NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
5. ilyen meccs idén!!!
- Első fordulóba kansas ellen győztes drive helyett-->int
- Ötödik forduló chargers ellen nem tudtunk végig menni a győztes driveba-->down
- 12. forduló hollók ellen nem tudtunk végig menni a győztes driveba-->down
- raiders ellen nem tudunk még field gólig se elmenni majd visszatámadnak és berúgják nyernek
- packers ellen nem kell ragozni--->int...

ha csak a felénél szerencsék van rég nem lenne kérdés a csoportba, így viszont utolsóként búcsúzunk az évtől.
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547
Nem a bírókon és nem is az utolsó INT-en, hanem a három komoly Mayfield hibán ment el a meccs. 3 INT = 3 TD
Ennyi volt, kell hozni valakit.

Ez a meccs nyerhető lett volna egy normális QB-val. Hiába mondja Aikman, hogy a váll rögzítő miatt nem tud pontosan dobni. Akkor nem kell játszatni. Ez edzői hiba. Remélem tanul ebből Stefa.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Én nem tudom sérülés, betegség, vagy mifasz de ez vállalhatatlan.

Gerappa szinten korlátozta ma ezt a csapatot Mayfield, 200+ futott yarddal simán kell nyerni.

Majd kiderül melyik veterán QB lesz mozdítható, de cserélni kell érte, mert ez egy contender keret amiből így lófasz se lesz.

Nyilván a bírók csaltak, de azzal nem tudsz mit kezdeni, őket nem tudod lecserélni, ellenben a QB-t igen.
gabokocka
Arra is kíváncsi lennék miért kapja Keenum a fizuját. Jobb irányítókat is ültettek már le. Ez a bukott PO legalább annyira Stefáé, mint Bakeré.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Elég volt... ennyit tudok csak írni.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Én nem tudom sérülés, betegség, vagy mifasz de ez vállalhatatlan.

Gerappa szinten korlátozta ma ezt a csapatot Mayfield, 200+ futott yarddal simán kell nyerni.

Majd kiderül melyik veterán QB lesz mozdítható, de cserélni kell érte, mert ez egy contender keret amiből így lófasz se lesz.

Nyilván a bírók csaltak, de azzal nem tudsz mit kezdeni, őket nem tudod lecserélni, ellenben a QB-t igen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Azt is értem már a Lions topikban miért bíróznak folyamatosan a packers ellen. Undorító.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Sajnos én is ott vagyok, h elég. Ha Baker nem egészséges, ne kezdjen. Az edzők dolga eldönteni. Ha egészségesen ennyit tud, akkor viszont tradelni kell valakiért az offseasonben. Ez egyszerűen sok. Full nyerhető meccs, de ilyen homály passzokat Kizer sem eresztett el.

Boldog Karácsonyt 😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
Nem vagyok CLE-fan, de szimpatikus jó pár éve a csapat.
Van egy klassz O#, egy - nekem legalábbis - király D#, és akkor itt van Mayfield..
2 negyed alatt 3 INT? Wtf? Megnéztem nem egy meccsetek, sokkal, de sokkal jobb QB-t érdemeltek..
Lesz jobb! Hajrá!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 454 — maci faszán vitézkötés
Kik térnek vissza nálatok estére a Covid listáról?
KeyG
Mayfield és Landry a két legfontosabb, cserébe buktuk a centerünket, sokkal jobb nem lett a helyzet.
Joey Tribbiani
Nektek a Packers legyozese most nagyobb hero lenne mint nekunk a Cincie. Es mar magunknak se josolnek tul sok sikert. De hajra mindkettonk csapatanak! 😉👍

Utoszerkesztek: most hogy Huntley is Covidos mar a mi gyozelmunk lenne a nagyobb csoda. Amilyen nincs is. 👋

