Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
Azért ez nagyon alja még Beckhamtől is

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Srácok, ti megint ott tartotok, hogy milyen posztra kell még ember. Nektek nem kell sehova ember, ez a keret, tehetsége alapján simán PO szint. Az eredménykövetőbe is írtam: ezzel az O-val nektek idén dominálni kellett volna a csoportot. Ha ilyen szintű kerettel ennyire futja, akkor 1-2 új OL ember se fog segiteni.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Ezt olvasgattam most:
 www.reddit.com/r/nfl/comments/eba2yy/the_buffalo_bills_have_clinched_a_playoff_berth/

Nem tudom ez mennyire valid, de van pár érdekes thread Browns szempontból, pl:

"IIRC Sashi picked McDermott, ownership overruled."
"Yep, apparently everyone in the front office wanted McDermott....except Jimmy Haslam, who held a vote, lost, and said “fuck it, I’m hiring Hue anyway”"
tenorx
Ez sajna valid.

De nalunk o tuti bukott volna, Sashival egyutt. Pegula sem alom owner, de legalabb nem pofazik bele mindenbe.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezt olvasgattam most:
 www.reddit.com/r/nfl/comments/eba2yy/the_buffalo_bills_have_clinched_a_playoff_berth/

Nem tudom ez mennyire valid, de van pár érdekes thread Browns szempontból, pl:

"IIRC Sashi picked McDermott, ownership overruled."
"Yep, apparently everyone in the front office wanted McDermott....except Jimmy Haslam, who held a vote, lost, and said “fuck it, I’m hiring Hue anyway”"
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nick Chubbot sajnálom a legjobban amúgy mert egészen elképesztő szezont fut.
14 meccs - 1408 yard, 8 TD
100,6 yds/game
5,2 átlag
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kicsit amúgy végig gondoljuk a szezont, akkor látható hogy szinte ugyanazt futjuk mint tavaly.
- Bekezdtünk egy 2-6-al csak most nem lett picsán rúgva edző...
- Éveleji világtalan támadójáték (frédi és az idióta hívásai), majd valamennyit javul és pár win
- Védelem is jó volt tavaly év elején, viszont év végére nyeltük a yardot, idén ugyan ez, azt leszámítva hogy idén látványosságba és labdaszerzésbe a kanyarba se volt a Wilks védelem GreggW D-hez képest.
- Egyedül a spec team lépett előre, Mike Priefer volt messze a legjobb edző kinevezés.

Csak sajnos van egy nagy probléma az egész sztorival hogy az idei keret sokkal jobb mint a tavalyi.
"Browns 2019" - avagy hogy lesz a svédasztalos alapanyagból babfőzelék.
több mint 4 éve
gedam 5 803
Ez a védelem srácok, oké Freddie túléli, de ha Wilks is marad akkor tényleg mindenki mondjon le.

Szokásos decemberi apátia, miközben a Bills is bejut 3 év alatt másodszor.

OBJt meg kell próbálni tradelni, talán visszajön valami az árából, ezt a Hunt-Chubb duót meg valahogy egyben tartani hosszú évekre.

De ettől függetlenül várja bárki a következő szezont...? Nem látom mi változna 😕
Joey Tribbiani
Igazából még mindig adott lenne, hogy a játékosokat nézve összeálljon ez a csapat, Baker egyre tapasztaltabb lesz, az O falat meg kell erősíteni az offseasonba, célpontok vannak, de persze a hosszú évek tapasztalata azt mutatja, hogy nálunk ha minden körülmény adottnak látszik akkor is valahogy nem működik a dolog 😕
Bad 31
fontossági sorrendben:
3. o-line: mindenféleképp erősíteni kell
2. baker mentalitása: lamar és közte ebben van a legnagyobb difi. ez az ember elhitte magáról a negatív szezon után is, hogy mvp, a másik meg bevezette a csapatát a rájátszásba és utána is azon volt, hogy a hibáit kijavítsa. nem tudom, talán ezután a szezon után kicsit visszatér a földre és edz. ráférne egy kis kardió is, nem túl szigorú önmagával.
1. konyhás: fel kell venni egy támadó koordinátort és vele hívatni a játékokat. de akkor mit csinál frédi?

