Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A mai meccsen eldől hogy lehúzzuk a WC ezt a szezont is vagy él még a remény.
Nehéz este elé néz a támadósor, néztem videókat elég para a vasas D.
Amúgy 5 éve nem vertük meg őket itthon.
P@trik
Igen, végre működik a defense-ünk. Viszont az Offense elég kaki.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
A mai meccsen eldől hogy lehúzzuk a WC ezt a szezont is vagy él még a remény.
Nehéz este elé néz a támadósor, néztem videókat elég para a vasas D.
Amúgy 5 éve nem vertük meg őket itthon.
P@trik
Épp itt az ideje. 😉

Ki-ki meccs, jó kis csontzene lesz, remélem méltó meccs lesz az AFC Northoz. 😀 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
gedam 5 804
A mai meccsen eldől hogy lehúzzuk a WC ezt a szezont is vagy él még a remény.
Nehéz este elé néz a támadósor, néztem videókat elég para a vasas D.
Amúgy 5 éve nem vertük meg őket itthon.
P@trik
Ha már minket is leszopattatok, illene őket is...mondjuk az a difenz most tenyleg eleg flegman osszeallt. Kemeny menet lesz, de azert szoritok.
LeviPoki
aki jobban vigyáz a bogyóra, az nyer. simán el tudok képzelni egy turnover háborút.
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
A mai meccsen eldől hogy lehúzzuk a WC ezt a szezont is vagy él még a remény.
Nehéz este elé néz a támadósor, néztem videókat elég para a vasas D.
Amúgy 5 éve nem vertük meg őket itthon.
P@trik
Ha már minket is leszopattatok, illene őket is...mondjuk az a difenz most tenyleg eleg flegman osszeallt. Kemeny menet lesz, de azert szoritok.
több mint 4 éve
gedam 5 804
A mai meccsen eldől hogy lehúzzuk a WC ezt a szezont is vagy él még a remény.
Nehéz este elé néz a támadósor, néztem videókat elég para a vasas D.
Amúgy 5 éve nem vertük meg őket itthon.
P@trik
hajrá
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
A mai meccsen eldől hogy lehúzzuk a WC ezt a szezont is vagy él még a remény.
Nehéz este elé néz a támadósor, néztem videókat elég para a vasas D.
Amúgy 5 éve nem vertük meg őket itthon.
több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Mondjuk a safetyt se varrnam teljesen Mayfield nyakaba, Edmundsnak nem volt embere igazabol villamgyorsan odatudott erni.
Drip
Ott Mayfield bal oldalán 3 ember blokkolt 2-t, míg a jobb oldalra 2 ember jutott 3-ra, kivédhetetlen volt a sack, illetve ez esetben a safety.
több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mondjuk a safetyt se varrnam teljesen Mayfield nyakaba, Edmundsnak nem volt embere igazabol villamgyorsan odatudott erni.

több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Aki itt nem lát fejlődést az vagy vak vagy simán Freddie hater. Top5 (3) D ellen toltuk, csak mondom. A vörös zónába meg kell Higgins és egy normális TE. Plusz egy FB.

Chubb 116 yard. Wow. Állat a csávó, ha jól néz ki az új mez az ő neve lesz rajta 😊 Baker nem adta el, végre olvasta a védelmet és eljutott a második célpontig. OL állta a sarat, Garrett folyamatosan nyomta Allent, Ward meg ott volt amikor kellett. A többi felejtős, de ez egy igenis megérdemelt W volt.
Joey Tribbiani
A nincs kifogás, győzelem az győzelem eddig egyet tudok érteni. A fejlődés fogalma az nálam egész mást jelent.

Top 3 védelem az csak passz ellen volt, és le is szedték OBJ a pályáról, az hogy Baker nem dobott intet csak a jó istenen meg a védők szerencsétlenségén múlott. Futás ellen nem jó a Bills, Chubb más ellen is hozta a 100 yardot mert zseni.
Az OL úgy ahogy fejlődik Teller jobb mint Kush ezt aláírom viszont nyeltünk két sima sacket és a safetynél Edmunds úgy ment át a falon és aprította bele Mayfieldet a talajba hogy senki nem ért hozzá.

Rátérve a főételre 1 driveba 0/8 red zone (ennek majd utána nézek lehet hogy rekord) majd következő drive egy 0/3 red zone majd egy FG. Halvány lila fingja nincs Konyhásnak továbbra sem a play hívásról.