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Kik térnek vissza nálatok estére a Covid listáról?
KeyG
Mayfield és Landry a két legfontosabb, cserébe buktuk a centerünket, sokkal jobb nem lett a helyzet.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 454 — maci faszán vitézkötés
DT Jordan Elliott, DLine coach Chris Kiffin, és a rugónk Chase McLaughlin viszont pozitív lett.
P@trik
Mondjuk a kihagyott FGje után a franc se tudja hogy hátrébb vagyunk e vagy sem 😃

Boldog Karácsonyt amúgy mindenkinek! 🙂
Drip
Viszont mindenkinek! 😊

Eszméletlen milyen nehéz jó kickert találni, nem gondoltam volna h Dawson után 8 évvel még mindig keresgélni fogunk.
Pedig a Ravens a példa, h mennyit számít, nekik csak idén kb 2W-t hozott Tucker... Alulértékelt poszt.
Joey Tribbiani
Teny, hogy Tucker osszesen mar 18 db game winning field goal-nal tart a palyafutasaban.

2012 ben draftolatlankent szerzodtettuk es ujonc eveben SB gyurut is nyert.

Az edzotaborban es az eloszezon meccseken legyozte Billy Cundiff-et, aki aztan meg nalatok is jatszott 2 evet asszem.

Ritkan talalni ilyen aranyrogot mint Tucker. ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 102
Kik térnek vissza nálatok estére a Covid listáról?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
DT Jordan Elliott, DLine coach Chris Kiffin, és a rugónk Chase McLaughlin viszont pozitív lett.
P@trik
Mondjuk a kihagyott FGje után a franc se tudja hogy hátrébb vagyunk e vagy sem 😃

Boldog Karácsonyt amúgy mindenkinek! 🙂
Drip
Viszont mindenkinek! 😊

Eszméletlen milyen nehéz jó kickert találni, nem gondoltam volna h Dawson után 8 évvel még mindig keresgélni fogunk.
Pedig a Ravens a példa, h mennyit számít, nekik csak idén kb 2W-t hozott Tucker... Alulértékelt poszt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 996 — Undertaker of the Cleveland graveyard
DT Jordan Elliott, DLine coach Chris Kiffin, és a rugónk Chase McLaughlin viszont pozitív lett.
P@trik
Mondjuk a kihagyott FGje után a franc se tudja hogy hátrébb vagyunk e vagy sem 😃

Boldog Karácsonyt amúgy mindenkinek! 🙂

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
DT Jordan Elliott, DLine coach Chris Kiffin, és a rugónk Chase McLaughlin viszont pozitív lett.
több mint 2 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Frissen aktivált játékosok a covid listáról:

CB A.J. Green

QB Case Keenum

WR Jarvis Landry

QB Baker Mayfield

DE Ifeadi Odenigbo

A főni visszatért 😀
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 996 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mekkora eselyt lattok qb draftnak az elso korben 2022-ben?

Csak azert kerdem mert tegnap lattam ilyen mock-ot ami engem oszinten meglepett.
RedFive
Érdekes valószínű inkább csak a mockolo akart kitűnni és bár belelehet magyarázni de én is kétlem. Max valahol hátsó körben. Tuti, hogy WRt huznek első körben.
Drip
Teny, hogy Olavet joval tobb mockban lattam. ☺
RedFive
Jaja. Mondjuk én Drake Londonnak jobban örülnék de őt pont soha nem hozzánk teszik hanem hátrébb. Bár az is igaz, hogy más stílus mint Olave

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Takk McKinley achilles szakadás.
Greg Newsome és Tretter covidos.

Közbe aktiválva lett Delpit, Hudson, Hooper, Phillips és Stefa.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 454 — maci faszán vitézkötés
Mekkora eselyt lattok qb draftnak az elso korben 2022-ben?

Csak azert kerdem mert tegnap lattam ilyen mock-ot ami engem oszinten meglepett.
RedFive
Érdekes valószínű inkább csak a mockolo akart kitűnni és bár belelehet magyarázni de én is kétlem. Max valahol hátsó körben. Tuti, hogy WRt huznek első körben.
Drip
Teny, hogy Olavet joval tobb mockban lattam. ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 996 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mekkora eselyt lattok qb draftnak az elso korben 2022-ben?

