Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
gedam 5 804
Akkor most nem rúgják ki a Konyhás Frédit?
ulpianus
2 meccs múlva
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 734
Hu pasztmeg... Garrett teste erre lett fejlesztve, az agya nem ment vele.
Egy szimpi szerény srác is lehet elmebeteg.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Akkor most nem rúgják ki a Konyhás Frédit?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Garrett úgy fejbe baszta Rudolph-ot hogy neki az épp elég büntetés

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres

Garrett ezen borult el.

Mondjuk ettől független vállalhatatlan amit művelt Garrett.
Valszeg vége a szezonjának, Punci kap egy 2-3, Ogubjobi 1, Rudi 1 meccset.
A ligát nem szokta érdekelni ki kezdi ki fejezi be rotyogni fognak az eltiltások.
több mint 4 éve
gedam 5 804
Nem is értem, hogy lehet ekkora kretén. Mondjuk remélem Rudolphot is eltiltják, ő is benne volt azért.
gabokocka
És mégis miért tiltanák el Rudolphot? Minden meccsen van ilyen jelenet , kapnak zászlót rá és kész.
pfefe8
Hát azért egyfelől nyomta a földbe Garrett fejét ha jól láttam, amikor meg Pouncey leszedte róla a védőt ment utána bunyózni tovább, ahelyett hogy elkotródott volna onnan.
gabokocka
Vicc amit írsz. Semmi olyasmit nem csinált ami eltiltást érdemelne, mégis mit kellett volna csinálnia azután ,hogy szét akarta verni a fejét a sisakjával? Garett és Pouncey igen. Viszont Pounceyra nem tudok haragudni, az ilyen esetekben a falembereknek oda kell verni minden esetben.
pfefe8
az eset azzal kezdődött, hogy garrett teljesen feleslegesen földre vitte rudit. annak elborult az agya és belekapaszkodott garrett sisakjába, le akarta róla rángatni, de nyilván nem sikerült neki, aztán garrett megmutatta hogyan kell ezt csinálni. na itt kellett volna abbahagyni és mindenki megússza pénzbüntivel. de így hogy eszkalálódott az egész masonnak is jár minimum egy meccs, azért mint fölbujtót nem nehéz belelátni.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Nem is értem, hogy lehet ekkora kretén. Mondjuk remélem Rudolphot is eltiltják, ő is benne volt azért.
gabokocka
És mégis miért tiltanák el Rudolphot? Minden meccsen van ilyen jelenet , kapnak zászlót rá és kész.
pfefe8
Hát azért egyfelől nyomta a földbe Garrett fejét ha jól láttam, amikor meg Pouncey leszedte róla a védőt ment utána bunyózni tovább, ahelyett hogy elkotródott volna onnan.
gabokocka
Vicc amit írsz. Semmi olyasmit nem csinált ami eltiltást érdemelne, mégis mit kellett volna csinálnia azután ,hogy szét akarta verni a fejét a sisakjával? Garett és Pouncey igen. Viszont Pounceyra nem tudok haragudni, az ilyen esetekben a falembereknek oda kell verni minden esetben.
pfefe8
Pouncey egyértelmű, védte a QB-ját, de sztem Rudolph tevékenysége is túlmegy a sima kakaskodáson, mi a fasznak kellett Garrett után mennie, mikor már Pouncey leszedte róla?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Nem is értem, hogy lehet ekkora kretén. Mondjuk remélem Rudolphot is eltiltják, ő is benne volt azért.
gabokocka
És mégis miért tiltanák el Rudolphot? Minden meccsen van ilyen jelenet , kapnak zászlót rá és kész.
pfefe8
Hát azért egyfelől nyomta a földbe Garrett fejét ha jól láttam, amikor meg Pouncey leszedte róla a védőt ment utána bunyózni tovább, ahelyett hogy elkotródott volna onnan.
gabokocka
Vicc amit írsz. Semmi olyasmit nem csinált ami eltiltást érdemelne, mégis mit kellett volna csinálnia azután ,hogy szét akarta verni a fejét a sisakjával? Garett és Pouncey igen. Viszont Pounceyra nem tudok haragudni, az ilyen esetekben a falembereknek oda kell verni minden esetben.

