NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
OBJ rams. Így nem valószínű h találkozunk vele idén.
P@trik
Ment LBJ után LA-be, nem is értettem miért nem merült fel a Rams mint lehetséges állomás


több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
OBJ rams. Így nem valószínű h találkozunk vele idén.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Sztem baker igazi vezér, beállnak mögé a többiek. Ezt is fizeted, nemcsak a nyers tudást. Szerintem az öltözőnek sem biztos, hogy jót tenne egy mayfield-rookie csere.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 001 — Believelander
Szerintem meg Bakerben minden megvan ami egy konstans PO szerepléshez kell. Onnan pedig bármi lehet.
Ha idén bevisz minket megint (jó tudom, csak a futójáték és a fal miatt....), nincs az a FO, aki ne tartaná meg, főleg itt, ahol volt 29 kezdő QB előtte 99 óta és 2DB playoff - az egyik pont vele.

Ha draftolsz valakit, azzal pont hogy nem emeled a plafont 2-3 évig, főleg nem ebből a classból. Amire megszokja az NFLt, aztán sophomore slump, etc addigra Bitonio és még 2 veterán vissza is vonul mondjuk.

Elég sokszor ki lett beszélve a téma, nem sürget az idő, jó helyzetben vannak Berryék.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
gedam 5 797
Kicsit Goff érzésem van Bakernél. Ott is voltak a megfizetése előtt olyan hangok, hogy ezt tudja egy rookie is, sokkal olcsóbban.
Ők megfizették, és megbánták, szerencséjük volt, hogy a Lions látott benne bármit, de így se volt könnyű dumpolni.
Én a csapatba fektetnék, ami ad egy erős floort, viszont egy másik QB-val megpróbálnám a plafont emelni.
tenorx
Goffnál talán jobb, de alapvetően ül a hasonlat.
Amadeus
a rengeteg qb, aki megfordult a csapatban, a sok-sok elpazarolt elsőkörös bust miatt kizártnak tartom, hogy elküldjék bakert. minden a fizun múlik, szerintem egy 30millió környékét megérhet az, hogy ne kelljen ismét keresgetni. vannak limitációi, de lelkes, odateszi magát, szeretik a szurkolók, alkalmas franchise arcnak. nem szabad túlfizetni, át kell dobni a labdát az ő térfelére, hogy elfogad-e egy szolidabb fizetést vagy megméretteti magát a piacon. ez tesztnek is jó, mert kiderül, hogy érdekli-e franchise és mennyire látja jól saját magát. mert szerintem ha elmegy max. 1-2 évig lesz még kezdő és kezdődik számára a keringő kálvária.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Kicsit Goff érzésem van Bakernél. Ott is voltak a megfizetése előtt olyan hangok, hogy ezt tudja egy rookie is, sokkal olcsóbban.
Ők megfizették, és megbánták, szerencséjük volt, hogy a Lions látott benne bármit, de így se volt könnyű dumpolni.
Én a csapatba fektetnék, ami ad egy erős floort, viszont egy másik QB-val megpróbálnám a plafont emelni.
tenorx
Goffnál talán jobb, de alapvetően ül a hasonlat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
Szerintem amennyiben elérhető lesz egy Rodgers/ Wilson/Watson (ha nem csukják le) azonnal lépni kell. Ezt a csapatot ebben a formában nem sokáig lehet együtt tartani, ki kell maxolni a lehetőségeket.

A pénzügyi lehetőségekkel mondjuk nem vagyok képben, egyáltalán mennyi pénz van egy QB-ra?

Szerkesztette: Hendrix

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 834 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Kicsit Goff érzésem van Bakernél. Ott is voltak a megfizetése előtt olyan hangok, hogy ezt tudja egy rookie is, sokkal olcsóbban.
Ők megfizették, és megbánták, szerencséjük volt, hogy a Lions látott benne bármit, de így se volt könnyű dumpolni.
Én a csapatba fektetnék, ami ad egy erős floort, viszont egy másik QB-val megpróbálnám a plafont emelni.
tenorx
Lions látott benne bármit = láttak Staffordban pickeket 😀

adhatnak neki 3 éves szerződést kevés garantálttal, előre görgetve a pénzt, az nem foglalna sok helyet, ha meg nem tetszik neki, akkor viszlát, és jöhet a draft, ami meg nyilván rizikó


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kicsit Goff érzésem van Bakernél. Ott is voltak a megfizetése előtt olyan hangok, hogy ezt tudja egy rookie is, sokkal olcsóbban.
Ők megfizették, és megbánták, szerencséjük volt, hogy a Lions látott benne bármit, de így se volt könnyű dumpolni.
Én a csapatba fektetnék, ami ad egy erős floort, viszont egy másik QB-val megpróbálnám a plafont emelni.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 824 — Apu ökölbeszorított keze
Nem kell top 5-ben draftolt irányító, viszont 45-50 millát sem biztos, hogy be tudnak sűríteni ilyen fizuk mellett hosszú távon egy olyan irányítóra, akinek a szerepét egy 1. körös QB is elviheti tized áron. Ez nem jelenti azt, hogy ez lesz, szimplán csak hogy egy ilyen opció is akad
Wyatt
Ebben csak a 45-50 milla meg a 1.körös aki így jatszik ami bizonytalan a többi igaz.

