Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
És mondjuk Baker is jobban tenné ha a játékra és nem OBJ sérülésének a körülményeire fókuszálna. Főleg a média előtt kéne tudni befogni. Van elég bajunk és még ő is rátesz egy lapáttal.
Joey Tribbiani
Szerintem most jön ki a frusztráltság, elúszott a PO, plusz a vasas cirkusz, ezer sebből vérzünk több poszton, számukra is már tök "felesleges" a maradék 3 meccs.
Elkezdte fosni a média a szokásos agymenést, és beszálltak a játékosok is... hurrá...
P@trik
Naja. De pont ilyenkor várnám el a franchise(?) QB-nktól, hogy használja a fejét, mert nem kell több dráma.

Komolyan ez a csapat a győzelmeket sem hagyja kiélvezni, MINDIG van valami szar.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
És mondjuk Baker is jobban tenné ha a játékra és nem OBJ sérülésének a körülményeire fókuszálna. Főleg a média előtt kéne tudni befogni. Van elég bajunk és még ő is rátesz egy lapáttal.
Joey Tribbiani
Szerintem most jön ki a frusztráltság, elúszott a PO, plusz a vasas cirkusz, ezer sebből vérzünk több poszton, számukra is már tök "felesleges" a maradék 3 meccs.
Elkezdte fosni a média a szokásos agymenést, és beszálltak a játékosok is... hurrá...
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
És mondjuk Baker is jobban tenné ha a játékra és nem OBJ sérülésének a körülményeire fókuszálna. Főleg a média előtt kéne tudni befogni. Van elég bajunk és még ő is rátesz egy lapáttal.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Rég volt ennyire jelentéktelen Browns - Cinci csoportmeccs.

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Az AFWB (American Football Without Barriers) keretein belül sok más játékos mellett két nyugdíjas Browns TE is jön pestre. Gary Barnidge és Jordan Cameron.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 688
rivera kellene nektek
gedam
Haslamot ismerve, biztosak lehetünk abban, hogy gondolkozik rajta

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
gedam 5 803
rivera kellene nektek
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 090
Ez minden szinten gyalázatos volt. Sajnos nem bírta el egyik fal sem a sok sérültet, dominálta a LOS-t a Steelers mindkét oldalon. Mayfieldnek volt bármikor is tiszta zsebe?
Igazából nem is érdemlünk semmit ha ilyen kb. utcáról felszedett QB-k mint Allen v. Hodge is fickándoznak ellenünk. Volt az elmúlt években példa az ellenkezőjére, én nem emlékszem h. bármikor is nyertünk volna a 3. számú irányítónkkal :/

Mondjuk a Bills meg Texans győzelmével lehet a 10-6 sem lett volna elég, de ebben a szezonban több volt. Tényleg kezd unalmas lenni az always waiting for next season.
Joey Tribbiani
Az elso bekezdesben jo nagy "magaslabdat" adtal a nepnek, de tisztelik a gyaszodat.

A Denver ellen kellett volna hozni a kotelezot, mert igy tulsagosan nehez gyozelmi kenyszerbe sodortatok magatokat, ami a konnyu sorsolas ellenere sem lett volna egyszeru. A Bills es a Texans eddig sem szamitott nektek, sot a gyozelmeik csak segitenek vagy semlegesek. A 2.WC helyert mennetek ahol a Vasas az egyik fo ellenfel ( es a Raiders, Titans). Ez a meccs volt a legfontosabb a hatralevok kozul, szerencsere jol felkeszitett benneteket K. Es mivel mindenki botlik ezert teljes gozzel elore, mert meg mindig a tietek a legkonnyebb ssorsolas. Talan K egy "sorry" poloban jon ki a hazai szurkolok fele.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Ez minden szinten gyalázatos volt. Sajnos nem bírta el egyik fal sem a sok sérültet, dominálta a LOS-t a Steelers mindkét oldalon. Mayfieldnek volt bármikor is tiszta zsebe?
Igazából nem is érdemlünk semmit ha ilyen kb. utcáról felszedett QB-k mint Allen v. Hodge is fickándoznak ellenünk. Volt az elmúlt években példa az ellenkezőjére, én nem emlékszem h. bármikor is nyertünk volna a 3. számú irányítónkkal :/

Mondjuk a Bills meg Texans győzelmével lehet a 10-6 sem lett volna elég, de ebben a szezonban több volt. Tényleg kezd unalmas lenni az always waiting for next season.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nah hát a végére hazaértem de kár volt bekapcsolni, felmentem twitterre az első 3 poszt hogy mekkora hosszúkat nyelt a védelem.
Elégtelen teljesítmény volt a védelemtől főleg hogy a vasas legjobbjai nem is játszottak.

