NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Mondjuk a Ridder első kör is vicces önmagában 😃
Drip
Most még.

Figyeld csak meg, nemrég még azt mondogatták, hogy talán nincs is első körös QB prospect, aztán jön egy jól sikerült rájátszás vagy bowl meccs, egy combine, majd tavaszra 1-2 bepánikoló NFL csapat, és úgy viszik a QB-kat top10-ben, mint a huzat. 😊
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Az utolso INT azert nem Baker-e volt.
Az első kettő az ordas nagy hiba volt főleg a második.

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 911
Én már nem tudom mit gondoljak, mi ez a ragaszkodás a sérült Mayfieldhez.
Joey Tribbiani
Az, hogy 1/1 volt.
Így nagyon nehéz lecserélni.
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 996 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mondjuk a Ridder első kör is vicces önmagában 😃

több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 454 — maci faszán vitézkötés


Ha igy folytatodik, akkor ezek a mockok csak surusodni fognak.

Nem, Stefa makacssagat latva nem erzem realitasnak, de...

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Legalább 3 teljesen nyilvánvaló zászló maradt el a Packersnél, az első pick is holding után volt, az utolsó is, a második előtti sacknél pedig facemask.

De ez nem mentesíti fel Mayfieldet a borzasztó döntései kapcsán, meg nyilván a sérülések is korlátozzák a játékát, de ez az NFL, ha pályára lépsz egészséges vagy és akkor játsszál is úgy.

Tartom amit a meccs után írtam, cserélni kell egy veterán QB-ért, Mayfieldet pedig rásózni vmi hopeless franchisera... (Darnoldért adtunk 2+4+6-ot...).
gabokocka
Én már nem tudom mit gondoljak, mi ez a ragaszkodás a sérült Mayfieldhez. Keenum (oké, D'Ernest) lehozta a Denver ellenit, egy olyan QB teljesítmény tegnap (200 yard, 1TD, 0INT) győzelmet ért volna. Látták, hogy tud nyerni, miért nem teszik be?

Ezt csak azért írom, mert ezek után nagyon meglepne egy Mayfield csere. Kapni fog még egy esélyt jövőre, nincs ezzel gond, csak nagyon kár az ideiért.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Legalább 3 teljesen nyilvánvaló zászló maradt el a Packersnél, az első pick is holding után volt, az utolsó is, a második előtti sacknél pedig facemask.

De ez nem mentesíti fel Mayfieldet a borzasztó döntései kapcsán, meg nyilván a sérülések is korlátozzák a játékát, de ez az NFL, ha pályára lépsz egészséges vagy és akkor játsszál is úgy.

Tartom amit a meccs után írtam, cserélni kell egy veterán QB-ért, Mayfieldet pedig rásózni vmi hopeless franchisera... (Darnoldért adtunk 2+4+6-ot...).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gedam 5 789
Így aludva egyet is azt mondom, hogy baszd+ Mayfield....

Amúgy idén mindkét csapatom ugyan azt csinálja velem.

