Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Sajnos itt most megint jöhet a FA piac és a draft téma de szerencsére nem az van,hogy bárki jöhet .

WR, TE elsőre ami need meg talán DLine
Janek
WR mindenképp, TE-nk van, elit igazolás, free agent es nemrég draftolt is, azt nem hiszem h hoznánk, esetleg egy hátsó köröst. Azt mondanám, hogy egy jobb 2-3körös LB is elférne, hátha lehetne valakit hozni erősítésként. A DL meg függ Clowneytól is, nekem szimpi volt a játéka de FA lesz szóval nem biztos h ki fogjuk fizetni amit kér, hiába lobbizik mellette Myles.
Csiriba
Az elit igazolás mondjuk nem teljesít korántsem elit szinten... Njoku is FA. Én hoznék TE-t. DT is kéne mert McDowell és Jackson is FA. Könnyen széteshet ez a D-line.
Drip
Ráadásul amilyen jól kezdte McDowell a szezont, úgy szürkült bele később. Nálam a DT WR szintű need. A TE-vel is egyetértek, Hoopert ki kéne b@szni, de sajnos túl sok a dead cap utána.

Mindenesetre három nagyobb lyukról beszélünk, simán megoldható draftról, ha Berry folytatja, ahol tavaly abbahagyta (Newsome, JOK).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Sajnos itt most megint jöhet a FA piac és a draft téma de szerencsére nem az van,hogy bárki jöhet .

WR, TE elsőre ami need meg talán DLine
Janek
WR mindenképp, TE-nk van, elit igazolás, free agent es nemrég draftolt is, azt nem hiszem h hoznánk, esetleg egy hátsó köröst. Azt mondanám, hogy egy jobb 2-3körös LB is elférne, hátha lehetne valakit hozni erősítésként. A DL meg függ Clowneytól is, nekem szimpi volt a játéka de FA lesz szóval nem biztos h ki fogjuk fizetni amit kér, hiába lobbizik mellette Myles.
Csiriba
Az elit igazolás mondjuk nem teljesít korántsem elit szinten... Njoku is FA. Én hoznék TE-t. DT is kéne mert McDowell és Jackson is FA. Könnyen széteshet ez a D-line.

több mint 2 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Sajnos itt most megint jöhet a FA piac és a draft téma de szerencsére nem az van,hogy bárki jöhet .

WR, TE elsőre ami need meg talán DLine
Janek
WR mindenképp, TE-nk van, elit igazolás, free agent es nemrég draftolt is, azt nem hiszem h hoznánk, esetleg egy hátsó köröst. Azt mondanám, hogy egy jobb 2-3körös LB is elférne, hátha lehetne valakit hozni erősítésként. A DL meg függ Clowneytól is, nekem szimpi volt a játéka de FA lesz szóval nem biztos h ki fogjuk fizetni amit kér, hiába lobbizik mellette Myles.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Sajnos itt most megint jöhet a FA piac és a draft téma de szerencsére nem az van,hogy bárki jöhet .

WR, TE elsőre ami need meg talán DLine

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Azért amikor nagyon szomorkodunk, nézzünk körbe mi megy a ligában... Dolphins, Texans, Jags, Giants, káosz...
Első lépésként kikerütünk ebből a körből, két év alatt 20W, előtte 2016-19 között 24...
Könnyű megszokni a jót 😉
Joey Tribbiani
Mondjuk szerintem a Dolphins elbaszta, de ők tudják. A többivel viszont egyet értek.
Csiriba
Texans azzal a kerettel csodat tett
Janek
Igen pont múltkor néztem ezt, hogy a 2008as detroit, a 2016os browns vagy a mostani houston keret a jobb.
Hát nagy verseny lenne fogalmazzunk úgy 😀
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Azért amikor nagyon szomorkodunk, nézzünk körbe mi megy a ligában... Dolphins, Texans, Jags, Giants, káosz...
Első lépésként kikerütünk ebből a körből, két év alatt 20W, előtte 2016-19 között 24...
Könnyű megszokni a jót 😉
Joey Tribbiani
Mondjuk szerintem a Dolphins elbaszta, de ők tudják. A többivel viszont egyet értek.
Csiriba
Texans azzal a kerettel csodat tett
Janek
Arra utaltam, h ezeknél a csapatoknál különböző okokból akkora káosz van, h egyikkel se cserélnék, és hogy nem olyan nehéz ide visszakerülni....

