Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Szerintem a meccs végéről minden le lett írva, de ez kimaradt:



Személy szerint nem értek egyet a felirattal alatta. Végig néztem a meccs utáni interjúkat, Rudolftól bármit kérdeztek csak azt tudta hajtogatni, hogy nézzék meg a felvételt, nézzék meg a felvételt... Konyhás és Mayfield is korrekten nyilatkozott, hogy elitélik az ilyet stb stb és hogy ők nem ilyen csapat bla bla bla, az összes szokásos közhelyet sikerült fejből idézniük. Ogunjobi megmondta, hogy ők összetartanak és látta a tesóját a földön fekve ezért próbált rajta segíteni (úgy, hogy közben hátulról jól fellökte Rudit... érdekes ez is, na nem mintha sajnálnám bármelyiket is), Pouncy egyértelműen közölte, hogy elment a kép, roló le, nem emlékszik semmire, de ő akkor is megvédi az irányítóját (Ha a bal tackle is ennyire elhivatott lett volna ilyen szempontból, akkor lehet ez az eset meg sem történik), és végül Garrett teljesen jogosan elismerte, hogy amit tett az helytelen, nem megbocsájtható és nem is illik rá és sajnálja h Ogunjobit is kiállították, de azért benne volt, hogy respektálta, hogy meg akarták védeni a tesók. Garrett nem egy sík hülye ember, láttam sok-sok off field nyilatkozatát, riportokat vele és amit tegnap művelt az nem ő volt. De elkövette és ezt nem tagadja, nem mentegeti magát, hogy trashtalk így meg úgy.

A mérkőzést megnyertük, de lehet a szezont elvesztettük...
több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Amit meg igazan sajnalok, hogy Garrettet ezentul faszan bedobjak majd Burfict meg Suh neve melle, mint dirty player forever.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nevetséges punci 3 mecs? Akor az tejesen rendben van hogy az ellenfélnek szétrugjuk a fejét. Másik meg Rudi nem kap semmit azis vicc,
Norbi180
"Additional discipline for other players will be forthcoming."
Még várjunk, van ilyen is az NFL közleményében.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
A lenyeg az volt (szamomra), hogy Garrettet meg kell buntetni komolyan. Amit tett, annak semmi koze a sporthoz.
A tobbirol eleve vartam, hogy szokas szerint random bedobnak buntiket, es valaki ugyis kimarad.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Azt nem ertem a pecc hogy nem kap ezert semmit? Tuti BB keze van benne.

több mint 4 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 668
Nevetséges punci 3 mecs? Akor az tejesen rendben van hogy az ellenfélnek szétrugjuk a fejét. Másik meg Rudi nem kap semmit azis vicc,
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Full penalties:
Myles Garrett: Indefinitely, for at least the rest of this season, plus a fine
Maurice Pouncey: 3 games, plus a fine
Larry Ogunjobi: 1 game, plus a fine

The Browns and Steelers have been fined $250K.
Klaci79
nevetséges

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 152
Full penalties:
Myles Garrett: Indefinitely, for at least the rest of this season, plus a fine
Maurice Pouncey: 3 games, plus a fine
Larry Ogunjobi: 1 game, plus a fine

The Browns and Steelers have been fined $250K.
Klaci79
Azert az vicc h Rudi semmit sem kapott. Garrett-nel meg kivarjak h mit hozhat egy esetleges birosagi targyalas.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
Jó, azért az érzékeny lelkű Browns-szurkolónak jegyezném meg, hogy amit ma hajnalban a védők csináltak (ennyi szándékos, sérülésre menő megmozdulást...), az nem normális. Jegyezném meg, hogy nagyon jó lenne, ha a Steelers-védők nem ülnének fel a provokációnak, és nem lenne büntetgetés cserébe a visszavágón, mert abból súlyos sérülések lesznek
Wyatt
Jo, en meg azt jegyeznem meg, miszerint az NFLben soha semelyik masik csapat olyan tudatosan es allando jelleggel nem alkalmazta a terror szereleseket, mint a Steelers. Naluk ez a jatek resze, es en el tudom fogadni, ha nem is tetszik. De pont ok ne szoljanak ez ugyben semmit. Csak mondom.
ulpianus
Jaj de okos vagy 😀 Istenem...
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
Full penalties:
Myles Garrett: Indefinitely, for at least the rest of this season, plus a fine
Maurice Pouncey: 3 games, plus a fine
Larry Ogunjobi: 1 game, plus a fine