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem kell top 5-ben draftolt irányító, viszont 45-50 millát sem biztos, hogy be tudnak sűríteni ilyen fizuk mellett hosszú távon egy olyan irányítóra, akinek a szerepét egy 1. körös QB is elviheti tized áron. Ez nem jelenti azt, hogy ez lesz, szimplán csak hogy egy ilyen opció is akad

több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 824 — Apu ökölbeszorított keze
Minek engednék el ?
ez a keret nem hoz top 5 picket. FA piacon meg megkapod Bakert öregebb kiadásban.

több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 260 — playoffs???
Hova megy Baker?
Miami? Jets? Den? Vagy NFC csapathoz? Szerintem nem engedik el Bakert. Tul sokat szivott a Browns az elmult evekben, hogy egy valamirevalo qb legyen a csapatban... Az elodokhoz kepest Baker sokkal jobb...



több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 121
Remek dolga lesz majd a leendő újonc QB-nak 😊
Wyatt
Én is így gondolom, nem fogják megfizetni Bakert , ezért a nagy költekezés.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remek dolga lesz majd a leendő újonc QB-nak 😊

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 121
Kicsit ilyen konzervatív dolognak tűnik, hogy megfizettünk két guardot de mind a kettő liga elit.
Másfelől meg a futójátékunk alapjai ami meg a rendszerünk alapja.
Nekem szimpatikus ahogy gondolkodnak és építkeznek Berryék.

Főbb hosszabbítások Berry alatt:
- Myles Garrett 2026-ig
- Wyatt Teller 2025-ig
- Joel Bitonio 2025-ig
- Nick Chubb 2024-ig
- Kareem Hunt 2022-ig

Ott van még ugye Ward és Baker?!

Ward megfogja kapni a zsugát tavasszal legkésőbb. Mayfield lesz az utolsó és sztem még a vezetőség se tudja.
Az biztos hogy idő van még jövőre az 5. éves opció miatt illetve akár még +1 év a fr-tag miatt.
P@trik
Rettentő okos munka zajlik nálatok , irigykedem.
Többet nem is írok, irigykedem.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kicsit ilyen konzervatív dolognak tűnik, hogy megfizettünk két guardot de mind a kettő liga elit.
Másfelől meg a futójátékunk alapjai ami meg a rendszerünk alapja.
Nekem szimpatikus ahogy gondolkodnak és építkeznek Berryék.

Főbb hosszabbítások Berry alatt:
- Myles Garrett 2026-ig
- Wyatt Teller 2025-ig
- Joel Bitonio 2025-ig
- Nick Chubb 2024-ig
- Kareem Hunt 2022-ig

Ott van még ugye Ward és Baker?!

Ward megfogja kapni a zsugát tavasszal legkésőbb. Mayfield lesz az utolsó és sztem még a vezetőség se tudja.
Az biztos hogy idő van még jövőre az 5. éves opció miatt illetve akár még +1 év a fr-tag miatt.

Szerkesztette: P@trik
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 001 — Believelander

Beki
Jó látni egy értelmes FO-t, akik látják,h falak nélkül ez a játék nem megy. Még mindig fáj, h anno elengedtük Mitchell Schwartzot aztán szívtunk évekig a RT poszttal.

Nézegettem kicsit a jövő évi szerződéseket, van azért mozgástér. Bármennyire is imádom, Landryn el kell gondolkodni, 1.5M dead cap mellett 15 millát lehet felszabadítani, ha elmegy.
Ugyanez Tretter, 5 drága falember tuti nem fér bele, öregszik is (30 felett lesz), szintén 1.5 körüli dead moneyval majd 8M spórolható meg.
Ott van Hunt is, aki nyilván klasszis, de nulla halott pénz lenne utána és 6M maradna. Ez kapásból cca 30M, ami elég lehet Wardra és Clowneyra. Njokura már nem hiszem, de ő beáldozható.
Centert és WRt lehet draftolni korán, akkor aránylag olcsón megoldjuk ezeket a következő 4 évre. D'Ernestet fillérekért vissza lehet hozni és amúgy is csak RFA lesz.
A kérdés Baker, de amennyit nőni fog a cap az ő 30-35/év fizuja is beleférhet.
Nagyon aktívak nem lehetnénk az FA piacon, de ha megtartjuk a saját értékeinket az is elég lehet, nincs sok lyuk,a drafton a többség megoldható.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301

Beki
Szuper hír! Ha lehetne MVP címet guardnak adni simán megérdemelné 😊
Joey Tribbiani
Egyértelmű volt, hogy elit lesz^^
Wyatt
Most, hogy kőgazdag lettél, nyilván meghívsz mindenkit a fórumról egy sörre!

Sajnos én már visszavonultam, a nyugdíj kevés.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

Beki
Szuper hír! Ha lehetne MVP címet guardnak adni simán megérdemelné 😊
Joey Tribbiani
Egyértelmű volt, hogy elit lesz^^

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Chubb és Felton koronás.
Beki
Mindkettő oltott, szal meccs előtt 24 órával ha tudnak negatívat akk játszhatnak.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Chubb és Felton koronás.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó

Beki
The Browns have agreed to a four-year, $56.8 million deal with G Wyatt Teller, per source.