Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Elég hasonló a helyzet ahhoz, mint ami nálunk volt Mariotával. A negyedik évet Mariota is komoly sérüléssel fejezte be (ő sem játszott az utolsó meccsén, pedig az PO-ról döntött), aztán ment a dilemma a hogyan továbbról, mert vele ugyan a csapat előrelépett a hátsó régiókból és PO-meccset is nyert, de összességében nem volt meggyőző a teljesítménye. Végül ötödik éves opcióval maradt nálunk, és jött mögé RT, gyakorlatilag versenyhelyzetet teremtve. A többi ismert. Szerintem nálatok is lehetne ez járható út, tehát Mayfield ötödik éves opcióval maradhatna, de ne Keenum legyen a cseréje, hanem egy olyan veterán, aki képes tényleges versenyhelyzetet teremteni. Mayfield kezdőként készülhetne a következő szezonra, de érezhetné, hogy ha nem teljesít, akkor van mögötte más opció. Bár azt nem tudom, kit lehetne és honnan idehozni csereirányítónak, aki RT-hez hasonlóan felvenné a kesztyűt a kezdőért.

Music City Miracle
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Méltatlan lenne ezek után elküldeni. Minimum 1 év esélyt egészségesen meg kellene kapnia. Persze lehet hozni konkurenciát, de neki kellene kezdeni szeptemberben nálatok. Tavaly jó volt, fiatal, nem felejtett el játszani.
bcsarli
Ha valóban így eltékozolnánk Bakert és új Qb után nézünk ... nem tudom lenne már erőm hozzá.

De ez maradjon egyelőre csak csúnya teória.
Drip
Nekem se lenne az új QB keringőhöz gyomrom... de ezt írtam is.
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547
Méltatlan lenne ezek után elküldeni. Minimum 1 év esélyt egészségesen meg kellene kapnia. Persze lehet hozni konkurenciát, de neki kellene kezdeni szeptemberben nálatok. Tavaly jó volt, fiatal, nem felejtett el játszani.
bcsarli
Ezzel mi is így vagyunk itt szerintem. 5. éves opciójában egészségesen nyomjon végig egy fasza comeback évet. Végtére is csak Ő rángatott ki minket a végtelennek tűnő gödörből, de pont ezért, mert mi vagyunk a Browns, félek, hogy sikerül ezt is elbaszni.

Ha valóban így eltékozolnánk Bakert és új Qb után nézünk ... nem tudom lenne már erőm hozzá.

De ez maradjon egyelőre csak csúnya teória.
Drip
Azért maradjunk annyiban, hogy nagyon alap hibákat is vétett. Bőven ment el egy-egy megmozdulásán meccs és a sérülését és magának köszönheti (INT utáni balf*sz tackle). Szóval összeségében így négy év után nem tudjuk azt mondani, hogy na igen, ő AZ irányító. És ez már önmagában is vet fel kérdéseket.

Mivel még így is jobb mint a megelőző sok-sok év irányítói, emiatt érdemes megpróbálni vele a következő évet, hacsak nem adódik a lehetőség egy már bizonyítottan jobb játékos szerződtetésére. Ha ilyen nem lesz, akkor viszont prospectet kell szerezni a draftról mihamarabb. Akkor is ez a helyzet, hogyha jövőre is ilyen gyengén játszik, sőt eleve úgy kell nekifutni, hogyha nem tud konzisztensen korrekt teljesítményt nyújtani, akkor le kell ültetni. Még egyszer nem szúrhatja el a teljes csapat szezonját.

Egyébként nekem épp az a legnagyobb problémám Mayfield-el, hogy gyakorlatilag nem tudja megemelni a csapat játékát. Olyan játékos állomány van körülötte, hogy azzal simán be kellene menetelni a PO-ba, de valójában csak lehúzni tudta ezt a rostert. És ebben az is benne van, hogyha vállalja a játékot akkor elvárható, hogy megüssön egy bizonyos szintet. Ha ez nem megy, akkor bocs.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 996 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Méltatlan lenne ezek után elküldeni. Minimum 1 év esélyt egészségesen meg kellene kapnia. Persze lehet hozni konkurenciát, de neki kellene kezdeni szeptemberben nálatok. Tavaly jó volt, fiatal, nem felejtett el játszani.
bcsarli
Ezzel mi is így vagyunk itt szerintem. 5. éves opciójában egészségesen nyomjon végig egy fasza comeback évet. Végtére is csak Ő rángatott ki minket a végtelennek tűnő gödörből, de pont ezért, mert mi vagyunk a Browns, félek, hogy sikerül ezt is elbaszni.

