Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 669 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ez az ember 😀

 www.cbssports.com/nfl/news/hue-jackson-suggests-browns-jimmy-haslam-paid-him-to-tank-during-his-time-with-cleveland/
Joey Tribbiani
Most két opció van, vagy teljesen hülye ez az ember, vagy kvázi saját magát lebuktatta, hogy zsebrevágott egy zsák pénzt az 1-31ér 😀 Mivel ő megoldotta amit "kért" Haslam 😀

Floresnél legalább látjuk hogy nem fogadta el és jó eredményeket hozott. 😀
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Ez az ember 😀

 www.cbssports.com/nfl/news/hue-jackson-suggests-browns-jimmy-haslam-paid-him-to-tank-during-his-time-with-cleveland/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Én ebből a classból a Pickett-bandwagonon ülök, mondjuk Stefa rendszerében azért van helye a vertikális passzjátéknak Pickett meg nem egy Herbert.
empty taxi
Érte lehet a top10be is fel kéne menni, azt azért ne 😊
1/13at is inkább WR-re vagy DT-re lőném el, azonnal nagyot dobnának a csapaton, egy rookie QB nem.
Viszont a második körös pickünk is elég előkelő, ha ott valaki elérhető aki tetszik Berrynek, nem gondolkodnék.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Pitt QB Kenny Pickett says Cleveland was one the first teams he met with at the Senior Bowl...
hát őőő...
P@trik
3.nak v 2. számúnak elfér és tanul jövőre, hogy legyen egy opció Baker jövő évi szezonja után.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Én ebből a classból a Pickett-bandwagonon ülök, mondjuk Stefa rendszerében azért van helye a vertikális passzjátéknak Pickett meg nem egy Herbert.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Pitt QB Kenny Pickett says Cleveland was one the first teams he met with at the Senior Bowl...
hát őőő...
P@trik
Ha Berry úgy látja, valamelyik QB-ban van potenciál, felőlem jöhet. Minden követ meg kell mozgatni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 669 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Pitt QB Kenny Pickett says Cleveland was one the first teams he met with at the Senior Bowl...
hát őőő...
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547
Ezt csak érdekességképpen, hogy mennyire is akart OBJ itt játszani.

 www.si.com/.amp/nfl/2022/01/28/odell-beckham-jr-von-miller-last-offseason-dont-come-to-cleveland

Csak azt nem értem, miért nem kért tradet az offseasonben, miért kellett ez a cirkusz. Mindenki jobban járt volna.
Joey Tribbiani
Mindenkinek jó, hogy elment innen.

Neki azért jó, mert végre egy szupersztárokkal tömött városban supersztárkodhat és játszhat egy teljesen legit contender csapatban. Ráadásul a dolog totálisan be is jött neki, hiszen superbowl-t játszik idén. Azt kell mondanom: igaza volt, hogy lelépett.
Nekünk azért jó, mert ebből az irányból is kiderült, hogy nem OBJ-vel volt a probléma, hanem Mayfield-el. Látható, hogy egy jó QB-vel jól megy neki.

Win-win.

Gondolom azért sem kért trade-et mert nem lett volna senki, aki sérülésből visszajövet cserepartner lett volna olyan fizuval ami neki volt. Továbbá Bakert egészségesen pont annyira emeli meg Stefa rendszere, mint mondjuk Goff-ot McVay-é vagy Jimmy-t Shanahan-é. Szóval bele lehet látni egy deep PO run-t, ami nyáron még nem volt annyira rossz ajánlat OBJ-nek.

De ez az egész nem jött volna létre, ha annak idején szemét módon nem akarnak alaposan kitolni OBJ-vel. Viszont ezt akarták és jól eltrade-elték egy akkor még játékostemetőbe. Azóta persze nagyot fordult a világ, ez itt már nem egy játékostemető, de még mindig kell egy jó QB ahhoz, hogy igazán jók legyünk.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Ezt csak érdekességképpen, hogy mennyire is akart OBJ itt játszani.

 www.si.com/.amp/nfl/2022/01/28/odell-beckham-jr-von-miller-last-offseason-dont-come-to-cleveland

Csak azt nem értem, miért nem kért tradet az offseasonben, miért kellett ez a cirkusz. Mindenki jobban járt volna.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
A konferencia döntővel kapcsolatban két dolog jutott eszembe:

- mi oda-vissza megvertük a konferencia bajnokot 🤣
- Burrow teljesítménye tű pontosan beárazta Mayfieldét
ktms
Hűen tükrözi ezt az idei szanaszéjjel körbevert kaotikus moslék afct ez az eredmény.

