Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Burfict 12 meccset kapott idén, és nyilván ez is volt olyan súlyos... Szerintem szeptemberben nem lép pályára Garrett.
Chargers LT
Burfict eltiltása vicc volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
2szeres emberölés, meg az, hogy valaki leereszti a labdát az egy kalap alatt van ( ha jól emlékszem nem is ő engedte le csak a telefont nem vette fel vagy mi volt)
Sixo
Lattad h o volt? Lattad h a 2 tarsa nem onvedelembol olt?
KeyG
Pontosan, pályán kívüli dolgokat, amiről video sincs, és soha senki nem tudja már meg, mi történt, ne hasonlítsunk pályán belüli dolgokkal, amiről video is van mindenhol. Az NFL játékosok jó része, ha 1x üt, abba átlag emberek 8x halnak bele, és ezzel pontosan tisztában is vannak. Kakaskodás, tilitoli, 1-1 maflás belefér, az vesse rájuk az első követ, akivel ilyen sose fordulna elő... Senki nem volt ártatlan, de garret túlment egy határon, nagyon nagy baj is történhetett volna ha más szögben áll az a sisak, ilyet épelméjű játékosok nem csinálnak.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Az ami történt, nem szabadott volna, hogy megtörténjen, de legfőképp nem sportpályára való. Az alapvető gond ebben az esetben szerintem, már megint a liga reakciójával van! Garrett büntetése gyorsan meglett, ami dícsérendő és talán nem is túlzó, DE a többi játékosé nincs arányban ezzel, a szerintem súlyos büntetéssel, pl. én Rudolpht is büntettem volna (bár lehet a Vasasnak az nagyobb bünti, hogy játszhat).
nagir
Kérlek meséld el, kinek a büntetése nincs arányban Garrett (jelenleg) hatmeccses eltiltásával? Továbbá Rudolph esetében még lehet büntetés továbbra is.
Wyatt
Garrett nem hat meccs, hanem határozatlan idejü, az lehet több is, sőt biztos több lesz. Nekem Pouncey ütök, rugok megmozdulása talán többet érdemelt volna és igen Rudolphnak is kioszthattak volna egy eltiltást.
Persze nem kell velem egyet érteni, de ezt a "kérlek meséld el" stílusú kezdést nem tudom mire vélni! 😕
nagir
Én azt nem tudom mire vélni, pedig egyre több embertől látom, hogy a védtelenül, sisakkal direktbe fejbekúrásnál durvább lenne az a sisakra rúgás, amit kb el sem talált rendesen. Arra pedig van egy erős tippem, hogy Garrett szeptemberben halál lazán fog már játszani.

Én a Rudolph-eltiltásért lobbizást sem látom korrektnek, de én ma nagyon máshogy látom ezeket az eseteket úgy tűnik
Wyatt
mán csak egy kis lépésnyire vagyunk az utolsó cserkésztől....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Burfict 12 meccset kapott idén, és nyilván ez is volt olyan súlyos... Szerintem szeptemberben nem lép pályára Garrett.
Chargers LT
Egy szót sem szólhatna ez esetben. Mondjuk Burfict sem, aki a 28. esetből sem volt képes tanulni