A Padres szezonja ugyan ez a pokoljárás volt.
- optimista média felhangok,
- nagy remények,
- jó igazolások,
- baromi jó keret,
- csalódást keltő évközi játék,
- szezon végi bukdácsolás miatt viszlát PO esély
- totális csalódottság
---------------------------------
+Szerencsétlen drukker azt érzi hogy ebben sokkal több volt.
P@trik
egy hete tulképp huntleyval a ti offenzsémátokat nyomattuk és hát huntley mennyivel jobban nézett ki, mint baker.
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Nem tudom, de teljesen nem lehet passz nélkül játszani, a 2 minute drill alatt is futottak van négyszer. Egyszerűen úgy nem lehet játszani, hogy nem hívhatsz passzjátékot, mert a QB-d jó eséllyel picket fog dobni. Nem puntoltak a meccsen.szinte végig hátrányban voltak mégis futottak 200+ yardot. Ennél jobban nem lehet tehermentesíteni egy irányítót, vagy akkor fel se küldjék és mehet a wildcat.
gabokocka
Azért Gabo 36 passzjáték volt, Rogers 34-et passzolt. És még 5 alkalommal sackelték, amiből szintén passz jött volna. Szerintem ez nem kevés...
| Nem is lettek volna hátrányban, ha többet futnak pl a 2. int-nél a RZ-ban. |
Klaci79
Persze, mert végig vezettek a második félidőben és jöttek a 3&outok.
Nyilván voltak olyan játékok, aminél lehetett volna mást hívni, én pl a kétpontosnál futottam volna inkább, de ne a playhívást vegyük ott elő, amikor egyszer puntolnak egész meccsen...
Egyszerűen Mayfield tegnap szabotálta a csapatot, erre nem lehet mást mondani.
gabokocka
Hangsúlyozom, nem akarom, nem is lehet védeni Mayfieldet, de ha 8,8 yardot átlagolsz egy mérkőzésen a földön és működik, akkor passzolj 20-at, de nyerni fogsz.
Azért volt peche is egyébként, de megint csak nem védeni akarom, de ilyet nem észrevenni, már komolyan vicces:

Klaci79
Korábban volt egy false start is a 77-esre, a snap pillanatában még úgy állt az ember mint a cövek, meg se mozdult, az is wtf zászló volt, és fontos szituban jött.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Nem tudom, de teljesen nem lehet passz nélkül játszani, a 2 minute drill alatt is futottak van négyszer. Egyszerűen úgy nem lehet játszani, hogy nem hívhatsz passzjátékot, mert a QB-d jó eséllyel picket fog dobni. Nem puntoltak a meccsen.szinte végig hátrányban voltak mégis futottak 200+ yardot. Ennél jobban nem lehet tehermentesíteni egy irányítót, vagy akkor fel se küldjék és mehet a wildcat.
gabokocka
Azért Gabo 36 passzjáték volt, Rogers 34-et passzolt. És még 5 alkalommal sackelték, amiből szintén passz jött volna. Szerintem ez nem kevés...
| Nem is lettek volna hátrányban, ha többet futnak pl a 2. int-nél a RZ-ban. |
Klaci79
Persze, mert végig vezettek a második félidőben és jöttek a 3&outok.
Nyilván voltak olyan játékok, aminél lehetett volna mást hívni, én pl a kétpontosnál futottam volna inkább, de ne a playhívást vegyük ott elő, amikor egyszer puntolnak egész meccsen...
Egyszerűen Mayfield tegnap szabotálta a csapatot, erre nem lehet mást mondani.
gabokocka
Igazából a kettő együtt. Régóta megy itt a "vita", hogyha tudod, hogy sérült a QB, ha tudod, hogy a vállát év végén úgyis műteni kell és van egy Keenum a padon, akkor miért nem ülteted le. Nem az első meccs ment el ezen. Mayfield is és Stefa is hiába mondja, hogy minden fasza, a bal oldalára teljesen balfaszul dob, mert nem tudja úgy nyitni a vállát, aztán van még 6 másik nyavalyája ami szintén befolyásolja. Persze megy a futás és tehermentesítik, de pl egészségesen se volt egy olyan QB aki jól kezelte a nyomást így meg főleg. A Bootlegek ami ugye nagy erőssége így eléggé kizárva. Mayfield nem fogja azt mondani, hogy leülük inkább beleszakad és megpróbálja de annak meg ez a vége.
Szóval lehetne máshogy hívni a playeket is, bizonyos helyzetbe többet futni, de inkább egyszerű lenne maradni a gameplannél és leültetni BM-et amíg felnem épül, és nem ezen agyalni, hogy mit is kellett volna hívni, mert Keenummal meg lehetne játszani eredeti tervet.