Ettől függetlenül persze jövőre minimális elvárás a PO.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Azért amikor nagyon szomorkodunk, nézzünk körbe mi megy a ligában... Dolphins, Texans, Jags, Giants, káosz...
Első lépésként kikerütünk ebből a körből, két év alatt 20W, előtte 2016-19 között 24...
Könnyű megszokni a jót 😉
Joey Tribbiani
Mondjuk szerintem a Dolphins elbaszta, de ők tudják. A többivel viszont egyet értek.
Csiriba
Texans azzal a kerettel csodat tett

több mint 2 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Azért amikor nagyon szomorkodunk, nézzünk körbe mi megy a ligában... Dolphins, Texans, Jags, Giants, káosz...
Első lépésként kikerütünk ebből a körből, két év alatt 20W, előtte 2016-19 között 24...
Könnyű megszokni a jót 😉
Joey Tribbiani
Mondjuk szerintem a Dolphins elbaszta, de ők tudják. A többivel viszont egyet értek.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Azért amikor nagyon szomorkodunk, nézzünk körbe mi megy a ligában... Dolphins, Texans, Jags, Giants, káosz...
Első lépésként kikerütünk ebből a körből, két év alatt 20W, előtte 2016-19 között 24...
Könnyű megszokni a jót 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
mit csinál a HC ha nem hív sem O playt sem D és plane nem ST-t ?
Janek
Meghatározza a playbook alapvetéseit.

Offense-ben pl azt, hogy min legyen a hangsúly, milyen szituációkban milyen personelleket akar (nyilván kereteket ad erre az OC-nak), mi legyen a rövid v hosszú yardos koncepció, esetleg milyen opciós útvonalak legyenek/ne legyenek, mennyi legyen az RPO aránya, milyen legyen a red zone játékok designja.

Meccsen belül mikor menjünk neki negyediknek, hogyan használjuk az órát, hogyan nézzen ki egy 2 minute drill.

Védekezésben talán a cover sémák, a 3-4 man rush és a blitzek/stuntok arányának megadása, rövid yardos és RZ defense alapvetései, ki legyen a zöld pöttyös.

A legtöbb HC készül külön meccsekre és meccseken belüli helyzetekre is, sőt az egyik oldalhoz értők általában magában a play designban is részt vesznek. Honnan vegyenek át playbook elemeket, programozzák a playeket (sokan meghatározzák a játékok ütemezését, területek/zónák támadását vagy levédését), van olyan is aki a broken playekre is ír külön mentesítést, hogy ne kelljen rögtönözni.

A fentieken túl nagy egészben menedzselik nemcsak az edzői stábot (ezen belül megszabják az egyes pozíciós edzők, rehab és erőnléti edzők feladatait, nyilván döntenek a sorsukról már szezonon belül is), hanem a GM-mel együtt a keretmozgásokat (alulteljesítés, hosszútávú szerződtetés, sérülés esetén való pótlás, kedvező helyzet a piacon, egyedi lehetőség talent-re stb) is alakíttatják.

A legtöbben egyedül meccselnek (időkérés, piros zászlózás, half time adjustment - más fajta playbook elemek beépítése).
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 177
mit csinál a HC ha nem hív sem O playt sem D és plane nem ST-t ?
Janek
Attól, hogy magát a playt nem ő hívja attól az OCnak meg tudja mondani, hogy most épp milyen felfogású játékokat akar látni.
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547
Az lehetne az első lépés, h átadja Van Peltnek a játékhívásokat (vagy ha tényleg elmegy a Pitt Panthersbe, hoz egy kompetens OC-t) és full time a vezető edzői feladatokra koncentrál.
Joey Tribbiani
Épp tegnap nyilatkozta AB, hogy Stefa egyik erőssége a playcall.
Hát nem tudom. 2020-ban jól ment neki, 2021-ben nem ez jött le.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
mit csinál a HC ha nem hív sem O playt sem D és plane nem ST-t ?
Janek
Kérdezd erről pl. John Harbaught.
empty taxi
nem válaszolt

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
mit csinál a HC ha nem hív sem O playt sem D és plane nem ST-t ?
Janek
Mondjuk összetarja a stábot, felügyeli koordinálja a OC DC STC munkát stb...🙂 Reid sem feltétlenül hív játèkot sőt!!!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
mit csinál a HC ha nem hív sem O playt sem D és plane nem ST-t ?
Janek
Kérdezd erről pl. John Harbaught.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
mit csinál a HC ha nem hív sem O playt sem D és plane nem ST-t ?