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 299 — Jedi Master
Burfict 12 meccset kapott idén, és nyilván ez is volt olyan súlyos... Szerintem szeptemberben nem lép pályára Garrett.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az ami történt, nem szabadott volna, hogy megtörténjen, de legfőképp nem sportpályára való. Az alapvető gond ebben az esetben szerintem, már megint a liga reakciójával van! Garrett büntetése gyorsan meglett, ami dícsérendő és talán nem is túlzó, DE a többi játékosé nincs arányban ezzel, a szerintem súlyos büntetéssel, pl. én Rudolpht is büntettem volna (bár lehet a Vasasnak az nagyobb bünti, hogy játszhat).
nagir
Kérlek meséld el, kinek a büntetése nincs arányban Garrett (jelenleg) hatmeccses eltiltásával? Továbbá Rudolph esetében még lehet büntetés továbbra is.
Wyatt
Garrett nem hat meccs, hanem határozatlan idejü, az lehet több is, sőt biztos több lesz. Nekem Pouncey ütök, rugok megmozdulása talán többet érdemelt volna és igen Rudolphnak is kioszthattak volna egy eltiltást.
Persze nem kell velem egyet érteni, de ezt a "kérlek meséld el" stílusú kezdést nem tudom mire vélni! 😕
nagir
Én azt nem tudom mire vélni, pedig egyre több embertől látom, hogy a védtelenül, sisakkal direktbe fejbekúrásnál durvább lenne az a sisakra rúgás, amit kb el sem talált rendesen. Arra pedig van egy erős tippem, hogy Garrett szeptemberben halál lazán fog már játszani.

Én a Rudolph-eltiltásért lobbizást sem látom korrektnek, de én ma nagyon máshogy látom ezeket az eseteket úgy tűnik

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 093
Na mondjuk, ha Garretten sem lett volna sisak és Pouncey úgy megy felé ököllel és rúgdalja a földön... na akkor mi témák lennének az eltiltás mértékéről.
Beki
Teljesen független a szememben, hogy van kalapja-nincs kalapja, de abbahagyom inkább. Csak egy újabb bizonyíték, hogy bizonyos csapat játékosainak mindent lehet, ellenük meg "semmit". Nem véletlenül utálja ugyanazt a 2-3 csapatot NFL szinten minden független szurkoló 😊 .
MarioAna
Tegyük hozzá Magyarországon! Épp most voltam amcsiban ahol a teljesen átlagos Maryland-i Ravens szurkoló is teljesen normálisan beszélt a Steelersrol, sőt drukkolt nekünk a Dolphins ellen. Ez csak itt szokás, hogy gyuloljunk már valakit, biztos ad okot rá. De érdekes a gondolkodási különbség, én nem utálom se a Ravens, se a Bengals, a Peccet is csak kicsit, mert állandóan kurvajók. Inkább azok utalkoznak akiknek kevés sikerélmény jut...gondoljak így könnyebb elviselni, hogy nincs sikerélmény!!
Klaci79
Bár még nem voltam Clevelandben, de jó 10 éve olvasok kinti fórumokat, és bizony nagyon utálják a Steelerst, de főleg a Ravenst a költözés és Modell miatt.
Joey Tribbiani
Modell ertheto teljesen, de meg mindig jobban jart Cleveland, mint Baltimore varosa. Kivancsi vagyok egy Baltimore Colts bajnoki cimet hogy lehet Indyben multnak tartani.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Sztem pont erre gondoltak. Nem használható olyan sisak, amit már senki sem hord, nem lehet vele lesúlytani.

"A player may not use a helmet that is no longer worn by anyone".
Joey Tribbiani
Lehet igazatok van. Akkor en nem figyeltem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Annal a szabalynal nem pont erre gondoltak. Volt egy PO meccs, a Raiders jatekosa a sisakjat fegyverkent hasznalva, gyakorlatilag felnyarsalta a Chiefs QBjat. Erre a Chiefs WR megutotte a vedot. A lenyeg, hogy a jatek ervenytelen lett, ami (az akkori szabalyozas miatt)pont hogy a Raidersnek lett jo. Es ok mentek a SBba.
Ezert hoztak a szabalyt. Szoval nem pont erre az esetre szantak. Bar igy is fegyverkent hasznalta, de nem a meccsen, igazabol ott nem jatek folyt, le volt fujva.
ulpianus
 www.facebook.com/RaiderismVideo/videos/1069542156519358?vh=e&sfns=mo
gedam
Ez kicsit utana tortent.
ulpianus
arról nincs videód? ezt a sztorit se ismertem.
gedam
Video nemtom van-e egyaltalan. 1970ben tortent. Onnan emlekszem, mert elozo eveb lett bajnok a Chiefs, es utana. Az Alzado rule utana jott. De mar tulbeszeltuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Annal a szabalynal nem pont erre gondoltak. Volt egy PO meccs, a Raiders jatekosa a sisakjat fegyverkent hasznalva, gyakorlatilag felnyarsalta a Chiefs QBjat. Erre a Chiefs WR megutotte a vedot. A lenyeg, hogy a jatek ervenytelen lett, ami (az akkori szabalyozas miatt)pont hogy a Raidersnek lett jo. Es ok mentek a SBba.