Hivatalosan is vége a szezonnak. Jövő héttől lehet kezdeni nézni a safety és OL classt.
P@trik
Néhány évig ezt október közepére teljesítettétek 😊
Bocs, nem komoly .)

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nah hát a végére hazaértem de kár volt bekapcsolni, felmentem twitterre az első 3 poszt hogy mekkora hosszúkat nyelt a védelem.
Elégtelen teljesítmény volt a védelemtől főleg hogy a vasas legjobbjai nem is játszottak.

Hivatalosan is vége a szezonnak. Jövő héttől lehet kezdeni nézni a safety és OL classt.
több mint 4 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Nálam nagyon várós a holnapi, Steelerst oda vissza? 😊 Már ezért megtartanám Freddiet ha sikerül lol. Annyi éven át daráltak le minket simán, remélem jól odab@szunk a kecsöp fielden.
Joey Tribbiani
Azért ott még nem tart a világ,hogy a 0-16-osoktól kétszer kikapjunk egy szezonban 😊

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 090
"panem et circenses"

ezek az ultimum fegyverek, az egyszemelyben SS/ pek/ LB, a valasz meg az RB/ MEH ellenor/ FB lesz
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Greg Robinson OUT
Edzői döntés miatt Randall nem utazott el a pittsburghbe.

Burnett IR, Murray sérült, Randall nincs
Lassan a sarki pék fog safetyt játszani nálunk...
P@trik
Sajnos a sarki pék nálunk játszik elkapót, úgyhogy őt felejtsd el 😉
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Greg Robinson OUT
Edzői döntés miatt Randall nem utazott el a pittsburghbe.

Burnett IR, Murray sérült, Randall nincs
Lassan a sarki pék fog safetyt játszani nálunk...
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Totál lefosom ezt a holnapi meccset én személy szerint. Nem is vagyok hajlandó megnézni, majd a sérülteket meg az eredményt a végén megnézem.
Tele lesz megtorlással darálással, anyázással mind2 oldalon. Nyomokban majd tartalmaz talán footballt is.
2003-ban nyertünk utoljára a Heinz Fielden ha véletlenül sikerülne is, szart se érne úgy is mindenki a másik meccsre fog emlékezni.
P@trik
Ja szar lenne főleg ha ezután 4-1el mondjuk 9-7tel elcsípnétek a Wildcardot. Nyilván mindenki csak arra emlékezne...
Toca
A próféta szóljon belőled!
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Nálam nagyon várós a holnapi, Steelerst oda vissza? 😊 Már ezért megtartanám Freddiet ha sikerül lol. Annyi éven át daráltak le minket simán, remélem jól odab@szunk a kecsöp fielden.
Joey Tribbiani
Meg kell nyernetek mert meg lettetek jelölve a mixen ìgy: W 😁😁😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Totál lefosom ezt a holnapi meccset én személy szerint. Nem is vagyok hajlandó megnézni, majd a sérülteket meg az eredményt a végén megnézem.
Tele lesz megtorlással darálással, anyázással mind2 oldalon. Nyomokban majd tartalmaz talán footballt is.
2003-ban nyertünk utoljára a Heinz Fielden ha véletlenül sikerülne is, szart se érne úgy is mindenki a másik meccsre fog emlékezni.
P@trik
Ja szar lenne főleg ha ezután 4-1el mondjuk 9-7tel elcsípnétek a Wildcardot. Nyilván mindenki csak arra emlékezne...
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Nálam nagyon várós a holnapi, Steelerst oda vissza? 😊 Már ezért megtartanám Freddiet ha sikerül lol. Annyi éven át daráltak le minket simán, remélem jól odab@szunk a kecsöp fielden.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Totál lefosom ezt a holnapi meccset én személy szerint. Nem is vagyok hajlandó megnézni, majd a sérülteket meg az eredményt a végén megnézem.
Tele lesz megtorlással darálással, anyázással mind2 oldalon. Nyomokban majd tartalmaz talán footballt is.
2003-ban nyertünk utoljára a Heinz Fielden ha véletlenül sikerülne is, szart se érne úgy is mindenki a másik meccsre fog emlékezni.
P@trik
Ha nyer a Browns könnyen PO-t érhet.

