Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, Pouncey eltiltasa nem kerdes (de en is ezt csinaltam volna a helyeben). Rudi is hibas, de azert egy eldolt meccsen, amikor mindent szarul csinaltal vegig, es miattad veszitett a csapat (jo, az a negy serules sem segitett), akkor azt is megertem, hogy el tud szallni az ember agya, ha egy 10 mp-e nem ott levo jatek utan ennyivel kesobb meg ott dobalgatjak (sokkal kevesebbre mennek a rtp-k), es hogy ezek eszkalalodasa miatt o is elkezdett hulyesegeket csinalni.

De bassza meg. Ebben siman ott is maradhatatott volna, ez konkretan eletveszelyes. Mi van, ha kicsit rosszabbul kurja fejbe a sisakjaval? Akkor utana magyarazhatja a birosagon, hogy de hat o akarta leszedni eloszor a sisakjat, onvedelemnek kicsit nehez lenne beallitani. Ez sajnos nagyon buta dontes volt, szerencsere nem lett olyan nagy baj, mint lehetetett volna. Garrettnek is oriasi szerencseje

Na csak az elkuldes utan lattam, hogy van meg egy oldal szoveg 😀

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Az én tököm is tele van már a témával.
tenorx
Mintha hetek óta erről beszélnének. Közben meg cirka 8 órája történt az eset.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez most akkor olyan Luckos téma lesz, vagy nem lesz addig húzva? Csak az eltiltásig, ott még kicsi jogászkodás, perpatvar, aztán jön a foca is? Mert úgy tervezek a topiccal akkor. (Mivel már mindent leírtatok úgyis legalább kétszer 😊 )
kristóf17
Jaj de igazad van. Kösz.

U.i.: Visszaolvasva olyan, mintha szarkazmus lenne, de nem. Az én tököm is tele van már a témával.

Szerkesztette: tenorx
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Ez most akkor olyan Luckos téma lesz, vagy nem lesz addig húzva? Csak az eltiltásig, ott még kicsi jogászkodás, perpatvar, aztán jön a foca is? Mert úgy tervezek a topiccal akkor. (Mivel már mindent leírtatok úgyis legalább kétszer 😊 )
kristóf17
Miközben a POra az esély megmaradt 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Ez most akkor olyan Luckos téma lesz, vagy nem lesz addig húzva? Csak az eltiltásig, ott még kicsi jogászkodás, perpatvar, aztán jön a foca is? Mert úgy tervezek a topiccal akkor. (Mivel már mindent leírtatok úgyis legalább kétszer 😊 )
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 083 — #officialBoliever
A legnagyobb a legnagyobb tahó címet megosztva kapja: Rudolf, Pouncey!!! (Természetesen nem felmentve Garrett-et.)
Cymbee
Jaja, szegény Garrett meg csak vétlenül belekeveredett 😕

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 722
FK facebookon megmondta egy kommentelő h nem kell túllihegni ezt az egészet.
szal nyugi.
óh...
braxa88
Teljesen egyetértek.
Szerintem túllihegi az esetet a sok galamblelkű, miközben minden érmének 2 oldala van.

Nézzünk is át, mit gondolnak erről a másik páholyban:

több mint 4 éve
Cymbee Cleveland Browns 37
A legnagyobb a legnagyobb tahó címet megosztva kapja: Rudolf, Pouncey!!! (Természetesen nem felmentve Garrett-et.)

Szerkesztette: Cymbee

BIUSA"@
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szerintem neked még megvan a Haynesworth szitu... az ennél jóval keményebb volt ilyen szempontból.

Nyilván lehet csurni-csavarni, de hogy a plexisisak mint halálos fegyver, capable of inflicting death / designed or specifically adapted for use of a weapon... hát nem tudom, nekem ez azért már kicsit sok szvsz.
Ilyen alapon elég sok minden lehet capable of inflicting death....

