NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Melo miatt kimarad az éjszakai meccsnézés. Aztán majd meglátom másnap érdemes-e egyáltalán megnézni. Továbbra sem vagyok valami optimista.

Az utolsó két meccsen alig szereztünk pontot, haldoklott az egész egység.
Lamar ellen nem szokott brillírozni a védelem. Ha szoros meccs lesz abba nem tud kikapni idén a ravens, ha sok pontos lesz akkor a multifunkció miatt Lamar a mérleg nyelve.
Kevés pontos brusztolós, szenvedős lógjon a belük a holló védőknek típusú felőrlés lenne nekünk kedvező.

Mayfieldet elkell felejteni a hős szerepre mert ha sokat akarjuk dobatni akkor felesleges kiállni.
Így egyetlen esélyt látok csak, ha kreatívan hívja a futójátékot Stefa + az OL-nek kell hozni amit tud ezáltal képes lesz haladni a Chubb-Hunt duó és szép hosszú driveokat vezethetünk.
Minden más esetbe kivégeznek minket.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM

Matthew99
Csak nehogy cunt legyen belőle… 😊

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Jön egy kis erősítés a minden héten háború előtt.
Aktiváljuk Jack Conklint és Kareem Huntot is az IR-ről.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 113
Győzelem és pont.
Minden más kritikán aluli....

holló-bye-holló.... nem biztos hogy befogom kapcsolni a tvt az utóbbi két meccsből kiindulva.
P@trik
Szerintem siman elvertek bennunket, mint a szar.. Ez a realitas.
LeviPoki
Imádom 😀 te biztos nem néztél az elmúlt két hétbe browns meccset 😀
P@trik
Valszeg Te sem nézted meg az utóbbi 2 meccsünket.. 😀 Hidd el,lesimáztok.
LeviPoki
Es igy alakult, hogy a meccs dontetlennel ert veget. 😀
Vrij6
Ami gyakorlatilag felérne egy hollo győzelemmel, mivel nem tudtunk közelebb kerülni hozzátok. Tény, hogy iszonyat szerencsétlenek vagytok a sérülésekkel de az élet ezért kárpótol a pályán, talán negyedik v ötödik win a legvégén... Összességében az élet igazságos. (Akinek az egyik lába rövidebb, annak a másik hosszabb)
Csiriba
Szerintem egy ilyen W lehet szerencse , a tendencia nem az. LJ megtanult dobni és képes visszahozni bármit , mint bizonyította is. Egy jó O fal elé és sok mindent elérhet.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Győzelem és pont.
Minden más kritikán aluli....

holló-bye-holló.... nem biztos hogy befogom kapcsolni a tvt az utóbbi két meccsből kiindulva.
P@trik
Szerintem siman elvertek bennunket, mint a szar.. Ez a realitas.
LeviPoki
Imádom 😀 te biztos nem néztél az elmúlt két hétbe browns meccset 😀
P@trik
Valszeg Te sem nézted meg az utóbbi 2 meccsünket.. 😀 Hidd el,lesimáztok.
LeviPoki
Es igy alakult, hogy a meccs dontetlennel ert veget. 😀
Vrij6
Ami gyakorlatilag felérne egy hollo győzelemmel, mivel nem tudtunk közelebb kerülni hozzátok. Tény, hogy iszonyat szerencsétlenek vagytok a sérülésekkel de az élet ezért kárpótol a pályán, talán negyedik v ötödik win a legvégén... Összességében az élet igazságos. (Akinek az egyik lába rövidebb, annak a másik hosszabb)
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Győzelem és pont.
Minden más kritikán aluli....

holló-bye-holló.... nem biztos hogy befogom kapcsolni a tvt az utóbbi két meccsből kiindulva.
P@trik
Szerintem siman elvertek bennunket, mint a szar.. Ez a realitas.
LeviPoki
Imádom 😀 te biztos nem néztél az elmúlt két hétbe browns meccset 😀
P@trik
Valszeg Te sem nézted meg az utóbbi 2 meccsünket.. 😀 Hidd el,lesimáztok.
LeviPoki
Es igy alakult, hogy a meccs dontetlennel ert veget. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Győzelem és pont.
Minden más kritikán aluli....

