NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nonszensz, hogy egy középszerű egyszemélyes offense összes-vissza szopat bennünket és nem tudunk vele egyszerűen mit kezdeni.
gabtsi
Khm ez az offense minden csak nem középszerű már bocs: 8. yardokban, 11. pontokban, 5. 3rd down%-ban, plusz mi csináltuk a ligában a legtöbb 5 percnél hosszabb drive-ot. Szal sztem ez egy erőteljesen TOP10 O# amivel nem bírtatok tegnap.empty taxi
Ez igaz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Crocker azt mondja nem a tehetség, hanem a koncentráció és a hatékonyság hiánya a gond.

hányszor de hányszor kell még ezt meghallgatni ?? megmondom őszintén én már kurvára unom ezt a dumát. mikor akarnak koncentrálni ha nem az élet halál meccsen ??

3 meccsen szoptunk zsinórban, összesen 12 ponttal. amiből ugye tegnap volt 7.

tavaly ezeket a meccseket sikerült - szerencsével is - megnyerni. most nem sikerül, ennyi a különbség. és ebben sajnos a D nyakig ludas.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
és sajnos be kell látni, hogy minőségi emberek nélkül ezt a játékot (főleg defense oldalon), hosszútávon nem lehet játszatni. ha csak a rendszer emel ki vkit, akkor azt előbb utóbb ki fogják ismerni és meg lesz rá az ellenszer. nonszensz, hogy egy középszerű egyszemélyes offense összes-vissza szopat bennünket és nem tudunk vele egyszerűen mit kezdeni.gabtsi
Ez sajnos nagyon igaznak látszik.

Nem haragszom én sem a csapatra, még meccs közben sem idegeskedtem különösebben, de rájöttem, hogy nagyon nem értem a csapatot. Meccsen belül ilyen mértékű formaingadozást én nem tudok magyarázni semmivel.
Az olyat, hogy pl. amit Palmer az első félidőben 3 m-rel túldob, azt a másodikban precízen a WR kezeibe dobja. Amit a WR az első félidőben elejt, azt a másodikban gyönyörűen lehúzza.
Mintha nem is ugyanazt az offense-t láttam volna az első és a második félidőben. Ezt pedig én nem tudom azzal a közhellyel magyarázni, hogy félidőben kielemzik az ellenfél védekezését, meg hogy a biztos előny tudatában az ellenfél kienged. Mert az ilyen dolgokhoz ezeknek semmi közük...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
elhiszem h a stat ezt mutatja, de tegnap kb annyi volt az atlanta offense, hogy ryan feldobta nagyívben, a csíra white meg leszedte. koze nincs ennek a top10 O-hoz imho, bár kétségtelen h eredményes volt.gabtsi
Hozzátartozik h idén ez volt Ryan 1. jó meccse...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
elhiszem h a stat ezt mutatja, de tegnap kb annyi volt az atlanta offense, hogy ryan feldobta nagyívben, a csíra white meg leszedte. koze nincs ennek a top10 O-hoz imho, bár kétségtelen h eredményes volt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
nonszensz, hogy egy középszerű egyszemélyes offense összes-vissza szopat bennünket és nem tudunk vele egyszerűen mit kezdeni.
gabtsi
Khm ez az offense minden csak nem középszerű már bocs: 8. yardokban, 11. pontokban, 5. 3rd down%-ban, plusz mi csináltuk a ligában a legtöbb 5 percnél hosszabb drive-ot. Szal sztem ez egy erőteljesen TOP10 O# amivel nem bírtatok tegnap.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
...minőségi emberek nélkül ezt a játékot (főleg defense oldalon), hosszútávon nem lehet játszatni. ha csak a rendszer emel ki vkit, akkor azt előbb utóbb ki fogják ismerni és meg lesz rá az ellenszer...gabtsi
Azt hiszem ez a lényeg. Kiismertek bennünket. Volt másfél jó éve a D-nek, mert Zimmer rendszere nagyon ült. Adva volt egy keret, meg némi szűkös mozgástér és összerakta, amit ebből lehetett. Sajnos ha nem vagy elég gyors, nem ugrassz elég magasra, nem olvasod az átlagnál jobban a játékot, stb. akkor előbb-utóbb folyamatosan olyan helyzetben találod magad, ami komoly missmatch esély. Túl profi ez a liga a folyamatos csodához 😕

Ez sajnos nem csak az D-re áll, hanem az OL-re is.

