Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 2 éve
Addigra jött bele a vakbélműtét után. Idén remélem a vádlija nem limitálja ilyen sokáig! Biztos kevesebb QB futást fognak ráhívni (legalábbis remélem!!!), meg nehézkesebben manipulálja a zsebet, de majd megoldja. Okos fiú ő 😃Ok, Burrow megvan, akkor kezdjünk már!!!Tavaly kettö háromnál mit mondtunk? Akkor valami(Burrow) megváltozott. Null kettőnél sincs semmi. 3 kell a csoportból 7 az AFC NFC böl. Ez realitás. A maradék háromból chiefs vikes bills 1 vagy kettő.
Egyébként ez egy nagyon kemény meccs lesz... ha rusty lesz, mint tavaly, akkor bukó. De ez élet/halál lesz, már így az első héten!!!
nhm
G.P.
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Ez a garantált. De ezek a QBk úgyis megkapják a full fizut, hacsak nincs óriási gebasz... teljes összegben DW csak a 8.Most Guarantees in NFL Historyaz a kemény, hogy DW pénze még mindig beteg.
1. Deshaun Watson, $230M
2. Joe Burrow, $219.01M
3. Justin Herbert, $218.7M
4. Lamar Jackson, $185M
5. Jalen Hurts, $179.3M
Az 5ből 3 a Northban…. Kemény
Burrow pedig jó fej volt szerintem hogy elég volt neki tényleg csak egy icipicivel több mint Herbertnek, ez csak egy gesztus.
Miknar
Amadeus von Dollárbaloldal
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Ok, Burrow megvan, akkor kezdjünk már!!!Tavaly kettö háromnál mit mondtunk? Akkor valami(Burrow) megváltozott. Null kettőnél sincs semmi. 3 kell a csoportból 7 az AFC NFC böl. Ez realitás. A maradék háromból chiefs vikes bills 1 vagy kettő.
Egyébként ez egy nagyon kemény meccs lesz... ha rusty lesz, mint tavaly, akkor bukó. De ez élet/halál lesz, már így az első héten!!!
nhm
több mint 2 éve
Most Guarantees in NFL Historyaz a kemény, hogy DW pénze még mindig beteg.
1. Deshaun Watson, $230M
2. Joe Burrow, $219.01M
3. Justin Herbert, $218.7M
4. Lamar Jackson, $185M
5. Jalen Hurts, $179.3M
Az 5ből 3 a Northban…. Kemény
Burrow pedig jó fej volt szerintem hogy elég volt neki tényleg csak egy icipicivel több mint Herbertnek, ez csak egy gesztus.
Miknar
több mint 2 éve
Holnap lesz amúgy a Cincy-nek egy Pittsburgh elleni meccse is, a Bearcats a Panthershez látogat, az lesz az első élő cfb közvetítés az országos lefedettségű CW csatornán

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Ok, Burrow megvan, akkor kezdjünk már!!! Egyébként ez egy nagyon kemény meccs lesz... ha rusty lesz, mint tavaly, akkor bukó. De ez élet/halál lesz, már így az első héten!!!
több mint 2 éve
Most Guarantees in NFL History1. Deshaun Watson, $230M
2. Joe Burrow, $219.01M
3. Justin Herbert, $218.7M
4. Lamar Jackson, $185M
5. Jalen Hurts, $179.3M
Az 5ből 3 a Northban…. Kemény
Burrow pedig jó fej volt szerintem hogy elég volt neki tényleg csak egy icipicivel több mint Herbertnek, ez csak egy gesztus.
több mint 2 éve
Az évi 55 milliót eltaláltam… 😁Részleteket nem láttam csak hogy 219 millió garantált. Szezon elött megkötötték. Ez igen jó hír. Szerintem.
SirPub
több mint 2 éve
Burrow marad a városban még egy darabig.Megérdemli!
A record deal: Joe Burrow has reached agreement with the Bengals on an 5-year, $275 million extension that includes $219.01 million guaranteed and makes him the highest-paid player in NFL history, sources tell ESPN. pic.twitter.com/6GttDs7zk6
— Adam Schefter (@AdamSchefter) September 8, 2023
iktriad
Jól elköltött pénz ez!
több mint 2 éve
Burrow marad a városban még egy darabig.és Urbán ezt a gyereket padoztatta.
A record deal: Joe Burrow has reached agreement with the Bengals on an 5-year, $275 million extension that includes $219.01 million guaranteed and makes him the highest-paid player in NFL history, sources tell ESPN. pic.twitter.com/6GttDs7zk6
— Adam Schefter (@AdamSchefter) September 8, 2023
iktriad
több mint 2 éve
Burrow marad a városban még egy darabig. A record deal: Joe Burrow has reached agreement with the Bengals on an 5-year, $275 million extension that includes $219.01 million guaranteed and makes him the highest-paid player in NFL history, sources tell ESPN. pic.twitter.com/6GttDs7zk6
— Adam Schefter (@AdamSchefter) September 8, 2023
több mint 2 éve
Az egész karrierét itt szeretné tölteni,Imádom a gyereket minden tekintetben.
Jelenleg csak a Browns elleni meccsre fókuszál, nem érdekli a szerződése, de dolgoznak rajta.
