Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 2 éve
G.P. Cincinnati Bengals 420
Ezt katasztrófálisnak mondanám...

Ezerszer szarabb kezdés, mint tavaly...

Este még megnéztem a MIA/LAC meccset. Óriási a kontraszt, azok ott full élesben tolták, fényévekre vagyunk tőlük! (Jelenleg...)

Most BAL, így otthon is sima bukó, ez nem javul még egy hét alatt, de ne legyen igazam!

😕
nhm
🤣🤣🤣🤣
Imádom a szurkolói életérzést 😀
A Bengals Top 3 csapat a ligában függetlenül a tegnaptól.
Nekünk meg már 2 season ending játékosunk van Dobbins és Marcus Williams és másik kettő sorsáról nincs hír ( Stanley, Linderbaum ).

Szóval nyugi, nem most kell a ligát megnyerni.
KeyG
Csak vissza kéne olvasni, milyen kommentek születtek tavaly a 0-2 után. 😊
Ja hogy utána 12-2 volt a csapat, az nem számít.
Mikey
Ugyanilyenek voltak, azt hiszem tavaly volt a Cowboys-Bengals valahol a legelején ahol a Cowboys nyert.
Akkor volt talán 0-2. 😀

Ha most 0-2 akkor sem féltelek Titeket, egyébként az jó dolog ha a végére a legjobb a csapat, mert valljuk be ami a Playoffban volt ott az elit elitje volt Tőletek.
KeyG
Másik meccset néztünk a Hollók ellen😁 csoporton belül nagyon nehézkes minden meccs.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Ezt katasztrófálisnak mondanám...

Ezerszer szarabb kezdés, mint tavaly...

Este még megnéztem a MIA/LAC meccset. Óriási a kontraszt, azok ott full élesben tolták, fényévekre vagyunk tőlük! (Jelenleg...)

Most BAL, így otthon is sima bukó, ez nem javul még egy hét alatt, de ne legyen igazam!

😕
nhm
🤣🤣🤣🤣
Imádom a szurkolói életérzést 😀
A Bengals Top 3 csapat a ligában függetlenül a tegnaptól.
Nekünk meg már 2 season ending játékosunk van Dobbins és Marcus Williams és másik kettő sorsáról nincs hír ( Stanley, Linderbaum ).

Szóval nyugi, nem most kell a ligát megnyerni.
KeyG
Csak vissza kéne olvasni, milyen kommentek születtek tavaly a 0-2 után. 😊
Ja hogy utána 12-2 volt a csapat, az nem számít.
Mikey
Ugyanilyenek voltak, azt hiszem tavaly volt a Cowboys-Bengals valahol a legelején ahol a Cowboys nyert.
Akkor volt talán 0-2. 😀

Ha most 0-2 akkor sem féltelek Titeket, egyébként az jó dolog ha a végére a legjobb a csapat, mert valljuk be ami a Playoffban volt ott az elit elitje volt Tőletek.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 816
Ezt katasztrófálisnak mondanám...

Ezerszer szarabb kezdés, mint tavaly...

Este még megnéztem a MIA/LAC meccset. Óriási a kontraszt, azok ott full élesben tolták, fényévekre vagyunk tőlük! (Jelenleg...)

Most BAL, így otthon is sima bukó, ez nem javul még egy hét alatt, de ne legyen igazam!

😕
nhm
🤣🤣🤣🤣
Imádom a szurkolói életérzést 😀
A Bengals Top 3 csapat a ligában függetlenül a tegnaptól.
Nekünk meg már 2 season ending játékosunk van Dobbins és Marcus Williams és másik kettő sorsáról nincs hír ( Stanley, Linderbaum ).

Szóval nyugi, nem most kell a ligát megnyerni.
KeyG
Csak vissza kéne olvasni, milyen kommentek születtek tavaly a 0-2 után. 😊
Ja hogy utána 12-2 volt a csapat, az nem számít.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Ezt katasztrófálisnak mondanám...

Ezerszer szarabb kezdés, mint tavaly...

Este még megnéztem a MIA/LAC meccset. Óriási a kontraszt, azok ott full élesben tolták, fényévekre vagyunk tőlük! (Jelenleg...)

Most BAL, így otthon is sima bukó, ez nem javul még egy hét alatt, de ne legyen igazam!