Csak azert kerdem mert tegnap lattam ilyen mock-ot ami engem oszinten meglepett.
RedFive
Érdekes valószínű inkább csak a mockolo akart kitűnni és bár belelehet magyarázni de én is kétlem. Max valahol hátsó körben. Tuti, hogy WRt huznek első körben.

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Mekkora eselyt lattok qb draftnak az elso korben 2022-ben?

Csak azert kerdem mert tegnap lattam ilyen mock-ot ami engem oszinten meglepett.
RedFive
0,00%. Ha még egy olyan class lenne papíron mint a tavalyi, és egy Fields szintű QB elérhető lenne 10 körül, akkor esetleg, de itt semmi értelme.

WR v DT, aztán 2023-ban jöhet egy QB ha Baker megint besül.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 454 — maci faszán vitézkötés
Mekkora eselyt lattok qb draftnak az elso korben 2022-ben?

Csak azert kerdem mert tegnap lattam ilyen mock-ot ami engem oszinten meglepett.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547
Összeségében ez a szezon a várakozásokhoz képest nyilván csalódás, de nagyon jó tanulási és fejlődési lehetőség a csapatnak és Stefának egyaránt.

Lentebb volt szó róla, hogy az alap emberek mindenhol megvannak. Bár én tele vagyok kérdőjelekkel mégis azt gondolom, hogy Bakert békén kell hagyni az idei szezonnal. Ha jövőre nem tudja hozni egy franchise QB szintjét (és itt arra is gondolok, hogy ha dob egy INT-et, akkor nem úgy próbál szerelni, hogy abba úgy belesérül, hogy kuka a szezon), akkor nincs miről beszélni. Szerencsére minden adott a teszthez, hiszen van még egy év a szerződésből. Keenum helyet talán jobb lenne egy komolyabb versenyre sarkalló játékos. De ki?

Stefa hosszú ideje a legjobb edző itt, szóval ezen nem is igazán van mit lamentálni. Remélem sokáig maradni fog és tovább fejlődik.
AB eddig szuper döntéseket hozó GM-nek bizonyul, elképzelhető mellényúlás tőle de az összkép szuper.

Az O-ból ami igazán hiányzik az egy gyors, jó kezű és nyugodt WR (kb mint Chubb RB-ben), aki képes lenne megnyitni a pályát vertikálisan. Nincs mese, kelleni fog egy klasszis de nem primadonna ide.

D oldalon nekem már kezd rendben lenni a játék, ezt kell megtartani és nem lesz probléma.

Ha az egész csapatot nézem akkor szerintem még az hátra van, hogy vagy az O vagy a D is fel tudjon lépni kulcs szitukban. Hogy meg tudjunk állítani egy LV GW drive-ot vagy még inkább: meg legyen a first down amikor kell.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Azért a sok negatív hang mellett fordítsuk meg egy kicsit. Ha ezt a legutóbbi Raiders meccset nem számítjuk a C csapattal, akkor:
- kikaptunk idegenben a Chiefs, Pats, Chargers, Ravens négyestől. Ebből egyet leszámítva mind szoros volt, kettőnél a 4. negyedben még vezettünk. A szezon előtt valszeg ezeket mindenki L-nek húzta volna be. Hiányzik a bravúr W, de ahhoz kell egy egészséges QB. Stefának is ezek voltak az első igazi derbijei, le kell ezeket meccselni, Reid, Harbaugh, BB még más szint.
- otthon megvert az NFC egyik legjobbja, a Cards és a Steelers (plusz ugye most a Raiders). A Pittsburgh elleni fáj igazán, kérdés megint egy egészséges Mayfielddel mi lett volna.

Nem azt mondom, h jó szezon eddig, de láttunk már nagyobb betliket is. Az a Vasas elleni hiányzik nagyon, de jövőre meglesz. Rózsaszín szemüveg on.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964