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Ez a védelem srácok, oké Freddie túléli, de ha Wilks is marad akkor tényleg mindenki mondjon le.

Szokásos decemberi apátia, miközben a Bills is bejut 3 év alatt másodszor.

OBJt meg kell próbálni tradelni, talán visszajön valami az árából, ezt a Hunt-Chubb duót meg valahogy egyben tartani hosszú évekre.

De ettől függetlenül várja bárki a következő szezont...? Nem látom mi változna 😕
Joey Tribbiani
Igazából még mindig adott lenne, hogy a játékosokat nézve összeálljon ez a csapat, Baker egyre tapasztaltabb lesz, az O falat meg kell erősíteni az offseasonba, célpontok vannak, de persze a hosszú évek tapasztalata azt mutatja, hogy nálunk ha minden körülmény adottnak látszik akkor is valahogy nem működik a dolog 😕


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
A Browns mostani vereségével az egyetlen csapat lett, amelynek nem volt pozitív szezonja ebben az évtizedben. A 42 alapszakasz W még a mi 50-ünket is alulmúlja ebben az időszakban. Hogy is mondta Mike Polk pár éve?
 www.youtube.com/watch?v=tRBDMMVctu8
Sajnos még mindig igaz.
iktriad
4-44-es pokol járással nem volt nehéz.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Ez a védelem srácok, oké Freddie túléli, de ha Wilks is marad akkor tényleg mindenki mondjon le.

Szokásos decemberi apátia, miközben a Bills is bejut 3 év alatt másodszor.

OBJt meg kell próbálni tradelni, talán visszajön valami az árából, ezt a Hunt-Chubb duót meg valahogy egyben tartani hosszú évekre.

De ettől függetlenül várja bárki a következő szezont...? Nem látom mi változna 😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Browns mostani vereségével az egyetlen csapat lett, amelynek nem volt pozitív szezonja ebben az évtizedben. A 42 alapszakasz W még a mi 50-ünket is alulmúlja ebben az időszakban. Hogy is mondta Mike Polk pár éve?
 www.youtube.com/watch?v=tRBDMMVctu8
Sajnos még mindig igaz.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bengals 451 yardot, Cardianls 445 yardot szerzett ellenünk.
Baltimore mennyit fog?! 😅

(OFF: Szépen megünnepeltük hogy marad Frédi)
P@trik
Most komolyan marad a Konyhás??? Azért Dorseytól többet vârnék.....
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Bengals 451 yardot, Cardianls 445 yardot szerzett ellenünk.
Baltimore mennyit fog?! 😅

(OFF: Szépen megünnepeltük hogy marad Frédi)
több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
A védelem fos, a támadók szarok voltak ma. Egy haszna lett a mai meccsnek, előrébb kerültünk a draft boardon.

Mike McCarthy, Rivera, Urban Meyer, mind csapatra várnak, nálunk meg egy mikulás tesze-toszáskodik az oldalvonal mellett, világtalanokkal körülvéve.

Dorsey az idény előtt azt mondta, hogy ez a csapat még nincs kész, várjuk ki a végét. Most már látni, hogy igaza volt. De vajon meddig tart a türelem?
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Ide már tényleg Kevin Kostner kell...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
kitchens az offenset wilks pedig a defenset teszi a sírba

siralmas ez a meccs szezon

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Sőt, Long time.

 www.facebook.com/BRGridiron/photos/a.466113523411540/2817968551559347/?type=3&theater

Hát nem tudom, az a baj, hogy ha kirúgják 1 év után a HC-t az a baja a fanoknak, mert nem kapott elég időt dolgozni. Ha nem rúgják ki az a baj, mert szar.