Ha valóban így eltékozolnánk Bakert és új Qb után nézünk ... nem tudom lenne már erőm hozzá.

De ez maradjon egyelőre csak csúnya teória.

több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Méltatlan lenne ezek után elküldeni. Minimum 1 év esélyt egészségesen meg kellene kapnia. Persze lehet hozni konkurenciát, de neki kellene kezdeni szeptemberben nálatok. Tavaly jó volt, fiatal, nem felejtett el játszani.

több mint 2 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Ian Rapoport szerint Baker nem játszik jövő héten, mert megy megműttetni magát, hogy minél hamarabb felépüljön.
Csiriba
Ha ez igaz, akkor kb. eláshatja magát az egész Browns edzői és orvosi személyzete, hónapok óta így játszatni valakit….
KeyG
A szégyen az, hogy mindenki tudta és jóváhagyta. Volt olyan meccs ahol Baker 5 különböző sérüléssel lépett pályára (térd, boka, kéz, váll, csípő, még felsorolni is sok...)
Érdekes lenne ha az NFLP fellépne ez ellen a jelenség ellen és a sérülések súlyosságától függően a játékosokat automatiksan pihentetni kellene v IR-re tenni. Egészségileg jót tenne nekik viszont anyagilag lehet megsínylenék az időszakot, szóval érdekes a helyzet.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 098
Ian Rapoport szerint Baker nem játszik jövő héten, mert megy megműttetni magát, hogy minél hamarabb felépüljön.
Csiriba
Ha ez igaz, akkor kb. eláshatja magát az egész Browns edzői és orvosi személyzete, hónapok óta így játszatni valakit….

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Szerintem Bakerrel készültek és 1 nappal előtte derült ki, hogy nincs PO. Ott már nem akartak váltani...most ahol már úgy készülnek, hogy mindegy, jöhet a csere.
Klaci79
Igen, ez lehet. Remélem nem azt jelenti, h a töke tele lett és inkább lelép, minél hamarabb egészségesen.

Btw.


John Kosko
@JohnKosko3
29.1% of Baker's pressures turn into sacks, worst rate in the NFL by a large margin.
Seth Walder
@SethWalder
Both Baker Mayfield and Joe Burrow have 9% sack rates, which is very bad.

QBs play a large role in their sack rate. But there's also a pretty big difference here protection-wise: the Browns rank 4th in pass block win rate, and the Bengals rank 30th

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ian Rapoport szerint Baker nem játszik jövő héten, mert megy megműttetni magát, hogy minél hamarabb felépüljön.
Csiriba
csak egy laza 2 hónapot késett ez a dolog...
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 926
Szerintem Bakerrel készültek és 1 nappal előtte derült ki, hogy nincs PO. Ott már nem akartak váltani...most ahol már úgy készülnek, hogy mindegy, jöhet a csere.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Ian Rapoport szerint Baker nem játszik jövő héten, mert megy megműttetni magát, hogy minél hamarabb felépüljön.
Csiriba
Hála a jó égnek végre.

De elképesztő, hogy ennyi idő kellett ehhez baszki.
Drip
Teljesen érthetetlen miért nem a Steelers meccs előtt, amikor eldőlt h nincs PO.
Valami itt nem kóser.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 996 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ian Rapoport szerint Baker nem játszik jövő héten, mert megy megműttetni magát, hogy minél hamarabb felépüljön.
Csiriba
Hála a jó égnek végre.

De elképesztő, hogy ennyi idő kellett ehhez baszki.

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ha Keenum hoz egy 300+ yardos meccset mondjuk 3 TD és 1 INT társaságában akk bezony felmerül a kérdés még erősebben h mi a pékért erőltették Bakert heteken keresztül.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Ian Rapoport szerint Baker nem játszik jövő héten, mert megy megműttetni magát, hogy minél hamarabb felépüljön.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander


Komolyan nem értem, mi a faszért játszik akkor Mayfield. Két dologra jó ez, megutáltatni a fan basel, meg letörni a magabiztosságát.
tenorx
Azt meg végképp nem értem,h egy ilyen meccsen, ahol nincs tét, félidőben 0 pont, 2 sack, 1 INT, miért nem ültetik le? Mi volt a cél? Hátha annyira összetörik, h a TCt is ki kell hagynia és akkor probléma letudva?

