Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547
Watson/Wilson/Rodgers

Továbbra is mondom, ez a keret barmelyik fenti QB-val top contender.

Baker meg lehet jó lesz egeszsegesen, de azt majd fejtse meg más, simán kaptok érte annyit, hogy az említettek relativa olcson meglegyenek.
gabokocka
Szerintem Rodgers-nek túl kis csapat a Browns, Wilson egy nagy kérdőjel, nem játszott jól idén (gondolom pörgetik a chipeket az analitikus szoftverek DePodesta gépén). Watson meg kockázatos igazolás, ki tudja mi lesz az ügyeiből?

Mariotta, Cousins lesz a szint, ami össze jöhet. Viszont az nem nagy előrelépés Mayfield-hez képest.

Bár AB nagyon jól sakkozik, szóval lehet, hogy majd nézünk nagyokat.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547
baker elit qb?
nem
baker egy olyan qb, akivel ha egészséges és rendben van körülötte minden sb-t lehet nyerni? igen
az a baj, hogy ebből a szintből is kevés van drafton. tua jobb? trevor?
egészen biztos, hogy nem.
az lesz valszeg az offseason kérdése, hogy stefa vagy baker. és nálam akkor inkább stefa menne.
gedam
Stefa hibázott aránylag sokat, de nem ő volt az, aki akkora kemény csávónak hitte magát, hogy úgy szerelte le a saját INT-je után az ellenfelet, hogy abba egész szezont hazavágó módon belesérült…

Az pedig külön problémás, hogy ha ennyire hátráltatja a csapatot, akkor miért vállalta a játékot? Nem egy okos QB-ra valló gondolkodás.

De azért Stefa sem volt képes meghozni a döntést, hogy Baker üljön le. (Érthetetlen, főképp az utolsó meccsen mutatott irányító játék tükrében.) Minimum pozitív lenne a szezon ha ezt meglépi.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Watson/Wilson/Rodgers

Továbbra is mondom, ez a keret barmelyik fenti QB-val top contender.

Baker meg lehet jó lesz egeszsegesen, de azt majd fejtse meg más, simán kaptok érte annyit, hogy az említettek relativa olcson meglegyenek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gedam 5 789
Negatív mérleg, szar meccs, nagyon csalódott vagyok 😕
Tavaly ilyenkor biztosak voltunk benne, h Baker az igazi, most meg azt se tudom vele mennék-e neki a következő szezonnak.
Szar ez így, remélem nem kerülünk bele megint ebbe a spirálba. Könnyű, pár éve van Jags konf döntőt tolt, most meg hol vannak...
Joey Tribbiani
Baromira elkell gondolni a hogyan továbbon.
A remények miatt nekem ez a szezon jobban fájt mint a 0-16...

Isten őrizz, hogy Bakert védjem de saját gondolatként annyit hozzá tennék, hogy pl én nem nézek végig még egy egymásnak adjuk a qb room kilincset játékot. Egyszerűen a belem is kifordul a gondolattól.

Eleget voltunk bohocók. Akkor inkább felhagyok az NFL nézéssel.
Vannak dolgok amit elkell néha engedni az életbe.
P@trik
Nagyon nem tetszik, h Baker a médiában megy neki az edzői stábnak. Értem, h frusztrált, de a sackek feléről kb ő tehetett, az INT-nél is Njoku tök üres volt, de DPJnek erőltette. Tény, nem kellett volna Hudsont 1az1ben hagyni végig Watt ellen, de meg lehet ezt beszélni a HC-vel is.

Stefa is aggaszt, megint 20 pont alatt termeltünk, run, pass, penalty, pass, ez minden csak nem gameplan. Ennél jobb állományt nem lehet összeszedni, persze fakezű sérült QBval nehéz, de a Bengals meccs óta egyszer sem jött ki úgy igazán a lépés, az pedig november elején volt.

Amiért bizakodó vagyok az Berry, Newsome, JOK iszonyat jók, Hudson is fejlődik (nyilván nem Watt ellen, de a szezon első feléhez képest), Schwartzban is van kraft.
Pár napja azt írtam nulla százalék az esély egy első körös QB draftra, de ha Berry lát valakiben valamit leszarom, jöjjön. Vicc, h ilyen rosterrel top10 pickünk is lehet.
Joey Tribbiani
baker elit qb?
nem
baker egy olyan qb, akivel ha egészséges és rendben van körülötte minden sb-t lehet nyerni? igen
az a baj, hogy ebből a szintből is kevés van drafton. tua jobb? trevor?
egészen biztos, hogy nem.
az lesz valszeg az offseason kérdése, hogy stefa vagy baker. és nálam akkor inkább stefa menne.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Negatív mérleg, szar meccs, nagyon csalódott vagyok 😕
Tavaly ilyenkor biztosak voltunk benne, h Baker az igazi, most meg azt se tudom vele mennék-e neki a következő szezonnak.
Szar ez így, remélem nem kerülünk bele megint ebbe a spirálba. Könnyű, pár éve van Jags konf döntőt tolt, most meg hol vannak...
Joey Tribbiani
Baromira elkell gondolni a hogyan továbbon.
A remények miatt nekem ez a szezon jobban fájt mint a 0-16...