Nem védeni akarom (én pl többet adnék mint a hátralevő 6 meccs), de azért ne essünk át a túlsó oldalra, nem kell a szokásos amerikai jogászkodás szerintem..
Igor
Pontosan:kb bármi lehet halálos fegyver, ha megfelelően használják. A sisakkal ha fordítva találja el Rudolphot, minimum kinézett volna egy agyrázkódás.
PEEtör
Vagy ha nem húzza be a fejét Rudolph. Vagy ha halántékon találja. Nagyon súlyos sérülés is lehetett volna ebből.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Szerintem neked még megvan a Haynesworth szitu... az ennél jóval keményebb volt ilyen szempontból.

Nyilván lehet csurni-csavarni, de hogy a plexisisak mint halálos fegyver, capable of inflicting death / designed or specifically adapted for use of a weapon... hát nem tudom, nekem ez azért már kicsit sok szvsz.
Ilyen alapon elég sok minden lehet capable of inflicting death....

Nem védeni akarom (én pl többet adnék mint a hátralevő 6 meccs), de azért ne essünk át a túlsó oldalra, nem kell a szokásos amerikai jogászkodás szerintem..
Igor
Pontosan:kb bármi lehet halálos fegyver, ha megfelelően használják. A sisakkal ha fordítva találja el Rudolphot, minimum kinézett volna egy agyrázkódás.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
FK facebookon megmondta egy kommentelő h nem kell túllihegni ezt az egészet.
szal nyugi.
óh...
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 094
Amúgy az egész sztoriba az a legszebb hogy egymást heréltük ki a meccsen.
A PO-ra nagyon kevés remény mind2 oldalon.
A holló meg röhög a markába...
P@trik
A PO-ra siman van remeny mindketto oldalon.
A hollo ezen a meccsen nem rohog a markaba, mert az eredmeny egy ilyen meccsen 99%-ban rossz es jo egyben. Ti nem MG csapata vagytok es fugg tole minden, a Vasas O meg eddig sem nyert meccseket.
no
Ne vicceljünk már, Garrett a legjobb védő a csapatba, és kapni fog egy 8-10 meccset durván.
(Amúgy sajnálom mert egy madár lelkű csávó)
Vernon ahogy megvan írva 10 meccset bírt reccs, a belső fal meg nem hozza amit kell, ki fog nyomást generálni?
Az O-ról meg hetek óta beszélünk mi a baj.
Szal remény még van, de sok lovét nem rakok rá.
P@trik
Viccelni? Minden csapatbol esnek ki kulcsjatekosok es altalaban nem a sajat faszsaguk miatt. En nem sajnalom es lehet hogy madarlelku, de az a baj hogy nem galamb hanem keselyu.

2 esetben nincs remeny ha kotelezot buktok mint a Miami, Bengals x2 , Arizona. Es a maradek 2 a Vasas-Ravens 6 pontos meccsek. Mellesleg a Vasasnak detto. Ennel jobb sorsolast nehez kihozni.
A masik ha mi Qva jok leszunk es a Texans (aki pihenohetrol iszonyatosan fontos merkozesen neki is ), Rams ( az egyik legrosszabb parharc nekunk papiron ), SF elleni meccseken nem megyunk le pamutba, De van ra esely.
no
Amilyen okádék világba élünk az biztos hogy megbélyegzik egy életre.
Viszont aki követi több platformon is Garrettet az tudja hogy a keselyűtől nagyon messze van...
Hibázott egy brutál nagyot, de innentől a ligán áll hogy mennyire meszeli el és mennyire akarja tönkre tenni.
Ha példát akarnak vele statuálni akkor simán benne van hogy tönkreteszik az egyik legtehetségesebb fiatal DE karrierjét.
P@trik
Nem is erdekel. Egy hirtelen haragbol elkovetett sulyos testi sertesnel nem erdekel hogy a mindenfele platformon milyen normalis. A buntetesenel viszont beleszamit a buntetlen eloelete.
Nem szamit hogy tehetseges, sem hogy fiatal.
Peldat kell vele statualni, mert ez a sportnak a legveszelyesebb formaja. Az indulatbol cselekvo, semmi nem szamit allatokat ki kell venni. Az eseteben en kivennem 1.5 evre mintha fizetes nelkuli szabira menne. Ebbol ez az ev hatralevo meccsei a buntetese, utana pihen egy evet majd folytatodna a szerzodese a mostani megallapodasa szerint. Tudom hogy sulyos, de kepzeld egy hogy egy udfa CB-nek azt mondjak hogy direkt tord el OBJ labat terdnel egy "mubalhe" kereteben. Vagy direkt terden fejelik teljes erobol Baker-t mert kajanul vigyorgott a LB-re egy sikeres futas utan. Az alattomos geciket ki kell venni a jatekbol. MG-nek adnek eselyt, de sarga lapot is ( ezt lehet hivni belyegzesnek, en figyelmeztetesnek hivnam )
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez szep gyozelem volt.