The Browns and Steelers have been fined $250K.
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Jó, azért az érzékeny lelkű Browns-szurkolónak jegyezném meg, hogy amit ma hajnalban a védők csináltak (ennyi szándékos, sérülésre menő megmozdulást...), az nem normális. Jegyezném meg, hogy nagyon jó lenne, ha a Steelers-védők nem ülnének fel a provokációnak, és nem lenne büntetgetés cserébe a visszavágón, mert abból súlyos sérülések lesznek
Wyatt
Jo, en meg azt jegyeznem meg, miszerint az NFLben soha semelyik masik csapat olyan tudatosan es allando jelleggel nem alkalmazta a terror szereleseket, mint a Steelers. Naluk ez a jatek resze, es en el tudom fogadni, ha nem is tetszik. De pont ok ne szoljanak ez ugyben semmit. Csak mondom.
ulpianus
Tegyük hozzá, hogy ez a te elfogult véleményed amit semmilyen objektív dologgal nem tudsz alátámasztani. Reméljük nem kell sem a te csapatodnak , sem másiknak végignézni hogy a támadóit leszedegetik a pályáról, majd az irányítóját a saját sisakjával verik fejbe.

Steelers fan
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó, azért az érzékeny lelkű Browns-szurkolónak jegyezném meg, hogy amit ma hajnalban a védők csináltak (ennyi szándékos, sérülésre menő megmozdulást...), az nem normális. Jegyezném meg, hogy nagyon jó lenne, ha a Steelers-védők nem ülnének fel a provokációnak, és nem lenne büntetgetés cserébe a visszavágón, mert abból súlyos sérülések lesznek
Wyatt
Jo, en meg azt jegyeznem meg, miszerint az NFLben soha semelyik masik csapat olyan tudatosan es allando jelleggel nem alkalmazta a terror szereleseket, mint a Steelers. Naluk ez a jatek resze, es en el tudom fogadni, ha nem is tetszik. De pont ok ne szoljanak ez ugyben semmit. Csak mondom.
ulpianus
Én szóltam, mert engem semleges nézőként zavart. Ha a Steelersnél csinálják, az is zavar. Ettől még az esti meccs katasztrófa volt ezen a téren

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Jó, azért az érzékeny lelkű Browns-szurkolónak jegyezném meg, hogy amit ma hajnalban a védők csináltak (ennyi szándékos, sérülésre menő megmozdulást...), az nem normális. Jegyezném meg, hogy nagyon jó lenne, ha a Steelers-védők nem ülnének fel a provokációnak, és nem lenne büntetgetés cserébe a visszavágón, mert abból súlyos sérülések lesznek
Wyatt
Jo, en meg azt jegyeznem meg, miszerint az NFLben soha semelyik masik csapat olyan tudatosan es allando jelleggel nem alkalmazta a terror szereleseket, mint a Steelers. Naluk ez a jatek resze, es en el tudom fogadni, ha nem is tetszik. De pont ok ne szoljanak ez ugyben semmit. Csak mondom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Rudolph season ending
Garrett career ending

Garrett buncselekmenyt csinalt, ha barmelyikunk ezt csinalna a munkahelyen, tobbet nem lenne az a munkahelye.

Nalam ez lenne a normalis buntetes sorozat.
KeyG
Keresztre ne feszítsük esetleg? vagy ne bontsuk le a stadiont mert clevelandbe történt?
Hogy az isten bakná meg már ezt a témát...

Lehet itt mondogatni hogy mi lett volna HA?! így találja el a fejét meg úgy akkor karrier end,
meg bűncselekmény, börtön stb, de nem úgy találta el és pont.
Ennyi erővel HA?! a sisak leszedés után Rudi nem megy oda amikor tolják el a falemberek Garrettet akkor levan zárva az egész két darab 20K csekkel.