Valaminek kell lenni a háttérben. Az elején el tudtam képzelni, h Mayfield és az ügynöke nyomtatják, h meglegyen a szerződés, de ez már más szint.
Joey Tribbiani
Ezt konteóztam múltkor, hogy egyszerűen nem lehet valaki/valakik ekkora gyökerek, hogy sérülten játszatják az amúgy sem bomba formában lévő irányítót. És akkor még nem tudhattuk, hogy egy tét nélküli meccsre is beküldik meghalni, én nem tudom, hogy itt kinek mi volt motivációja, de ez az ügy nálam a legnagyobb rejtély amióta követem a csapatot, de nem tudok racionális választ találni. Szerintem amúgy Stefanál a kutya elásva, mert mondogathatná Baker, hogy semmi bajom, de hát basszus, Stefa a főedző, ő dönti el, neki kell látni! Kár ezért a szezonért, nem a kihagyott PO miatt vagyok csalódott, hanem az irány miatt ami felé elindultunk.
Bad 31
Én is pontosan így vagyok ezzel, elvesztegetett év amikor a Steelers meg Ravens is szenved. Nem lesz ez mindig így, a Bengals is egyre javulni fog ha Burrow egészséges marad (bár ott Brown papa miatt vannak kétségeim, mennyit szán a csapatra).
Ha most megint QB meg HC kereséssel telik el a következő három év, bele se kezdek...
Mondjuk még mindig abszurdnak tartom, h Stefát elég sokan elküldenék, jó staffot rakott össze, az első éve zseniális volt, idén még 2 meccsen volt egészséges irányítója. Minimum egy, de inkább két szezont érdemel még.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Egy játékos nem mondhatja azt hogy én nem játszom.(mondhat csak ott kb el is ásta magát)
Az edző ,az orvos ,a tulaj mondhat ki ilyen ítéletet.

Aktív jàtékosként én is utalom azt mikor valaki nem hajt,nem edz vagy nincs kedve játszani. Ez csapatjáték!
Janek
Hát szerintem ezekkel a sérülésekkel mondhatta volna Baker, h srácok, nem szállnak úgy a labdák ahogy szeretném plusz nem akarok még jobban lesérülni -> műtét. Azért a torn labrum nem apró húzódás.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Egy játékos nem mondhatja azt hogy én nem játszom.(mondhat csak ott kb el is ásta magát)
Az edző ,az orvos ,a tulaj mondhat ki ilyen ítéletet.

Aktív jàtékosként én is utalom azt mikor valaki nem hajt,nem edz vagy nincs kedve játszani. Ez csapatjáték!

több mint 2 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember


Komolyan nem értem, mi a faszért játszik akkor Mayfield. Két dologra jó ez, megutáltatni a fan basel, meg letörni a magabiztosságát.
tenorx
Azt meg végképp nem értem,h egy ilyen meccsen, ahol nincs tét, félidőben 0 pont, 2 sack, 1 INT, miért nem ültetik le? Mi volt a cél? Hátha annyira összetörik, h a TCt is ki kell hagynia és akkor probléma letudva?

Valaminek kell lenni a háttérben. Az elején el tudtam képzelni, h Mayfield és az ügynöke nyomtatják, h meglegyen a szerződés, de ez már más szint.
Joey Tribbiani
Ezt konteóztam múltkor, hogy egyszerűen nem lehet valaki/valakik ekkora gyökerek, hogy sérülten játszatják az amúgy sem bomba formában lévő irányítót. És akkor még nem tudhattuk, hogy egy tét nélküli meccsre is beküldik meghalni, én nem tudom, hogy itt kinek mi volt motivációja, de ez az ügy nálam a legnagyobb rejtély amióta követem a csapatot, de nem tudok racionális választ találni. Szerintem amúgy Stefanál a kutya elásva, mert mondogathatná Baker, hogy semmi bajom, de hát basszus, Stefa a főedző, ő dönti el, neki kell látni! Kár ezért a szezonért, nem a kihagyott PO miatt vagyok csalódott, hanem az irány miatt ami felé elindultunk.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301


Komolyan nem értem, mi a faszért játszik akkor Mayfield. Két dologra jó ez, megutáltatni a fan basel, meg letörni a magabiztosságát.
tenorx
Pontosan. Nem akartam már többet írni a Baker témáról, de már hetekkel ezelőtt is és most is durván látszott, hogy nem tud pontosan dobni. De ezt neki is éreznie kéne faszom és szóljon akkor, hogy Főnök szerintem csak a fék vagyok, meg amúgy fáj is. Persze lehet Stefa akkor se kapja le 😀 Ezt se értem, azóta se. Mindegy. Az is igaz, hogy az O falat szétszedték és Keenumot is földre fektették volna + amúgy baromi sok drop is volt.

