NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Titkon pedig abban reménykedem, hogy mire Crocker kiöregszik, addigra Tom fejlődik annyit, hogy egy szolid kezdő lehessen nálunk. 😊Mikey
te is ezt a hall-nduke-nelson-joseph secondary-t vizionálod az elkövetkező 10 évre ? 😊gabtsi
Megszavazva! 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Titkon pedig abban reménykedem, hogy mire Crocker kiöregszik, addigra Tom fejlődik annyit, hogy egy szolid kezdő lehessen nálunk. 😊Mikey
te is ezt a hall-nduke-nelson-joseph secondary-t vizionálod az elkövetkező 10 évre ? 😊gabtsi
Határozottan tudnék örülni, ha nem csak álmaimban lenne ez a Bengals secondaryje. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Titkon pedig abban reménykedem, hogy mire Crocker kiöregszik, addigra Tom fejlődik annyit, hogy egy szolid kezdő lehessen nálunk. 😊Mikey
te is ezt a hall-nduke-nelson-joseph secondary-t vizionálod az elkövetkező 10 évre ? 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
az SI 239 NFL játékost kérdezett, hogy ki a leginkább túlértékeltebb játékos.

Tony Romot megelőzve nyert TO.

top5-be fért még: mark sachez, albert haynesworth és eli manninggabtsi
Hmhm nem igazán értek egyet ezzel. TO egy leendő HOF Wr és még ma is jó. Romot meg azért utálják mert Cowboy QB. Bárhol máshol játszana alulértékelt lenne.Blevi
TO-nak egy nagy hiányossága van, hogy nem nyert Super Bowlt anno az Eagles-zel. Nem mernék rá fogadni nagy tételben, hogy majd velünk összejön neki.... bár álmodozni szabad.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Aoner tényleg te láttad a meccseinket?????!
az hogy meccsenként 12 pöttyöt raknak be a védelembe az számít, nem a yardozás (mer akkkor a verhetetlen Diegó SB-t nyerne) és még a meccsenkénti tizenkét pöttybe beleszámít a garbídzsben kapott 3 TD, mer nem vagyunk Belicsek- meg Bradi-félék és szarunk rá mennyire kikozmetikázottnak kéne lenni a D statjainak, ha már lehozták a meccset, akkor annyi, hiába táltosodik akkor már meg KoltMekKoJ szartseér.
Gyügyü előhozod a Szenteket akik kikaptak a Karizónától kezdőirányítóstul, és a Frizkó mega Panthers is erősen megszorította őket. HA_HA 😀
És igen, lehet neked az az elit WR corp, ha a liga két legnagyobb majma neked játszik, én meg sajnálni tudom az egészet, főleg, mert képtelen vagytok észrevenni azt, hogy a frencsájzQB-tok lassan egy lapát szarrá lett az évek alatt, ugyebárennsutianap
Gratulálok főnök! Szívesen elnézegetnétek két ilyen majmot a Steelers o-ban is. 😊 😉 Amúgy meg annyit az öregebbik majomról, hogy top3 az örök ranglistán, és még mindig képes varázsolni a pályán. 😉
Úgy látom valakinek savanyú a narancs, melyik majom csinált belőletek hülyét? és hányszor?Amadeus91
Én nem. Mindkettő kvalitásait nagyra tartom és elismerem, de sose szerettem a bomlasztó, sztári allűrökkel operáló majmokat. pályán kívül és belül egyaránt- Inkább egy kevésbé tuti, de szerény és melós valaki, aki kiteszi a lelkét a pályára, mint egy nagyképűtechnikás valaki. Hosszú távon. Mondjuk mostanában annyit nem hallani róluk...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
egyértelmű h a mentalitása miatt került be és tartja itt a csapatnál. a D Cosby-ja gyakorlatilag. remélem a játéka is fejlődik tovább nagy szükségünk van az ilyen EMBERre.gabtsi
Tetszik a hasonlat.
Egyébként csakis egyetérteni tudok.