De nem így történt, nem kell aggódni senkinek rotyogni fognak az eltiltások....
P@trik
Szóval ha részegen valaki elüt téged kocsival (mondjuk egy pizzafutár, aki ezzel keresi a kenyérrevalót), megúsztad élve, törött csontok nélkül az esetet, akkor kapjon érte csak csekket, hiszen elütött, de mondjuk ne vegyék el a jogsiját egy időre?
Szerintem te lennél ezen a legjobban felháborodva, ha egy időre nem vonnák be a jogsiját.
Dodó
Patrik se mondja, h ne kapjon büntetést - eltiltást, de career ending? Cmon...
Joey Tribbiani
Erős? Erős. De miért ne lehetne? Ez konkrétan a bűncselekményi kategóriába tartozik, hiába lehet azzal takarózni, hogy dehát sporteseményen történt, meg adrenalin.
Vegyük ki a focimeccset:ott van két ember az utcán, az egyik egy kemény tárggyal, nagy erővel ütést mér a másik fejére. Így is lazának tűnik?
PEEtör
Nem vagyok jogász, a büntető t könyvet sem ismerem, de csak számít, h. semmi baja nem lett Rudinak. Fog kapni eltiltást, de egy életre eltiltani, ne viccelj már.
Joey Tribbiani
Nem vagy jogász, ezért mondom, mondják többen, hogy a szándék büntetendő, nem a “kivitelezés sikeressége”.
És azt is írtam, hogy ez ilyen sport.
Bármi is történik majd, ugyanúgy nagyritkán ilyen túltolások is lesznek, mert ott és akkor csak a hüllőagy lesz jelen.
Sobri Jóska
Nem csak ez a sport. Amikor Schumi 280nál rányomta a falra asszem Barrichellot, az is súlyos testi sertés kísérlete. De Matterazzi is eshetett volna szerencsétlenül, csak Zidane-nál nem volt sisak...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Rudolph season ending
Garrett career ending

Garrett buncselekmenyt csinalt, ha barmelyikunk ezt csinalna a munkahelyen, tobbet nem lenne az a munkahelye.

Nalam ez lenne a normalis buntetes sorozat.
KeyG
Keresztre ne feszítsük esetleg? vagy ne bontsuk le a stadiont mert clevelandbe történt?
Hogy az isten bakná meg már ezt a témát...

Lehet itt mondogatni hogy mi lett volna HA?! így találja el a fejét meg úgy akkor karrier end,
meg bűncselekmény, börtön stb, de nem úgy találta el és pont.
Ennyi erővel HA?! a sisak leszedés után Rudi nem megy oda amikor tolják el a falemberek Garrettet akkor levan zárva az egész két darab 20K csekkel.

De nem így történt, nem kell aggódni senkinek rotyogni fognak az eltiltások....
P@trik
Szóval ha részegen valaki elüt téged kocsival (mondjuk egy pizzafutár, aki ezzel keresi a kenyérrevalót), megúsztad élve, törött csontok nélkül az esetet, akkor kapjon érte csak csekket, hiszen elütött, de mondjuk ne vegyék el a jogsiját egy időre?
Szerintem te lennél ezen a legjobban felháborodva, ha egy időre nem vonnák be a jogsiját.
Dodó
Patrik se mondja, h ne kapjon büntetést - eltiltást, de career ending? Cmon...
Joey Tribbiani
Erős? Erős. De miért ne lehetne? Ez konkrétan a bűncselekményi kategóriába tartozik, hiába lehet azzal takarózni, hogy dehát sporteseményen történt, meg adrenalin.
Vegyük ki a focimeccset:ott van két ember az utcán, az egyik egy kemény tárggyal, nagy erővel ütést mér a másik fejére. Így is lazának tűnik?
PEEtör
Nem vagyok jogász, a büntető t könyvet sem ismerem, de csak számít, h. semmi baja nem lett Rudinak. Fog kapni eltiltást, de egy életre eltiltani, ne viccelj már.
Joey Tribbiani
Nem vagy jogász, ezért mondom, mondják többen, hogy a szándék büntetendő, nem a “kivitelezés sikeressége”.
És azt is írtam, hogy ez ilyen sport.
Bármi is történik majd, ugyanúgy nagyritkán ilyen túltolások is lesznek, mert ott és akkor csak a hüllőagy lesz jelen.

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Az NFL azt fogja nézni hogy jön ki ebből nem az hogy mi a helyes.
Ha megvágják Garrettet egy életre akkor elveszti azokat akik:

-szeretik a “kemény focit”
-szeretik a Brownst
-utálják a Steelerst

Ha megkapja ugyan azt mint egy füves vagy egy koxos akkor pedig az egész eddigi törekvései “a játék biztonságosabbá tételének elhitetése”, vissza lép egyet.