Isten őrizz, hogy Bakert védjem de saját gondolatként annyit hozzá tennék, hogy pl én nem nézek végig még egy egymásnak adjuk a qb room kilincset játékot. Egyszerűen a belem is kifordul a gondolattól.

Eleget voltunk bohocók. Akkor inkább felhagyok az NFL nézéssel.
Vannak dolgok amit elkell néha engedni az életbe.
P@trik
Nagyon nem tetszik, h Baker a médiában megy neki az edzői stábnak. Értem, h frusztrált, de a sackek feléről kb ő tehetett, az INT-nél is Njoku tök üres volt, de DPJnek erőltette. Tény, nem kellett volna Hudsont 1az1ben hagyni végig Watt ellen, de meg lehet ezt beszélni a HC-vel is.

Stefa is aggaszt, megint 20 pont alatt termeltünk, run, pass, penalty, pass, ez minden csak nem gameplan. Ennél jobb állományt nem lehet összeszedni, persze fakezű sérült QBval nehéz, de a Bengals meccs óta egyszer sem jött ki úgy igazán a lépés, az pedig november elején volt.

Amiért bizakodó vagyok az Berry, Newsome, JOK iszonyat jók, Hudson is fejlődik (nyilván nem Watt ellen, de a szezon első feléhez képest), Schwartzban is van kraft.
Pár napja azt írtam nulla százalék az esély egy első körös QB draftra, de ha Berry lát valakiben valamit leszarom, jöjjön. Vicc, h ilyen rosterrel top10 pickünk is lehet.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Negatív mérleg, szar meccs, nagyon csalódott vagyok 😕
Tavaly ilyenkor biztosak voltunk benne, h Baker az igazi, most meg azt se tudom vele mennék-e neki a következő szezonnak.
Szar ez így, remélem nem kerülünk bele megint ebbe a spirálba. Könnyű, pár éve van Jags konf döntőt tolt, most meg hol vannak...
Joey Tribbiani
Baromira elkell gondolni a hogyan továbbon.
A remények miatt nekem ez a szezon jobban fájt mint a 0-16...

Isten őrizz, hogy Bakert védjem de saját gondolatként annyit hozzá tennék, hogy pl én nem nézek végig még egy egymásnak adjuk a qb room kilincset játékot. Egyszerűen a belem is kifordul a gondolattól.

Eleget voltunk bohocók. Akkor inkább felhagyok az NFL nézéssel.
Vannak dolgok amit elkell néha engedni az életbe.

Szerkesztette: P@trik
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Negatív mérleg, szar meccs, nagyon csalódott vagyok 😕
Tavaly ilyenkor biztosak voltunk benne, h Baker az igazi, most meg azt se tudom vele mennék-e neki a következő szezonnak.
Szar ez így, remélem nem kerülünk bele megint ebbe a spirálba. Könnyű, pár éve van Jags konf döntőt tolt, most meg hol vannak...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Igazából mérgelődhetne az ember de a trollok kaptak idén már elég kaját.

Egy ilyen helyzetben egy ilyen meccs értékelést sem érdemel.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Nem ertem. 9 sack-et elszenvedtetni (van ilyen szo?) egy rekordra toro edge elleneben a serult iranyitoddal egy mar mit sem szamit meccsen, ennek mi ertelme? Mint a Colosseumban oroszlan ele vetni a serult gladiatort. 😞
RedFive
Ha belöknék Mayfieldet egy száguldó gyorsvonat elé, akkor szerencsétlen legalább nem szenvedne. 😀
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 453 — maci faszán vitézkötés
Nem ertem. 9 sack-et elszenvedtetni (van ilyen szo?) egy rekordra toro edge elleneben a serult iranyitoddal egy mar mit sem szamit meccsen, ennek mi ertelme? Mint a Colosseumban oroszlan ele vetni a serult gladiatort. 😞

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
gedam 5 789
bakernek már régen azt kellett volna csinálni, amit ab tett: sérülten, fájdalmakkal nem szabad vállalni a játékot. az edződ fel fog küldeni. ezzel a hősködéssel mindenki vesztett, baker jobb esetben tízmilliókat, rosszabb esetben a vállát és a játékot, a brownson meg ott a nyomás, hogy hagyja mayfieldet és húzzon qb-t, amit nagyon nem szerettek volna. baker azt nem fogta föl, hogy a kutyát nem fogja érdekelni a sérülése a teljesítménye megítélésénél. sajnálom egy kicsit, mert jó srác és nyilván nem ennyire szar.