Steelers fan
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Nem is értem, hogy lehet ekkora kretén. Mondjuk remélem Rudolphot is eltiltják, ő is benne volt azért.
gabokocka
És mégis miért tiltanák el Rudolphot? Minden meccsen van ilyen jelenet , kapnak zászlót rá és kész.
pfefe8
Hát azért egyfelől nyomta a földbe Garrett fejét ha jól láttam, amikor meg Pouncey leszedte róla a védőt ment utána bunyózni tovább, ahelyett hogy elkotródott volna onnan.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Baszki Garrett 😕 Kva nagy győzelem, és megint miről kell beszélni. Idén már nem látjuk, az tuti. Nem is értem.
Joey Tribbiani
Idén azért több tahó megmozdulása is volt, de ez most nagyon durva, nem tudom mi van vele és nem értem mi szükség volt erre, Rudolph kicsit megfogta a sisakját azt kész, ennyi kakaskodás benne van. Ezzel jó eséllyel elintézte magát egész szezonra mikor még lenne esélyünk a felzárkózásra, gratulálok :/


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Nem is értem, hogy lehet ekkora kretén. Mondjuk remélem Rudolphot is eltiltják, ő is benne volt azért.
gabokocka
És mégis miért tiltanák el Rudolphot? Minden meccsen van ilyen jelenet , kapnak zászlót rá és kész.

Steelers fan
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Nem is értem, hogy lehet ekkora kretén. Mondjuk remélem Rudolphot is eltiltják, ő is benne volt azért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Baszki Garrett 😕 Kva nagy győzelem, és megint miről kell beszélni. Idén már nem látjuk, az tuti. Nem is értem.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!


áztákurva...
P@trik
baszki,ez de kemeny. Nyertek ma.😊
Vrij6
Mondtam èn. 😛 grat!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
akib@szottkurvaéletbe így egybe, mér csak csoportellenfél ellen tudunk játszani???!!!

A végén a bunyó az meg vállalhatatlan volt!

Horror Filmbe illő volt a jelenetsor nem foci pályára:
Földrevitte Rudit, majd Rudi nem hagyta Garett-et felállni, hanem a sisakjánál fogva nyomta lefele, Garrett elborul, feláll majd ő letépi Rudi fejéről a sisakot és hozzávágja, erre Punciék elborulnak és belegyakják a talajba Garrettet majd összevissza ütik rúgják a földön.

Óriási bazmeg... Még ha szoros meccs lett volna.

Rotyogni fognak az eltiltások... Vernon is sérült, érdekesen fog a fal kinézni jövő héten...

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
gedam 5 804
lehet, hogy szarokat hív kitchens, de mayfield még mindig teljesen talány homályokat dobál. pedig chubb, hunt megágyaznak rendesen a dobójátéknak. érthetetlen.
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Rudolph nem tudni mit akart, de akkor is gusztustalan volt Garrett-től, nem foci pályára való.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez szep gyozelem volt.

Viszont Myles Garrettet egesz evre el kell tiltani. Nem normalis ez az ember

több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
OL Drew Forbes aktiválva IR-ről

Callaway cut... úgy tűnik megelégeltük a trogerságot.
P@trik
Minden esélyt megkapott, de örülök, h. a későbbiekben nem veszi el Higgins elöl a helyet, aki egy meccsen többet tett, mint AC az egész szezonban. Sajnálom persze, mert néha felvillantotta a tehetségét, de fejben is ott kellett volna lenni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Szinte biztos, hogy nem fogok fent maradni ma, de hajrá Browns. Bár nem érzek semmit jót

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
OL Drew Forbes aktiválva IR-ről

Callaway cut... úgy tűnik megelégeltük a trogerságot.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander


áztákurva...
P@trik
baszki,ez de kemeny. Nyertek ma.😊
Vrij6
Most nem azért, de ebben mi a kemény? 😀

2008 szezon utolsó meccse Steelers. 2010 dettó. 2012 szintén. 2014 auch. 2016 genau so. Egyedül Hue a kivétel.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306


áztákurva...
P@trik
baszki,ez de kemeny. Nyertek ma.😊
Vrij6
Jaja, egy új edzőt 😊

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!


áztákurva...
P@trik
baszki,ez de kemeny. Nyertek ma.😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres


áztákurva...