Titkon pedig abban reménykedem, hogy mire Crocker kiöregszik, addigra Tom fejlődik annyit, hogy egy szolid kezdő lehessen nálunk. 😊
több mint 13 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
az SI 239 NFL játékost kérdezett, hogy ki a leginkább túlértékeltebb játékos.

Tony Romot megelőzve nyert TO.

top5-be fért még: mark sachez, albert haynesworth és eli manninggabtsi
Hmhm nem igazán értek egyet ezzel. TO egy leendő HOF Wr és még ma is jó. Romot meg azért utálják mert Cowboy QB. Bárhol máshol játszana alulértékelt lenne.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyértelmű h a mentalitása miatt került be és tartja itt a csapatnál. a D Cosby-ja gyakorlatilag. remélem a játéka is fejlődik tovább nagy szükségünk van az ilyen EMBERre.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
The Bengals announced today that Nelson has been cleared to return to practice on a roster exemption

hip-hip! 😊gabtsi
Said Lewis of Nelson: "Tom has been ready to go for about four weeks and come to my office every other day and tell him that he has to wait. He's been on the side field with his helmet and shoulder pads which is a first. He's proving to me that he's ready to practice and play football. I watched on Monday and he simulated everything we did on defense and special teams and showed he was ready to go."

Akkor mire várunk? 😊

Egyébként Roy mellett Joseph, Sims és Leonard nem edzett ma. Hogy miért (Josephnél azért valószínűsíthető ok a karsérülése) azt nem részletezik.
Fanene ugyanakkor azt nyilatkozta, játékra kész.

Azért jó lenne, ha mindenki tudna játszani Roy kivételével Atlantában... nagyon fontos meccs lesz...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az SI 239 NFL játékost kérdezett, hogy ki a leginkább túlértékeltebb játékos.

Tony Romot megelőzve nyert TO.

top5-be fért még: mark sachez, albert haynesworth és eli manning

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én nem látom bennük a kellő alázatot Soldados
én nem hiszem h el lehet ezt tőlük vitatni, TO 37 évesen olyan fizikai állapotban van, hogy az vmi elképesztő. ez munka nélkül elképzelhetetlen, chad pedig mindenki szerint az egyik legkeményebben dolgozik, marvin egyenesen ray lewishoz hasonlította.

szóval lehet, hogy kívülről az jön le, hogy ő (én elsősorban chadet "ismertem" meg az évek során) csak szórakozik és nem érdekli semmi, de ez csak a show része, mert ő versenyezni szeret, a legjobbak ellen. és ha hergeli az ellenfelet akkor kihozhatja belőle a maximumot, mert ő akkor akarja megverni.

imád a steelers ellen játszani pl pont ezért, legkeményebb D, ha ott megmutatod kivagy akkor mutattad meg igazán.gabtsi
Az alázat nemcsak a munkában rejlik. Azt nem vitatom, hogy sokat dolgoznak, ez nem is lehetne másként amelyin kiváló eredményeket értek el egyénileg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
The Bengals announced today that Nelson has been cleared to return to practice on a roster exemption

hip-hip! 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Én nem látom bennük a kellő alázatot Soldados
én nem hiszem h el lehet ezt tőlük vitatni, TO 37 évesen olyan fizikai állapotban van, hogy az vmi elképesztő. ez munka nélkül elképzelhetetlen, chad pedig mindenki szerint az egyik legkeményebben dolgozik, marvin egyenesen ray lewishoz hasonlította.

szóval lehet, hogy kívülről az jön le, hogy ő (én elsősorban chadet "ismertem" meg az évek során) csak szórakozik és nem érdekli semmi, de ez csak a show része, mert ő versenyezni szeret, a legjobbak ellen. és ha hergeli az ellenfelet akkor kihozhatja belőle a maximumot, mert ő akkor akarja megverni.

imád a steelers ellen játszani pl pont ezért, legkeményebb D, ha ott megmutatod kivagy akkor mutattad meg igazán.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
elnézést a mosdatlanszájúságér, erre vezet a leszokás
méámáximákulpa