Ezert hoztak a szabalyt. Szoval nem pont erre az esetre szantak. Bar igy is fegyverkent hasznalta tegnap, de nem a meccsen, igazabol ott nem jatek folyt, le volt fujva.
ulpianus
Sztem pont erre gondoltak. Nem használható olyan sisak, amit már senki sem hord, nem lehet vele lesúlytani.

"A player may not use a helmet that is no longer worn by anyone".

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
gedam 5 803
Annal a szabalynal nem pont erre gondoltak. Volt egy PO meccs, a Raiders jatekosa a sisakjat fegyverkent hasznalva, gyakorlatilag felnyarsalta a Chiefs QBjat. Erre a Chiefs WR megutotte a vedot. A lenyeg, hogy a jatek ervenytelen lett, ami (az akkori szabalyozas miatt)pont hogy a Raidersnek lett jo. Es ok mentek a SBba.
Ezert hoztak a szabalyt. Szoval nem pont erre az esetre szantak. Bar igy is fegyverkent hasznalta, de nem a meccsen, igazabol ott nem jatek folyt, le volt fujva.
ulpianus
 www.facebook.com/RaiderismVideo/videos/1069542156519358?vh=e&sfns=mo
gedam
Ez kicsit utana tortent.
ulpianus
arról nincs videód? ezt a sztorit se ismertem.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Annal a szabalynal nem pont erre gondoltak. Volt egy PO meccs, a Raiders jatekosa a sisakjat fegyverkent hasznalva, gyakorlatilag felnyarsalta a Chiefs QBjat. Erre a Chiefs WR megutotte a vedot. A lenyeg, hogy a jatek ervenytelen lett, ami (az akkori szabalyozas miatt)pont hogy a Raidersnek lett jo. Es ok mentek a SBba.
Ezert hoztak a szabalyt. Szoval nem pont erre az esetre szantak. Bar igy is fegyverkent hasznalta, de nem a meccsen, igazabol ott nem jatek folyt, le volt fujva.
ulpianus
 www.facebook.com/RaiderismVideo/videos/1069542156519358?vh=e&sfns=mo
gedam
Ez kicsit utana tortent.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gedam 5 803
Annal a szabalynal nem pont erre gondoltak. Volt egy PO meccs, a Raiders jatekosa a sisakjat fegyverkent hasznalva, gyakorlatilag felnyarsalta a Chiefs QBjat. Erre a Chiefs WR megutotte a vedot. A lenyeg, hogy a jatek ervenytelen lett, ami (az akkori szabalyozas miatt)pont hogy a Raidersnek lett jo. Es ok mentek a SBba.
Ezert hoztak a szabalyt. Szoval nem pont erre az esetre szantak. Bar igy is fegyverkent hasznalta, de nem a meccsen, igazabol ott nem jatek folyt, le volt fujva.
ulpianus
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27854869_1069543166519257_7506241320185233408_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=IG3v325PFEQQ7kNvgGmZvli&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=ARDGP5e_Cn5AtY6AFZfbwWK&oh=00_AYDOMvZDkkaJRhRyrqXfoHAUXHZcQNLaGCKf0ZQBfE6a6w&oe=670C63BB
1 Mio. Aufrufe · 8.694 Reaktionen | The Lyle Alzado Rule | The Lyle Alzado Rule | By Raiderism Video | Facebook
The Lyle Alzado Rule
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Annal a szabalynal nem pont erre gondoltak. Volt egy PO meccs, a Raiders jatekosa a sisakjat fegyverkent hasznalva, gyakorlatilag felnyarsalta a Chiefs QBjat. Erre a Chiefs WR megutotte a vedot. A lenyeg, hogy a jatek ervenytelen lett, ami (az akkori szabalyozas miatt)pont hogy a Raidersnek lett jo. Es ok mentek a SBba.

