NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Sztem ettol fuggetlenul nyerni fogtok.
A Raiders total szet van esve, az offense eddig is doglodott, a vedelem hozni fogja a meccset egy slugfesten.
gabokocka
áááh hát alig van ember a secondarybe, konkrétan nincs safetynk. Carr azt csinál amit akar.
Futás-futás-futás Chubbnak és Johnsonnak, de azért a raiders se hülye valszeg készülni fognak.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Sztem ettol fuggetlenul nyerni fogtok.
A Raiders total szet van esve, az offense eddig is doglodott, a vedelem hozni fogja a meccset egy slugfesten.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Ez már tényleg vicc, de az is h az NFL nem lép semmit. Persze, bővített PS, de onnan nem lehet 28 hiányzót pótolni.

Vicc az egész.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Olvastam egy szurkolói csoportban, hogy aki kimegy a meccsre az vigye magával a Browns mezét, mert lehet, hogy játszania is kell.

Lassan lesz realitása 😀
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 996 — Undertaker of the Cleveland graveyard
lol 😀

Szar ez, hogy ha elmegy a PO akkor így megy el... De persze vannak még csodák.

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Újabb covid listások:
Ronnie Harrison, S, Browns
Grant Delpit, S, Browns
Jacob Phillips, LB, Browns
Case Keenum, QB, Browns

Mire szombat lesz kise fogunk tudni állni...

Ugyan úgy járunk bazmeg mint tavaly a szerencsétlen denver... Vicc az egész.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Püff neki

| | Report: Keenum tests positive for COVID-19, Mullens in line to start
 www.thescore.com/nfl/news/2253232
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ronnie Harrison is ment covid listára.
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547
Ez mekkora szívás… Nekem is a tavalyi Jets elleni meccs ugrott be.

Azt olvastam, hogy mivel nehezedik a COVID helyzet (várható a rengeteg pozitív eset), emiatt elképzelhető, hogy változtatnak a protokollon. Elképzelhető, hogy nem kell két negatív teszt a visszatéréshez amennyiben tünetmentes a személy. Ha ezt ma vagy holnap behozzák, akkor még egyenesbe jöhetnek a dolgok valamennyire.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Stefának megvan mind a 3 oltása, de ettől független covidos, elvileg nincs komoly panasza.
ST coach Mike Priefer lesz az ideiglenes HC és az OC Van Pelt hívja a játékot a raiders ellen.
P@trik
Ezt mondjuk külön nem értem, pont ez volt az oltás lényege, h szinte egy kis megfázás legyen a COVID. 3szor oltott, tünetmentes. Miért nem lehet ott?
Ha nem is a pálya mellett, de a kakasülőn egyedül?

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Stefának megvan mind a 3 oltása, de ettől független covidos, elvileg nincs komoly panasza.
ST coach Mike Priefer lesz az ideiglenes HC és az OC Van Pelt hívja a játékot a raiders ellen.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Őszintén ennek a meccsnek így sok értelme nincs. Az meg h kb a PO múlik rajta még szomorúbb. Halasztás tuti nem lesz 😕
Joey Tribbiani
Tavaly a jets ellen ugyan ez volt - játszani kellett, de ugyan így leszopatták a denvert is, és most durvább a covid helyzet.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Őszintén ennek a meccsnek így sok értelme nincs. Az meg h kb a PO múlik rajta még szomorúbb. Halasztás tuti nem lesz 😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
DT Malik McDowell, és DE Ifeadi Odenigbo szintén covid lista
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
CB Troy Hill is
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
S John Johnson III is
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Mayfield is

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gedam 5 789
Nem tudom mi volt ezen a ravens meccsen de ez durva...

The Browns placed OG Wyatt Teller, WR Jarvis Landry,TE Austin Hooper, LT Jedrick Wills, DE Takk McKinley, WR JoJo Natson, TE Ross Travis, and OG Drew Forbes on the Reserve/COVID-19 list.
P@trik
miből gondolod, hogy a ravens meccsen volt valami?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Nem tudom mi volt ezen a ravens meccsen de ez durva...

The Browns placed OG Wyatt Teller, WR Jarvis Landry,TE Austin Hooper, LT Jedrick Wills, DE Takk McKinley, WR JoJo Natson, TE Ross Travis, and OG Drew Forbes on the Reserve/COVID-19 list.
P@trik
Pff... Kapásból 4 kezdő, a fél fal. Beütött az omikron?

Így elég necc a hétvégi 😕
Joey Tribbiani
Simán nyertek. Mi összeomlottunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Nem tudom mi volt ezen a ravens meccsen de ez durva...

The Browns placed OG Wyatt Teller, WR Jarvis Landry,TE Austin Hooper, LT Jedrick Wills, DE Takk McKinley, WR JoJo Natson, TE Ross Travis, and OG Drew Forbes on the Reserve/COVID-19 list.
P@trik
Pff... Kapásból 4 kezdő, a fél fal. Beütött az omikron?