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Szerintem részben csapajáték, és részben egy hatalmas SHOW Amerikában, és ahhoz, hogy eladható legyen a SHOW része is, ilyen emberek (is) kellenek. Nincs ezzel semmi gond.
Pont most volt szerencsém BUDAPESTEN! összefutni 5 amerikaival, akikkel beszélgettem, és kiderült, hogy nézik a TOCHO showt is. Megkérdeztem, mi a legnagyobb emlékük az NFL-lel kapcsolatban, válasz: Amikor TO a Blue Start tapossa. (igaz, hogy anti-cowboys fanok voltak).Amadeus91
Médiabohócok, de nem ezért szeretjük őket. Az NFL nekem nem erről szól. Nem mondom, hogy nem része a show, de nem ez adja el. Abban sem vagyok biztos, hogy több rajongót hoz, mint visz. Jó röhögni rajtuk, jó látni, hogy milyen lazák, jópofák, mégsem tűnnek fölényeskedőnek, de néha feszegetik a határokat. Ettől függetlenül, ha gáz van, mindenki őket fogja megtalálni először. A stílusuk ezzel is jár.
A 2 urat egyébként semmiképp nem említeném egy lapon. Ocho saját gyerek, TO meg jött mert nem látott jobb lehetőséget.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én nem szeretem azokat a játékosokat, akik megalázzák a másik csapat szimbólumát. Ez a tisztelet és alázat hiánya.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Én köszi egyiket se kérném és az ilyen primadonnák általában megégették magukat ellenünk. És ezalól ők sem voltak kivételek. 😊

(Ettől függetlenül megértem a felháborodást a kissé fölényeskedő HSZ láttán.)

Azt pedig mgam is kategorikusan visszautasítom, hogy gabtsival bármi problémánk lenne egymással. 😊 Sztem mi most is normálisan megbeszéltük a dolgokat a véleménykülönbség ellenére. Jó lenne, ha az AFC North-ban ez lenne a standard, ahogy eddig is ez volt a nagy rivalizálás ellenére.Soldados
Érdekes amit mondasz, mármint a primadonna. Szerintem nem jó szó rájuk. Azért ha megnézed, mind a kettő igen komoly eredményeket ért el, TOnak a SB hiányzik csak, és lehet, hogy fog is örök életére... :/ Az meg, hogy ilyen bolondos a személyiségük... szerintem színesítik a ligát. Azért nem sok ember áll bele a Kék csillagba, többször is... lehet félreértelek, de mintha pejoratívan mondtad volna.Amadeus91
Abszolút jól értetted. Két bohóc. Ezt gondolom róluk.

(Ettől még jó játékosok, de nekem ez sok. Én nem látom bennük a kellő alázatot és hogy ízig-vérig csapatemberek lennének. Pedig sztem ez a játék erről szól. De ez csak az én szubjektív véleményem, nem elvitatva egyéni képességeiket.)Soldados
Szerintem részben csapajáték, és részben egy hatalmas SHOW Amerikában, és ahhoz, hogy eladható legyen a SHOW része is, ilyen emberek (is) kellenek. Nincs ezzel semmi gond.
Pont most volt szerencsém BUDAPESTEN! összefutni 5 amerikaival, akikkel beszélgettem, és kiderült, hogy nézik a TOCHO showt is. Megkérdeztem, mi a legnagyobb emlékük az NFL-lel kapcsolatban, válasz: Amikor TO a Blue Start tapossa. (igaz, hogy anti-cowboys fanok voltak).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gratulálok főnök! Szívesen elnézegetnétek két ilyen majmot a Steelers o-ban is. 😊 😉 Amúgy meg annyit az öregebbik majomról, hogy top3 az örök ranglistán, és még mindig képes varázsolni a pályán. 😉
Úgy látom valakinek savanyú a narancs, melyik majom csinált belőletek hülyét? és hányszor?Amadeus91
Én köszi egyiket se kérném és az ilyen primadonnák általában megégették magukat ellenünk. És ezalól ők sem voltak kivételek. 😊

(Ettől függetlenül megértem a felháborodást a kissé fölényeskedő HSZ láttán.)