holló-bye-holló.... nem biztos hogy befogom kapcsolni a tvt az utóbbi két meccsből kiindulva.
P@trik
Szerintem siman elvertek bennunket, mint a szar.. Ez a realitas.
LeviPoki
Imádom 😀 te biztos nem néztél az elmúlt két hétbe browns meccset 😀
P@trik
Valszeg Te sem nézted meg az utóbbi 2 meccsünket.. 😀 Hidd el,lesimáztok.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Egybk meg továbbra sem vagyok hajlandó sírni, inkább ezt nézem mint a 4-12-es szezonokat, főleg h idén tényleg mindenki szenved.
Joey Tribbiani
Nyilván én is inkább ezt nézem mint a 4-44et.

De azért az mellett nem szabad elmenni hogy:

Hátra lévő sorsolás: Ravens-bye-Ravens-Raiders-GB-Steelers-Bengals
Mivel horrorisztikusan szoros az AFC, 17 meccs van, így erősen kérdéses, hogy a 10 győzelem egyáltalán elég lenne-e a PO-hoz.
Nah most ha ránézünk az ellenfelekre akkor én nem vagyok biztos abba, hogy ott lapul minimum 4 de inkább 5 győzelem.
P@trik
Persze, rajtam sincs rózsaszín szemüveg, de a Bengalst vertük, a Steelers ugyanúgy szenved mint mi, a GB kikapott most a Vikestól, a Ravensről meg lentebb volt szó. Ebből bármi lehet, 5-1 de 1-5 is 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Egybk meg továbbra sem vagyok hajlandó sírni, inkább ezt nézem mint a 4-12-es szezonokat, főleg h idén tényleg mindenki szenved.
Joey Tribbiani
Nyilván én is inkább ezt nézem mint a 4-44et.

De azért az mellett nem szabad elmenni hogy:

Hátra lévő sorsolás: Ravens-bye-Ravens-Raiders-GB-Steelers-Bengals
Mivel horrorisztikusan szoros az AFC, 17 meccs van, így erősen kérdéses, hogy a 10 győzelem egyáltalán elég lenne-e a PO-hoz.
Nah most ha ránézünk az ellenfelekre akkor én nem vagyok biztos abba, hogy ott lapul minimum 4 de inkább 5 győzelem.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Az azért látható, h bőven van felvétele a D koordinátoroknak a felállásokról és várható playekről, Stefa is kicsit sophomore slumpba került, de ez normális. Ezzel full totálkáros Mayfielddel a playbookot sem lehet nagyon kinyitni, úgy hogy minden jó passzra jut két rossz.

Egybk meg továbbra sem vagyok hajlandó sírni, inkább ezt nézem mint a 4-12-es szezonokat, főleg h idén tényleg mindenki szenved. Győztes csapatot építhetsz, a nyerő kultúra már más kérdés, azon még dolgozni kell. Ez látszott Garrett szerencsétlen nyilatkozatából v Landry sírásából.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 006 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tegnap meccs után lefeküdtem rögtön, mert korán kellett kelni.

Szar meccs volt de győztünk, aztán úgyis az számít. Mayfield passzai baszki nem értem. A végén Chubb lehozta a meccset, nem értem miért nem lehetett több ilyet. Vagyis inkább azt a driveot amiből jött a Landry TD is. Ott volt PA, screen, trükkös játék, jól voltak keverve a lapok, Mayfieldnek sem kellett megszakadnia és a Lions védők sem értek oda. Lehet én vagyok hülye de ha látványosan szenved a QB és ha már mindenáron hozzá ragaszkodsz akkor lehet úgy is kéne hívni a playeket, mert az biztos, hogy hiába érzi Baker, hogy szar mindene akkor is megpróbál majd beleállni aminek az az eredménye, hogy úgy túldobja Landryt, hogy a Lions védő is csak csodálkozik, hogy az ölébe esik a labda. Apropó elkapók, durván kiütközik amúgy, hogy vékony ez a WR sor. A legnagyobb játékot Jamarcus Bradley hozta, akire rákellett gugliznom.

A jövőhetet viszont nem temetném, mivel tényleg egy őrült szezon van és a ravens sincs éppen formában. Nem azt mondom, hogy simázzuk őket, de bőven benne van, hogy nyerünk.