Én most ezt idén 100%-ig Kitchens nyakába varrnám. Nem tudom mikor volt ennyire tehetséges csapat itt Clevelandben, és ahhoz képest borzasztó csalódás az egész szezon, de szerintem ezt nem kell pont Nektek magyaráznom.
tenorx
Conner, Juju és QB nélkül is bejuttok a PO-ba, mi meg ezzel a kerettel már offseasonbe vagyunk.
Tomlin - Konyhás. Nincs is nagyon kérdés.
P@trik
Ezt így nagyon leegyszerűsíted, szerintem a személyeknél fontosabb a szervezeti kultúra és a tulajdonos személye. A győztes franchise kialakítása nem csak abból áll, hogy telebaszod a keretet jó játékosokkal, ehhez idő kell. Ezért is tudott viszonylag rövid idő alatt visszajönni a mélyből pl a Saints.
Szokol
A szervezeti kultúra és a tulajdonos fogalma, a velejéig szét van rohadva Clevelandbe és nem tudsz rajta változtatni, marad az edző faktor.
P@trik
Ezzel az a baj, hogy ez tüneti kezelés. Ideig-óráig kijöhet belőle egy-egy sikeres szezon (pl Jags), de hosszú távon ez nem tartható. Én bíznék Dorseyban, bár mintha nála is megtört volna a lendület idénre..
Szokol
20 éve ezzel élünk. Dorseynak idő kell még.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Sőt, Long time.

 www.facebook.com/BRGridiron/photos/a.466113523411540/2817968551559347/?type=3&theater

Hát nem tudom, az a baj, hogy ha kirúgják 1 év után a HC-t az a baja a fanoknak, mert nem kapott elég időt dolgozni. Ha nem rúgják ki az a baj, mert szar.

Én most ezt idén 100%-ig Kitchens nyakába varrnám. Nem tudom mikor volt ennyire tehetséges csapat itt Clevelandben, és ahhoz képest borzasztó csalódás az egész szezon, de szerintem ezt nem kell pont Nektek magyaráznom.
tenorx
Conner, Juju és QB nélkül is bejuttok a PO-ba, mi meg ezzel a kerettel már offseasonbe vagyunk.
Tomlin - Konyhás. Nincs is nagyon kérdés.
P@trik
Ezt így nagyon leegyszerűsíted, szerintem a személyeknél fontosabb a szervezeti kultúra és a tulajdonos személye. A győztes franchise kialakítása nem csak abból áll, hogy telebaszod a keretet jó játékosokkal, ehhez idő kell. Ezért is tudott viszonylag rövid idő alatt visszajönni a mélyből pl a Saints.
Szokol
A szervezeti kultúra és a tulajdonos fogalma, a velejéig szét van rohadva Clevelandbe és nem tudsz rajta változtatni, marad az edző faktor.
P@trik
Ezzel az a baj, hogy ez tüneti kezelés. Ideig-óráig kijöhet belőle egy-egy sikeres szezon (pl Jags), de hosszú távon ez nem tartható. Én bíznék Dorseyban, bár mintha nála is megtört volna a lendület idénre..
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Sőt, Long time.

 www.facebook.com/BRGridiron/photos/a.466113523411540/2817968551559347/?type=3&theater

Hát nem tudom, az a baj, hogy ha kirúgják 1 év után a HC-t az a baja a fanoknak, mert nem kapott elég időt dolgozni. Ha nem rúgják ki az a baj, mert szar.

