NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 005 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tragikomikus, hogy milyen körbeverés megy a csoportban.

Ha csak egy kicsivel jobb irányító teljesítményünk lenne, tehát nem egy értékelhetetlen hanem egy középszar már partiba lehetnénk a csoportba. Sajnos ez nincs meg így csak egy álmodozás marad.
P@trik
Tegnap találtam


több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Tragikomikus, hogy milyen körbeverés megy a csoportban.

Ha csak egy kicsivel jobb irányító teljesítményünk lenne, tehát nem egy értékelhetetlen hanem egy középszar már partiba lehetnénk a csoportba. Sajnos ez nincs meg így csak egy álmodozás marad.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 7 077
 www.si.com/nfl/browns/browns-maven-features/browns-believe-in-mayfield

Ez is egy vélemény. De hogy legalább erre a két meccsre miért nem lehetett leültetni, azt nem értem. 1 hónapot gyógyulhatott volna a bye-jal együtt. A Lions Keenummal is meglett volna. Mostmár mindegy, de lehet bízni Bakerben anélkül is, h totál rommá törnénk.

Conklin IR-re került, season ending.

Highest-graded #Browns through 12 games (min. 300 snaps):

T-1️⃣ Myles Garrett, EDGE- 91.8
T-1️⃣ Joel Bitonio, OG- 91.8
3️⃣ Wyatt Teller, OG- 86.2
4️⃣ Jeremiah Owusu-Koramoah, LB- 80.8
5️⃣ Denzel Ward, CB- 80.2

JOK iszonyat steal volt. A Ravens ellen pont úgy használtuk spynak ahogy Drip megjósolta, hatalmasat játszott. Pont ez a sebesség hiányzott az LB sorból.

Some Denzel Ward stats courtesy of PFF:
- highest graded CB in single coverage ( 87.2)
- 2nd lowest passer rating allowed (58.5)

Pár hete feszegettem, h Ward belefér e majd a capbe, hát bele kell férnie. Ha egészséges, elit.
Bakerrel nincs értelme idén hosszabbítani, lehet dolgozni A Warden szerződésén.
Joey Tribbiani
Conklin sérülés miatt egy UDFA guard a jobb tackle ez csak nekem akad meg a torkon továbbra is?
Ward dologgal nagyon egyetértek!!
P@trik
Igen 😊

Nekunk peldaul alapbol az es nem serulesek miatt jatszik mint 3. opcio. Es van nala rosszabb a falban, szoval igen csak nektek akad a torkotokon.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
 www.si.com/nfl/browns/browns-maven-features/browns-believe-in-mayfield

Ez is egy vélemény. De hogy legalább erre a két meccsre miért nem lehetett leültetni, azt nem értem. 1 hónapot gyógyulhatott volna a bye-jal együtt. A Lions Keenummal is meglett volna. Mostmár mindegy, de lehet bízni Bakerben anélkül is, h totál rommá törnénk.

Conklin IR-re került, season ending.

Highest-graded #Browns through 12 games (min. 300 snaps):

T-1️⃣ Myles Garrett, EDGE- 91.8
T-1️⃣ Joel Bitonio, OG- 91.8
3️⃣ Wyatt Teller, OG- 86.2
4️⃣ Jeremiah Owusu-Koramoah, LB- 80.8
5️⃣ Denzel Ward, CB- 80.2

JOK iszonyat steal volt. A Ravens ellen pont úgy használtuk spynak ahogy Drip megjósolta, hatalmasat játszott. Pont ez a sebesség hiányzott az LB sorból.

Some Denzel Ward stats courtesy of PFF:
- highest graded CB in single coverage ( 87.2)
- 2nd lowest passer rating allowed (58.5)

Pár hete feszegettem, h Ward belefér e majd a capbe, hát bele kell férnie. Ha egészséges, elit.
Bakerrel nincs értelme idén hosszabbítani, lehet dolgozni A Warden szerződésén.
Joey Tribbiani
Conklin sérülés miatt egy UDFA guard a jobb tackle ez csak nekem akad meg a torkon továbbra is?
Ward dologgal nagyon egyetértek!!
P@trik
A Blake Hence helyzetet én sem értem, tuti nem volt senki jobb? Ennyi erővel Alex Thomast is felhívhatnánk a PS-ből.
Drip
Elvileg Hubbard lenne a backup, de ő is IR-en.
Esetleg Tellert meg lehetne nézni a szélen, Hance meg menne guardnak.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
 www.si.com/nfl/browns/browns-maven-features/browns-believe-in-mayfield

Ez is egy vélemény. De hogy legalább erre a két meccsre miért nem lehetett leültetni, azt nem értem. 1 hónapot gyógyulhatott volna a bye-jal együtt. A Lions Keenummal is meglett volna. Mostmár mindegy, de lehet bízni Bakerben anélkül is, h totál rommá törnénk.