Viszont Myles Garrettet egesz evre el kell tiltani. Nem normalis ez az ember
Wyatt
szerintem is fasz volt, de akkor rudit is el kell tiltani a picsába, mert ő se normális.
Mert ki az a hülye aki egy jóval erősebb ellen el kezd keménykedni?
eaglesmcnabb
hát én láttalak már fórumfocin bordát repeszteni!
shawnka
Ezért nem is engedik profi ligába Mekit...

Oszinten, ki nem sz@rja le, hogy tehetseges? 😀 Semmi komoly gond nem lett volna ezzel, ha egy vedtelen jatekost nem csap izombol fejtajekon egy NFL sisakkal, ami jogrendszertol fuggoen akar halalos fegyverrel ("felfegyverkezve") elkovetett assaultnak is minusolhet. Itt buncselekmenyrol beszelunk, nem puszta tulkapasrol. Halott volt a play, minden ami a foldrol valo felkeles utan tortent mar nem resze a jateknak, tehat nem is terjed ki ra Rudolph es a tobbi jatekos consentje.

Clevelandben volt a meccs, tehat az Ohio allambeli btk.-t kell nezni:
"2903.11 Felonious assault.
(A) No person shall knowingly do either of the following:
...
(2) Cause or attempt to cause physical harm to another or to another's unborn by means of a deadly weapon or dangerous ordnance."
"
(A) "Deadly weapon" means any instrument, device, or thing capable of inflicting death, and designed or specially adapted for use as a weapon, or possessed, carried, or used as a weapon."
undisputedly
Szerintem neked még megvan a Haynesworth szitu... az ennél jóval keményebb volt ilyen szempontból.

Nyilván lehet csurni-csavarni, de hogy a plexisisak mint halálos fegyver, capable of inflicting death / designed or specifically adapted for use of a weapon... hát nem tudom, nekem ez azért már kicsit sok szvsz.
Ilyen alapon elég sok minden lehet capable of inflicting death....

Nem védeni akarom (én pl többet adnék mint a hátralevő 6 meccs), de azért ne essünk át a túlsó oldalra, nem kell a szokásos amerikai jogászkodás szerintem..
Igor
Itt a definicio vege a kulcs: "possessed, carried, or used as a weapon." Egyertelmuen serules okozasa erdekeben hasznalta a fejre emrt utes soran, szoval innen boven ervelheto (nem vagyok amugy buntetojogasz es az ohioi jogot is csak most neztem meg). Albert esete annyiban masabb, hogy ott nem hasznalt eszkozt.

NHL-bol tudok peldat hozni ami azer sulyosabb volt eredmenyt tekintve, de megjegyzem, hogy a serules okozasara tett kiserlet is buntetendo, ahogyan a belinkelt tenyallas is szol.

Todd Bertuzzi–Steve Moore incident. Aktiv jatekidoben odakorcsolyazott a jatekos moge az ellenfel jatekosa majd hatulrol fejbe verte. Ajulas, serulesek stb. Ellene pl a polgari karteritesi kereset mellett vadat is emeltek, pont hasonlo tenyallassal:
 en.m.wikipedia.org/wiki/Todd_Bertuzzi%E2%80%93Steve_Moore_incident

Egy szo mint szaz, szerintem ezek hivatalbol uldozendo buncselekmenyek (ezt megerositene, hogy miert jart a rendorseg az oltozoben), es majd a keruleti ugyesz eldonti, hogy mi legyen. Szerintem az NFL sulya miatt nem lesz belole semmi, hacsak Rudi nem forszirozza, de azt meg ketlem. Pedig lehetne, mert ez komoly ugy.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez szep gyozelem volt.

