Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
 www.facebook.com/watch/?v=411194313101312
Vrij6
Ez még az előző meccs után volt.
Illetve olvasgattam erről neten, a csávó akivel összeveszett az ilyen masszív Baker hater. Draft előtt írt róla valami lejárató sztorit, ami full kamu volt. Csak azért nincs elvéve tőle a mediás belépő, mert HoF voter.
tenorx
Ahhh, sorry.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 www.facebook.com/watch/?v=411194313101312
Vrij6
Ez még az előző meccs után volt.
Illetve olvasgattam erről neten, a csávó akivel összeveszett az ilyen masszív Baker hater. Draft előtt írt róla valami lejárató sztorit, ami full kamu volt. Csak azért nincs elvéve tőle a mediás belépő, mert HoF voter.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres

1,5 év Cleveland.
P@trik
A közvetítésben is feltűnt, hogy baker konkrétan elvan hízva.
peach
Bazzeg Manziel masszívan végigitta a karrierjét, de még ő is jobban nézett ki.
Amadeus
4 év masszív egyetemi piálás után nem néztünk ki így.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/71331711_411194739767936_5491834918864420864_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=VAangYt_RdgQ7kNvgG3Ssa0&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=Ai_RpZ4X5CaWqHL7yFpcIPe&oh=00_AYD_uRYfpsxo60C_1EXlspcAmtTiOfmZw_74Cc0kuPjEkQ&oe=670CAD03
1,8 Mio. Aufrufe · 5.350 Reaktionen | Baker Mayfield leaves press conference | Baker Mayfield left his media availability Wednesday after this heated exchange with a reporter. | By SportsCenter | Facebook
Baker Mayfield left his media availability Wednesday after this heated exchange with a reporter.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem is tudom, hogy beleakarok-e kezdeni ebbe a kommentbe. Tegnap rengeteg minden volt bennem, de inkabb aludtam egyet, most meg azt se tudom mit erzek.

Azzal mit tudsz kezdeni, hogy tokeletesen vedekezik a CB-d de a WR pont akkor erzi magat Randy Mossnak? Semmit. Chubb-t faszan fogtak a foldon, ez is benne van, ennek ellenere azert igy is voltak fontos momentumai. Meg Baker is idei talan legjobb meccset hozta.

Az viszont, hogy kulcs pillanatban nem tud szerelni harom vedo se az mar nem okes.
Az, hogy folyamatosan sikerul eljutni red zoneba tokeletes, de hogy rendre csak FG-t rugjunk az mar nem. Van ket idokeresed de mar megint csak az empty backfield-ig jutunk, odaig nem, hogy 2 es tiznel megprobalj egy Chubb futast.

OBJ 3 (vagy a franc tudja mennyi) meccs utan vegre vintage. Erre donto playbe 1on1 van Harrissel akit rendre sikerult megverni , akarcsak 4 es 4nel de meg veletlenul se ra hivjak a playt avagy Mayfield megcsak fele se fordul az azert sulyos. Dobd fel neki majd megoldja, elvegre ezert fizeted. Ami igazan aggaszt viszont, hogy a tavalyi Baker ezt siman beteszi, hiszen tobbszor is lattuk.

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722

1,5 év Cleveland.
P@trik
A közvetítésben is feltűnt, hogy baker konkrétan elvan hízva.
peach
Bazzeg Manziel masszívan végigitta a karrierjét, de még ő is jobban nézett ki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 561 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr

1,5 év Cleveland.
P@trik
A 2. képen nem tűnik boldognak. Konkrétan depisnek tűnik...

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)

1,5 év Cleveland.
P@trik
A közvetítésben is feltűnt, hogy baker konkrétan elvan hízva.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

1,5 év Cleveland.
P@trik
 twitter.com/NFL_Memes/status/1191149579087032320?s=19

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!

1,5 év Cleveland.
P@trik
Ehhh, nekem nem hozza be valamiért.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
gedam 5 804

1,5 év Cleveland.
P@trik
jézusom😂
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres

1,5 év Cleveland.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Tartom a kijelentésem, nincs kifogás...
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 549 — !SuPeR6BoWL!
Hátralévő meccseinken az ellenfelek kezdő irányítói:

at Brandon Allen
vs Josh Allen
vs Mason Rudi
vs Ryan Fitzmagic
at Mason Rudi
vs Ryan Finley
at Kyler Murray
vs Lamar Jackson
at Ryan Finley