Conklin IR-re került, season ending.

Highest-graded #Browns through 12 games (min. 300 snaps):

T-1️⃣ Myles Garrett, EDGE- 91.8
T-1️⃣ Joel Bitonio, OG- 91.8
3️⃣ Wyatt Teller, OG- 86.2
4️⃣ Jeremiah Owusu-Koramoah, LB- 80.8
5️⃣ Denzel Ward, CB- 80.2

JOK iszonyat steal volt. A Ravens ellen pont úgy használtuk spynak ahogy Drip megjósolta, hatalmasat játszott. Pont ez a sebesség hiányzott az LB sorból.

Some Denzel Ward stats courtesy of PFF:
- highest graded CB in single coverage ( 87.2)
- 2nd lowest passer rating allowed (58.5)

Pár hete feszegettem, h Ward belefér e majd a capbe, hát bele kell férnie. Ha egészséges, elit.
Bakerrel nincs értelme idén hosszabbítani, lehet dolgozni A Warden szerződésén.
Joey Tribbiani
Amennyiben elmegy a rájátszásotok, akkor szerintem az év legnagyobb edzői hibája, hogy Mayfieldet nem ültette le Stefanski pár meccsre.

Teljesen egyértelmű, leesik a képernyőről, hogy limitáltak a támadólehetőségek a sérülései miatt, ráadásul kockáztatják a hosszútávú egészségét - akár erre a szezonra is. A Ravensnek rém egyszerű dolga volta védekezésben, tölteni a 10-15 yardos boxot.

Baker két-három meccset simán kihagyhatott volna, hogy gyógyuljon, Keenum a mostani helyzetben simán jobb lenne, és nyerhettetek volna vele mondjuk 3-ból 2-t. Még megérteném, ha egy teljesen kilátástalan csere vagy full retard újonc ülne a padon, de Keenum nem az. Stefa dolgozott is vele, egész jó teljesítményt csikart ki belőle a Vikingsnál, láthatóan megbízott benne, most vajon miért nem?
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 005 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 www.si.com/nfl/browns/browns-maven-features/browns-believe-in-mayfield

Ez is egy vélemény. De hogy legalább erre a két meccsre miért nem lehetett leültetni, azt nem értem. 1 hónapot gyógyulhatott volna a bye-jal együtt. A Lions Keenummal is meglett volna. Mostmár mindegy, de lehet bízni Bakerben anélkül is, h totál rommá törnénk.

Conklin IR-re került, season ending.

Highest-graded #Browns through 12 games (min. 300 snaps):

T-1️⃣ Myles Garrett, EDGE- 91.8
T-1️⃣ Joel Bitonio, OG- 91.8
3️⃣ Wyatt Teller, OG- 86.2
4️⃣ Jeremiah Owusu-Koramoah, LB- 80.8
5️⃣ Denzel Ward, CB- 80.2

JOK iszonyat steal volt. A Ravens ellen pont úgy használtuk spynak ahogy Drip megjósolta, hatalmasat játszott. Pont ez a sebesség hiányzott az LB sorból.

Some Denzel Ward stats courtesy of PFF:
- highest graded CB in single coverage ( 87.2)
- 2nd lowest passer rating allowed (58.5)

Pár hete feszegettem, h Ward belefér e majd a capbe, hát bele kell férnie. Ha egészséges, elit.
Bakerrel nincs értelme idén hosszabbítani, lehet dolgozni A Warden szerződésén.
Joey Tribbiani
Conklin sérülés miatt egy UDFA guard a jobb tackle ez csak nekem akad meg a torkon továbbra is?
Ward dologgal nagyon egyetértek!!
P@trik
A Blake Hence helyzetet én sem értem, tuti nem volt senki jobb? Ennyi erővel Alex Thomast is felhívhatnánk a PS-ből.