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Vicces, a Browns-Ravens meccsen kis túlzással mindenki a másikat várja sima győztesnek. Holott, egyik csapat sincs jó formában.

Tuti roncsderbi lesz, és mivel a Ravens idén imád szoros meccseket játszani, szerintem ez is OT lesz majd. 😀

Megjósolhatatlan, hogy az adott meccsnapon, éppen melyik csapat lesz majd jobb formában, szerintem 1-1 lesz majd a 2 meccs mérlege.
Vrij6
Elhiheted ha úgy érezném akkor azt mondanám miénk a győzelem.
Viszont idén mi kikaptunk minden valamire való ellenféltől(kansas,chargers,pats,arizona, steelers) és csak a gyengéket(texans, bears,lions,viks, denver) vertük meg egyedül a bengals lóg ki a sorból.

Eközben ti a sokadik szoros mérkőzést is betudjátok húzni idén, egy vagon sérülttel meg csere Qb-val is.
Én nem tudom hogy ez szerencse-e vagy mi de ha igen akkor az összes nálatok van.
P@trik
Nézz rá a season ending játékosokra és megláthatod mennyi szerencsénk van.
Stanley, Peters, Dobbins , Edwards, Fort , Elliott , Wolfe , Hill.

Ebből 6 ember kezdő és Edwardsot is vehetjük annak.
KeyG
Nem olvastad végig a mondatot. - mert még így is nyertek.
Mi meg jó kerettel a semmit puffogtatjuk.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 113
Vicces, a Browns-Ravens meccsen kis túlzással mindenki a másikat várja sima győztesnek. Holott, egyik csapat sincs jó formában.

Tuti roncsderbi lesz, és mivel a Ravens idén imád szoros meccseket játszani, szerintem ez is OT lesz majd. 😀

Megjósolhatatlan, hogy az adott meccsnapon, éppen melyik csapat lesz majd jobb formában, szerintem 1-1 lesz majd a 2 meccs mérlege.
Vrij6
Elhiheted ha úgy érezném akkor azt mondanám miénk a győzelem.
Viszont idén mi kikaptunk minden valamire való ellenféltől(kansas,chargers,pats,arizona, steelers) és csak a gyengéket(texans, bears,lions,viks, denver) vertük meg egyedül a bengals lóg ki a sorból.

Eközben ti a sokadik szoros mérkőzést is betudjátok húzni idén, egy vagon sérülttel meg csere Qb-val is.
Én nem tudom hogy ez szerencse-e vagy mi de ha igen akkor az összes nálatok van.
P@trik
Nézz rá a season ending játékosokra és megláthatod mennyi szerencsénk van.
Stanley, Peters, Dobbins , Edwards, Fort , Elliott , Wolfe , Hill.

Ebből 6 ember kezdő és Edwardsot is vehetjük annak.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Vicces, a Browns-Ravens meccsen kis túlzással mindenki a másikat várja sima győztesnek. Holott, egyik csapat sincs jó formában.

Tuti roncsderbi lesz, és mivel a Ravens idén imád szoros meccseket játszani, szerintem ez is OT lesz majd. 😀

Megjósolhatatlan, hogy az adott meccsnapon, éppen melyik csapat lesz majd jobb formában, szerintem 1-1 lesz majd a 2 meccs mérlege.
Vrij6
Elhiheted ha úgy érezném akkor azt mondanám miénk a győzelem.
Viszont idén mi kikaptunk minden valamire való ellenféltől(kansas,chargers,pats,arizona, steelers) és csak a gyengéket(texans, bears,lions,viks, denver) vertük meg egyedül a bengals lóg ki a sorból.

Eközben ti a sokadik szoros mérkőzést is betudjátok húzni idén, egy vagon sérülttel meg csere Qb-val is.
Én nem tudom hogy ez szerencse-e vagy mi de ha igen akkor az összes nálatok van.

Szerkesztette: P@trik
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Vicces, a Browns-Ravens meccsen kis túlzással mindenki a másikat várja sima győztesnek. Holott, egyik csapat sincs jó formában.