Viszont Myles Garrettet egesz evre el kell tiltani. Nem normalis ez az ember
Wyatt
szerintem is fasz volt, de akkor rudit is el kell tiltani a picsába, mert ő se normális.
Mert ki az a hülye aki egy jóval erősebb ellen el kezd keménykedni?
eaglesmcnabb
hát én láttalak már fórumfocin bordát repeszteni!
shawnka
Ezért nem is engedik profi ligába Mekit...

Oszinten, ki nem sz@rja le, hogy tehetseges? 😀 Semmi komoly gond nem lett volna ezzel, ha egy vedtelen jatekost nem csap izombol fejtajekon egy NFL sisakkal, ami jogrendszertol fuggoen akar halalos fegyverrel ("felfegyverkezve") elkovetett assaultnak is minusolhet. Itt buncselekmenyrol beszelunk, nem puszta tulkapasrol. Halott volt a play, minden ami a foldrol valo felkeles utan tortent mar nem resze a jateknak, tehat nem is terjed ki ra Rudolph es a tobbi jatekos consentje.

Clevelandben volt a meccs, tehat az Ohio allambeli btk.-t kell nezni:
"2903.11 Felonious assault.
(A) No person shall knowingly do either of the following:
...
(2) Cause or attempt to cause physical harm to another or to another's unborn by means of a deadly weapon or dangerous ordnance."
"
(A) "Deadly weapon" means any instrument, device, or thing capable of inflicting death, and designed or specially adapted for use as a weapon, or possessed, carried, or used as a weapon."
undisputedly
Szerintem neked még megvan a Haynesworth szitu... az ennél jóval keményebb volt ilyen szempontból.

Nyilván lehet csurni-csavarni, de hogy a plexisisak mint halálos fegyver, capable of inflicting death / designed or specifically adapted for use of a weapon... hát nem tudom, nekem ez azért már kicsit sok szvsz.
Ilyen alapon elég sok minden lehet capable of inflicting death....

Nem védeni akarom (én pl többet adnék mint a hátralevő 6 meccs), de azért ne essünk át a túlsó oldalra, nem kell a szokásos amerikai jogászkodás szerintem..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Lehet ezt itt még csűrni-csavarni.
Az biztos hogy ezek az eldobom a labdát és rohan a 130 kilos védő az arcomba és ilyen lendületnél nem tud megállni ezért a Qb-t földre viszi ilyen minden héten van nem is egy.
Az már más kérdés hogy melyik QB hogy kezeli ezt, Rudi elborult rajta. Valszeg Rudi is elég feszült volt a mutatott játéka alapján.
P@trik
kábé 10 sec amíg nem engedte el, hmm?
sutianap
És akkor ezért úgy reagálok a csapat vezéreként hogy megpróbálom letépni a védő sisakját a földön fetrengve, majd erre elborulva a védő megmutatta hogy kell ezt csinálni.

Undorító az egész sztori mind2 oldalról.
Vastagon rotyogni fognak az eltiltások.

Miközben magáról a normális meccsről egy szó sem esik.
P@trik
Szégyellem is magam amit Rudolf tett, gyakorlatilag teljesen blokkolva a play után a majomfasza nem engedte el, meg kellet volna várnia amíg az ippon után esetleg bemutat egy halálforgást? ténylegesen igazán gusztustalan

semmi nem menti fel Garettet, se Rudi, se Punci se senkinek semmilyen cselekedete


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 094
Amúgy az egész sztoriba az a legszebb hogy egymást heréltük ki a meccsen.
A PO-ra nagyon kevés remény mind2 oldalon.
A holló meg röhög a markába...
P@trik
A PO-ra siman van remeny mindketto oldalon.
A hollo ezen a meccsen nem rohog a markaba, mert az eredmeny egy ilyen meccsen 99%-ban rossz es jo egyben. Ti nem MG csapata vagytok es fugg tole minden, a Vasas O meg eddig sem nyert meccseket.
no
Ne vicceljünk már, Garrett a legjobb védő a csapatba, és kapni fog egy 8-10 meccset durván.
(Amúgy sajnálom mert egy madár lelkű csávó)
Vernon ahogy megvan írva 10 meccset bírt reccs, a belső fal meg nem hozza amit kell, ki fog nyomást generálni?
Az O-ról meg hetek óta beszélünk mi a baj.
Szal remény még van, de sok lovét nem rakok rá.
P@trik
Viccelni? Minden csapatbol esnek ki kulcsjatekosok es altalaban nem a sajat faszsaguk miatt. En nem sajnalom es lehet hogy madarlelku, de az a baj hogy nem galamb hanem keselyu.