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 www.si.com/nfl/browns/browns-maven-features/browns-believe-in-mayfield

Ez is egy vélemény. De hogy legalább erre a két meccsre miért nem lehetett leültetni, azt nem értem. 1 hónapot gyógyulhatott volna a bye-jal együtt. A Lions Keenummal is meglett volna. Mostmár mindegy, de lehet bízni Bakerben anélkül is, h totál rommá törnénk.

Conklin IR-re került, season ending.

Highest-graded #Browns through 12 games (min. 300 snaps):

T-1️⃣ Myles Garrett, EDGE- 91.8
T-1️⃣ Joel Bitonio, OG- 91.8
3️⃣ Wyatt Teller, OG- 86.2
4️⃣ Jeremiah Owusu-Koramoah, LB- 80.8
5️⃣ Denzel Ward, CB- 80.2

JOK iszonyat steal volt. A Ravens ellen pont úgy használtuk spynak ahogy Drip megjósolta, hatalmasat játszott. Pont ez a sebesség hiányzott az LB sorból.

Some Denzel Ward stats courtesy of PFF:
- highest graded CB in single coverage ( 87.2)
- 2nd lowest passer rating allowed (58.5)

Pár hete feszegettem, h Ward belefér e majd a capbe, hát bele kell férnie. Ha egészséges, elit.
Bakerrel nincs értelme idén hosszabbítani, lehet dolgozni A Warden szerződésén.
Joey Tribbiani
Conklin sérülés miatt egy UDFA guard a jobb tackle ez csak nekem akad meg a torkon továbbra is?
Ward dologgal nagyon egyetértek!!
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
 www.si.com/nfl/browns/browns-maven-features/browns-believe-in-mayfield

Ez is egy vélemény. De hogy legalább erre a két meccsre miért nem lehetett leültetni, azt nem értem. 1 hónapot gyógyulhatott volna a bye-jal együtt. A Lions Keenummal is meglett volna. Mostmár mindegy, de lehet bízni Bakerben anélkül is, h totál rommá törnénk.

Conklin IR-re került, season ending.

Highest-graded #Browns through 12 games (min. 300 snaps):

T-1️⃣ Myles Garrett, EDGE- 91.8
T-1️⃣ Joel Bitonio, OG- 91.8
3️⃣ Wyatt Teller, OG- 86.2
4️⃣ Jeremiah Owusu-Koramoah, LB- 80.8
5️⃣ Denzel Ward, CB- 80.2

JOK iszonyat steal volt. A Ravens ellen pont úgy használtuk spynak ahogy Drip megjósolta, hatalmasat játszott. Pont ez a sebesség hiányzott az LB sorból.

Some Denzel Ward stats courtesy of PFF:
- highest graded CB in single coverage ( 87.2)
- 2nd lowest passer rating allowed (58.5)

Pár hete feszegettem, h Ward belefér e majd a capbe, hát bele kell férnie. Ha egészséges, elit.
Bakerrel nincs értelme idén hosszabbítani, lehet dolgozni A Warden szerződésén.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Irto hektikus volt a meccs de ezt nem lehet Baker nyakaba varrni . Nem ment a futás az elején fel is adta Stefa de ez nem lett volna baj ha lenne elkapo is a csapatban.
8 ember a boxban 2 Landryn es ennyi volt.
Janek
Baker hozza amit ilyen körülmények között hozni lehet, nem rajta ment el. De Keenummal nem kéne csak zsebpasszokkal operálni. Alapból limitált a playbook, mert BM nem fog kimozogni, bootlegek zéró, fel lehet tölteni a boxot ami megöli a futást.
De ez már az edzők feladata lenne, h leültessék. Egyszerűen Keenummal több esély lenne a W-re. Ilyenkor hol az analitics???

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Irto hektikus volt a meccs de ezt nem lehet Baker nyakaba varrni . Nem ment a futás az elején fel is adta Stefa de ez nem lett volna baj ha lenne elkapo is a csapatban.
8 ember a boxban 2 Landryn es ennyi volt.