Az nem fejlődés az én szemembe hogy egész meccsen van 2 jó driveunk plusz Hauska kihagy két FG és azzal nyerünk...
Majd csütörtökön megmutathatja a támadósor a vasas brutál védelme ellen és ha ott sikerül a bravúr akkor elkezdek én is bizakodni.
P@trik
Azért a két jó drive erős költői túlzás, alapból volt 2 TD + az ominózus RZ drive + még egy RZ drive FG-val + egy FG. Én se azt mondom, hogy ez egy hibátlan meccs volt, nagyon nem, de Baker hozta a kötelezőt a safetyn kívül nagyot nem hibázott, és a végén amikor végig kellett menni megcsináltuk. A Pats 16 pontot pakolt ennek a Bills D-nek, 19-nél többet kétszer kaptak.

De egyet értek, csütörtök éjjel igazi ki-ki meccs lesz és elválik, h. mennyit ér a tegnapi. A Steelers nyert 5-öt a legutóbbi 6-ból, és az az egy vereség is a Ravens ellen jött, hosszabbításban, nagyon kemény lesz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Így tovább a Vasas ellen is. 😉

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Aki itt nem lát fejlődést az vagy vak vagy simán Freddie hater. Top5 (3) D ellen toltuk, csak mondom. A vörös zónába meg kell Higgins és egy normális TE. Plusz egy FB.

Chubb 116 yard. Wow. Állat a csávó, ha jól néz ki az új mez az ő neve lesz rajta 😊 Baker nem adta el, végre olvasta a védelmet és eljutott a második célpontig. OL állta a sarat, Garrett folyamatosan nyomta Allent, Ward meg ott volt amikor kellett. A többi felejtős, de ez egy igenis megérdemelt W volt.
Joey Tribbiani
A nincs kifogás, győzelem az győzelem eddig egyet tudok érteni. A fejlődés fogalma az nálam egész mást jelent.

Top 3 védelem az csak passz ellen volt, és le is szedték OBJ a pályáról, az hogy Baker nem dobott intet csak a jó istenen meg a védők szerencsétlenségén múlott. Futás ellen nem jó a Bills, Chubb más ellen is hozta a 100 yardot mert zseni.
Az OL úgy ahogy fejlődik Teller jobb mint Kush ezt aláírom viszont nyeltünk két sima sacket és a safetynél Edmunds úgy ment át a falon és aprította bele Mayfieldet a talajba hogy senki nem ért hozzá.

Rátérve a főételre 1 driveba 0/8 red zone (ennek majd utána nézek lehet hogy rekord) majd következő drive egy 0/3 red zone majd egy FG. Halvány lila fingja nincs Konyhásnak továbbra sem a play hívásról.

Az nem fejlődés az én szemembe hogy egész meccsen van 2 jó driveunk plusz Hauska kihagy két FG és azzal nyerünk...
Majd csütörtökön megmutathatja a támadósor a vasas brutál védelme ellen és ha ott sikerül a bravúr akkor elkezdek én is bizakodni.

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Aki itt nem lát fejlődést az vagy vak vagy simán Freddie hater. Top5 (3) D ellen toltuk, csak mondom. A vörös zónába meg kell Higgins és egy normális TE. Plusz egy FB.

Chubb 116 yard. Wow. Állat a csávó, ha jól néz ki az új mez az ő neve lesz rajta 😊 Baker nem adta el, végre olvasta a védelmet és eljutott a második célpontig. OL állta a sarat, Garrett folyamatosan nyomta Allent, Ward meg ott volt amikor kellett. A többi felejtős, de ez egy igenis megérdemelt W volt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nem érdekel most semmi, nyertünk 😊 majd holnap nyekergek 😊

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hát ezt a meccset se mi nyertük meg hanem a Bills adta le de legalább win.
Kritikán aluli továbbra is a csapat, red zone teljesítményre bazmeg nem tudom vannak-e szavak??!!
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Vegas szerint mi vagyunk az esélyesek amit nem nagyon értek?! Mert papíron sima Bills.
Viszont továbbra is tartom hogy nincs kifogás nyerni kell.
Múlt héten nem jött be ha most se fog akkor robog tovább a vonat a Konyhás FIRE fele.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tretter 3 évet hosszabbított.
3 év 32 millió, 23 millió garantált.
kapitnono
Kivalo hir. A legfontosabb idei UFA lett volna, oromteli, h. mar novemberben sikerult letudni a dolgot.
Joey Tribbiani
bocsanat lol 😊
Joey Tribbiani
Bár azóta már újraépülni látszik a fal közepe, G-ba a mai napig elnézném nálunk. Jenkins idén elég jó draftnak túnik de Billy Turner helyett simán kezdő lehetne.
Bírom a palit!