2 esetben nincs remeny ha kotelezot buktok mint a Miami, Bengals x2 , Arizona. Es a maradek 2 a Vasas-Ravens 6 pontos meccsek. Mellesleg a Vasasnak detto. Ennel jobb sorsolast nehez kihozni.
A masik ha mi Qva jok leszunk es a Texans (aki pihenohetrol iszonyatosan fontos merkozesen neki is ), Rams ( az egyik legrosszabb parharc nekunk papiron ), SF elleni meccseken nem megyunk le pamutba, De van ra esely.
no
hát azért ahhoz nem kell nagy matektudás, hogy nekünk a browns győzelme kedvezőbb, +1 meccs előny. eltiltják az ellenfél legjobbját vszeg a szezon végéig. a sérüléseknek meg nem szabad örülni, meg nekünk is lehet, lesz még, de kb. az teljesen jogos észrevétel, hogy ezt a meccset mi nyertük.
gedam
Teljesen maskeppen latjuk. Nem erdekel melyik nekunk a jobb. Azt szeretnem ha a mi nehezebb meccseinken bebizonyitanank hogy jobbak vagyunk. Ha azokon kikapunk egyforma esellyel vag bele a 3 csapat es a hatralevo egymas elleni meccseken eldol ki a gyoztes. Ez barki lehet.
En nem orultem semmilyen serulesnek, ezt viszont alahuzva 2x. Azt irtam hogy kiesik mashol is meghatarozo jatekos serules miatt. A Vasasnal meg mindegy hogy Conner melyik meccsen jatszik 20 percet melyiken nem. De orulni nem orulok.
Most leirom hogy, a 2 het mulva a visszavagon is mi fogunk nyerni, ha igy nezem. 99.5% hogy az egyikuk kikap.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Lehet ezt itt még csűrni-csavarni.
Az biztos hogy ezek az eldobom a labdát és rohan a 130 kilos védő az arcomba és ilyen lendületnél nem tud megállni ezért a Qb-t földre viszi ilyen minden héten van nem is egy.
Az már más kérdés hogy melyik QB hogy kezeli ezt, Rudi elborult rajta. Valszeg Rudi is elég feszült volt a mutatott játéka alapján.
P@trik
kábé 10 sec amíg nem engedte el, hmm?
sutianap
És akkor ezért úgy reagálok a csapat vezéreként hogy megpróbálom letépni a védő sisakját a földön fetrengve, majd erre elborulva a védő megmutatta hogy kell ezt csinálni.

Undorító az egész sztori mind2 oldalról.
Vastagon rotyogni fognak az eltiltások.

Miközben magáról a normális meccsről egy szó sem esik.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Lehet ezt itt még csűrni-csavarni.
Az biztos hogy ezek az eldobom a labdát és rohan a 130 kilos védő az arcomba és ilyen lendületnél nem tud megállni ezért a Qb-t földre viszi ilyen minden héten van nem is egy.
Az már más kérdés hogy melyik QB hogy kezeli ezt, Rudi elborult rajta. Valszeg Rudi is elég feszült volt a mutatott játéka alapján.
P@trik
kábé 10 sec amíg nem engedte el, hmm?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ez szep gyozelem volt.

Viszont Myles Garrettet egesz evre el kell tiltani. Nem normalis ez az ember
Wyatt
szerintem is fasz volt, de akkor rudit is el kell tiltani a picsába, mert ő se normális.
Mert ki az a hülye aki egy jóval erősebb ellen el kezd keménykedni?
eaglesmcnabb
hát én láttalak már fórumfocin bordát repeszteni!
shawnka
Tehát akkor ott én voltam a jóval erősebb 😀 De az akkor is egy teljesen más szitu volt.