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Nem ismétlem önmagunkat a sérült irányító játszatása végett, már hetek óta értetlenkedünk ezen, Stefa renoméja viszont nálam emiatt most kezd megingani :/
Bad 31
Dettó. Ami még ijesztőbb, h nincs a staffban v FOban egy ember aki megálljt parancsolna ennek a lassan ámokfutásnak nevezhető dolognak.
Itt a bye week. Baker lehet h kicsit jobb állapotban lesz 2 hét múlva, de annyira tuti nem h az egész playbookot lehessen használni. Tökéletes alkalom lenne berakni Keenumot, kicsit átírni a játékokat rá aztán megpróbálni megmenteni a szezont. Ebben az AFCben idén vele is bármeddig eljuthatnánk. Ezzel a tropa Bakerrel viszont a PO sem lesz meg.
Tényleg azt nem értem minek fizetünk akkor évi 8 misit neki ha ilyen helyzetben sem küldjük pályára. Ráadásul a Broncos ellenit lehozta és azóta az a Broncos sem tűnik annyira rossznak...

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nem ismétlem önmagunkat a sérült irányító játszatása végett, már hetek óta értetlenkedünk ezen, Stefa renoméja viszont nálam emiatt most kezd megingani :/


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nem vagyunk jó focicsapat, ezt be kell látni. A védelem megadta az esélyt a 4 INT-tel ,de 10 pontokkal nem lehet meccseket nyerni.
Joey Tribbiani
Egyetértek a szavaiddal. Nem is fecsérelnék több szót erre. Vége gyakorlatilag a szezonnak ezzel.

Jöhetnek az offseason temák.
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 005 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hajnalban kevésbé zavart ez a meccs mint most. Ez a tavalyi, vagy mondjuk a week 1 offense-el simán megvan. A védelem erőn felül teljesített, ami szép az szép el kell ismerni. De az, hogy 4 intből 3 pontot csinálunk az beteg. Ugyanúgy, ahogy mindenki én se értem miért kell erőltetni Bakert. Mondjuk az elmúlt két meccshez képest jobbak voltak a labdái, de mostmár konkrétan csak a zsebből, egy helyben állva képes passzolni, bootlegből, improvból nem. Mondjuk így is ordas nagy mák volt, hogy nem adott INT-et. Nem tudom a bye mit segítene rajta, gondolom most ebben bíznak, hogy addig a kisebb nyavalyái helyre jönnek.

Landrynek legalább végre jó napja volt, a végén a droppot nem varrnám feltétlenül a nyakába, de Hoopernek viszont igen. Már megint ilyenkor jönnek ezek elő, kulcs szituban, meccset érő helyzetben. Kurvára kell egy legitim WR meg nagyon rövid a pálya.

Szerkesztette: Drip

több mint 2 éve
gedam 5 789
Stefa kvázi kizártnak tartja a váltást QB poszton, nincs rá ok szerinte.
Ja oké. Csak aztán nehogy forró legyen a kispad.
Joey Tribbiani
legkésőbb a detroit meccsen meg kellett volna nézni keenumot, még a csoportmeccsek előtt. ráadásul egyre ramatyabb állapotban van baker, minél többet játszatják sérülten. futni, dobni már csak fájdalmak mellett tud, folyamatosan vicsorog, nem értem.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Stefa kvázi kizártnak tartja a váltást QB poszton, nincs rá ok szerinte.
Ja oké. Csak aztán nehogy forró legyen a kispad.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 458 — maci faszán vitézkötés
Nagy D# csata volt, gyozott a szerencsesebb, a serulteknek mihamarabbi gyogyulast, amugy meg gyorsan felejtsuk el.
RedFive
Semmiképp sem nevezném szerencsésnek, jobbak voltatok.
Pont az ilyen kevés pontos brusztolós meccsekre lett volna felépítve ez a Browns az atom fallal és Chunttal, erre futunk 15-ször és passzolunk 37-szer. Pont fordítva kellett volna lennie.
Joey Tribbiani
Engem oszinten meglepett hogy 40 futott yardon tudtunk benneteket tartani. (Oke, a meccs elott hangoztattam, hogy ez kene, de a 100 yard volt nekem az alomhatar amit nem szabadna engednunk atlepni) A hosszu jatekok engedese a ravens D#-tol ugyanugy fenntarthatalan mint a tul jo vedomunka, abban biztam hogy nem lesz semmi szelsoseg. Meg Mayfield pontatlansagaban akarmi is okozza. Ha ugy tetszik, jobbak voltunk D-ben mert 4 interceptiont kovetkezmenyek nelkul elharitani az valid teljesitmeny.