😕
nhm
🤣🤣🤣🤣
Imádom a szurkolói életérzést 😀
A Bengals Top 3 csapat a ligában függetlenül a tegnaptól.
Nekünk meg már 2 season ending játékosunk van Dobbins és Marcus Williams és másik kettő sorsáról nincs hír ( Stanley, Linderbaum ).

Szóval nyugi, nem most kell a ligát megnyerni.
KeyG
Én is imádom! 😊

Igen láttam a sérüléseiteket... az is szar, de eeeeez... 😊
nhm
Ti jobbak lesztek, Te is tudod, Én is tudom és mindenki tudja.
Lehet Burrow még nem volt százas vagy az eső vagy minden is a Bengals ellen volt tegnap. Van ilyen, 1 hét múlva ilyenkor arról fogunk beszélni, hogy 486 yard 5 TD a Ravens ellen. 😀
KeyG
Ámen! 😉
több mint 2 éve
G.P. Cincinnati Bengals 420
Ezt katasztrófálisnak mondanám...

Ezerszer szarabb kezdés, mint tavaly...

Este még megnéztem a MIA/LAC meccset. Óriási a kontraszt, azok ott full élesben tolták, fényévekre vagyunk tőlük! (Jelenleg...)

Most BAL, így otthon is sima bukó, ez nem javul még egy hét alatt, de ne legyen igazam!

😕
nhm
🤣🤣🤣🤣
Imádom a szurkolói életérzést 😀
A Bengals Top 3 csapat a ligában függetlenül a tegnaptól.
Nekünk meg már 2 season ending játékosunk van Dobbins és Marcus Williams és másik kettő sorsáról nincs hír ( Stanley, Linderbaum ).

Szóval nyugi, nem most kell a ligát megnyerni.
KeyG
Én is imádom! 😊

Igen láttam a sérüléseiteket... az is szar, de eeeeez... 😊
nhm
Csak nehogy aztán a Barnák és a Frisco visszaessen decemberre: nem lehet 6 hónapon keresztül ebben a formában játszani, elhasználódnak a játékosok. Persze ha ez volt a padló mindkét csapatnál, nem szóltam.
Szokol
A foci novemberben kezdődik. Föleg nálunk ahol az offseason off tényleg. Reménytelen volt de 3-3 ig ha elevickélünk bármi lehet. A ravensnél már rendszerszintű hibára gondolok a sérülések körül. Rivális ide vagy oda sajnálom a szurkolókat hogy minden évben ez van. A steelerst nem sajnálom mert ott a csapat elhitette a szurkolókkal, akik el is akarták hinni, hogy az egy valid contender de minimum playoff csapat. Azt nem gondolom hogy 6-11 de megint egy 9-8 szerintem még rosszabb, ott nincs már irányító. Én Pickett és McJones kapcsán is azt gondolom nem alkalmasak hogy kompetensek legyenek egy playoff menetelésre. A Browns megvert minket ahogy szokott 😁. De Watson játéka továbbra sem tetszik, pedig a playoff run azon múlik. Ezer ok miatt ez egy kalap kaka volt. Joe messze legrosszabb meccse, és egyszer mintha a térdét ápolták volna. A védelem jó lesz, tegnap nem volt kiemelkedő de szolid, elfáradtak mert rengeteget voltak pályán. A támadófal borzalmas volt, Jonah meg azon belül is legalja. Ettől függetlenül majd október végén nézzük meg holt tartunk.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Ezt katasztrófálisnak mondanám...

Ezerszer szarabb kezdés, mint tavaly...

Este még megnéztem a MIA/LAC meccset. Óriási a kontraszt, azok ott full élesben tolták, fényévekre vagyunk tőlük! (Jelenleg...)

Most BAL, így otthon is sima bukó, ez nem javul még egy hét alatt, de ne legyen igazam!

😕
nhm
🤣🤣🤣🤣
Imádom a szurkolói életérzést 😀
A Bengals Top 3 csapat a ligában függetlenül a tegnaptól.
Nekünk meg már 2 season ending játékosunk van Dobbins és Marcus Williams és másik kettő sorsáról nincs hír ( Stanley, Linderbaum ).

