Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
Off:
| Rudolph nem tesz feljelentest...ahogyan varhato volt. Innen kb kizarhato, hogy vadat emeljenek Garrett ellen, szoval a liga buntetese az egyetlen amit ki kell marketingelni. |
undisputedly
Rémisztő dolog ám a teljeskörű bizonyítási eljárás, ha te is nyakig benne vagy. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Off:
| Rudolph nem tesz feljelentest...ahogyan varhato volt. Innen kb kizarhato, hogy vadat emeljenek Garrett ellen, szoval a liga buntetese az egyetlen amit ki kell marketingelni. |
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
P@trik
sutianap
Azért egy agyfelbaszós, gyógyszerelgurulós bunyó nem ennyire szofisztikált, hogy minden lépést ki lehessen elemezni, és egy utólagos nézőpontból (át)értékelni.
Utólag leírtam én is, hogy miként előremutató történteket szankcionálni, melyik felelősségi kör kié, és azt is, hogy nyilvánvalóan Garrett lépte át a határt, de ott és akkor menet közben ez kb. 3 másodperc alatt történt, és bumm, egyszercsak megtörtént.

Ezek agro tesztoszteronbombák, akik ráadásul ezért kapják a fizetésüket, egy éles helyzetben ott és akkor 3 másodperc alatt nem lehet úgy szétszálazni minden erkölcsi, emberiességi, anyagi, csibészségi, határátlépős és egyéb következményt, mint utólag napokon keresztül. Ha a hüllőagy szintjére transzponálod, akkor ott mindenki (pittsburghi, clevelandi) bántani, pusztítani, ölni akart, csak szerencsére van 5000 év civilizációs máz mindőnkön és ritkán valósulnak meg ezek a belső ösztönök.

Az ilyen bunyókat én mindig azon háborús eseményekhez tudom hasonlítani, amikor mondjuk egy katonai szakaszon rajtaütnek városi, háborús övezetben, lövöldözés, robban a világ, ők meg lőnek minden irányba, és az egész lezajlik 10 másodperc alatt. Majd utólag az esemény kivizsgálásakor megállapítják, hogy van 5 civil áldozat, mert a tizedes sorozatot lőtt, holott egyes lövéssel is leszedhette volna az elkövetőt, és különben is csak egy autóbomba volt, meg egy elkövető a háztetőn, nem kellett volna az egész épületet megsorozni, és ráküldeni 5 gránátot. Ja utólag valóban egyszerű, és túlreagálásnak tűnik a dolog, de ott és akkor ki tudta mindezt? És a katonák (ahogy a focisták dettó) nem agysebészek, hiszen vásárra viszik a bőrüket, pénzért kockáztatják az egészségüket/életüket nap mint nap.

A fentiek senkit se mentesítenek az elkövetett tetteinek következményei alól, de segíthet a pikkpakk, nem optimális módon eszkalálódó események megértésében.
Sobri Jóska
De mielőtt agyhalál lett, lehetőség lett volna megfogni, nem hagyni, hogy eszkalálódjon a helyzet - csak nem tette, akinek meg lett volna hozzá a kompetenciája. Ott volt csak későn reagált, nem vette számításba a meccset, pedig addigra már egy embert kiszórt róla. A Bronz elképesztő elánnal próbálja megszerezni a respektjét, s ez szerintem túl lett tolva ,csütörtök óta meg halott.
Tehát a sárga jött, mikor letépte a sisakot, de a sárgának akkor kellett volna jönnie, mikor egykéthá s nem ereszti el a földön, akkor még úgylátom be lehetett volna avatkozni, vagy kamikaze módon beugrani később a dulakodásba, nem tudom, az első talán könnyebben kivitelezhető

 youtu.be/-BwOCstR9Vg

A nagyobb bunyók ott lángolnak fel, ahol nincs hatékony közbelépés, itt szembetűnő a Green esetnél pöcsölés, s rögtön utána a Johnson balhénál egy teljesen korrekt szétválasztás.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
P@trik
sutianap
Azért egy agyfelbaszós, gyógyszerelgurulós bunyó nem ennyire szofisztikált, hogy minden lépést ki lehessen elemezni, és egy utólagos nézőpontból (át)értékelni.
Utólag leírtam én is, hogy miként előremutató történteket szankcionálni, melyik felelősségi kör kié, és azt is, hogy nyilvánvalóan Garrett lépte át a határt, de ott és akkor menet közben ez kb. 3 másodperc alatt történt, és bumm, egyszercsak megtörtént.