Ezert hoztak a szabalyt. Szoval nem pont erre az esetre szantak. Bar igy is fegyverkent hasznalta tegnap, de nem a meccsen, igazabol ott nem jatek folyt, le volt fujva.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Na mondjuk, ha Garretten sem lett volna sisak és Pouncey úgy megy felé ököllel és rúgdalja a földön... na akkor mi témák lennének az eltiltás mértékéről.
Beki
Teljesen független a szememben, hogy van kalapja-nincs kalapja, de abbahagyom inkább. Csak egy újabb bizonyíték, hogy bizonyos csapat játékosainak mindent lehet, ellenük meg "semmit". Nem véletlenül utálja ugyanazt a 2-3 csapatot NFL szinten minden független szurkoló 😊 .
MarioAna
Tegyük hozzá Magyarországon! Épp most voltam amcsiban ahol a teljesen átlagos Maryland-i Ravens szurkoló is teljesen normálisan beszélt a Steelersrol, sőt drukkolt nekünk a Dolphins ellen. Ez csak itt szokás, hogy gyuloljunk már valakit, biztos ad okot rá. De érdekes a gondolkodási különbség, én nem utálom se a Ravens, se a Bengals, a Peccet is csak kicsit, mert állandóan kurvajók. Inkább azok utalkoznak akiknek kevés sikerélmény jut...gondoljak így könnyebb elviselni, hogy nincs sikerélmény!!
Klaci79
Bár még nem voltam Clevelandben, de jó 10 éve olvasok kinti fórumokat, és bizony nagyon utálják a Steelerst, de főleg a Ravenst a költözés és Modell miatt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Egyébként az NFL szabálykönyvben külön fejezet van erről.

 ftw.usatoday.com/2019/11/myles-garrett-helmet-mason-rudolph-nfl-rule

Rule 12 in the rulebook covers “player conduct” and all the way down to Article 17, there it is: “Use of helmet as a weapon.”

“A player may not use a helmet that is no longer worn by anyone as a weapon to strike, swing at, or throw at an opponent,” it reads. And the penalty?

For illegal use of a helmet as a weapon: Loss of 15 yards and automatic disqualification. If the foul is by the defense, it is also an automatic first down.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Az ami történt, nem szabadott volna, hogy megtörténjen, de legfőképp nem sportpályára való. Az alapvető gond ebben az esetben szerintem, már megint a liga reakciójával van! Garrett büntetése gyorsan meglett, ami dícsérendő és talán nem is túlzó, DE a többi játékosé nincs arányban ezzel, a szerintem súlyos büntetéssel, pl. én Rudolpht is büntettem volna (bár lehet a Vasasnak az nagyobb bünti, hogy játszhat).
nagir
Kérlek meséld el, kinek a büntetése nincs arányban Garrett (jelenleg) hatmeccses eltiltásával? Továbbá Rudolph esetében még lehet büntetés továbbra is.
Wyatt
Rudolf szar volt ezért Garettnek joga lett volna megölni.