Szóval nyugi, nem most kell a ligát megnyerni.
KeyG
Én is imádom! 😊

Igen láttam a sérüléseiteket... az is szar, de eeeeez... 😊
nhm
Ti jobbak lesztek, Te is tudod, Én is tudom és mindenki tudja.
Lehet Burrow még nem volt százas vagy az eső vagy minden is a Bengals ellen volt tegnap. Van ilyen, 1 hét múlva ilyenkor arról fogunk beszélni, hogy 486 yard 5 TD a Ravens ellen. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Ezt katasztrófálisnak mondanám...

Ezerszer szarabb kezdés, mint tavaly...

Este még megnéztem a MIA/LAC meccset. Óriási a kontraszt, azok ott full élesben tolták, fényévekre vagyunk tőlük! (Jelenleg...)

Most BAL, így otthon is sima bukó, ez nem javul még egy hét alatt, de ne legyen igazam!

😕
nhm
🤣🤣🤣🤣
Imádom a szurkolói életérzést 😀
A Bengals Top 3 csapat a ligában függetlenül a tegnaptól.
Nekünk meg már 2 season ending játékosunk van Dobbins és Marcus Williams és másik kettő sorsáról nincs hír ( Stanley, Linderbaum ).

Szóval nyugi, nem most kell a ligát megnyerni.
KeyG
Én is imádom! 😊

Igen láttam a sérüléseiteket... az is szar, de eeeeez... 😊
nhm
Csak nehogy aztán a Barnák és a Frisco visszaessen decemberre: nem lehet 6 hónapon keresztül ebben a formában játszani, elhasználódnak a játékosok. Persze ha ez volt a padló mindkét csapatnál, nem szóltam.
több mint 2 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Ezt katasztrófálisnak mondanám...

Ezerszer szarabb kezdés, mint tavaly...

Este még megnéztem a MIA/LAC meccset. Óriási a kontraszt, azok ott full élesben tolták, fényévekre vagyunk tőlük! (Jelenleg...)

Most BAL, így otthon is sima bukó, ez nem javul még egy hét alatt, de ne legyen igazam!

😕
nhm
🤣🤣🤣🤣
Imádom a szurkolói életérzést 😀
A Bengals Top 3 csapat a ligában függetlenül a tegnaptól.
Nekünk meg már 2 season ending játékosunk van Dobbins és Marcus Williams és másik kettő sorsáról nincs hír ( Stanley, Linderbaum ).

Szóval nyugi, nem most kell a ligát megnyerni.
KeyG
Én is imádom! 😊

Igen láttam a sérüléseiteket... az is szar, de eeeeez... 😊
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Ezt katasztrófálisnak mondanám...

Ezerszer szarabb kezdés, mint tavaly...

Este még megnéztem a MIA/LAC meccset. Óriási a kontraszt, azok ott full élesben tolták, fényévekre vagyunk tőlük! (Jelenleg...)

Most BAL, így otthon is sima bukó, ez nem javul még egy hét alatt, de ne legyen igazam!

😕
nhm
🤣🤣🤣🤣
Imádom a szurkolói életérzést 😀
A Bengals Top 3 csapat a ligában függetlenül a tegnaptól.
Nekünk meg már 2 season ending játékosunk van Dobbins és Marcus Williams és másik kettő sorsáról nincs hír ( Stanley, Linderbaum ).

Szóval nyugi, nem most kell a ligát megnyerni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Ezt katasztrófálisnak mondanám...

Ezerszer szarabb kezdés, mint tavaly...

Este még megnéztem a MIA/LAC meccset. Óriási a kontraszt, azok ott full élesben tolták, fényévekre vagyunk tőlük! (Jelenleg...)

Most BAL, így otthon is sima bukó, ez nem javul még egy hét alatt, de ne legyen igazam!

😕
több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 584
Asszem hivatalos, hogy a Browns Burrow mumusa

1-4, megvertek minket Bakerrel is, és az a győzelem is épphogy sikerült úgy emlékszem

Ami ettől is jobban zavar hogy úgy en bloc nem szokott jól játszani Burrow a north elleni meccseken, remélem idén végre ránk cáfolnak