Ezek agro tesztoszteronbombák, akik ráadásul ezért kapják a fizetésüket, egy éles helyzetben ott és akkor 3 másodperc alatt nem lehet úgy szétszálazni minden erkölcsi, emberiességi, anyagi, csibészségi, határátlépős és egyéb következményt, mint utólag napokon keresztül. Ha a hüllőagy szintjére transzponálod, akkor ott mindenki (pittsburghi, clevelandi) bántani, pusztítani, ölni akart, csak szerencsére van 5000 év civilizációs máz mindőnkön és ritkán valósulnak meg ezek a belső ösztönök.

Az ilyen bunyókat én mindig azon háborús eseményekhez tudom hasonlítani, amikor mondjuk egy katonai szakaszon rajtaütnek városi, háborús övezetben, lövöldözés, robban a világ, ők meg lőnek minden irányba, és az egész lezajlik 10 másodperc alatt. Majd utólag az esemény kivizsgálásakor megállapítják, hogy van 5 civil áldozat, mert a tizedes sorozatot lőtt, holott egyes lövéssel is leszedhette volna az elkövetőt, és különben is csak egy autóbomba volt, meg egy elkövető a háztetőn, nem kellett volna az egész épületet megsorozni, és ráküldeni 5 gránátot. Ja utólag valóban egyszerű, és túlreagálásnak tűnik a dolog, de ott és akkor ki tudta mindezt? És a katonák (ahogy a focisták dettó) nem agysebészek, hiszen vásárra viszik a bőrüket, pénzért kockáztatják az egészségüket/életüket nap mint nap.

A fentiek senkit se mentesítenek az elkövetett tetteinek következményei alól, de segíthet a pikkpakk, nem optimális módon eszkalálódó események megértésében.

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Én is filoztam sokat a témán, valszeg van az emberbe egy elfogultság egyrészről a csapata fele másfelől kinek hol van az ingerküszöbe.
Én egy vidéki melák parasztgyerek vagyok, annak idején szanaszéjjel vertük egymást a szomszéd falubeliekkel discoba, hol ököllel, boxerral, viperával de a kutyát nem érdekelte a dolog.
Szal valszeg számomra ezért is kevésbé horror a történet.

Más felől ezekkel a valaha volt legdurvább esemény meg örök eltiltás stb hozzászólássál nem tudok egyetérteni és nem is fogok!!
Albert Haynesworth véresre taposta az ellenfele pofáját stoplissal. --> 5 meccs
Garrett letépte Rudi fejéről a sisakot és hozzávágta.--> határozatlan idő

Persze azt hozzá kell tenni hogy 2005-2006 körül még igen gyerek cipőbe járt az online média, most meg orrvérzésig lehet nyomatni a cikket, példát statuálni a több százmillió felhasználó fele.

Másrészről lehet én vagyok hülye de ha választani kéne akkor biztos nem azt választanám hogy földön fekve megtapossák a pofámat stoplissal.

Természetesen semmi nem menti fel Garrettet, ez vállalhatatlan volt és meg is kapta a büntetést.

Részemről ennyi a sztori, és én is csak reménykedni tudok hogy a 6 meccs mellé a jövő évi alapszakaszból nem sok meccset kell kihagynia.
P@trik
Ugye a bunyóba nem vittek revolvert?

Nos Garett ezt a limitet ugrotta meg, és nem a sisakletépéssel, hanem hogy odabaszott vele, - még a torzsalkdásnak, vásàri bunyónak is megvannak a maga hallgatólagos szabályai, Miyles túllépett ezen, ennyi...

Mégegyszer én is ultoljára megkérdezem, ha a steel OL csak sejti, hogy sisakkal fog harcolni szerinted mi a faszt csinàlnak vele?
sutianap
Nem szeretnék ismét a HA mi történt volna végtelen világába kalandozni.
Mint mondtam részemről ennyi, lezártnak tekintem a sztorit
P@trik
nincsen ha, nem HOZZÁVÁGTA a sisakot, hanem ODABASZOTT vele, ez

és ha ez van, akkor ennek van ellenreakciója is, s majd lehet sopánkodni
sutianap
Én ettől függetlenül továbbra is azt választanám hogy odabasszanak nekem sisakkal mint hogy széttapossák a pofám stoplissal.
P@trik
relativizálsz, csak nincs mit realitivizálni
melyik a kisebb féreg

te viszont szépen eufemizálsz, míg Garett odadobta, addíg Haynesworth széttaposta, valóságban sisakkal rácsapott, a másikban meg odakapott a csülkével

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én is filoztam sokat a témán, valszeg van az emberbe egy elfogultság egyrészről a csapata fele másfelől kinek hol van az ingerküszöbe.
Én egy vidéki melák parasztgyerek vagyok, annak idején szanaszéjjel vertük egymást a szomszéd falubeliekkel discoba, hol ököllel, boxerral, viperával de a kutyát nem érdekelte a dolog.
Szal valszeg számomra ezért is kevésbé horror a történet.