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Totál lefosom ezt a holnapi meccset én személy szerint. Nem is vagyok hajlandó megnézni, majd a sérülteket meg az eredményt a végén megnézem.
Tele lesz megtorlással darálással, anyázással mind2 oldalon. Nyomokban majd tartalmaz talán footballt is.
2003-ban nyertünk utoljára a Heinz Fielden ha véletlenül sikerülne is, szart se érne úgy is mindenki a másik meccsre fog emlékezni.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ide is:

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/76848030_167745077667173_6939199491360201630_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=3gYc-9aQ-3wQ7kNvgGdk17P&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYBhATF_-GCuuXwtyvEV5nMckDrzlN4P2qq-rm6efQHUbA&oe=670C0D9F
GV Art + Design + Apparel on Instagram: "Doesn’t get much better than this! Someone spotted Freddie Kitchens rocking our Pittsburgh started it shirt tonight! Tag a friend if you can’t get any more pumped up for Sunday! The Rivalry is real!! Cleveland let’s go!!!"
6,893 likes, 750 comments - gvartwork on November 29, 2019: "Doesn’t get much better than this! Someone spotted Freddie Kitchens rocking our Pittsburgh started it shirt tonight! Tag a friend if you can’t get any more pumped up for Sunday! The Rivalry is real!! Cleveland let’s go!!!".
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Robinsont agyrázkódás-szerű tünetekkel vizsgálják, lehet kihagyja a meccset, nagy érvágás lenne. Vernon ezzel szemben úgy néz ki visszatérhet. Chad Thomas egész jól pótolta Garrettet a Phins ellen (PFF második helyre tette az összes edge védő közül az előző játékhéten, csak Macket értékelték előbbre), a Steelers OL mondjuk más szint, de bíztató.
Megmondom őszintén el is felejtettem, h. a 3. körben húztuk 2018-ban. Ha így folytatja egészen brutális lehet az a class, Mayfield, Ward, Chubb mellé még ő is. Kár, h. Corbett belerondít a képbe ott a második körben.

1989 óta először mi vagyunk a favoritok a fogadóirodáknál egy Steelers elleni idegenbeli meccsen. 30 év lol.
Joey Tribbiani
Remélem nem lesz az előző meccsen történtekhez hasonló balhé, nem hiányzik, hogy még pár játékos kiszórja magát idénre :/
Bad 31
Miért, a többi is olyan faszkalap, mint Garrett?
Mert ha nem, akkor nincs min izgulni.
Ráadásul nem is Rudolph kezd.

több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Robinsont agyrázkódás-szerű tünetekkel vizsgálják, lehet kihagyja a meccset, nagy érvágás lenne. Vernon ezzel szemben úgy néz ki visszatérhet. Chad Thomas egész jól pótolta Garrettet a Phins ellen (PFF második helyre tette az összes edge védő közül az előző játékhéten, csak Macket értékelték előbbre), a Steelers OL mondjuk más szint, de bíztató.
Megmondom őszintén el is felejtettem, h. a 3. körben húztuk 2018-ban. Ha így folytatja egészen brutális lehet az a class, Mayfield, Ward, Chubb mellé még ő is. Kár, h. Corbett belerondít a képbe ott a második körben.

1989 óta először mi vagyunk a favoritok a fogadóirodáknál egy Steelers elleni idegenbeli meccsen. 30 év lol.
Joey Tribbiani
Remélem nem lesz az előző meccsen történtekhez hasonló balhé, nem hiányzik, hogy még pár játékos kiszórja magát idénre :/


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Robinsont agyrázkódás-szerű tünetekkel vizsgálják, lehet kihagyja a meccset, nagy érvágás lenne. Vernon ezzel szemben úgy néz ki visszatérhet. Chad Thomas egész jól pótolta Garrettet a Phins ellen (PFF második helyre tette az összes edge védő közül az előző játékhéten, csak Macket értékelték előbbre), a Steelers OL mondjuk más szint, de bíztató.
Megmondom őszintén el is felejtettem, h. a 3. körben húztuk 2018-ban. Ha így folytatja egészen brutális lehet az a class, Mayfield, Ward, Chubb mellé még ő is. Kár, h. Corbett belerondít a képbe ott a második körben.

1989 óta először mi vagyunk a favoritok a fogadóirodáknál egy Steelers elleni idegenbeli meccsen. 30 év lol.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964