De most játszunk le egy gondolatkísérletet, ugyan ez az eset Rudi/Garrett összecsap - szerintetek mi történik, ha DeCastro meg Villanueva fejében el kezd megfordulni, hogy ez a majomfasza majd a sisakkal megpróbálja megcsapni. Megmondom, nem terelgetik 10-15 yardot, hanem beleállítják a földbe, hogy összetörjön az összes csigolyája. S ezt kurvára tudja az NFL office, hogy iljen gondolatokat nem kell plántálni a buksijukba, mer ilyen nem forulhat elő!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Az ami történt, nem szabadott volna, hogy megtörténjen, de legfőképp nem sportpályára való. Az alapvető gond ebben az esetben szerintem, már megint a liga reakciójával van! Garrett büntetése gyorsan meglett, ami dícsérendő és talán nem is túlzó, DE a többi játékosé nincs arányban ezzel, a szerintem súlyos büntetéssel, pl. én Rudolpht is büntettem volna (bár lehet a Vasasnak az nagyobb bünti, hogy játszhat).
nagir
Kérlek meséld el, kinek a büntetése nincs arányban Garrett (jelenleg) hatmeccses eltiltásával? Továbbá Rudolph esetében még lehet büntetés továbbra is.
Wyatt
Garrett nem hat meccs, hanem határozatlan idejü, az lehet több is, sőt biztos több lesz. Nekem Pouncey ütök, rugok megmozdulása talán többet érdemelt volna és igen Rudolphnak is kioszthattak volna egy eltiltást.
Persze nem kell velem egyet érteni, de ezt a "kérlek meséld el" stílusú kezdést nem tudom mire vélni! 😕

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az ami történt, nem szabadott volna, hogy megtörténjen, de legfőképp nem sportpályára való. Az alapvető gond ebben az esetben szerintem, már megint a liga reakciójával van! Garrett büntetése gyorsan meglett, ami dícsérendő és talán nem is túlzó, DE a többi játékosé nincs arányban ezzel, a szerintem súlyos büntetéssel, pl. én Rudolpht is büntettem volna (bár lehet a Vasasnak az nagyobb bünti, hogy játszhat).
nagir
Kérlek meséld el, kinek a büntetése nincs arányban Garrett (jelenleg) hatmeccses eltiltásával? Továbbá Rudolph esetében még lehet büntetés továbbra is.

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Az ami történt, nem szabadott volna, hogy megtörténjen, de legfőképp nem sportpályára való. Az alapvető gond ebben az esetben szerintem, már megint a liga reakciójával van! Garrett büntetése gyorsan meglett, ami dícsérendő és talán nem is túlzó, DE a többi játékosé nincs arányban ezzel, a szerintem súlyos büntetéssel, pl. én Rudolpht is büntettem volna (bár lehet a Vasasnak az nagyobb bünti, hogy játszhat).



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Na mondjuk, ha Garretten sem lett volna sisak és Pouncey úgy megy felé ököllel és rúgdalja a földön... na akkor mi témák lennének az eltiltás mértékéről.
Beki
Teljesen független a szememben, hogy van kalapja-nincs kalapja, de abbahagyom inkább. Csak egy újabb bizonyíték, hogy bizonyos csapat játékosainak mindent lehet, ellenük meg "semmit". Nem véletlenül utálja ugyanazt a 2-3 csapatot NFL szinten minden független szurkoló 😊 .
MarioAna
Tegyük hozzá Magyarországon! Épp most voltam amcsiban ahol a teljesen átlagos Maryland-i Ravens szurkoló is teljesen normálisan beszélt a Steelersrol, sőt drukkolt nekünk a Dolphins ellen. Ez csak itt szokás, hogy gyuloljunk már valakit, biztos ad okot rá. De érdekes a gondolkodási különbség, én nem utálom se a Ravens, se a Bengals, a Peccet is csak kicsit, mert állandóan kurvajók. Inkább azok utalkoznak akiknek kevés sikerélmény jut...gondoljak így könnyebb elviselni, hogy nincs sikerélmény!!
Klaci79
Gondolom azért szerepel minden külföldi meme ben is a Cowboys meg a Pats pl mert csak itthon szokàs ezt, ugyanmár
kapitnono
Nyilván mindenhol vannak kivételek...de tökre semmi bajom a Peccel. Igaz hog mindig elvernek minket, de jobbak is, úgyhogy ez van. Meme meg kell, ugratni a másikat mindig jó. Ettől meg ez nem fradi-dózsa
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
Tök jó, hogy a Steelers lett a geci megint egyeseknél, pedig még sikeresek se vagyunk😁😢

Minden egyes kibaszott csapatból tudok mondani alattomos, aljas, köcsög, vagy nem szent életű embereket, bűnözőket, beleértve a sajátomat is.