Más felől ezekkel a valaha volt legdurvább esemény meg örök eltiltás stb hozzászólássál nem tudok egyetérteni és nem is fogok!!
Albert Haynesworth véresre taposta az ellenfele pofáját stoplissal. --> 5 meccs
Garrett letépte Rudi fejéről a sisakot és hozzávágta.--> határozatlan idő

Persze azt hozzá kell tenni hogy 2005-2006 körül még igen gyerek cipőbe járt az online média, most meg orrvérzésig lehet nyomatni a cikket, példát statuálni a több százmillió felhasználó fele.

Másrészről lehet én vagyok hülye de ha választani kéne akkor biztos nem azt választanám hogy földön fekve megtapossák a pofámat stoplissal.

Természetesen semmi nem menti fel Garrettet, ez vállalhatatlan volt és meg is kapta a büntetést.

Részemről ennyi a sztori, és én is csak reménykedni tudok hogy a 6 meccs mellé a jövő évi alapszakaszból nem sok meccset kell kihagynia.
P@trik
Ugye a bunyóba nem vittek revolvert?

Nos Garett ezt a limitet ugrotta meg, és nem a sisakletépéssel, hanem hogy odabaszott vele, - még a torzsalkdásnak, vásàri bunyónak is megvannak a maga hallgatólagos szabályai, Miyles túllépett ezen, ennyi...

Mégegyszer én is ultoljára megkérdezem, ha a steel OL csak sejti, hogy sisakkal fog harcolni szerinted mi a faszt csinàlnak vele?
sutianap
Nem szeretnék ismét a HA mi történt volna végtelen világába kalandozni.
Mint mondtam részemről ennyi, lezártnak tekintem a sztorit
P@trik
nincsen ha, nem HOZZÁVÁGTA a sisakot, hanem ODABASZOTT vele, ez

és ha ez van, akkor ennek van ellenreakciója is, s majd lehet sopánkodni
sutianap
Én ettől függetlenül továbbra is azt választanám hogy odabasszanak nekem sisakkal mint hogy széttapossák a pofám stoplissal.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Én is filoztam sokat a témán, valszeg van az emberbe egy elfogultság egyrészről a csapata fele másfelől kinek hol van az ingerküszöbe.
Én egy vidéki melák parasztgyerek vagyok, annak idején szanaszéjjel vertük egymást a szomszéd falubeliekkel discoba, hol ököllel, boxerral, viperával de a kutyát nem érdekelte a dolog.
Szal valszeg számomra ezért is kevésbé horror a történet.

Más felől ezekkel a valaha volt legdurvább esemény meg örök eltiltás stb hozzászólássál nem tudok egyetérteni és nem is fogok!!
Albert Haynesworth véresre taposta az ellenfele pofáját stoplissal. --> 5 meccs
Garrett letépte Rudi fejéről a sisakot és hozzávágta.--> határozatlan idő

Persze azt hozzá kell tenni hogy 2005-2006 körül még igen gyerek cipőbe járt az online média, most meg orrvérzésig lehet nyomatni a cikket, példát statuálni a több százmillió felhasználó fele.

Másrészről lehet én vagyok hülye de ha választani kéne akkor biztos nem azt választanám hogy földön fekve megtapossák a pofámat stoplissal.

Természetesen semmi nem menti fel Garrettet, ez vállalhatatlan volt és meg is kapta a büntetést.

Részemről ennyi a sztori, és én is csak reménykedni tudok hogy a 6 meccs mellé a jövő évi alapszakaszból nem sok meccset kell kihagynia.
P@trik
Ugye a bunyóba nem vittek revolvert?

Nos Garett ezt a limitet ugrotta meg, és nem a sisakletépéssel, hanem hogy odabaszott vele, - még a torzsalkdásnak, vásàri bunyónak is megvannak a maga hallgatólagos szabályai, Miyles túllépett ezen, ennyi...

Mégegyszer én is ultoljára megkérdezem, ha a steel OL csak sejti, hogy sisakkal fog harcolni szerinted mi a faszt csinàlnak vele?
sutianap
Nem szeretnék ismét a HA mi történt volna végtelen világába kalandozni.
Mint mondtam részemről ennyi, lezártnak tekintem a sztorit
P@trik
nincsen ha, nem HOZZÁVÁGTA a sisakot, hanem ODABASZOTT vele, ez

és ha ez van, akkor ennek van ellenreakciója is, s majd lehet sopánkodni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én is filoztam sokat a témán, valszeg van az emberbe egy elfogultság egyrészről a csapata fele másfelől kinek hol van az ingerküszöbe.
Én egy vidéki melák parasztgyerek vagyok, annak idején szanaszéjjel vertük egymást a szomszéd falubeliekkel discoba, hol ököllel, boxerral, viperával de a kutyát nem érdekelte a dolog.
Szal valszeg számomra ezért is kevésbé horror a történet.