Csak így meg már későbánat mert volt vagy 4 olyan meccs minimum, ahol hasonló gondolatok lettek leírva a vereség után... és ez itt inkább az edzői stábot venném elő, attól függetlenül, hogy bírom Stefát és túlzás,hogy valahol már a menesztését követelik. Tanulnia kéne ebből.
Drip
Az a baj, h lett volna ideje tanulni, ahogy Bad írta control C control V, kb negyedik meccs ami után ugyanaz a téma.
17 meccses szezonban nincs idő hetekig tépelődni mi legyen, amint látjuk.
Tényleg bosszantó, főleg ha azt nézem ennyi hiányzóval is versenyben voltunk az NFC egyik legjobbjával.


Jake Trotter
@Jake_Trotter
Per @ESPNStatsInfo, Baker Mayfield was 2 of 10 for 40 yards with 4 INTs on throws 10+ yards downfield vs. GB. #Browns

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 926
Nem tudom, de teljesen nem lehet passz nélkül játszani, a 2 minute drill alatt is futottak van négyszer. Egyszerűen úgy nem lehet játszani, hogy nem hívhatsz passzjátékot, mert a QB-d jó eséllyel picket fog dobni. Nem puntoltak a meccsen.szinte végig hátrányban voltak mégis futottak 200+ yardot. Ennél jobban nem lehet tehermentesíteni egy irányítót, vagy akkor fel se küldjék és mehet a wildcat.
gabokocka
Azért Gabo 36 passzjáték volt, Rogers 34-et passzolt. És még 5 alkalommal sackelték, amiből szintén passz jött volna. Szerintem ez nem kevés...
| Nem is lettek volna hátrányban, ha többet futnak pl a 2. int-nél a RZ-ban. |
Klaci79
Persze, mert végig vezettek a második félidőben és jöttek a 3&outok.
Nyilván voltak olyan játékok, aminél lehetett volna mást hívni, én pl a kétpontosnál futottam volna inkább, de ne a playhívást vegyük ott elő, amikor egyszer puntolnak egész meccsen...
Egyszerűen Mayfield tegnap szabotálta a csapatot, erre nem lehet mást mondani.
gabokocka
Hangsúlyozom, nem akarom, nem is lehet védeni Mayfieldet, de ha 8,8 yardot átlagolsz egy mérkőzésen a földön és működik, akkor passzolj 20-at, de nyerni fogsz.
Azért volt peche is egyébként, de megint csak nem védeni akarom, de ilyet nem észrevenni, már komolyan vicces:
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 996 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem tudom, de teljesen nem lehet passz nélkül játszani, a 2 minute drill alatt is futottak van négyszer. Egyszerűen úgy nem lehet játszani, hogy nem hívhatsz passzjátékot, mert a QB-d jó eséllyel picket fog dobni. Nem puntoltak a meccsen.szinte végig hátrányban voltak mégis futottak 200+ yardot. Ennél jobban nem lehet tehermentesíteni egy irányítót, vagy akkor fel se küldjék és mehet a wildcat.
gabokocka
Azért Gabo 36 passzjáték volt, Rogers 34-et passzolt. És még 5 alkalommal sackelték, amiből szintén passz jött volna. Szerintem ez nem kevés...
| Nem is lettek volna hátrányban, ha többet futnak pl a 2. int-nél a RZ-ban. |
Klaci79
Persze, mert végig vezettek a második félidőben és jöttek a 3&outok.
Nyilván voltak olyan játékok, aminél lehetett volna mást hívni, én pl a kétpontosnál futottam volna inkább, de ne a playhívást vegyük ott elő, amikor egyszer puntolnak egész meccsen...
Egyszerűen Mayfield tegnap szabotálta a csapatot, erre nem lehet mást mondani.
gabokocka
Igazából a kettő együtt. Régóta megy itt a "vita", hogyha tudod, hogy sérült a QB, ha tudod, hogy a vállát év végén úgyis műteni kell és van egy Keenum a padon, akkor miért nem ülteted le. Nem az első meccs ment el ezen. Mayfield is és Stefa is hiába mondja, hogy minden fasza, a bal oldalára teljesen balfaszul dob, mert nem tudja úgy nyitni a vállát, aztán van még 6 másik nyavalyája ami szintén befolyásolja. Persze megy a futás és tehermentesítik, de pl egészségesen se volt egy olyan QB aki jól kezelte a nyomást így meg főleg. A Bootlegek ami ugye nagy erőssége így eléggé kizárva. Mayfield nem fogja azt mondani, hogy leülük inkább beleszakad és megpróbálja de annak meg ez a vége.
Szóval lehetne máshogy hívni a playeket is, bizonyos helyzetbe többet futni, de inkább egyszerű lenne maradni a gameplannél és leültetni BM-et amíg felnem épül, és nem ezen agyalni, hogy mit is kellett volna hívni, mert Keenummal meg lehetne játszani eredeti tervet.