Steelers D terror, az. Kicsit más szabályrendszer volt 70-ben, de még JH idejében is, mint manapság, éjjel mégis csattogtak a sisakok és lementek hárman sérülten😦. Myles Garrett megmozdulása meg a 70-es években is szabálytalan volt, talán XFL-ben nem lesz az.

Remélem a visszavágóra ki sem állunk, mert biztos most osztják a Heinzen a vérdíjat
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 093
Garettet egyesek örökre eltiltanák, de bezzeg ray lewis ikon tudott lenni és évekig a bazdszájba... vannak bajok...
peach
Lewis kb összes megmozdulása ami valaha történt,fent van jutubon,ha azok között találsz ilyet,hát én bizisten lecummantalak 😀 Az tény,hogy Ray tudott pusztítani a pályán,szerette a durva focit,repültek körülötte az elkapók a futók meg a kúbék,de ilyen patkányságnak a közelében nem járt sosem. Sok játékost vittek le hordágyon egy 52-es lángos után,de tegyünk már különbséget a patkányság meg a kemény foci között.
LeviPoki
Nagyon adom amit írsz, pedig a mi életünket is megkeserítette mindig, de ő az egyik valaha volt legjobb védő. Még hasonló jelenetet sem találni tőle.
pfefe8
Jaja, gyilkos egy védő volt
Wyatt
Brady meg leeresztette a labdákat meccs előtt, ettől még zseni a pályán😊
pfefe8
2szeres emberölés, meg az, hogy valaki leereszti a labdát az egy kalap alatt van ( ha jól emlékszem nem is ő engedte le csak a telefont nem vette fel vagy mi volt)
Sixo
Pontosan egy kalap alatt van amig "pletyka".

OJ a legjobb pelda, egy csekkel nem uszod meg hiaba uszod meg buntetojogilag, polgari peresen sokkal lazabb a bizonyitas.
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Garrettben amúgy ez a dühkitörés idén benne volt, nem? Lehet pont kifogtam azt a két-három meccsét idén, de nekem rémlik nem egy elkésett RTP vagy éppen HTH. Fura, tavaly ez nem volt rá jellemzö, szert cserélt vagy mi?
Szokol
első meccsen kiállították, mert megütötte Walkert.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
Na mondjuk, ha Garretten sem lett volna sisak és Pouncey úgy megy felé ököllel és rúgdalja a földön... na akkor mi témák lennének az eltiltás mértékéről.
Beki
Teljesen független a szememben, hogy van kalapja-nincs kalapja, de abbahagyom inkább. Csak egy újabb bizonyíték, hogy bizonyos csapat játékosainak mindent lehet, ellenük meg "semmit". Nem véletlenül utálja ugyanazt a 2-3 csapatot NFL szinten minden független szurkoló 😊 .
MarioAna
Tegyük hozzá Magyarországon! Épp most voltam amcsiban ahol a teljesen átlagos Maryland-i Ravens szurkoló is teljesen normálisan beszélt a Steelersrol, sőt drukkolt nekünk a Dolphins ellen. Ez csak itt szokás, hogy gyuloljunk már valakit, biztos ad okot rá. De érdekes a gondolkodási különbség, én nem utálom se a Ravens, se a Bengals, a Peccet is csak kicsit, mert állandóan kurvajók. Inkább azok utalkoznak akiknek kevés sikerélmény jut...gondoljak így könnyebb elviselni, hogy nincs sikerélmény!!
Klaci79
Gondolom azért szerepel minden külföldi meme ben is a Cowboys meg a Pats pl mert csak itthon szokàs ezt, ugyanmár