Azt pedig mgam is kategorikusan visszautasítom, hogy gabtsival bármi problémánk lenne egymással. 😊 Sztem mi most is normálisan megbeszéltük a dolgokat a véleménykülönbség ellenére. Jó lenne, ha az AFC North-ban ez lenne a standard, ahogy eddig is ez volt a nagy rivalizálás ellenére.Soldados
Érdekes amit mondasz, mármint a primadonna. Szerintem nem jó szó rájuk. Azért ha megnézed, mind a kettő igen komoly eredményeket ért el, TOnak a SB hiányzik csak, és lehet, hogy fog is örök életére... :/ Az meg, hogy ilyen bolondos a személyiségük... szerintem színesítik a ligát. Azért nem sok ember áll bele a Kék csillagba, többször is... lehet félreértelek, de mintha pejoratívan mondtad volna.Amadeus91
Abszolút jól értetted. Két bohóc. Ezt gondolom róluk.

(Ettől még jó játékosok, de nekem ez sok. Én nem látom bennük a kellő alázatot és hogy ízig-vérig csapatemberek lennének. Pedig sztem ez a játék erről szól. De ez csak az én szubjektív véleményem, nem elvitatva egyéni képességeiket.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Aoner tényleg te láttad a meccseinket?????!
az hogy meccsenként 12 pöttyöt raknak be a védelembe az számít, nem a yardozás (mer akkkor a verhetetlen Diegó SB-t nyerne) és még a meccsenkénti tizenkét pöttybe beleszámít a garbídzsben kapott 3 TD, mer nem vagyunk Belicsek- meg Bradi-félék és szarunk rá mennyire kikozmetikázottnak kéne lenni a D statjainak, ha már lehozták a meccset, akkor annyi, hiába táltosodik akkor már meg KoltMekKoJ szartseér.
Gyügyü előhozod a Szenteket akik kikaptak a Karizónától kezdőirányítóstul, és a Frizkó mega Panthers is erősen megszorította őket. HA_HA 😀
És igen, lehet neked az az elit WR corp, ha a liga két legnagyobb majma neked játszik, én meg sajnálni tudom az egészet, főleg, mert képtelen vagytok észrevenni azt, hogy a frencsájzQB-tok lassan egy lapát szarrá lett az évek alatt, ugyebárennsutianap
Gratulálok főnök! Szívesen elnézegetnétek két ilyen majmot a Steelers o-ban is. 😊 😉 Amúgy meg annyit az öregebbik majomról, hogy top3 az örök ranglistán, és még mindig képes varázsolni a pályán. 😉
Úgy látom valakinek savanyú a narancs, melyik majom csinált belőletek hülyét? és hányszor?Amadeus91
Én köszi egyiket se kérném és az ilyen primadonnák általában megégették magukat ellenünk. És ezalól ők sem voltak kivételek. 😊

(Ettől függetlenül megértem a felháborodást a kissé fölényeskedő HSZ láttán.)

Azt pedig mgam is kategorikusan visszautasítom, hogy gabtsival bármi problémánk lenne egymással. 😊 Sztem mi most is normálisan megbeszéltük a dolgokat a véleménykülönbség ellenére. Jó lenne, ha az AFC North-ban ez lenne a standard, ahogy eddig is ez volt a nagy rivalizálás ellenére.Soldados
Érdekes amit mondasz, mármint a primadonna. Szerintem nem jó szó rájuk. Azért ha megnézed, mind a kettő igen komoly eredményeket ért el, TOnak a SB hiányzik csak, és lehet, hogy fog is örök életére... :/ Az meg, hogy ilyen bolondos a személyiségük... szerintem színesítik a ligát. Azért nem sok ember áll bele a Kék csillagba, többször is... lehet félreértelek, de mintha pejoratívan mondtad volna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
ma van a trade deadline, ennek alkalmából a CJ egy kérdést intézett az olvasókhoz, ki tradelnének ide v el, két értékelhető komment volt eddig:
joseph egy második körösért houstonba
odom és egy 3. kör seymour-ért oaklandbe.

hát a második az nagyon tetszene, sőt igazából tőlem odomért bárki érdeklődne egy közepes cetlivel vihetné.