Ez gyalázat volt, de el kell ismerni, a barnák védelme top.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Ez kellemetlen volt. Meccstervnek még nyomait sem véltem felfedezni. De a Barnák ellen általában ez van. Meglátjuk hogyan reagál a csapat a gyomrosra.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Tipikus Tayloros kezdés, jövünk a "stratégiával", ami az első drivenál befuccsol (körülmények miatt), de azért nyomjuk végig. Ilyen esőben nem lehet 30 yardos oldalvonal melletti egy-egyes elfutásokat játszani. Miért nem haználtuk Boydot, a pálya közepét? Nem volt jó ennyire közel a meccshez aláírni a nagy zsét, biztos valamennyivel hozzájárult a görcsösségéhez. Talán ez volt élete legrosszabb meccse.
több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Csak Red Zonet neztem, de ez megis mi vot??
ulpianus
Nem tudni, hogy Burrow a sérülés miatt volt óvatosabb, vagy még nem egészséges de elég bizonytalannak tűnt. Az eső nem tett jót a passzjátéknak, a dobásai nem voltak igazán pontosak, de az elkapók sem tudtak elszakadni, azokba a magasságokba felugrani, amiket tavaly megcsináltak, stb. És az OL, ha sok sacket nem is (mondjuk a végén egy 4. és 4-re azért csak sikerült), nyomást azért engedett rendesen. De a playek hívásakor sem éreztem azt, hogy nagyon meglepték volna az ellenfelet. Szóval mindenben gyengébb volt a Bengals magánál és az ellenfélnél is.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak Red Zonet neztem, de ez megis mi vot??
ulpianus
Ahogy magyar soccer coachok mondanák, idény eleji forma. De tavaly is így kezdtek, aztán AFC döntő lett belőle.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Csak Red Zonet neztem, de ez megis mi vot??


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az O ma nagyon gyenge volt. Mondjuk ebben megvan az a pozitívum, hogy innen már csak felfele vezet az út 😊
munoz
Jags szurkerként megtanultam az évek, évtizedek alatt, hogy MINDIG van lejjebb. 😉
több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Az O ma nagyon gyenge volt. Mondjuk ebben megvan az a pozitívum, hogy innen már csak felfele vezet az út 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ez a gigászi AFC elég döcögősen indul. 😄
R4v3N
Ha Rodgers és a Jets megveri a Billst, a 4 tavalyi dív nyertesből/divizió kör playoff résztevőből 3 vereséggel kezdené a szezont.
több mint 2 éve
R4v3N Kansas City Chiefs 147
Hát ez a gigászi AFC elég döcögősen indul. 😄
több mint 2 éve
G.P. Cincinnati Bengals 420
Joe újabb barátokat szerzett. Chase és Higgins nélkül olyan lennék mint Pickett
G.P.
Szerintem ez erős utalás is akar lenni a vezetőség felé mit is gondol a WR hosszabbításokról jelen esetben Higgins esetében.
KeyG
Mondjuk akkor nem kellett volna majd 220 misi garantáltat kérni
ThySoul
Mennyit kérjen? Tőle tehetségtelenebb irányítók is ekörül vannak. Minden forintot megér.

Josh Allen is, kevesebbet keress és évek óta nem tudnak egy falat elé rakni, tehát nem csak pénz hanem GM munka és scouting munka is van ebben, Burrowék esetében kell majd lennie, hogy megfelelő személyzet legyen itt.
KeyG
Én aztán nem mondtam hogy nem érdemli meg a no 1 pénzt, csak utána nem reális elvárás hogy a vezetőség megoldja hogy a két pajtija is maradjon 25+ misis szerződéssel (Higgins ennyi lesz, Chase lehet 30 misi fölött)
ThySoul
Lehet, de meg fogják próbálni és ha nem sikerül akkor megnézzük az FO munkáját. Azért nehéz eset Higgins, mert valahol ott van a WR1 szinten de annak az alján talán.
De a Bengalsnak jól megy a WR draftolás első és második körben és Chase mögött könnyebb is lesz bárkinek.
KeyG
Pont ezért látom esélytelennek, simán WR1 lehet a liga egy jelentős részénél, piacra is kikerülhet és ezer éve nem volt értelmes FA WR. Ha mázlija van akár 30 misit is le tud akasztani, annyiról nem hiszem hogy lemondana
ThySoul
Egyrészt ott az ügynöke.... másrészt no1 fizetéssel egy elit elkapó is ajándék. És egyáltalán nem reménytelen a pótlás sem. Az meg hogy mennyi marad a capben nem tudható. Jelenleg én nem láttam a szerződés részleteit. Lehet ez még egy win win szerződés is. KeyG nek mondom én láttam minden edzést elöszezont és jelzem ötptik körben is tudunk elkapót draftolni. Lehet én vagyok optimista de nagyon is hiszek iosivasban