Azzal még jól is tudnak kijönni ha:

-Garrett csinál egy képet Rudival bocsánatot kér
-16 meccsre megbasszák
- jó sok dollárral megbasznak mindenkit
- Garrett fizet egy réklám blokkot a kövi CLE-PIT meccsen ahol arról beszél mennyire megbánta mennyire sajnálja, mennyire köszöni az NFL-nek hogy játszhat miutan kiüli a büntetését.
- haknizni jár az NFL-nek ahol a témáról beszél.
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
Jó, azért az érzékeny lelkű Browns-szurkolónak jegyezném meg, hogy amit ma hajnalban a védők csináltak (ennyi szándékos, sérülésre menő megmozdulást...), az nem normális. Jegyezném meg, hogy nagyon jó lenne, ha a Steelers-védők nem ülnének fel a provokációnak, és nem lenne büntetgetés cserébe a visszavágón, mert abból súlyos sérülések lesznek
Wyatt
Ez is azt mutatja csak, hogy a konyhás teljesen alkalmatlan főedzőnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
Jó, azért az érzékeny lelkű Browns-szurkolónak jegyezném meg, hogy amit ma hajnalban a védők csináltak (ennyi szándékos, sérülésre menő megmozdulást...), az nem normális. Jegyezném meg, hogy nagyon jó lenne, ha a Steelers-védők nem ülnének fel a provokációnak, és nem lenne büntetgetés cserébe a visszavágón, mert abból súlyos sérülések lesznek
Wyatt
Juju nem lesz, max Dupreeből nézem ki a parasztságot, de ő meg contract yeares
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó, azért az érzékeny lelkű Browns-szurkolónak jegyezném meg, hogy amit ma hajnalban a védők csináltak (ennyi szándékos, sérülésre menő megmozdulást...), az nem normális. Jegyezném meg, hogy nagyon jó lenne, ha a Steelers-védők nem ülnének fel a provokációnak, és nem lenne büntetgetés cserébe a visszavágón, mert abból súlyos sérülések lesznek

több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ohh baszki. Nem reg lattam csak a meccset. Sok ujat nem tudok hozzatenni, ugyhogy csak annyit (azt is felve), hogy meg lett a W.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
Nem kell serulest okoznia, eleg a kiserlet is. Amit Garrett tett, az alkalmas sulyos testi serules okozasahoz. Az eredmeny telejsen mindegy, megkiserelte.
A cumi az lenne neki, ha Rudi feljelentest tenne. Az ugynoke szerint ezt meg nem zartak ki:
 www.espn.com/nfl/story/_/id/28086510/mason-rudolph-agent-no-legal-options-ruled-steelers-browns-fight
undisputedly
Mivel mindenki latta, barki tehet feljelentest, es en ugy tudom h a Rendorseg is intezkedhet onhatalmulag olyan esetben ahol egyertelmuen bcs. tortent.
KeyG
Ahogyan irtam lentebb, valsozinuleg nem csak "maganvadas", mivel testi sertes okozasa kiserletenek egyik minositett eseterol van szo, igy velhetoen a helyszinen tartozkodo rendoroknek van intezkedesi kotelezettsege, habar ok intezmenybiztositasi feladatokat latnak el, nem hibaztatnam oket, ha nem tettek volna semmit. A keruleti ugyesz donthet arrol, hogy vadat emeltet, de gyanitom ok is inkabb kimaradnanak ebbol. Ezert a legparabb, ha Rudi tesz feljelentest, mert akkor nem hatralhatnak ki, le kell folytatniuk a nyomozast, es ha megall a tenyallas annyira, hogy vadat emeljenek, azt kell tenniuk. Amugy NHL-es precedensek alapjan max kozmunka es felfuggesztett szabadsagvesztes, szoval azert komoly letoltendorol nincs szo, de ki tudja. Valoszinubb, hogy Rudi nem emel vadat, es az ugyeszseg jar el.

Szerk: Szerintem Rudi megitelesenek a ligaban nem tenne jot, ha feljelentest tenne, ezert nem fog, de attol polgari uton meg mehet karteritesert. En azt tennem a helyeben. Ekkor a Clevelandet kell perelnie valoszinuleg.
undisputedly
Amerikában gondolom azért kicsit máshogy megy mint itthon,közvádas meg magánvádas. Lehet hogy ott egy sts is magánvádas pl


több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Ugye itt most azért NFL-t rendszeresen néző nem teljesen laikus emberek beszélgetnek, akik talán nem magyaráznak és látnak bele többet mint ami történt.

Az NFL a legnagyobb népszerűség vesztését az fehérbőrű jómoduak közt könyvelheti el( a fehéret nem én hangsúlyoztam ki hanem a felmérés). Ez a célközönsége ezért próbál puhítani a játékon, és azt akarja hogy ezeknek a gyerekei menjenek focizni és tolják bele a pénzt.