Én most ezt idén 100%-ig Kitchens nyakába varrnám. Nem tudom mikor volt ennyire tehetséges csapat itt Clevelandben, és ahhoz képest borzasztó csalódás az egész szezon, de szerintem ezt nem kell pont Nektek magyaráznom.
tenorx
Conner, Juju és QB nélkül is bejuttok a PO-ba, mi meg ezzel a kerettel már offseasonbe vagyunk.
Tomlin - Konyhás. Nincs is nagyon kérdés.
P@trik
Ezt így nagyon leegyszerűsíted, szerintem a személyeknél fontosabb a szervezeti kultúra és a tulajdonos személye. A győztes franchise kialakítása nem csak abból áll, hogy telebaszod a keretet jó játékosokkal, ehhez idő kell. Ezért is tudott viszonylag rövid idő alatt visszajönni a mélyből pl a Saints.
Szokol
A szervezeti kultúra és a tulajdonos fogalma, a velejéig szét van rohadva Clevelandbe és nem tudsz rajta változtatni, marad az edző faktor.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Sőt, Long time.

 www.facebook.com/BRGridiron/photos/a.466113523411540/2817968551559347/?type=3&theater

Hát nem tudom, az a baj, hogy ha kirúgják 1 év után a HC-t az a baja a fanoknak, mert nem kapott elég időt dolgozni. Ha nem rúgják ki az a baj, mert szar.

Én most ezt idén 100%-ig Kitchens nyakába varrnám. Nem tudom mikor volt ennyire tehetséges csapat itt Clevelandben, és ahhoz képest borzasztó csalódás az egész szezon, de szerintem ezt nem kell pont Nektek magyaráznom.
tenorx
Conner, Juju és QB nélkül is bejuttok a PO-ba, mi meg ezzel a kerettel már offseasonbe vagyunk.
Tomlin - Konyhás. Nincs is nagyon kérdés.
P@trik
Ezt így nagyon leegyszerűsíted, szerintem a személyeknél fontosabb a szervezeti kultúra és a tulajdonos személye. A győztes franchise kialakítása nem csak abból áll, hogy telebaszod a keretet jó játékosokkal, ehhez idő kell. Ezért is tudott viszonylag rövid idő alatt visszajönni a mélyből pl a Saints.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Sőt, Long time.

 www.facebook.com/BRGridiron/photos/a.466113523411540/2817968551559347/?type=3&theater

Hát nem tudom, az a baj, hogy ha kirúgják 1 év után a HC-t az a baja a fanoknak, mert nem kapott elég időt dolgozni. Ha nem rúgják ki az a baj, mert szar.

Én most ezt idén 100%-ig Kitchens nyakába varrnám. Nem tudom mikor volt ennyire tehetséges csapat itt Clevelandben, és ahhoz képest borzasztó csalódás az egész szezon, de szerintem ezt nem kell pont Nektek magyaráznom.
tenorx
Conner, Juju és QB nélkül is bejuttok a PO-ba, mi meg ezzel a kerettel már offseasonbe vagyunk.
Tomlin - Konyhás. Nincs is nagyon kérdés.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sőt, Long time.

 www.facebook.com/BRGridiron/photos/a.466113523411540/2817968551559347/?type=3&theater

Hát nem tudom, az a baj, hogy ha kirúgják 1 év után a HC-t az a baja a fanoknak, mert nem kapott elég időt dolgozni. Ha nem rúgják ki az a baj, mert szar.

Én most ezt idén 100%-ig Kitchens nyakába varrnám. Nem tudom mikor volt ennyire tehetséges csapat itt Clevelandben, és ahhoz képest borzasztó csalódás az egész szezon, de szerintem ezt nem kell pont Nektek magyaráznom.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
A hírek szerint marad Konyhás a HC jövőre is.
több mint 4 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Újabb hétvége újabb teljesen jelentéktelen, tét nélküli meccs, kajak úgy érzem magam mint aki 6 hete berúgott de nem tud kijózanodni.
P@trik
Miért?Volt bármi tétje az utóbbi 10 év meccseinek az 1/1-en kívül?
A tavalyit leszámítva mikor meglehetett volna a pozitív szezon 10-en x év után...

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Újabb hétvége újabb teljesen jelentéktelen, tét nélküli meccs, kajak úgy érzem magam mint aki 6 hete berúgott de nem tud kijózanodni.