A 3 évvel ezelőtti Offenset idézte ez a meccs.
Drip
Már írtam korábban, hogy nem értem sem Stefát, sem Mayfieldet. Meccsek óta látszik, hogy a QB játék korlátoz benneteket, a backup pedig egy megbízható csávó, akivel a HC már dolgozott, betéve ismeri a rendszerét, most mennyivel lehetne rosszabb, mint ami lett? Baker pedig a hosszútávú egészségét kockáztatja csak azért, hogy bizonyítsa az alkalmasságát, rátermettségét, amiből csak rosszul jöhetett ki? (Ha nem játszik, mondhatná, hogy sérülés miatt nem volt alkalmas, így már mindegy a vezetők szemében a helyzete.)

Másrészt: inkább összetöreted azt a gyereket, akit a franchise jövőjének szántál, jövőre pedig döntened kell a sorsáról? Ahelyett, hogy lezúzatsz egy tölteléket?

OFF: Hasonló módon nem értem amúgy Arianst sem AB kapcsán. A Tampa bejutott, gyakorlatilag biztos, hogy nem lesz első kiemelt (sztem már fordulók óta), onnantól meg majdnem mindegy kivel tolod a PO-t. Brown gyógyulhatott volna, helyette van egy csomó fiatal (Darden, Johnson, Crayton), játszhattak volna nyugodtan, max kikapnak. Persze AB egy fasz volt, mert nem így kell távozni egy meccsről.
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 996 — Undertaker of the Cleveland graveyard


Komolyan nem értem, mi a faszért játszik akkor Mayfield. Két dologra jó ez, megutáltatni a fan basel, meg letörni a magabiztosságát.
tenorx
Pontosan. Nem akartam már többet írni a Baker témáról, de már hetekkel ezelőtt is és most is durván látszott, hogy nem tud pontosan dobni. De ezt neki is éreznie kéne faszom és szóljon akkor, hogy Főnök szerintem csak a fék vagyok, meg amúgy fáj is. Persze lehet Stefa akkor se kapja le 😀 Ezt se értem, azóta se. Mindegy. Az is igaz, hogy az O falat szétszedték és Keenumot is földre fektették volna + amúgy baromi sok drop is volt.

A 3 évvel ezelőtti Offenset idézte ez a meccs.

több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Megnezve a meccset nem Baker volt itt a baj hanem inkabb az Oline-nak nevezett valami…
Ertelmetlen volt az egesz meccs

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander


Komolyan nem értem, mi a faszért játszik akkor Mayfield. Két dologra jó ez, megutáltatni a fan basel, meg letörni a magabiztosságát.
tenorx
Azt meg végképp nem értem,h egy ilyen meccsen, ahol nincs tét, félidőben 0 pont, 2 sack, 1 INT, miért nem ültetik le? Mi volt a cél? Hátha annyira összetörik, h a TCt is ki kell hagynia és akkor probléma letudva?

Valaminek kell lenni a háttérben. Az elején el tudtam képzelni, h Mayfield és az ügynöke nyomtatják, h meglegyen a szerződés, de ez már más szint.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Stefa igen is felelős az idei szar hívásokért és playbookért + Baker sérülten játszatása miatt.
Viszont menni nem fog, mert mérföldekre van azoktól akik előtte voltak. Senkinek nem kell felsorolni a sok vak értelmi fogyatékos elmebeteg senkiházit.

Berry és DePo szempontjából Baker érdekes lehet mert ugye Dorsey húzta még.
Nyilván ez nem sokat jelent, de nem az ő választottjuk.

Persze DePo itt volt Baker választásánál de mint később az edző választásnál kiderült évekig leszarták a véleményét.
Sorsdöntő offseason lehet.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan


Komolyan nem értem, mi a faszért játszik akkor Mayfield. Két dologra jó ez, megutáltatni a fan basel, meg letörni a magabiztosságát.