Csak így meg már későbánat mert volt vagy 4 olyan meccs minimum, ahol hasonló gondolatok lettek leírva a vereség után... és itt inkább az edzői stábot venném elő, attól függetlenül, hogy bírom Stefát és túlzás,hogy valahol már a menesztését követelik. Tanulnia kéne ebből.

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Nem tudom, de teljesen nem lehet passz nélkül játszani, a 2 minute drill alatt is futottak van négyszer. Egyszerűen úgy nem lehet játszani, hogy nem hívhatsz passzjátékot, mert a QB-d jó eséllyel picket fog dobni. Nem puntoltak a meccsen.szinte végig hátrányban voltak mégis futottak 200+ yardot. Ennél jobban nem lehet tehermentesíteni egy irányítót, vagy akkor fel se küldjék és mehet a wildcat.
gabokocka
Azért Gabo 36 passzjáték volt, Rogers 34-et passzolt. És még 5 alkalommal sackelték, amiből szintén passz jött volna. Szerintem ez nem kevés...
| Nem is lettek volna hátrányban, ha többet futnak pl a 2. int-nél a RZ-ban. |
Klaci79
Persze, mert végig vezettek a második félidőben és jöttek a 3&outok.
Nyilván voltak olyan játékok, aminél lehetett volna mást hívni, én pl a kétpontosnál futottam volna inkább, de ne a playhívást vegyük ott elő, amikor egyszer puntolnak egész meccsen...
Egyszerűen Mayfield tegnap szabotálta a csapatot, erre nem lehet mást mondani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 926
Nem tudom, de teljesen nem lehet passz nélkül játszani, a 2 minute drill alatt is futottak van négyszer. Egyszerűen úgy nem lehet játszani, hogy nem hívhatsz passzjátékot, mert a QB-d jó eséllyel picket fog dobni. Nem puntoltak a meccsen.szinte végig hátrányban voltak mégis futottak 200+ yardot. Ennél jobban nem lehet tehermentesíteni egy irányítót, vagy akkor fel se küldjék és mehet a wildcat.
gabokocka
Azért Gabo 36 passzjáték volt, Rogers 34-et passzolt. És még 5 alkalommal sackelték, amiből szintén passz jött volna. Szerintem ez nem kevés...
| Nem is lettek volna hátrányban, ha többet futnak pl a 2. int-nél a RZ-ban. |
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Nem tudom, de teljesen nem lehet passz nélkül játszani, a 2 minute drill alatt is futottak van négyszer. Egyszerűen úgy nem lehet játszani, hogy nem hívhatsz passzjátékot, mert a QB-d jó eséllyel picket fog dobni. Nem puntoltak a meccsen.szinte végig hátrányban voltak mégis futottak 200+ yardot. Ennél jobban nem lehet tehermentesíteni egy irányítót, vagy akkor fel se küldjék és mehet a wildcat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 926
Nem vagyok egy Mayfield fan, de szerintem a hiba inkább ott volt, hogy hagyták ez a mérkőzés rajta múljon. Óriási edzői ostobaságnak tartom, hogy működik a futás, de dobáljon inkább. A 2. int-nél nagyon szembeötlött, hogy Chubb 27 yardos futása után jött egy Schwartz futás majd a RZ-ban 3 Mayfield passzkísérlet...sack-inc-int sorban.
Számomra teljesen érthetetlen, hogy ha valami működik, akkor azon miért próbálsz változtatni, kockáztatni a tutit. És nem az volt, hogy nem futsz elsőre, mert azt már 8 emberes boxal várja a Packers, mert akkor is jött 3-4 yard menetrend szerint.
Tudja mindenki, hogy Mayfield nem egészséges és nem is egy top QB, aki a hajánál fogva kirángatja a csapatot a gödörből....de akkor miért kell ezt erőltetni?
8,8 yardos átlagnál semmi értelme nem volt Mayfield kezébe adni a játékot. Ezt az edzői kar bukta el és csak Mayfield önbizalmát is rombolják vele.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 585
Nem ezt a meccset kellett nektek nyerni. Továbbra is teljesen nyitott a csoport, és a legnagyobb valószínűsége annak van, hogy ellenünk otthon tudjátok megnyerni a divíziót. Remélem nem jön össze, de tegnap is brutál jól haladtatok a földön, 4 INT-vel épp, hogy buktátok a meccset. Jó ez a csapat, csak le kell ültetni a sérült QB-t.
több mint 2 éve
Proxyi 79
Nem a bírókon és nem is az utolsó INT-en, hanem a három komoly Mayfield hibán ment el a meccs. 3 INT = 3 TD
Ennyi volt, kell hozni valakit.