Tuti roncsderbi lesz, és mivel a Ravens idén imád szoros meccseket játszani, szerintem ez is OT lesz majd. 😀

Megjósolhatatlan, hogy az adott meccsnapon, éppen melyik csapat lesz majd jobb formában, szerintem 1-1 lesz majd a 2 meccs mérlege.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Győzelem és pont.
Minden más kritikán aluli....

holló-bye-holló.... nem biztos hogy befogom kapcsolni a tvt az utóbbi két meccsből kiindulva.
P@trik
Szerintem siman elvertek bennunket, mint a szar.. Ez a realitas.
LeviPoki
Imádom 😀 te biztos nem néztél az elmúlt két hétbe browns meccset 😀
P@trik
A realitas hogy Ti bizhattok a mi D#-unk elore prognosztizalhato balfeksegeben ami a kis- es nagyjatekokat engedeset illeti, mi meg Mayfield wtf megoldasaiban. Roncsderby lesz, sokpontos, ahogy szoktuk.

Aztan a vegen valamelyik oldal kihirdeheti hogy o volt az utolagos elorelatas bolcse mikozben csak jinxelt, hogy becsalogassa a masik balsorsat. 😄
RedFive
A pats ellen 7es darab pontot sikerült felrakni a táblára, tegnap a bivaly erős detroit ellen 13at. A roncsderbibe lehet valami.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 458 — maci faszán vitézkötés
Győzelem és pont.
Minden más kritikán aluli....

holló-bye-holló.... nem biztos hogy befogom kapcsolni a tvt az utóbbi két meccsből kiindulva.
P@trik
Szerintem siman elvertek bennunket, mint a szar.. Ez a realitas.
LeviPoki
Imádom 😀 te biztos nem néztél az elmúlt két hétbe browns meccset 😀
P@trik
A realitas hogy Ti bizhattok a mi D#-unk elore prognosztizalhato balfeksegeben ami a kis- es nagyjatekokat engedeset illeti, mi meg Mayfield wtf megoldasaiban. Roncsderby lesz, sokpontos, ahogy szoktuk.

Aztan a vegen valamelyik oldal kihirdeheti hogy o volt az utolagos elorelatas bolcse mikozben csak jinxelt, hogy becsalogassa a masik balsorsat. 😄

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Amúgy Mayfield felesége kikelt magából hogy megint a férjét szidják, miközben az egész csapat jó szar volt.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Győzelem és pont.
Minden más kritikán aluli....

holló-bye-holló.... nem biztos hogy befogom kapcsolni a tvt az utóbbi két meccsből kiindulva.
P@trik
Szerintem siman elvertek bennunket, mint a szar.. Ez a realitas.
LeviPoki
Imádom 😀 te biztos nem néztél az elmúlt két hétbe browns meccset 😀
több mint 2 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Győzelem és pont.
Minden más kritikán aluli....

holló-bye-holló.... nem biztos hogy befogom kapcsolni a tvt az utóbbi két meccsből kiindulva.
P@trik
Szerintem siman elvertek bennunket, mint a szar.. Ez a realitas.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 113
Győzelem és pont.
Minden más kritikán aluli....

holló-bye-holló.... nem biztos hogy befogom kapcsolni a tvt az utóbbi két meccsből kiindulva.
P@trik
Pedig érdemes lesz, nem tudunk unalmas meccset játszani. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Becsüljünk meg minden W-t ebben az őrült szezonban, ahol egy Texans cumiztatja a Titanst, vagy mondhatnám a Jags-Billst is. Az a Josh Allen szerződés sem mutat jelenleg annyira jól...

Nem volt jó meccs, ezt mindenki látta, de november végén az a lényeg, h ott a W és minden nyitott. Azt az egy Swift futást leszámítva jól mutatott a D, kár h ilyen QB nem lesz többet az ellenfélnél.
Mayfield feleslegesen erőlteti, pihennie kéne, de 100szor át lett beszélve. Mostmár a byeig kihúzza gondolom.

Nem látom miért ne lenne verhető ez a Ravens - szarok ők is, mi is, még a végén jó meccs lesz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Győzelem és pont.
Minden más kritikán aluli....

holló-bye-holló.... nem biztos hogy befogom kapcsolni a tvt az utóbbi két meccsből kiindulva.
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 006 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Woods a következő 2 hétre megint kozmetikazhatja magát és a védelmet

Ha nem akkor meg még nagyobb a baj