Én viszont a jó oldalát nézem nyertem ezen a hétvégén is 15 rugót BET-en. 😀
Szabi is megmarad mert azért ott még nem tartunk, hogy egy bengals meccsért kivegyek. 😀
Arról nem is beszélve hogy csoportrivális másik oldalon obj, szal már csak elvből se nézem meg,
P@trik
Kurva nehéz, de inkább a Rams 😊

Persze nehéz lenyelni, tavaly ugyanígy mi is bemehettünk volna ahogy most a Bengals... Nem voltunk olyan messze azon a Chiefs elleni divisional meccsen.

Unalmas már nézni, h először a Steelers, aztán a Ravens, most meg a Bengals van ott (mióta követem az NFLt), nekünk meg megint marad a ki lesz a QB játék.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 669 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
A konferencia döntővel kapcsolatban két dolog jutott eszembe:

- mi oda-vissza megvertük a konferencia bajnokot 🤣
- Burrow teljesítménye tű pontosan beárazta Mayfieldét
ktms
Hűen tükrözi ezt az idei szanaszéjjel körbevert kaotikus moslék afct ez az eredmény.

Én viszont a jó oldalát nézem nyertem ezen a hétvégén is 15 rugót BET-en. 😀
Szabi is megmarad mert azért ott még nem tartunk, hogy egy bengals meccsért kivegyek. 😀
Arról nem is beszélve hogy csoportrivális másik oldalon obj, szal már csak elvből se nézem meg,
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547
A konferencia döntővel kapcsolatban két dolog jutott eszembe:

- mi oda-vissza megvertük a konferencia bajnokot 🤣
- Burrow teljesítménye tű pontosan beárazta Mayfieldét

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan


Imádom 😀
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547
Igazából egyik most kinevezett, v. szóban forgó HC jelöltre sem cserélném le Stefát.

Ezt csak érdekességképpen, 9ers topikban találtam, Stefát is említik egy mondat erejéig, ugyanis mi is ezt a wide zonet futtatjuk, persze más formában. Reméljük ő is tud valami váratlant húzni jövőre, mint Shanny.

 www.theringer.com/nfl-playoffs/2022/1/26/22902126/kyle-shanahan-sean-mcvay-five-years-evolution
Joey Tribbiani
Baromi jó ez cikk, kösz! Ez a LaFleur, McVay, Shanahan trio a mostból visszanézve elég komoly.

Az lejön a cikkből (bár ezt eddig is tudtuk), hogy az az edző aki widezone-ban gondolkodik annak baromira kreatívnak kell lennie, folyton meg kell tudni újulnia.

Szépen levezethető a cikkből, hogy mennyire felemeli az irányítót ez a rendszer. Érdekes, hogy Bakernek elvileg pont a play action lenne az erőssége, de valamiért szemben Garoppolo-val meg Goff-al neki nem volt meg a LOS mögé 5 yarddal való dobás, ahova elvileg a jelenlegi sérülésével is mennie kellett volna idén. Először arra gondoltam, hogy a magassága miatt, de aztán megnéztem és Jimmy 1,88m ellenben Baker 1,85m ami nem tűnik olyan soknak. Mondjuk az is igaz, hogy Goff 1,93m és sokkal stabilabbnak látszott a játéka mint Jimmy-nek valaha a 49'ers-ben.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Igazából egyik most kinevezett, v. szóban forgó HC jelöltre sem cserélném le Stefát.

Ezt csak érdekességképpen, 9ers topikban találtam, Stefát is említik egy mondat erejéig, ugyanis mi is ezt a wide zonet futtatjuk, persze más formában. Reméljük ő is tud valami váratlant húzni jövőre, mint Shanny.

 www.theringer.com/nfl-playoffs/2022/1/26/22902126/kyle-shanahan-sean-mcvay-five-years-evolution

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Mahomes, Allen mindketten elit szintet hoztak vasárnap.
Burrow ott van a konf döntőben.
Lamar már megmutatta, hogy ha nem egy kórház a csapata, akkor igenis jó.

Tehát van legalább 4 olyan QB az AFC-ben, akik már letettek valamit az asztalra. Ebből kettő az AFC North-ban. Baker nincs velük egy szinten. Lépni kell valamit. Ha mi látjuk, akkor AB, DePo és Stefa is látja. A lentebb videó nagyon szépen összefoglalja, hogy Baker padlója túl alacsony.

Én arra fogadnék, hogy nem marad Baker.
ktms
Jelenleg PM@ A Reid ellen nincs fegyver az egesz liga kezeben.