A Conklin sracot nagyon sajnalom.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
gedam 5 789
Nem vagyunk jó focicsapat, ezt be kell látni. A védelem megadta az esélyt a 4 INT-tel ,de 10 pontokkal nem lehet meccseket nyerni.
A futást megint feladtuk, oké, nem ment Chubbnak, de volt már ilyen és a második félidőre beindult aztán. Ma ennek az esélyét sem adtuk meg.
A tököm kivan a csoszogó, félhalott Bakerrel is, persze, ez sem rajta ment el, de mostmár meg kéne nézni mit tud az O egy egészséges irányítóval. A szezonnak kb úgyis mind1.
Frusztráló vereség, remélem nem tévedünk Stefával kapcsolatban, de ez nagyon kevés. Meccsek óta.
Joey Tribbiani
érthetetlen baker szerepeltetése. ezen ment el nektek, mert tulajdonképp az vette ki chubbot is a játékból, hogy 8-9 embert küldtünk a boxba, annyira nem tartottunk a passzoktól, joggal. egyszer kétszer megbüntette ezt baker, de ennyi.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Nagy D# csata volt, gyozott a szerencsesebb, a serulteknek mihamarabbi gyogyulast, amugy meg gyorsan felejtsuk el.
RedFive
Semmiképp sem nevezném szerencsésnek, jobbak voltatok.
Pont az ilyen kevés pontos brusztolós meccsekre lett volna felépítve ez a Browns az atom fallal és Chunttal, erre futunk 15-ször és passzolunk 37-szer. Pont fordítva kellett volna lennie.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 458 — maci faszán vitézkötés
Nagy D# csata volt, gyozott a szerencsesebb, a serulteknek mihamarabbi gyogyulast, amugy meg gyorsan felejtsuk el.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Nem vagyunk jó focicsapat, ezt be kell látni. A védelem megadta az esélyt a 4 INT-tel ,de 10 pontokkal nem lehet meccseket nyerni.
A futást megint feladtuk, oké, nem ment Chubbnak, de volt már ilyen és a második félidőre beindult aztán. Ma ennek az esélyét sem adtuk meg.
A tököm kivan a csoszogó, félhalott Bakerrel is, persze, ez sem rajta ment el, de mostmár meg kéne nézni mit tud az O egy egészséges irányítóval. A szezonnak kb úgyis mind1.
Frusztráló vereség, remélem nem tévedünk Stefával kapcsolatban, de ez nagyon kevés. Meccsek óta.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Sérülésmentes meccset majd mindenkinek! Győzzön a jobb!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 005 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én tuti leszek este! JOKot amúgy inkább spyba raraknam lamarra, kíváncsi vagyok mennyire lenne hatékony.
Franc se tudja amúgy meg még, miért ne lehetne ez az a meccs ahol támadó oldalon is összejön egy két hosszú? 🙂 Mindenesetre most alig várom a meccset!

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
A Pats elleniről is már úgy gondoltam, h a PO szempontjából a legfontosabb meccs, de aztán jól alakultak az eredmények és végülis beleférhet az a L. Egy mai vereség viszont már tényleg sok lehet és nem is biztos, h ott a helyünk ha ma is bukunk. Plusz mennyivel másabb lenne 7-5-tel, prime time W-el, csoport kvázi első hellyel byera menni, mint 6-6-tal úgy,h a hollók kb behúzták a csoportot. Kva fontos, na.
Hunt és Conklin játszhatnak, a sérülésekre nem lehet fogni, mások rosszabb helyzetben vannak.
Futni, futni, futni, Bakertől nem szeretnék 20-nál több passzt látni. Kicsit elvesztettük az identitásunkat támadóoldalon, Chubbal, Hunttal és Johnsonnal nem kell trükközni csak tolni neki.
Lamarral szemben azért alakul a recept, remélem a zebrák is befújják a végtelen számú holdingokat Garretten és Clowneyn. Andrewst valahogy ki kell venni, JOK megoldhatja.
Megpróbálok felkelni, túl fontos meccs 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547
Én még a múlt heti meccsre sem tudtam magam rávenni, hogy megnézzem még game in 40 sem. 😕

Ma nincs mese, a D-nek is muszáj lesz kreatívnak lennie mert Lamar még egy rosszabb napján is nehéz feladat. Ha leszúrják, akkor kiváló lehetőség a bye week egy DC cserére.

Arra meg tényleg nem lehet mit mondani, hogy ha Baker-el kezdünk. Kb értelmetlen, hacsak nem történt menet közben valami orvos-biológiai csoda.

Nem vagyok bizakodó, de olyan ember anyag van, hogy még így sem lehet teljesen leírni minket.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