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander


Ennek a hozzállásnak nagyon örülök.
ktms
Az lehetne az első lépés, h átadja Van Peltnek a játékhívásokat (vagy ha tényleg elmegy a Pitt Panthersbe, hoz egy kompetens OC-t) és full time a vezető edzői feladatokra koncentrál.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547


Ennek a hozzállásnak nagyon örülök.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Azért poén, h hirtelen 3 jó DC is felszabadult (Zimmer, Flores, Fangio), de Woods annyira összerántotta a D-t, h nem lehet elküldeni.

Ahhoz sem férhet kétség, h folyamatosan fejlődtek a fiatalok a keze (és a segédedzők kezei) alatt, JOK, Newsome és Delpit is egyre jobbak lettek, de Phillips is erősen fejezte be a szezont, hasonlóan AJ Greenhez.
Joey Tribbiani
Utóbbi kettő kifejezetten kellemes meglepetés. Valóban, a szezon felétől nem igazán lehetett a védelembe belekötni, sokszor ők tartottak minket életben. Kíváncsi leszek, hogy jövőre megint álmosan kezd majd az egység vagy innen folytatják?

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Azért poén, h hirtelen 3 jó DC is felszabadult (Zimmer, Flores, Fangio), de Woods annyira összerántotta a D-t, h nem lehet elküldeni.

Ahhoz sem férhet kétség, h folyamatosan fejlődtek a fiatalok a keze (és a segédedzők kezei) alatt, JOK, Newsome és Delpit is egyre jobbak lettek, de Phillips is erősen fejezte be a szezont, hasonlóan AJ Greenhez.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
főleg elnézve, h. kik mentek a PO-ba...
Joey Tribbiani
Nem tudtam nem magunkra venni, kicsit jogosan 😀
tenorx
Igazából Tomlin bármit képes maxra járatni és kőkeményen kihasználtátok, hogy mennyire egy moslék volt idén a főcsoport.
A north meg egyenesen az állatorvosi lova volt az AFC-nek.
Az hogy a bengals megverte a vasast és hollókat odavissza, a vasas minket odavissza, mi meg a bengalst odavissza még viccnek is rossz. Sérülés, alulteljesítés, covid, roncsderbik.
Inkább hagyjuk is ezt az évet.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
főleg elnézve, h. kik mentek a PO-ba...
Joey Tribbiani
Nem tudtam nem magunkra venni, kicsit jogosan 😀
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Én valahol örülök, hogy vége a szezonnak. Hányni tudnék jelenleg az NFL gondolatától is.
Majd márciusba tala az FA-nál már persze ha aktívak leszünk, utána meg április draft.

Amúgy:
Browns 2022 otthon:
Patriots
Jets
Saints
Buccaneers
Chargers
Bengals
Steelers
Ravens

Browns 2022 idegen:
Bills
Dolphins
Falcons
Panthers
Texans
Washington
Bengals
Steelers
Ravens
P@trik
Ne is mondd, napról napra jobban idegesít ez a szezon, főleg elnézve, h. kik mentek a PO-ba...

Tökmind1 ki jön szembe jövőre, make or break év. Papíron oké a schedule, a jelenleg komolyabbnak tűnő csapatok a Billst leszámítva otthon jönnek. Persze addig még sok minden változhat.

A needek egyértelműek (WR, TE, DT), Clowneyt meg kell tartani valahogy.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én valahol örülök, hogy vége a szezonnak. Hányni tudnék jelenleg az NFL gondolatától is.
Majd márciusba tala az FA-nál már persze ha aktívak leszünk, utána meg április draft.

Amúgy:
Browns 2022 otthon:
Patriots
Jets
Saints
Buccaneers
Chargers
Bengals
Steelers
Ravens

Browns 2022 idegen:
Bills
Dolphins
Falcons
Panthers
Texans
Washington
Bengals
Steelers
Ravens

Szerkesztette: P@trik
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Legalább pozitívan zártuk a szezont, de Keenum se sokkal jobb amúgy😀 Mondjuk kb egy Pre season meccs volt.

De legalább kétszer megvertük a divízió győztest! 😉
Drip
A mai alapján már nem vagyok biztos benne, h Keenummal jobban jártunk volna az előző pár meccsen... Hozott egy backup szintet totál cserék ellen, ugyanolyan hibái voltak, mint Bakernek sérülten...

Győzelmet nem kell magyarázni, 19-14 Stefa alapszakasz mérlege, továbbra is a legjobb Schotty óta, 1984-88-ról beszélünk.

Jövőre meglesz!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964