Szerk.: A fentiek még véletlenül sem Zimmer érdemeit kisebbítik. Sőt!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem láttam az idegtől tegnap, de mára azért sikerült lenyugodnom.

tudom, hogy kikaptunk de egyszerűen én nem tudok haragudni a csapatra. az első félidőt nem láttam (szerencsére), de a második félidőben a szívüket kitették.

és sajnos be kell látni, hogy minőségi emberek nélkül ezt a játékot (főleg defense oldalon), hosszútávon nem lehet játszatni. ha csak a rendszer emel ki vkit, akkor azt előbb utóbb ki fogják ismerni és meg lesz rá az ellenszer. nonszensz, hogy egy középszerű egyszemélyes offense összes-vissza szopat bennünket és nem tudunk vele egyszerűen mit kezdeni.

ettől függetlenül büszke vagyok a csapatra, mert olyan erényeket csillogtattak amit nagyon régen nem, és nálunk volt a momentum, csak benson elhagyta a labdát.

a szezon elmenni látszik, vagy legalábbis más igényeket kell támasztanunk, de szégyenkezni valónk azt hiszem nincs.

részletesebben este ha megnéztem újra.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
This season is over. 😕 2-4 után akármit csinálunk, sem fogunk rájátszásba jutni.

Főleg, hogy akármit sem fogunk csinálni, mert ma is, amikor kellett, csődöt mondott mind az offense, mind a defense.

De legalább Smith kezdett RT-ben és végigtolta a meccset.
De legalább Shipley überkirály volt és megszerezte első touchdownját az NFL-ben.
De legalább Dunlap és Ghee is bent volt D# playnél.Mikey
Pontosan. illetve Palmer 400+, 3 TD. Volt megint 2-3 nagyon nagy homálya, de ahogy a fal elkezdte védeni, összeállt a játéka. A Shipley TD fordulópont lehetett volna, mert onnantól kezdve max 5 ember támadta CP-t, ennyit meg nagyon jól kezelt az OL. Sajnos nem tudtunk vele élni. Lost fumbli, TO majdnem elkapás...
A pozitívumokat összeszedted, úgyhogy pár negatívumot írnék:
- Hall (a gyönyörű INT ellenére) hatalmas csalódás.
- Adam Jones. Szénné szívatták. Trent stabilabbnak tűnik.
- DE-k (nulla nyomás és most futás ellen sem voltak hasznosak)
- LBk (Rivers kivételével)
- Crocker, tegnap nagyon nem érezte a játékot. Olyan volt, mint a csapatba kerülésekor

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
This season is over. 😕 2-4 után akármit csinálunk, sem fogunk rájátszásba jutni.

Főleg, hogy akármit sem fogunk csinálni, mert ma is, amikor kellett, csődöt mondott mind az offense, mind a defense.

De legalább Smith kezdett RT-ben és végigtolta a meccset.
De legalább Shipley überkirály volt és megszerezte első touchdownját az NFL-ben.
De legalább Dunlap és Ghee is bent volt D# playnél.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Pedig jó meccs volt....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
na urak, ahogy a CJ is írja: Must-Win Game of the Year #1.


nem fordulhat elő, hogy nem mi nyerünk.gabtsi
ha veszítünk, akkor szinte lehetetlen helyzetbe kerülünk.Amadeus91
A PO szempontjából igen. Érdekes, hogy kevésbé izgulok, mint a szezonkezdésnél. Remélem futni próbálnak ellenünk ezerrel. Akkor lesz a legtöbb sanszunk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
na urak, ahogy a CJ is írja: Must-Win Game of the Year #1.