Szerkesztette: G.P.
több mint 2 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Joe újabb barátokat szerzett. Chase és Higgins nélkül olyan lennék mint Pickett
G.P.
Szerintem ez erős utalás is akar lenni a vezetőség felé mit is gondol a WR hosszabbításokról jelen esetben Higgins esetében.
KeyG
Mondjuk akkor nem kellett volna majd 220 misi garantáltat kérni
ThySoul
Mennyit kérjen? Tőle tehetségtelenebb irányítók is ekörül vannak. Minden forintot megér.

Josh Allen is, kevesebbet keress és évek óta nem tudnak egy falat elé rakni, tehát nem csak pénz hanem GM munka és scouting munka is van ebben, Burrowék esetében kell majd lennie, hogy megfelelő személyzet legyen itt.
KeyG
Én aztán nem mondtam hogy nem érdemli meg a no 1 pénzt, csak utána nem reális elvárás hogy a vezetőség megoldja hogy a két pajtija is maradjon 25+ misis szerződéssel (Higgins ennyi lesz, Chase lehet 30 misi fölött)
ThySoul
Lehet, de meg fogják próbálni és ha nem sikerül akkor megnézzük az FO munkáját. Azért nehéz eset Higgins, mert valahol ott van a WR1 szinten de annak az alján talán.
De a Bengalsnak jól megy a WR draftolás első és második körben és Chase mögött könnyebb is lesz bárkinek.
KeyG
Pont ezért látom esélytelennek, simán WR1 lehet a liga egy jelentős részénél, piacra is kikerülhet és ezer éve nem volt értelmes FA WR. Ha mázlija van akár 30 misit is le tud akasztani, annyiról nem hiszem hogy lemondana
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Joe újabb barátokat szerzett. Chase és Higgins nélkül olyan lennék mint Pickett
G.P.
Szerintem ez erős utalás is akar lenni a vezetőség felé mit is gondol a WR hosszabbításokról jelen esetben Higgins esetében.
KeyG
Mondjuk akkor nem kellett volna majd 220 misi garantáltat kérni
ThySoul
Mennyit kérjen? Tőle tehetségtelenebb irányítók is ekörül vannak. Minden forintot megér.

Josh Allen is, kevesebbet keress és évek óta nem tudnak egy falat elé rakni, tehát nem csak pénz hanem GM munka és scouting munka is van ebben, Burrowék esetében kell majd lennie, hogy megfelelő személyzet legyen itt.
KeyG
Én aztán nem mondtam hogy nem érdemli meg a no 1 pénzt, csak utána nem reális elvárás hogy a vezetőség megoldja hogy a két pajtija is maradjon 25+ misis szerződéssel (Higgins ennyi lesz, Chase lehet 30 misi fölött)
ThySoul
Lehet, de meg fogják próbálni és ha nem sikerül akkor megnézzük az FO munkáját. Azért nehéz eset Higgins, mert valahol ott van a WR1 szinten de annak az alján talán.
De a Bengalsnak jól megy a WR draftolás első és második körben és Chase mögött könnyebb is lesz bárkinek.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Joe újabb barátokat szerzett. Chase és Higgins nélkül olyan lennék mint Pickett
G.P.
Szerintem ez erős utalás is akar lenni a vezetőség felé mit is gondol a WR hosszabbításokról jelen esetben Higgins esetében.
KeyG
Mondjuk akkor nem kellett volna majd 220 misi garantáltat kérni
ThySoul
Mennyit kérjen? Tőle tehetségtelenebb irányítók is ekörül vannak. Minden forintot megér.

Josh Allen is, kevesebbet keress és évek óta nem tudnak egy falat elé rakni, tehát nem csak pénz hanem GM munka és scouting munka is van ebben, Burrowék esetében kell majd lennie, hogy megfelelő személyzet legyen itt.
KeyG
Én aztán nem mondtam hogy nem érdemli meg a no 1 pénzt, csak utána nem reális elvárás hogy a vezetőség megoldja hogy a két pajtija is maradjon 25+ misis szerződéssel (Higgins ennyi lesz, Chase lehet 30 misi fölött)