Más felől ezekkel a valaha volt legdurvább esemény meg örök eltiltás stb hozzászólássál nem tudok egyetérteni és nem is fogok!!
Albert Haynesworth véresre taposta az ellenfele pofáját stoplissal. --> 5 meccs
Garrett letépte Rudi fejéről a sisakot és hozzávágta.--> határozatlan idő

Persze azt hozzá kell tenni hogy 2005-2006 körül még igen gyerek cipőbe járt az online média, most meg orrvérzésig lehet nyomatni a cikket, példát statuálni a több százmillió felhasználó fele.

Másrészről lehet én vagyok hülye de ha választani kéne akkor biztos nem azt választanám hogy földön fekve megtapossák a pofámat stoplissal.

Természetesen semmi nem menti fel Garrettet, ez vállalhatatlan volt és meg is kapta a büntetést.

Részemről ennyi a sztori, és én is csak reménykedni tudok hogy a 6 meccs mellé a jövő évi alapszakaszból nem sok meccset kell kihagynia.
P@trik
Ugye a bunyóba nem vittek revolvert?

Nos Garett ezt a limitet ugrotta meg, és nem a sisakletépéssel, hanem hogy odabaszott vele, - még a torzsalkdásnak, vásàri bunyónak is megvannak a maga hallgatólagos szabályai, Miyles túllépett ezen, ennyi...

Mégegyszer én is ultoljára megkérdezem, ha a steel OL csak sejti, hogy sisakkal fog harcolni szerinted mi a faszt csinàlnak vele?
sutianap
Nem szeretnék ismét a HA mi történt volna végtelen világába kalandozni.
Mint mondtam részemről ennyi, lezártnak tekintem a sztorit
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Én is filoztam sokat a témán, valszeg van az emberbe egy elfogultság egyrészről a csapata fele másfelől kinek hol van az ingerküszöbe.
Én egy vidéki melák parasztgyerek vagyok, annak idején szanaszéjjel vertük egymást a szomszéd falubeliekkel discoba, hol ököllel, boxerral, viperával de a kutyát nem érdekelte a dolog.
Szal valszeg számomra ezért is kevésbé horror a történet.

Más felől ezekkel a valaha volt legdurvább esemény meg örök eltiltás stb hozzászólássál nem tudok egyetérteni és nem is fogok!!
Albert Haynesworth véresre taposta az ellenfele pofáját stoplissal. --> 5 meccs
Garrett letépte Rudi fejéről a sisakot és hozzávágta.--> határozatlan idő

Persze azt hozzá kell tenni hogy 2005-2006 körül még igen gyerek cipőbe járt az online média, most meg orrvérzésig lehet nyomatni a cikket, példát statuálni a több százmillió felhasználó fele.

Másrészről lehet én vagyok hülye de ha választani kéne akkor biztos nem azt választanám hogy földön fekve megtapossák a pofámat stoplissal.

Természetesen semmi nem menti fel Garrettet, ez vállalhatatlan volt és meg is kapta a büntetést.

Részemről ennyi a sztori, és én is csak reménykedni tudok hogy a 6 meccs mellé a jövő évi alapszakaszból nem sok meccset kell kihagynia.
P@trik
Ugye a bunyóba nem vittek revolvert?

Nos Garett ezt a limitet ugrotta meg, és nem a sisakletépéssel, hanem hogy odabaszott vele, - még a torzsalkdásnak, vásàri bunyónak is megvannak a maga hallgatólagos szabályai, Miyles túllépett ezen, ennyi...

Mégegyszer én is ultoljára megkérdezem, ha a steel OL csak sejti, hogy sisakkal fog harcolni szerinted mi a faszt csinàlnak vele?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én is filoztam sokat a témán, valszeg van az emberbe egy elfogultság egyrészről a csapata fele másfelől kinek hol van az ingerküszöbe.
Én egy vidéki melák parasztgyerek vagyok, annak idején szanaszéjjel vertük egymást a szomszéd falubeliekkel discoba, hol ököllel, boxerral, viperával de a kutyát nem érdekelte a dolog.
Szal valszeg számomra ezért is kevésbé horror a történet.