nem fordulhat elő, hogy nem mi nyerünk.gabtsi
ha veszítünk, akkor szinte lehetetlen helyzetbe kerülünk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
na urak, ahogy a CJ is írja: Must-Win Game of the Year #1.


nem fordulhat elő, hogy nem mi nyerünk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most csak annyi észrevételem lenne, hogy ha már a rookie OT Mitchell IR-re kerülését megemlítetted, akkor szót érdemelt volna az is, hogy Tom Nelson, a backup safetynk, aki egyébként tavaly 3 meccsen kezdett, most jön vissza PUP-ról.

De ezt tényleg csak azért, mert nagyon reagálni akartam rá. 😊Mikey
Wháááá! Megint a lényeget hagytam le..............

Köszi.Soldados
Nem is tudod, hogy mennyire tényleg ez a lényeg 😊
Egyébként jó a cikk. Mondhatnám, hogy szokásosan. Azért azt persze töretlenül remélem, hogy szezon végén majd rádolvashatjuk, hogy mennyire nem jöttek be a megérzéseid 😉nasheem
😊 Előfordul, hogy téved az ember. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
AFC North figyelő - 6. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1531Soldados
Most csak annyi észrevételem lenne, hogy ha már a rookie OT Mitchell IR-re kerülését megemlítetted, akkor szót érdemelt volna az is, hogy Tom Nelson, a backup safetynk, aki egyébként tavaly 3 meccsen kezdett, most jön vissza PUP-ról.

De ezt tényleg csak azért, mert nagyon reagálni akartam rá. 😊Mikey
Wháááá! Megint a lényeget hagytam le..............

Köszi.Soldados
Nem is tudod, hogy mennyire tényleg ez a lényeg 😊
Egyébként jó a cikk. Mondhatnám, hogy szokásosan. Azért azt persze töretlenül remélem, hogy szezon végén majd rádolvashatjuk, hogy mennyire nem jöttek be a megérzéseid 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 6. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1531Soldados
Most csak annyi észrevételem lenne, hogy ha már a rookie OT Mitchell IR-re kerülését megemlítetted, akkor szót érdemelt volna az is, hogy Tom Nelson, a backup safetynk, aki egyébként tavaly 3 meccsen kezdett, most jön vissza PUP-ról.

De ezt tényleg csak azért, mert nagyon reagálni akartam rá. 😊Mikey
Wháááá! Megint a lényeget hagytam le..............

Köszi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
AFC North figyelő - 6. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1531Soldados
Most csak annyi észrevételem lenne, hogy ha már a rookie OT Mitchell IR-re kerülését megemlítetted, akkor szót érdemelt volna az is, hogy Tom Nelson, a backup safetynk, aki egyébként tavaly 3 meccsen kezdett, most jön vissza PUP-ról.

De ezt tényleg csak azért, mert nagyon reagálni akartam rá. 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 6. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1531


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Valami combsérülés, ha jól olvastam, ami miatt nem is edzett egész héten.

Kéne, de én személy szerint jobban aggódom amiatt, hogy esetleg Joseph sem játszik.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Leoval mi van már megint? Fontos láncszem, ráadásul nagyon bírom 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nelsont aktiváltuk! :cool:


Matchday Injury Report:

OUT: DE A. Odom, RB B. Leonard; S R. Williams
QUESTIONABLE: DE J. Fanene, CB J. Joseph, DT P. Sims

Leonardért nagy kár, de remélhetőleg Joseph és Fanene tud játszani.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jaja, mint az Idaho State Bengals linebackere, All-Big Sky csapat tagja is volt 😀

később itt kezdett edzősködni, a csapat honlapjára készült most egy összeállítás, így kerültek elő a képek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Hát ez meg? Talán Lewis papa ifjú korában?
Zseniális fotós lehetett aki az első képet képes volt elkövetni 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
micsoda fotók kerültek elő, tiszta olyan mint a Rockyból a néger:



😊

ami nem hajlik, az törik!