Soha nem értettem miért kell a nálad erősebbet provokálni, utána meg csodálkozol hogy nyakonbasznak.
Persze ez nem menti fel Garrettet, ettől még nyilvánvalóan hülye volt, csak érthetetlen Rudolph esetében hogy mire gondolt a költő.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Ez szep gyozelem volt.

Viszont Myles Garrettet egesz evre el kell tiltani. Nem normalis ez az ember
Wyatt
szerintem is fasz volt, de akkor rudit is el kell tiltani a picsába, mert ő se normális.
Mert ki az a hülye aki egy jóval erősebb ellen el kezd keménykedni?
eaglesmcnabb
hát én láttalak már fórumfocin bordát repeszteni!
több mint 4 éve
gedam 5 804
Amúgy az egész sztoriba az a legszebb hogy egymást heréltük ki a meccsen.
A PO-ra nagyon kevés remény mind2 oldalon.
A holló meg röhög a markába...
P@trik
A PO-ra siman van remeny mindketto oldalon.
A hollo ezen a meccsen nem rohog a markaba, mert az eredmeny egy ilyen meccsen 99%-ban rossz es jo egyben. Ti nem MG csapata vagytok es fugg tole minden, a Vasas O meg eddig sem nyert meccseket.
no
Ne vicceljünk már, Garrett a legjobb védő a csapatba, és kapni fog egy 8-10 meccset durván.
(Amúgy sajnálom mert egy madár lelkű csávó)
Vernon ahogy megvan írva 10 meccset bírt reccs, a belső fal meg nem hozza amit kell, ki fog nyomást generálni?
Az O-ról meg hetek óta beszélünk mi a baj.
Szal remény még van, de sok lovét nem rakok rá.
P@trik
Viccelni? Minden csapatbol esnek ki kulcsjatekosok es altalaban nem a sajat faszsaguk miatt. En nem sajnalom es lehet hogy madarlelku, de az a baj hogy nem galamb hanem keselyu.

2 esetben nincs remeny ha kotelezot buktok mint a Miami, Bengals x2 , Arizona. Es a maradek 2 a Vasas-Ravens 6 pontos meccsek. Mellesleg a Vasasnak detto. Ennel jobb sorsolast nehez kihozni.
A masik ha mi Qva jok leszunk es a Texans (aki pihenohetrol iszonyatosan fontos merkozesen neki is ), Rams ( az egyik legrosszabb parharc nekunk papiron ), SF elleni meccseken nem megyunk le pamutba, De van ra esely.
no
hát azért ahhoz nem kell nagy matektudás, hogy nekünk a browns győzelme kedvezőbb, +1 meccs előny. eltiltják az ellenfél legjobbját vszeg a szezon végéig. a sérüléseknek meg nem szabad örülni, meg nekünk is lehet, lesz még, de kb. az teljesen jogos észrevétel, hogy ezt a meccset mi nyertük.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy az egész sztoriba az a legszebb hogy egymást heréltük ki a meccsen.
A PO-ra nagyon kevés remény mind2 oldalon.
A holló meg röhög a markába...
P@trik
A PO-ra siman van remeny mindketto oldalon.
A hollo ezen a meccsen nem rohog a markaba, mert az eredmeny egy ilyen meccsen 99%-ban rossz es jo egyben. Ti nem MG csapata vagytok es fugg tole minden, a Vasas O meg eddig sem nyert meccseket.
no
Ne vicceljünk már, Garrett a legjobb védő a csapatba, és kapni fog egy 8-10 meccset durván.
(Amúgy sajnálom mert egy madár lelkű csávó)
Vernon ahogy megvan írva 10 meccset bírt reccs, a belső fal meg nem hozza amit kell, ki fog nyomást generálni?
Az O-ról meg hetek óta beszélünk mi a baj.
Szal remény még van, de sok lovét nem rakok rá.
P@trik
Viccelni? Minden csapatbol esnek ki kulcsjatekosok es altalaban nem a sajat faszsaguk miatt. En nem sajnalom es lehet hogy madarlelku, de az a baj hogy nem galamb hanem keselyu.