Más felől ezekkel a valaha volt legdurvább esemény meg örök eltiltás stb hozzászólássál nem tudok egyetérteni és nem is fogok!!
Albert Haynesworth véresre taposta az ellenfele pofáját stoplissal. --> 5 meccs
Garrett letépte Rudi fejéről a sisakot és hozzávágta.--> határozatlan idő

Persze azt hozzá kell tenni hogy 2005-2006 körül még igen gyerek cipőbe járt az online média, most meg orrvérzésig lehet nyomatni a cikket, példát statuálni a több százmillió felhasználó fele.

Másrészről lehet én vagyok hülye de ha választani kéne akkor biztos nem azt választanám hogy földön fekve megtapossák a pofámat stoplissal.

Természetesen semmi nem menti fel Garrettet, ez vállalhatatlan volt és meg is kapta a büntetést.

Részemről ennyi a sztori, és én is csak reménykedni tudok hogy a 6 meccs mellé a jövő évi alapszakaszból nem sok meccset kell kihagynia.

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Aludva rá egyet, szerintem oké ez a 6 meccs (+ esetleges PO). Mindenképp adnék neki még mondjuk 8-at - felfüggesztve. Ha bármi történik jövőre, automatikusan életbe lép.

De vissza a csapatra. Schobertnek jár egy mea culpa, pár hete szidtam, h. full átlagos játékot tol, ehhez képest amit a Bills és főleg Steelers ellen mutatott, le a kalappal. Igazi vezér, de Wilksnél a 2 LB-s felállásnál kell is az ilyen teljesítmény, különben szétesik a D. Remélem tudja tartani ezt a formát. Wilson is faszán tolta, Kirk kapitánnyal és egy rookieval kiegészülve karcolhat ez az LB sor. Lehet ez hiányzott a D-nek - egy szintépés az LB-ktől?

Mayfieldről még ennyit:

 twitter.com/brentsobleski/status/1195364270768377856

Btw, a Ravensnek most durvul be a schedule, a kövi négy meccsük: HOU, @LAR, SF, @BUF.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Burfict 12 meccset kapott idén, és nyilván ez is volt olyan súlyos... Szerintem szeptemberben nem lép pályára Garrett.
Chargers LT
Burfict eltiltása vicc volt.
Amadeus
Ha valaki folyamatosan azert kuzd, hogy eltiltsak, akkor sikert fog aratni. Ha nem ez lett volna az x. sunyi es alattomos huzasa, nyilvan nem 12 meccset kapott volna. De mivel folyamatosan kapja az eltiltasokat, es sosem tanul belole, ugyanolyan baromsagokat csinal a palyan, akkor tenyleg nincs ott helye.

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk az is egy kerdes hogy 8mp-el a vege elött a sajat 20-on belul 14 pont hatranyban mit akart a vasas... meg az összes edző.