Játszani fog vasárnap.
Ennyi a lényeg a sajttájról 🙂
Miknar
Welcome To The Jungle
több mint 2 éve
Az egész karrierét itt szeretné tölteni,Jelenleg csak a Browns elleni meccsre fókuszál, nem érdekli a szerződése, de dolgoznak rajta.
Játszani fog vasárnap.
Ennyi a lényeg a sajttájról 🙂
több mint 2 éve
Burrow játszik 🙂
több mint 2 éve
50 feletti pasi vagyok. Akkor tudtamMa lesz Burrow sajttájHonnét jött az infó?
G.P.
ikuvihar
több mint 2 éve
Ma lesz Burrow sajttájHonnét jött az infó?
G.P.
több mint 2 éve
Ma lesz Burrow sajttáj
több mint 2 éve
Bengals’ HC Zac Taylor said Joe Burrow is expected to practice in full today. This puts him on track to start Sunday’s game vs. the Browns.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Burrow asztalán egy rekord szerződés ajánlat./néhány cincys eléggé megbízható forrás
több mint 2 éve
DAZN a kezdeti problémák után egész jól szuperál. Egyszer kell csak rászokni a Game passra, és azután már csak rémálom a kalóz linkek. DAZN app a TVn Bengals meccs, laptopon red zone, mobilon fantasy csapat és bowl eredménykövetők. Így néz ki egy vasárnap, és végre indulunk!Idén tavasszal elhatároztam, hogy előfizetek Game Pass-re ősztől. Erre megszűnik, és ahogy olvasom az utód nem valami jól teljesít. Sajnálatos, de akkor stream maradHát én is köpködöm magam. De már rohadtul unomAkkor marad a kalóz stream. Ennek a csatornának egy fillért se…Igen de egy hónapra csak 3k. És mindig van redzoneAz aréna online felületén is lesz 1 1 meccs a hét és tíz órás idösávbol eredeti kommentárral. Az első két héten persze hogy a mi meccsünk lesz.Ez előfizetős hozzáférés?
G.P.
SirPub
G.P.
SirPub
G.P.
SirPubNincs vele egyelőre semmi gond.Idén tavasszal elhatároztam, hogy előfizetek Game Pass-re ősztől. Erre megszűnik, és ahogy olvasom az utód nem valami jól teljesít. Sajnálatos, de akkor stream maradHát én is köpködöm magam. De már rohadtul unomAkkor marad a kalóz stream. Ennek a csatornának egy fillért se…Igen de egy hónapra csak 3k. És mindig van redzoneAz aréna online felületén is lesz 1 1 meccs a hét és tíz órás idösávbol eredeti kommentárral. Az első két héten persze hogy a mi meccsünk lesz.Ez előfizetős hozzáférés?
G.P.
SirPub
G.P.
SirPub
G.P.
SirPub
50k egy évre... Megéri!!! Én is sokáig néztem a streameket, de meguntam, hogy lemaradtam egy csomó dologról, magyart meg nem nézünk, tökéletes eredeti nyelven, szakértő kommentárral! 😉
nhm
Szerintem nyerünk az első héten. Watson nem nézett ki jól a pre meccseken. Simán jövünk egy konzervatív játékkal, Burrow 2mp alatt szabadul majd a lasztitól, nem lesznek nagy játékok. TE viszont magunkhoz képest sokat lesz játszva, és Boyd, Mixon TD vel nyerünk.
Szerkesztette: Szipeter
több mint 2 éve
Egye fene, legyen igazad! 🤞Viszont mik a tippek hétvégére? Joe fog játszani? Szerintem igen. Sok pontot nem várok, sajnos tavaly is kicsit rozsdás volt az első pár meccsen. Remélem Disónka is hozza a tavalyi formát, és egy roncsderbi meccsen nyerünk 😃Az előző két idénnyel ellentétben ez egy komplett csapat. Nagyon kevés emberrel aki nem ismeri a rendszert. A támadofal nagy kérdés de papíron ilyen jó fal még nem volt Joe előtt. A konkrét meccsen én vereséget látok, fpleg az idény eleje miatt de a 13 győzelmet tartom.
SirPub
G.P.
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Viszont mik a tippek hétvégére? Joe fog játszani? Szerintem igen. Sok pontot nem várok, sajnos tavaly is kicsit rozsdás volt az első pár meccsen. Remélem Disónka is hozza a tavalyi formát, és egy roncsderbi meccsen nyerünk 😃Az előző két idénnyel ellentétben ez egy komplett csapat. Nagyon kevés emberrel aki nem ismeri a rendszert. A támadofal nagy kérdés de papíron ilyen jó fal még nem volt Joe előtt. A konkrét meccsen én vereséget látok, fpleg az idény eleje miatt de a 13 győzelmet tartom.
SirPub
több mint 2 éve
Viszont mik a tippek hétvégére? Joe fog játszani? Szerintem igen. Sok pontot nem várok, sajnos tavaly is kicsit rozsdás volt az első pár meccsen. Remélem Disónka is hozza a tavalyi formát, és egy roncsderbi meccsen nyerünk 😃
Ezt még anyám is két cekkerrel...