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Kitchens a kirúgás szélén
Amadeus
A szihoksz meccs óta rebesgetik
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Kitchens a kirúgás szélén

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Rashard Higgins
Damarious Randall
Joe Schobert
Kareem Hunt
Eric Murray

Ők a további kérdőjelek.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Tretter 3 évet hosszabbított.
3 év 32 millió, 23 millió garantált.
kapitnono
Kivalo hir. A legfontosabb idei UFA lett volna, oromteli, h. mar novemberben sikerult letudni a dolgot.
Joey Tribbiani
bocsanat lol 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Tretter 3 évet hosszabbított.
3 év 32 millió, 23 millió garantált.
kapitnono
Kivalo hir. A legfontosabb idei UFA lett volna, oromteli, h. mar novemberben sikerult letudni a dolgot.

Szerkesztette: r.baggio

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
Tretter 3 évet hosszabbított.
3 év 32 millió, 23 millió garantált.


több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
A tegnapi balhé után kicsit visszatérve az eddigi szezonra, a redzone offense az kész katasztrófa, kb 50%-on vagyunk...
Mindenki azt mondta, hogy kell a DL, a pass rush. Az alapanyag papíron megvan, de valahogy ez nem jön át. Sokkal többet vártam a DL-től, nekik minden meccsen terrorizálni kellene a futókat, irányítókat. Ehhez képest a futás ellen kész átjáró ház vagyunk...
A secondary nem tud szerelni? A tegnapi első td előtt is olyan flag tackle-t csináltak, hogy a denveri TE még most sem hiszi el...

Szerettem volna kedvelni Konyhás frédit és a csapatát, de így nem megy... Ezzel a kerettel 2-6al állni... szégyen.
A szezon első felében nekünk volt a legnehezebb a sorsolásunk, viszont a következő 7 meccsen nekünk a 2. legkönnyebb... Na majd meglátjuk.
Csiriba
Vernon számomra az eddigi legnagyobb csalódás, főleg annak tudatában hogy így pont az OL sikerült kinyírni.
zsutu
Semmi extrát nem tud hozzá tenni a csapat játékához ahogy én látom, sokszor el van tűnve, egyértelműen egy szar trade volt.
Bad 31
Igen, tőle én is sokkal többet vártam, az a 3 sack, 23 tackle, 1 kierőszakolt fumble az átlagos v az alatti teljesítmény, neki húzóembernek kellene lennie ebben a csapatban. Mondjuk nem mintha Sheldon Richardson brillírozna... szinte egyedül Garrett aki nyomás alá tudja helyezni az ellenfél QBját és Ogunjobi néha besegít neki. Schobert meg teljesen kiemelkedik mögöttük (főleg a tackle-ök terén, ne értsetek félre), de egyedül ő se tudja megváltani a világot.
több mint 4 éve
Cymbee Cleveland Browns 37
Érdemes elolvasni! Just Browns things...

 dawgpounddaily.com/2019/11/05/cleveland-browns-want-the-influence-of-analytics-until-they-dont/

Szerkesztette: Cymbee

BIUSA"@
több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
A tegnapi balhé után kicsit visszatérve az eddigi szezonra, a redzone offense az kész katasztrófa, kb 50%-on vagyunk...
Mindenki azt mondta, hogy kell a DL, a pass rush. Az alapanyag papíron megvan, de valahogy ez nem jön át. Sokkal többet vártam a DL-től, nekik minden meccsen terrorizálni kellene a futókat, irányítókat. Ehhez képest a futás ellen kész átjáró ház vagyunk...
A secondary nem tud szerelni? A tegnapi első td előtt is olyan flag tackle-t csináltak, hogy a denveri TE még most sem hiszi el...

Szerettem volna kedvelni Konyhás frédit és a csapatát, de így nem megy... Ezzel a kerettel 2-6al állni... szégyen.
A szezon első felében nekünk volt a legnehezebb a sorsolásunk, viszont a következő 7 meccsen nekünk a 2. legkönnyebb... Na majd meglátjuk.
Csiriba
Vernon számomra az eddigi legnagyobb csalódás, főleg annak tudatában hogy így pont az OL sikerült kinyírni.
zsutu
Semmi extrát nem tud hozzá tenni a csapat játékához ahogy én látom, sokszor el van tűnve, egyértelműen egy szar trade volt.


http://therealbad31.deviantart.com/