több mint 4 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Na mondjuk, ha Garretten sem lett volna sisak és Pouncey úgy megy felé ököllel és rúgdalja a földön... na akkor mi témák lennének az eltiltás mértékéről.
Beki
Teljesen független a szememben, hogy van kalapja-nincs kalapja, de abbahagyom inkább. Csak egy újabb bizonyíték, hogy bizonyos csapat játékosainak mindent lehet, ellenük meg "semmit". Nem véletlenül utálja ugyanazt a 2-3 csapatot NFL szinten minden független szurkoló 😊 .
MarioAna
Ja,ja, most beszéltem a független szurkolókkal(nincs kedvelt, nincs nem kedvelt- tudod független),és tényleg jól mondtad, mindegyik ugyanazokat a csapatokat utálja.
Egymástól teljesen függetlenül.😂
Lehet utálni x, y, zs, faszom-baszom ki tudja melyik csapatra gondoltál csapatot, de a te ellenszenvedet ne próbáld ráhúzni másokra. Vállald fel koma. Az sokkal becsülendőbb és tiszteletreméltóbb, mint másokra mutogatva kifejezni a saját érzelmeidet.
Nagyon gáz és szánalmas egyébként, ami a meccs óta megy a kommentelők között, ali-alig olvasható objektív vélemény, a legtöbben a saját utálatuk, vagy szeretetük szemszögéből próbálja előadni az igazát.
Pedig igazán nem bonyult a story.
Garrett, számomra ismeretlen okból kifolyólag egy teljesen felesleges erődemonstrációt tart.
Ez nálam belefér, a nyilvánvaló szándék ellenére is.
Vállalta a zászlót, a büntetést és nem volt kirívóan durva sem, amit tett.
A mi aranykezű mágusunk( aki addigra már bokától nyelőcsövig telítve volt frusztráltsággal, meg dumával, amit tutira toltak az arcába, ahogy ezt ilyenkor szokták és ahogy ez benne van a játékban), Garrett ezen akcióját érthető okokból nem vette jó néven.
De a fent említett okokból kifolyólag nem megfelelően reagálta le ezt az egészet, indulatból cselekedett.
Ez hiba volt. És olaj a tűzre, ami jelen estben Garrett elméjét jelentette.
Azt nem tudom és nem is értem, hogy a Browns játékosa mi okból volt ennyire agresszív és feszültséggel teli( egy már megnyert, pár tétnélkülii percből álló mérkőzés végén), de az volt és kirobbant belőle.
Amit tett, az elfogathatatlan( még a független szurkolók is így gondolják, bármennyire is utálják a Steelerst.)😉
A játékhoz semmi köze nem volt
Rudolph reakcíójának, Pouncey ketrecharcot imitáló támadás kombinácíójának, Garrett próbálkozásának, hogy a sisakot beleépítse az ellenfele kisagyába.
Büntetés jár az összes résztvevőnek. A mértékébe nem mennék bele, fogalmatlan vagyok hozzá.
De egyvalamit tegyünk tisztába:
az egész folyamatnak Garrett volt az elindítója
A későbbiekben megvolt a lehetősége, hogy eloltsa a tüzet, amit csiholt. Csak el kellett volna dobnia azt a szaros sisakot és testbeszéddel, vagy élőszóval jeleznie, hogy részéről vége a storynak, beéri azzal, hogy megskalpolta Rudolphot.
De sajnos egy teljesen ellenkező utat választott. A büntetés jár neki.
Rudolphnak a story tovább görgetésébem van elévülhetetlen szerepe, annak ellenére, hogy a lehetősége neki is többször meg lett volna, hogy kioltsa a lángot.
De ő sem ezt az utat választotta.
A büntetés jár neki.
Pouncey azt tette, amit helyesnek érzett, gondolt. Nálam belefér, hogy egy csapattárs, akár fizikálisan, akár verbálisan megvédi a társát, főleg ha az az irányító.
Viszont ebbe nem fér bele, hogy a földönfekvő fickót megpróbálja fejrúgásokkal jobb belátásra bírni.
A büntetés jár neki.
Ugyanúgy, mint a Browns játékosának(a nevét sajnos nem tudom), aki uhyanazt tette, mint Pouncey, védte a csapattársát, ezért felborította hátulról Rudolphot.
Azt azért nem igazán értem, hogy miért pont őt látta a legnagyobb veszélyforrásnak, miközben Pouncey a tizenegyes rúgásokat próbálta gyakorolni a megvédendő csapattársán.
De igazából nem számít, tette amit tett.
Viszonz az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy egy ilyen fizikai, verbális konfrontációban eljön az a pont, amikor a történések önálló életre kelnek és csak szépen megtörténnak, egyik a másik után. Ekkor már nincs ráhatása a szereplőknek a történésekre, nem irányítói, hanem már csak résztvevői folyamnak. Sodródnak az agresszív eseményekkel, viszi őket a lendület, az adremalin, a hév.
De minden balhéban van lehetöség rá, akár többször is, hogy ezen pont előtt elsimítsák a hullámokat. Itt is megvolt, de a szereplők inkábv katatefilmet forgattak, ahelyett, hogy elszívták volna a békepipát.
Elnézést a Tolsztoji hosszúságú kis szösszenetem miatt. Azt az egyet biztosra megìgérhetem, hogy ez volt az elsö és utolsó ilyen szappanoperám.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 093
Egy Ravens*es kollega irt egy nagy baromsagot erre hozott egy Ravens-es peldat. Ez ennyi. A baj hogy minden csapatban 5 csomagolasban van "jo" pelda.

Viszont keveset talalni ami a palyan tortent, jatek utan. Ettol fuggetlenul letolti a bunteteset es rajta all majd hogy ez az incidens labjegyzet marad vagy hangsulyos. Szerintem az elso.
több mint 4 éve
gedam 5 803
Garettet egyesek örökre eltiltanák, de bezzeg ray lewis ikon tudott lenni és évekig a bazdszájba... vannak bajok...
peach
Lewis kb összes megmozdulása ami valaha történt,fent van jutubon,ha azok között találsz ilyet,hát én bizisten lecummantalak 😀 Az tény,hogy Ray tudott pusztítani a pályán,szerette a durva focit,repültek körülötte az elkapók a futók meg a kúbék,de ilyen patkányságnak a közelében nem járt sosem. Sok játékost vittek le hordágyon egy 52-es lángos után,de tegyünk már különbséget a patkányság meg a kemény foci között.
LeviPoki
Nagyon adom amit írsz, pedig a mi életünket is megkeserítette mindig, de ő az egyik valaha volt legjobb védő. Még hasonló jelenetet sem találni tőle.
pfefe8
Jaja, gyilkos egy védő volt
Wyatt
Brady meg leeresztette a labdákat meccs előtt, ettől még zseni a pályán😊
pfefe8
2szeres emberölés, meg az, hogy valaki leereszti a labdát az egy kalap alatt van ( ha jól emlékszem nem is ő engedte le csak a telefont nem vette fel vagy mi volt)
Sixo
2szeres emberölés? nem Blikk szintű szalagcímek alapján kéne tájékozódni és akkor nem írnál butaságokat.
kettősgyilkosság után gondolod még játszana bárhol a börtönön kívül?