Szerkesztette: gedam
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Kár ezért a szezonért, bár eleve rég rossz ha más csapatok kezében van a sorsunk. A Raiders elleni fáj nagyon. Mindenesetre attól még verjük meg a Steelerst és a Bengalst is, ne legyen annyira keserű a vége 😊
Drip
Az AFC West ellen 1-3-al zártunk, pedig mind a 4 meccsen vezettünk a 4. negyedben...

Egy egészséges Bakerrel meglett volna - nem kifogásként írom, a Ravens még jobban cumizott sérülésekkel, de ezen a menet közbeni COVID módosításon is nehéz túllépni, rendesen megszopattak 3-4 csapatot.

Remélem én is meglesz a pozitív mérleg, de felkelni nem fogok ma 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 996 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Kár ezért a szezonért, bár eleve rég rossz ha más csapatok kezében van a sorsunk. A Raiders elleni fáj nagyon. Mindenesetre attól még verjük meg a Steelerst és a Bengalst is, ne legyen annyira keserű a vége 😊

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nyert a chargers így a matek is eldőlt. Lekell ültetni minden sérültet.
Protokollból lekell játszani a két meccset és ende.
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Erről ennyit. Őszintén szólva nem érdemeltük meg idén a PO-t.
ktms
A csoportban (Cincyt kivéve) minden csapat szurkolói ezt mondják. De nincs így.

Bejut 1-2 jó formában levő csapat, és még 3-4 olyan, ami pont annyit tud, mint ti, vagy mi, vagy a Ravens. Lehet hogy nem vagytok jók, mi sem, de a többiek sem. Akik be fognak majd jutni, azok közt is lesznek olyanok, akik semmivel se jobbak.
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547
Erről ennyit. Őszintén szólva nem érdemeltük meg idén a PO-t.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Mayfieldnek remélem már írja az orvos a beutalót a műtétre. Semmi értelme tovább szarakodni.
Keenum szépen eldobálózik a tétnélküliségbe.
P@trik
Elég hülyén venné ki magát ha keenum egy lebutított playbookkal megszórná az ellent...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Mayfieldnek remélem már írja az orvos a beutalót a műtétre. Semmi értelme tovább szarakodni.
Keenum szépen eldobálózik a tétnélküliségbe.
több mint 2 éve
Zaborn Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 105
[/quote]...talán még a Jax győzelme kell az utolsó fordulóban a Colts ellen...de van.
[/quote]Tehát nincs 😊)
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 926
Akkor ezzel vége a szezonnak, vagy még van valami 1%-os impossible scenario?
Zaborn
Szerintem ha a Denver fordít, még van esélyetek. Nem sok, mert talán még a Jax győzelme kell az utolsó fordulóban a Colts ellen...de van.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Akkor ezzel vége a szezonnak, vagy még van valami 1%-os impossible scenario?
Zaborn
Nincs, lehet pihentetni Bakert. És nem kell holnap éjszakázni.

Kár ezért a szezonért, de jövőre meglesz.

Bocs, van még esély 😀

Denver needs to win out (LAC, KC), New England needs to beat Miami, and the Chargers beat the Raiders, while we win out.

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nyert a Bengals így tárgytalan a hátralévő két mérkőzés.
több mint 2 éve
Zaborn Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 105
Akkor ezzel vége a szezonnak, vagy még van valami 1%-os impossible scenario?
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547
BÚÉK!

Nincs mese nyerni kell Big Ben búcsú meccsén. Nem lesz könnyű.

Baker téma:
Ma láttam egy érdekes gondolat menetet egy videóban. Bakert konkrétan Brees-hez hasonlították, mint hasonló adottságú (nagyon pontos volt egyetemen) és méretű irányító és akinek más okból de hasonlóan alakultak az első négy szezonjában a statok (relatív kevés passzolt yard és sok INT). Aztán jött egy Labrum sérülés a dobó vállában, ami miatt nem hosszabított vele a Chargers, a többi meg történelem.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