Most a hiszti ami mondjuk egy átlagos anyukába tombolt, hogy az ő kisfiát ne verje földbe egy 130 kilos 2 méteres fekete srác, az kapott egy kis üzemanyagot. Ha ezt most nem vésik bele nagybetűkkel az NFL történelmébe hogy ilyet nem lehet csinálni ilyen nem történhet akkor ez a számúkra nagyon kedvezőtlen tendencia folytatódik.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Milyen gyorsan várható am döntés az esetleges büntiről Garrett kapcsán? Pár nap alatt lezongorázzák így felvételek alapján és jön a szokásos fellebbezés sztori, vagy itt vmi komolyabb procedúra is lehet?
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem kell serulest okoznia, eleg a kiserlet is. Amit Garrett tett, az alkalmas sulyos testi serules okozasahoz. Az eredmeny telejsen mindegy, megkiserelte.
A cumi az lenne neki, ha Rudi feljelentest tenne. Az ugynoke szerint ezt meg nem zartak ki:
 www.espn.com/nfl/story/_/id/28086510/mason-rudolph-agent-no-legal-options-ruled-steelers-browns-fight
undisputedly
Mivel mindenki latta, barki tehet feljelentest, es en ugy tudom h a Rendorseg is intezkedhet onhatalmulag olyan esetben ahol egyertelmuen bcs. tortent.
KeyG
Ahogyan irtam lentebb, valsozinuleg nem csak "maganvadas", mivel testi sertes okozasa kiserletenek egyik minositett eseterol van szo, igy velhetoen a helyszinen tartozkodo rendoroknek van intezkedesi kotelezettsege, habar ok intezmenybiztositasi feladatokat latnak el, nem hibaztatnam oket, ha nem tettek volna semmit. A keruleti ugyesz donthet arrol, hogy vadat emeltet, de gyanitom ok is inkabb kimaradnanak ebbol. Ezert a legparabb, ha Rudi tesz feljelentest, mert akkor nem hatralhatnak ki, le kell folytatniuk a nyomozast, es ha megall a tenyallas annyira, hogy vadat emeljenek, azt kell tenniuk. Amugy NHL-es precedensek alapjan max kozmunka es felfuggesztett szabadsagvesztes, szoval azert komoly letoltendorol nincs szo, de ki tudja. Valoszinubb, hogy Rudi nem emel vadat, es az ugyeszseg jar el.

Szerk: Szerintem Rudi megitelesenek a ligaban nem tenne jot, ha feljelentest tenne, ezert nem fog, de attol polgari uton meg mehet karteritesert. En azt tennem a helyeben. Ekkor a Clevelandet kell perelnie valoszinuleg.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 253
Rudolph season ending
Garrett career ending

Garrett buncselekmenyt csinalt, ha barmelyikunk ezt csinalna a munkahelyen, tobbet nem lenne az a munkahelye.

Nalam ez lenne a normalis buntetes sorozat.
KeyG
Keresztre ne feszítsük esetleg? vagy ne bontsuk le a stadiont mert clevelandbe történt?
Hogy az isten bakná meg már ezt a témát...

Lehet itt mondogatni hogy mi lett volna HA?! így találja el a fejét meg úgy akkor karrier end,
meg bűncselekmény, börtön stb, de nem úgy találta el és pont.
Ennyi erővel HA?! a sisak leszedés után Rudi nem megy oda amikor tolják el a falemberek Garrettet akkor levan zárva az egész két darab 20K csekkel.

De nem így történt, nem kell aggódni senkinek rotyogni fognak az eltiltások....
P@trik
Szóval ha részegen valaki elüt téged kocsival (mondjuk egy pizzafutár, aki ezzel keresi a kenyérrevalót), megúsztad élve, törött csontok nélkül az esetet, akkor kapjon érte csak csekket, hiszen elütött, de mondjuk ne vegyék el a jogsiját egy időre?
Szerintem te lennél ezen a legjobban felháborodva, ha egy időre nem vonnák be a jogsiját.
Dodó
Imádom a hasonlatokat meg a HA-kat. Gyere üssé el csak zárjuk a témát.
P@trik
HA neked ennyi jön le ebből az egészből, akkor igyál ma este egy sört a győzelem örömére, és valóban nem érdemes erről beszélni többet.