segítek:
Hamis tanúzásért és a rendőrség félrevezetéséért ítélték el.
Ami a gyilkosságot illeti azzal a két társát vádolták, sőt még az ellenérdekelt "banda" tagjai is azt mondták a kihallgatáson, hogy Ray nem vett részt a dulakodásban.
Barokkos túlzás gyilkosnak beállítani, de hát mindenidők legjobb LB-jén muszáj valami fogást keresni (és az ő hülyesége sajnos hogy erre lehetőséget is adott a hatereknek, de azért nagyon messze van az igasság attól amikor laikusok akik sosem néztek utána a dolognak dobálják itt a kettős gyilkosságot)

Arról nem beszélve, hogy teljesen más eset az és amit Garrett tett.
Snagal
hagyjad, nem érdemes
több mint 4 éve
Snagal Baltimore Ravens 869
Garettet egyesek örökre eltiltanák, de bezzeg ray lewis ikon tudott lenni és évekig a bazdszájba... vannak bajok...
peach
Lewis kb összes megmozdulása ami valaha történt,fent van jutubon,ha azok között találsz ilyet,hát én bizisten lecummantalak 😀 Az tény,hogy Ray tudott pusztítani a pályán,szerette a durva focit,repültek körülötte az elkapók a futók meg a kúbék,de ilyen patkányságnak a közelében nem járt sosem. Sok játékost vittek le hordágyon egy 52-es lángos után,de tegyünk már különbséget a patkányság meg a kemény foci között.
LeviPoki
Nagyon adom amit írsz, pedig a mi életünket is megkeserítette mindig, de ő az egyik valaha volt legjobb védő. Még hasonló jelenetet sem találni tőle.
pfefe8
Jaja, gyilkos egy védő volt
Wyatt
Brady meg leeresztette a labdákat meccs előtt, ettől még zseni a pályán😊
pfefe8
2szeres emberölés, meg az, hogy valaki leereszti a labdát az egy kalap alatt van ( ha jól emlékszem nem is ő engedte le csak a telefont nem vette fel vagy mi volt)
Sixo
2szeres emberölés? nem Blikk szintű szalagcímek alapján kéne tájékozódni és akkor nem írnál butaságokat.
kettősgyilkosság után gondolod még játszana bárhol a börtönön kívül?

segítek:
Hamis tanúzásért és a rendőrség félrevezetéséért ítélték el.
Ami a gyilkosságot illeti azzal a két társát vádolták, sőt még az ellenérdekelt "banda" tagjai is azt mondták a kihallgatáson, hogy Ray nem vett részt a dulakodásban.
Barokkos túlzás gyilkosnak beállítani, de hát mindenidők legjobb LB-jén muszáj valami fogást keresni (és az ő hülyesége sajnos hogy erre lehetőséget is adott a hatereknek, de azért nagyon messze van az igazság attól amikor laikusok akik sosem néztek utána a dolognak dobálják itt a kettős gyilkosságot)

Arról nem beszélve, hogy teljesen más eset az és amit Garrett tett.

Szerkesztette: Snagal
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Garettet egyesek örökre eltiltanák, de bezzeg ray lewis ikon tudott lenni és évekig a bazdszájba... vannak bajok...
peach
Tényleg vannak.

Hogy jön ide Ray Lewis? Egyrészt annyi szinten más a két ügy, hogy érthetetlen a hasonlat is. Az egyik emberölés, a másik "kísérlet"-szerű. Az egyik pályán kívűl, a másik pályán történt. Az egyiket soha nem tudták bizonyítani nyomozással sem, a másikra több ezer hd videó felvétel van.

Másrészt mondta valaki, h de jó, h Lewist nem tiltották el? Ismételve:nem sikerült rábizonyítani, vagyis megilleti az ártatlanság védelme. Ezek után, ha Garrett sisakos sztoriját nem számítjuk, rövidke karrierje során még így is kategóriákkal mocskosabb játékos, mint a baltimore-i egész pályafutását tekintve.

Szóval tényleg vannak bajok.
PEEtör
vannak bajok.
Amadeus
Az elírás legyen a legnagyobb.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
Garettet egyesek örökre eltiltanák, de bezzeg ray lewis ikon tudott lenni és évekig a bazdszájba... vannak bajok...
peach
Tényleg vannak.