Szerkesztette: Janek

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 669 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Így van jól fog jönni ez a két pick.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Brent Sobleski
@brentsobleski
If the Vikings do hire Kwesi Adofo-Mensah as general manager, the Cleveland Browns would receive a pair of compensatory third-round picks in return for developing a minority candidate

Jó lenne 😊 köszi Vikes ha leigazolják.
Joey Tribbiani
Ez már megvan. Ellentétben velünk mert nekünk kèt emberrel kapcsolatban is kinèzett ez volna ,😛
dande
Na hivatalosan is ő a Vikings GM, jól fognak jönni ezek a pickek!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Brent Sobleski
@brentsobleski
If the Vikings do hire Kwesi Adofo-Mensah as general manager, the Cleveland Browns would receive a pair of compensatory third-round picks in return for developing a minority candidate

Jó lenne 😊 köszi Vikes ha leigazolják.
Joey Tribbiani
Ez már megvan. Ellentétben velünk mert nekünk kèt emberrel kapcsolatban is kinèzett ez volna ,😛
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Brent Sobleski
@brentsobleski
If the Vikings do hire Kwesi Adofo-Mensah as general manager, the Cleveland Browns would receive a pair of compensatory third-round picks in return for developing a minority candidate

Jó lenne 😊 köszi Vikes ha leigazolják.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547
Mahomes, Allen mindketten elit szintet hoztak vasárnap.
Burrow ott van a konf döntőben.
Lamar már megmutatta, hogy ha nem egy kórház a csapata, akkor igenis jó.

Tehát van legalább 4 olyan QB az AFC-ben, akik már letettek valamit az asztalra. Ebből kettő az AFC North-ban. Baker nincs velük egy szinten. Lépni kell valamit. Ha mi látjuk, akkor AB, DePo és Stefa is látja. A lentebb videó nagyon szépen összefoglalja, hogy Baker padlója túl alacsony.

Én arra fogadnék, hogy nem marad Baker.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Elnézve a mai AFC meccset, nehéz elképzelni, h Bakerrel fel lehet venni a versenyt a Mahomes/Allen duóval.

Clowneyt meg kell tartani, valahogy szerezni egy masszív DTt aki belülről is meg tudja bontani a falat, a többi meg Bakeren múlik. De stabilan fel kéne pakolni a 30at, mert a legjobb védelem sem fogja 25 alatt tartani az előbb említett két úriembert.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
 youtu.be/3g1QtN-aiaU

csávó elemzi Baker statjait. Nem videózik, csak a statokat (amit DePo-ék is erősen nézegetnek valszeg)
- kevésbé clutch, mint az egyik legkevésbé clutch QB, Cousins. Döntetlen v. vesztes állásnál a 4. negyedben, 4 perccel a vége előtt alig 50%-kal passzol, -3 TD/INT ratio. Tehát konkrétan árt a csapatnak, mint használ.
- rossz dobások aránya folyamatosan növekszik. Idén 3. legrosszabb volt a ligában, de sosem volt 16.-nál jobb
- nyomás rajta mindig liga közepe v. alja volt, tehát a falra nem lehet fogni semmit, sackekben viszont közel sem utolsó
- total QBR alapján minden második meccse horribilisen rossz. PFF statok ugyanezt mondják, meccsei felén backup v. replacable szinten játszott, ami a két legrosszabb kategória. Amikor hozott egy átlagos, v. kicsit jobb szintet, nyertünk.
Joey Tribbiani
Döbbenetesek ezek a statok…Így nehéz jó eredményt elérni hogy konkrétan -1 ember a QB a csapatban. Nem tudom milyen tervek vannak de ha épeszű emberek a csapat vezetői nem bohóckodnak tovább Mayfieldel.

Beckhamet amúgy lehet nem kellett volna elküldeni. Jó volt ő, csak rossz poszton játszott.



Szerkesztette: Hendrix

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Ha a browns fo-nak van egy kis esze, márpedig úgy tűnt mostanában, hogy van, akkor most rámennek Rodgersre.
Tarsi
“Nem tudom. Jogos kérdés, gondolkodtam már rajta, de sok döntést kell még meghozni kulcsjátékosokról, akik sokat játszottak ma. Ha folytatom a játékot, akkor nem akarok egy újjáépítésben részt venni.” - Rogi

Ennek sokkal inkább Steelers vagy Broncos szaga van.
P@trik
Broncos oké, oda ő vihetne HC-t, de mi ez a Steelers fétised? 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Kis kitekintés:
 overthecap.com/salary-cap/cleveland-browns/
28 milla helyet ír.

Landry lehet spórolni 15 milliót - 1 millió dead mellett.
Tretteren 8 millót - 1,6 dead mellett.
Keenumon 7 milliót - 1,3 dead mellett
P@trik
Ezeket már pár hete beírtam, most nincs kedvem visszakeresni, csak annyi kiegészítés, h Hooperen is lehet spórolni ha június 1 után cutoljuk (3.75m dead mellett 9.5mt).
Keenum sima cut, értelmetlen megtartani ha nem játszik.
Landry szerződését át kell alakítani, ha nem megy bele ő is cut.
Tretter már neccesebb, fontos poszt a C és Nick Harrisnek még lehet kéne egy év mögötte.

Lényeg a lényeg, a pénz idén még nem probléma.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964