#nincskifogás
P@trik
ideje valakit kirúgni.
Amadeus
Konyhás?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Hátralévő meccseinken az ellenfelek kezdő irányítói:

at Brandon Allen
vs Josh Allen
vs Mason Rudi
vs Ryan Fitzmagic
at Mason Rudi
vs Ryan Finley
at Kyler Murray
vs Lamar Jackson
at Ryan Finley

#nincskifogás
P@trik
ideje valakit kirúgni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kötelező a győzelem ma!
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hátralévő meccseinken az ellenfelek kezdő irányítói:

at Brandon Allen
vs Josh Allen
vs Mason Rudi
vs Ryan Fitzmagic
at Mason Rudi
vs Ryan Finley
at Kyler Murray
vs Lamar Jackson
at Ryan Finley

#nincskifogás
P@trik
így látatlanban az összesnek nincs annyi int.ője, mint bakkernak.
gedam
ez biztos mert a fele még alig vagy nem is játszott idén.
több mint 4 éve
gedam 5 804
Hátralévő meccseinken az ellenfelek kezdő irányítói:

at Brandon Allen
vs Josh Allen
vs Mason Rudi
vs Ryan Fitzmagic
at Mason Rudi
vs Ryan Finley
at Kyler Murray
vs Lamar Jackson
at Ryan Finley

#nincskifogás
P@trik
így látatlanban az összesnek nincs annyi int.ője, mint bakkernak.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hátralévő meccseinken az ellenfelek kezdő irányítói:

at Brandon Allen
vs Josh Allen
vs Mason Rudi
vs Ryan Fitzmagic
at Mason Rudi
vs Ryan Finley
at Kyler Murray
vs Lamar Jackson
at Ryan Finley

#nincskifogás
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
TW nem ment át a fizikai felmérőn, így ez eléggé zárójelbe teszi a vitát


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Nézd, ha neked lehetőséged van elhozni a bottom5 faladba a liga egyik legjobb LT-jét akkor megoldod.
Valószínűleg csak pick-et akartatok adni érte és nem akartátok gyengíteni a csapatot.Ez részben érthető de számomra fontosabb lenne Mayfield védelme..
Én csak arra reagáltam, hogy számomra nem annyira "nem tudom hol él a redskins" sztori ez
gordon
Nem arrol van szo, h. egy TW hianyzik a csapatbol es onnantol sima PO. Eleg sok lyuk van, Ward pedig remelhetoleg hosszu evekre megoldja az egyik CB posztot - meg 3 evig nagyon olcson. Ehhez kepest TW jovore 32, max. 3 szezon van benne, uj szerzodest is kell neki hamarosan adni egy valag penzert, nekem kijon a hol el a redskins sztori.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Ezt ugy is kell nezni hogy a skins kvazi nincs alku pozicioban. Ugy a sok .

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Nem lett semmi a trade pletykából. Irreális kívánságok voltak Washingtonból.
P@trik
Jobb is igy. Wardot kertek allitolag, lol. Nem tudom hol el a Redskins.
Joey Tribbiani
Szóval egy top 5 LT nem ér annyit, mint egy tehetséges DB? Értem..
gordon
egyik 31 másik 22 éves
braxa88
Plusz ugye a szerzodesek.
Joey Tribbiani
Nézd, ha neked lehetőséged van elhozni a bottom5 faladba a liga egyik legjobb LT-jét akkor megoldod.
Valószínűleg csak pick-et akartatok adni érte és nem akartátok gyengíteni a csapatot.Ez részben érthető de számomra fontosabb lenne Mayfield védelme..
Én csak arra reagáltam, hogy számomra nem annyira "nem tudom hol él a redskins" sztori ez
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Nem lett semmi a trade pletykából. Irreális kívánságok voltak Washingtonból.
P@trik
Jobb is igy. Wardot kertek allitolag, lol. Nem tudom hol el a Redskins.
Joey Tribbiani
Szóval egy top 5 LT nem ér annyit, mint egy tehetséges DB? Értem..
gordon
egyik 31 másik 22 éves
braxa88
komoly érv..
gordon
igazából az.
(ha két jó játékost hasonlítasz össze.)
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Nem lett semmi a trade pletykából. Irreális kívánságok voltak Washingtonból.
P@trik
Jobb is igy. Wardot kertek allitolag, lol. Nem tudom hol el a Redskins.
Joey Tribbiani
Szóval egy top 5 LT nem ér annyit, mint egy tehetséges DB? Értem..
gordon
egyik 31 másik 22 éves
braxa88
Plusz ugye a szerzodesek.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964