Hogy jön ide Ray Lewis? Egyrészt annyi szinten más a két ügy, hogy érthetetlen a hasonlat is. Az egyik emberölés, a másik "kísérlet"-szerű. Az egyik pályán kívűl, a másik pályán történt. Az egyiket soha nem tudták bizonyítani nyomozással sem, a másikra több ezer hd videó felvétel van.

Másrészt mondta valaki, h de jó, h Lewist nem tiltották el? Ismételve:nem sikerült rábizonyítani, vagyis megilleti az ártatlanság védelme. Ezek után, ha Garrett sisakos sztoriját nem számítjuk, rövidke karrierje során még így is kategóriákkal mocskosabb játékos, mint a baltimore-i egész pályafutását tekintve.

Szóval tényleg vannak bajok.
PEEtör
vannak bajok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
Én bírtam a meccs végét. Végre valami a régi vadságból. Persze most ez üldözendő, eltiporandó, mert rontja a liga szemforgató jófiú imidzsét. Ettől még nekem tetszett. Igaz én proli vagyok.

Nem szeretnék hetente ilyesmit látni, de hébehóba jöhet(ne).

De a lényeg, hogy grt a vasasveréshez. Szurkolok nektek a wc helyért.
nasheem
de gonosz vagy 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Én bírtam a meccs végét. Végre valami a régi vadságból. Persze most ez üldözendő, eltiporandó, mert rontja a liga szemforgató jófiú imidzsét. Ettől még nekem tetszett. Igaz én proli vagyok.

Nem szeretnék hetente ilyesmit látni, de hébehóba jöhet(ne).

De a lényeg, hogy grt a vasasveréshez. Szurkolok nektek a wc helyért.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Garettet egyesek örökre eltiltanák, de bezzeg ray lewis ikon tudott lenni és évekig a bazdszájba... vannak bajok...
peach
Tényleg vannak.

Hogy jön ide Ray Lewis? Egyrészt annyi szinten más a két ügy, hogy érthetetlen a hasonlat is. Az egyik emberölés, a másik "kísérlet"-szerű. Az egyik pályán kívűl, a másik pályán történt. Az egyiket soha nem tudták bizonyítani nyomozással sem, a másikra több ezer hd videó felvétel van.

Másrészt mondta valaki, h de jó, h Lewist nem tiltották el? Ismételve:nem sikerült rábizonyítani, vagyis megilleti az ártatlanság védelme. Ezek után, ha Garrett sisakos sztoriját nem számítjuk, rövidke karrierje során még így is kategóriákkal mocskosabb játékos, mint a baltimore-i egész pályafutását tekintve.

Szóval tényleg vannak bajok.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor lehet tovább haladni s a lényeggel foglakozni, pl: megy-e Kitchens év végén vagy sem? 😊 😉
több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
Tegyük hozzá Magyarországon! Épp most voltam amcsiban ahol a teljesen átlagos Maryland-i Ravens szurkoló is teljesen normálisan beszélt a Steelersrol, sőt drukkolt nekünk a Dolphins ellen. Ez csak itt szokás, hogy gyuloljunk már valakit, biztos ad okot rá. De érdekes a gondolkodási különbség, én nem utálom se a Ravens, se a Bengals, a Peccet is csak kicsit, mert állandóan kurvajók. Inkább azok utalkoznak akiknek kevés sikerélmény jut...gondoljak így könnyebb elviselni, hogy nincs sikerélmény!!
Klaci79
Én meg még be is vallom, hogy utálom, csak máshogy... Ahogy valaki írta: ez nem fradi-ute. Utálom mert jók, mert borsot törnek sokszor, mert őket mindenképp meg kell verni, hogy meglegyen a csoport, mert ősi rivális, mert jobban esik megverni mint bárki mást sorolhatnám...
De(!) tisztelem, mert nagy ellenfél, mert ezek a meccsek adják a savát borsát, mert mindig egy kicsit még több a libabőr, és nem akarom agybafőbe verni se őket, se a szurkolóikat a kocsmába, se szétverni a stadionjuk melletti metrót, se rohadtállatozni, ezt is sorolhatnám...
A nyáron volt nálunk egy kamionsofőr, hozott építőanyagot és Steelers-es sapiba volt, kérdeztem, hogy ez csak véletlen, vagy szurkoló, mondta hogy hűséges drukker, mire mondtam, hogy bennem meg Ravens folyik. Mire mindketten gúnyosan és rosszízűen egymásra vigyorogtunk, majd tisztelettel kezet fogtunk (nem most találtam ki, tényleg így volt). Lehet így is!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
 twitter.com/browns/status/1195406781280858112?s=21