Ez a meccs nyerhető lett volna egy normális QB-val. Hiába mondja Aikman, hogy a váll rögzítő miatt nem tud pontosan dobni. Akkor nem kell játszatni. Ez edzői hiba. Remélem tanul ebből Stefa.
ktms
Nem sok Browns meccset látok, de a mai után gondolom a playhovasok is bőven kifogasolhatoak, mint pl az utolsó driveban, és pont az INT-nél.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én nem tudom sérülés, betegség, vagy mifasz de ez vállalhatatlan.

Gerappa szinten korlátozta ma ezt a csapatot Mayfield, 200+ futott yarddal simán kell nyerni.

Majd kiderül melyik veterán QB lesz mozdítható, de cserélni kell érte, mert ez egy contender keret amiből így lófasz se lesz.

Nyilván a bírók csaltak, de azzal nem tudsz mit kezdeni, őket nem tudod lecserélni, ellenben a QB-t igen.
gabokocka
Derek Carr valaki?
Amadeus
Vicces de egyre több helyen jön elő a neve a kinti fórumokba. Adott lenne neki minden.
Viszont ha visszatér a Brownsnál az egymásnak adjuk a kilincset a a QB roomba. Akkor én valszeg felhagyok ezzel a sporttal egy életre. Az én torkomon az már nem menne le.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Én nem tudom sérülés, betegség, vagy mifasz de ez vállalhatatlan.

Gerappa szinten korlátozta ma ezt a csapatot Mayfield, 200+ futott yarddal simán kell nyerni.

Majd kiderül melyik veterán QB lesz mozdítható, de cserélni kell érte, mert ez egy contender keret amiből így lófasz se lesz.

Nyilván a bírók csaltak, de azzal nem tudsz mit kezdeni, őket nem tudod lecserélni, ellenben a QB-t igen.
gabokocka
Derek Carr valaki?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nem a bírókon és nem is az utolsó INT-en, hanem a három komoly Mayfield hibán ment el a meccs. 3 INT = 3 TD
Ennyi volt, kell hozni valakit.