2 esetben nincs remeny ha kotelezot buktok mint a Miami, Bengals x2 , Arizona. Es a maradek 2 a Vasas-Ravens 6 pontos meccsek. Mellesleg a Vasasnak detto. Ennel jobb sorsolast nehez kihozni.
A masik ha mi Qva jok leszunk es a Texans (aki pihenohetrol iszonyatosan fontos merkozesen neki is ), Rams ( az egyik legrosszabb parharc nekunk papiron ), SF elleni meccseken nem megyunk le pamutba, De van ra esely.
no
Amilyen okádék világba élünk az biztos hogy megbélyegzik egy életre.
Viszont aki követi több platformon is Garrettet az tudja hogy a keselyűtől nagyon messze van...
Hibázott egy brutál nagyot, de innentől a ligán áll hogy mennyire meszeli el és mennyire akarja tönkre tenni.
Ha példát akarnak vele statuálni akkor simán benne van hogy tönkreteszik az egyik legtehetségesebb fiatal DE karrierjét.
P@trik
OSzinten, ki nem sz@rja le, hogy tehetseges? 😀 Semmi komoly gond nem lett volna ezzel, ha egy vedtelen jatekost nem csap izombol fejtajekon egy NFL sisakkal, ami jogrendszertol fuggoen akar halalos fegyverrel ("felfegyverkezve") elkovetett assaultnak is minusolhet. Itt buncselekmenyrol beszelunk, nem puszta tulkapasrol. Halott volt a play, minden ami a foldrol valo felkeles utan tortent mar nem resze a jateknak, tehat nem is terjed ki ra Rudolph es a tobbi jatekos consentje.

Clevelandben volt a meccs, tehat az Ohio allambeli btk.-t kell nezni:
"2903.11 Felonious assault.
(A) No person shall knowingly do either of the following:
...
(2) Cause or attempt to cause physical harm to another or to another's unborn by means of a deadly weapon or dangerous ordnance."
"
(A) "Deadly weapon" means any instrument, device, or thing capable of inflicting death, and designed or specially adapted for use as a weapon, or possessed, carried, or used as a weapon."
több mint 4 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Eszembe jut Seymour, akiből szintén kiprovokálták vasasék, hogy üssön. Nem lepne meg, ha Tomlin utazott volna Garrettre.
Amadeus
Nem gondolod, hogy akkor nem az irányítót küldi rá, hanem egy vastagabb faszit?
Túl gondolod.
Garrett demonstrált, simán elengedhette volna, a labda már rég máshol járt. De ez benme van.
Rudolph meg amúgy is fusztrált lehetett, a "remek" játéka miatt.
A szabálytalanságok sorát ő kezdte.
De az igazi gáz, az a sisakkal fejre, meg a földön rugdosás volt.
Döbbenetes volt, 14 év év alatt én még csak hasonlót sem láttam.
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Idén nem sok browns meccset láttam, max csak összefoglalókat. A győzelem ellenére nem egy jó (még egy közepes se) csapat benyomását keltik.
Baker alig 50% pontossággal passzol (17/32)- utsó 3 meccsén nem dobott INT-et, de ennél szerintem jóval több van benne.
sokszor nem érti meg egymást az elkapóival, láthatóan nincs meg a Baker - OBJ kapcsolat
4 turnoverből összesen 2 TD-t hoztak össze. (első TD-jük a nyitó driveba szerezték)
mellé a sok felesleges fegyelmezetlenség mindkét oldalon

Ha nyerik is a hozható meccseiket, megmenekül Kitchens kezdődik az egész jövőre előről. Persze nem egészséges minden évben edzőt cserélni, de ez a faszi szerintem hatalmas zsákutca
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ez szep gyozelem volt.

Viszont Myles Garrettet egesz evre el kell tiltani. Nem normalis ez az ember
Wyatt
szerintem is fasz volt, de akkor rudit is el kell tiltani a picsába, mert ő se normális.
Mert ki az a hülye aki egy jóval erősebb ellen el kezd keménykedni?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!