfa jelöltek:
S Brian Lainhart (Kent State), ahogy olvasom turnover-gyár a gyerek, és rengeteg tackle. gyerekkora óta bengals szurkoló (természetesen). - amennyire tudom ő már biztos.

illetve amit még pletykálnak az Sanzenbacher Ohio St WR. rá tuti óriási szükség lenne, bár elsősorban a Buffalot mondják neki.

Hobson is megerősítette h Joseph a top célpontunk. gyere kicsi!!!!!!!

pletykaszinten: Clayton: Bengals Are Targeting Quarterbacks Bruce Gradkowski And Jim Sorgi. előbbinek még "örülnék" is. persze visszafogottan.

ami nem hajlik, az törik!