Ez a meccs nyerhető lett volna egy normális QB-val. Hiába mondja Aikman, hogy a váll rögzítő miatt nem tud pontosan dobni. Akkor nem kell játszatni. Ez edzői hiba. Remélem tanul ebből Stefa.
ktms
mióta írtam, írtuk ezt, hogy így nem érdemes erőltetni? sérülten ne játszon. ezen a döntésen ment el a rájátszás nektek. érthetetlen döntés mayfield és a vezetőedző részéről is. pedig ez az év a csoportban nektek állt volna, mi kórházban voltunk, vagyunk, steelers qb gondokkal küzd, bengals még messze nincs kész. jövőre nektek ez sokkal nehezebb lesz.
gedam
Ebben lehet igazság mert évek óta nem volt ilyen szar a csoport, de hála isten az évről évre való erőviszonyok nem lineárisak. Hanem hullámzik mint a tenger.
Tehát ha visszajönnek a sérültek se biztos, hogy ti jövőre SB nyertek, és a vasas se biztos hogy HOF QBt húz.
Arról nem is beszélve ha végre egyszer kijönne a lépés nekünk.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Így aludva egyet is azt mondom, hogy baszd+ Mayfield....

Amúgy idén mindkét csapatom ugyan azt csinálja velem.

A Padres szezonja ugyan ez a pokoljárás volt.
- optimista média felhangok,
- nagy remények,
- jó igazolások,
- baromi jó keret,
- csalódást keltő évközi játék,
- szezon végi bukdácsolás miatt viszlát PO esély
- totális csalódottság
---------------------------------
+Szerencsétlen drukker azt érzi hogy ebben sokkal több volt.
több mint 2 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Sajnos én is ott vagyok, h elég. Ha Baker nem egészséges, ne kezdjen. Az edzők dolga eldönteni. Ha egészségesen ennyit tud, akkor viszont tradelni kell valakiért az offseasonben. Ez egyszerűen sok. Full nyerhető meccs, de ilyen homály passzokat Kizer sem eresztett el.

Boldog Karácsonyt 😕
Joey Tribbiani
Ctrl C - Ctrl Vézhetjük a másfél hónappal ezelőtti hozzászólásainkat, sajnos nem tudjuk a színfalak mögött mik történtek. Ki erőltette ennyire Baker játékát, egészséges vagy sem?! Stefa egyszerűen így fejezi ki a bizalmát, vagy látni akarta, hogy van e potenciál benne? Egyszerűen annyira bosszantó helyzet, hogy nem tudom elhinni, hogy az edzői stáb ennyire hülye, hogy egy jó csere irányító helyett, minden hátsó szándék nélkül a sérülten vagy anélkül is sajnos gyengén játszó Bakert kezdeti! Ha sérült volt akkor Stefa ment össze a szememben, ha nem, akkor meg sajnos Baker tényleg nem az akit kerestünk 😕


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 2 éve
gedam 5 789
Nem a bírókon és nem is az utolsó INT-en, hanem a három komoly Mayfield hibán ment el a meccs. 3 INT = 3 TD
Ennyi volt, kell hozni valakit.

Ez a meccs nyerhető lett volna egy normális QB-val. Hiába mondja Aikman, hogy a váll rögzítő miatt nem tud pontosan dobni. Akkor nem kell játszatni. Ez edzői hiba. Remélem tanul ebből Stefa.
ktms
mióta írtam, írtuk ezt, hogy így nem érdemes erőltetni? sérülten ne játszon. ezen a döntésen ment el a rájátszás nektek. érthetetlen döntés mayfield és a vezetőedző részéről is. pedig ez az év a csoportban nektek állt volna, mi kórházban voltunk, vagyunk, steelers qb gondokkal küzd, bengals még messze nincs kész. jövőre nektek ez sokkal nehezebb lesz.

Szerkesztette: gedam
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547

Hátőő… izé…

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