és Ti mit gondoltok ?gabtsi
Oflineba hoznék embert mindenképp. Egy FB-t még.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Aoner tényleg te láttad a meccseinket?????!
az hogy meccsenként 12 pöttyöt raknak be a védelembe az számít, nem a yardozás (mer akkkor a verhetetlen Diegó SB-t nyerne) és még a meccsenkénti tizenkét pöttybe beleszámít a garbídzsben kapott 3 TD, mer nem vagyunk Belicsek- meg Bradi-félék és szarunk rá mennyire kikozmetikázottnak kéne lenni a D statjainak, ha már lehozták a meccset, akkor annyi, hiába táltosodik akkor már meg KoltMekKoJ szartseér.
Gyügyü előhozod a Szenteket akik kikaptak a Karizónától kezdőirányítóstul, és a Frizkó mega Panthers is erősen megszorította őket. HA_HA 😀
És igen, lehet neked az az elit WR corp, ha a liga két legnagyobb majma neked játszik, én meg sajnálni tudom az egészet, főleg, mert képtelen vagytok észrevenni azt, hogy a frencsájzQB-tok lassan egy lapát szarrá lett az évek alatt, ugyebárennsutianap
Gratulálok főnök! Szívesen elnézegetnétek két ilyen majmot a Steelers o-ban is. 😊 😉 Amúgy meg annyit az öregebbik majomról, hogy top3 az örök ranglistán, és még mindig képes varázsolni a pályán. 😉
Úgy látom valakinek savanyú a narancs, melyik majom csinált belőletek hülyét? és hányszor?Amadeus91
Én köszi egyiket se kérném és az ilyen primadonnák általában megégették magukat ellenünk. És ezalól ők sem voltak kivételek. 😊

(Ettől függetlenül megértem a felháborodást a kissé fölényeskedő HSZ láttán.)

Azt pedig magam is kategorikusan visszautasítom, hogy gabtsival bármi problémánk lenne egymással. 😊 Sztem mi most is normálisan megbeszéltük a dolgokat a véleménykülönbség ellenére. Jó lenne, ha az AFC North-ban ez lenne a standard, ahogy eddig is ez volt a nagy rivalizálás ellenére.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
én értékelném Josephet egy másodikért 😛adam8
Jojo-t csak elsőért.... bár elfogult vagyok.

Szerintem a Jojo-Hall párost egyben kell tartani.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Aoner tényleg te láttad a meccseinket?????!
az hogy meccsenként 12 pöttyöt raknak be a védelembe az számít, nem a yardozás (mer akkkor a verhetetlen Diegó SB-t nyerne) és még a meccsenkénti tizenkét pöttybe beleszámít a garbídzsben kapott 3 TD, mer nem vagyunk Belicsek- meg Bradi-félék és szarunk rá mennyire kikozmetikázottnak kéne lenni a D statjainak, ha már lehozták a meccset, akkor annyi, hiába táltosodik akkor már meg KoltMekKoJ szartseér.
Gyügyü előhozod a Szenteket akik kikaptak a Karizónától kezdőirányítóstul, és a Frizkó mega Panthers is erősen megszorította őket. HA_HA 😀
És igen, lehet neked az az elit WR corp, ha a liga két legnagyobb majma neked játszik, én meg sajnálni tudom az egészet, főleg, mert képtelen vagytok észrevenni azt, hogy a frencsájzQB-tok lassan egy lapát szarrá lett az évek alatt, ugyebárennsutianap
Gratulálok főnök! Szívesen elnézegetnétek két ilyen majmot a Steelers o-ban is. 😊 😉 Amúgy meg annyit az öregebbik majomról, hogy top3 az örök ranglistán, és még mindig képes varázsolni a pályán. 😉
Úgy látom valakinek savanyú a narancs, melyik majom csinált belőletek hülyét? és hányszor?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Odom mehet. Egy középső körössel simán jól járunk.
Geathers dettó, de ő kevésbé lenne kelendő. Mehetne még Living (Mathis jobb) és Roland is, de ők nem fognak.
A többieket túlságosan szeretem ahhoz, hogy bárkire (akár értéken felül) elpasszoljuk őket. OC-t lehet cserélni valamire?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
én értékelném Josephet egy másodikért 😛