Így elég necc a hétvégi 😕
Joey Tribbiani



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Nem tudom mi volt ezen a ravens meccsen de ez durva...

The Browns placed OG Wyatt Teller, WR Jarvis Landry,TE Austin Hooper, LT Jedrick Wills, DE Takk McKinley, WR JoJo Natson, TE Ross Travis, and OG Drew Forbes on the Reserve/COVID-19 list.
P@trik
Pff... Kapásból 4 kezdő, a fél fal. Beütött az omikron?

Így elég necc a hétvégi 😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nem tudom mi volt ezen a ravens meccsen de ez durva...

The Browns placed OG Wyatt Teller, WR Jarvis Landry,TE Austin Hooper, LT Jedrick Wills, DE Takk McKinley, WR JoJo Natson, TE Ross Travis, and OG Drew Forbes on the Reserve/COVID-19 list.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Ember legyen a talpán aki kibogozza ezt az afct amúgy.
- Szerintem a chargers és a bills visz 1-1 wc helyet és akkor a colts, a denver, raiders, browns, steelers, cinci, fog az utolsóért versenyt futni. Iszonyatos körbeverések vannak.
Viszont mi kikaptunk minden riválistól szinte: chargers, kansas, ravens, steelers, pats.

Az összetorlódás miatt lehet a north is csak az utolsó körbe dől el ahol ravens-steelers és browns-cinci van.
cini: denver, ravens, kansas, browns,
ravens: GB, cini, rams, steelers
steelers: titan, kansas, browns, ravens
mi: raiders, GB, steelers, cini

Mindenkinél benne van akár a 0-4 de a 3-1 is.
P@trik
a legfőbb riválisok a Bengals és Ravens, ellenük jelenleg 2-1. Nem kell számolgatni, a 3 AFC meccset be kell húzni, akkor ott a helyünk és meg is érdemeljük. A GB csak bónusz. 4-2-es csoport és 7-5 konf. mérleggel nincs vita.

BTW, Woodsról ki mit gondol? Eléggé a D húzza a csapatot hetek óta, nehéz elvitatni a fejlődést, plusz mintha bátrabban is hívná a blitzeket (vagy csak Stefa szólt oda...). JOK-ot úgy használja ahogy kell (hiányzott bárkinek Walker tegnap?), Delpittel sincs gond. Beért a talent v. Woods is javul?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 7 077
Ember legyen a talpán aki kibogozza ezt az afct amúgy.
- Szerintem a chargers és a bills visz 1-1 wc helyet és akkor a colts, a denver, raiders, browns, steelers, cinci, fog az utolsóért versenyt futni. Iszonyatos körbeverések vannak.
Viszont mi kikaptunk minden riválistól szinte: chargers, kansas, ravens, steelers, pats.

Az összetorlódás miatt lehet a north is csak az utolsó körbe dől el ahol ravens-steelers és browns-cinci van.
cini: denver, ravens, kansas, browns,
ravens: GB, cini, rams, steelers
steelers: titan, kansas, browns, ravens
mi: raiders, GB, steelers, cini

Mindenkinél benne van akár a 0-4 de a 3-1 is.
P@trik
A Colts oriasi elonyben van mert a dontetlen nekik jo es ez szinte matematikailag biztos hogy igy fog maradni. 2 W szinte biztos, de ha legyozik a Pats-et akkor be is irhatod oket. Ahogy jopar hete a masik ket csoport korbeveri egymast. A Raiders-Denver es nalunk a csoportgyoztes kivetelevel nehezen lesz meg egy 10 gyozelmes csapat a 9 meg szinte a Colts ellen nem lesz eleg.

Ha pl. ti eleritek a 10-t es a GB-tol kaptok ki ami a legvaloszinubb, akkor a Raiders mar ki is esett, mert max 9 lehet, a Cicaknak meg ebben az esetben el kell verni a KC-t is. Es igy barmelyik csapatba belenyulhatsz a north es a west csoportbol.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 7 077
Van a jó Istennek egy humorérzéke, csak mi nyertünk a csoportba...
De hogy ebbűű a csoportból mi lesz?!
A héten holló-GB, cinci-denver és Browns - Rainders van. Benne van a pakliba hogy 3 csapat fog 8-6al állni.
P@trik
Azért a ravensre nem fogadnék
astroid
A tablazatot nezd meg es utana ha igy gondolod akkor gyere a + energiaval, mert kell nekunk 😊
no
Félre ne érts én szurkolok nektek, de a tegnapi nap után nem vagyok optimista amikor a GB-jön
astroid
Engem mar osszekavartal, de annyi eleg ha drukkolsz nekunk 😊