Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
zsutu Cleveland Browns 785
A tegnapi balhé után kicsit visszatérve az eddigi szezonra, a redzone offense az kész katasztrófa, kb 50%-on vagyunk...
Mindenki azt mondta, hogy kell a DL, a pass rush. Az alapanyag papíron megvan, de valahogy ez nem jön át. Sokkal többet vártam a DL-től, nekik minden meccsen terrorizálni kellene a futókat, irányítókat. Ehhez képest a futás ellen kész átjáró ház vagyunk...
A secondary nem tud szerelni? A tegnapi első td előtt is olyan flag tackle-t csináltak, hogy a denveri TE még most sem hiszi el...

Szerettem volna kedvelni Konyhás frédit és a csapatát, de így nem megy... Ezzel a kerettel 2-6al állni... szégyen.
A szezon első felében nekünk volt a legnehezebb a sorsolásunk, viszont a következő 7 meccsen nekünk a 2. legkönnyebb... Na majd meglátjuk.
Csiriba
Vernon számomra az eddigi legnagyobb csalódás, főleg annak tudatában hogy így pont az OL sikerült kinyírni.
több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
A tegnapi balhé után kicsit visszatérve az eddigi szezonra, a redzone offense az kész katasztrófa, kb 50%-on vagyunk...
Mindenki azt mondta, hogy kell a DL, a pass rush. Az alapanyag papíron megvan, de valahogy ez nem jön át. Sokkal többet vártam a DL-től, nekik minden meccsen terrorizálni kellene a futókat, irányítókat. Ehhez képest a futás ellen kész átjáró ház vagyunk...
A secondary nem tud szerelni? A tegnapi első td előtt is olyan flag tackle-t csináltak, hogy a denveri TE még most sem hiszi el...

Szerettem volna kedvelni Konyhás frédit és a csapatát, de így nem megy... Ezzel a kerettel 2-6al állni... szégyen.
A szezon első felében nekünk volt a legnehezebb a sorsolásunk, viszont a következő 7 meccsen nekünk a 2. legkönnyebb... Na majd meglátjuk.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 094
Valaki leforditaná mit írt ki.?
Norbi180
Amit te irnal, ha elmondom neked, hogy a Lamar nem is tud dobni. 😀
ulpianus
Neki is torott a keze?😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Valaki leforditaná mit írt ki.?
Norbi180
Amit te irnal, ha elmondom neked, hogy a Lamar nem is tud dobni. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 688
Valaki leforditaná mit írt ki.?
Norbi180
Én ugyan nem idézem. Trágár módon káromkodik, 15 perccel a meccs lefújása után, ez a lényeg. Olyan hangnemben, ami nyilván minősíthetetlen

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
rokaur 869
Valaki leforditaná mit írt ki.?
Norbi180
huha.. 😀 Eskü megpróbáltam de a "blood bitch made ass lil boy"-nál eltört az agyam 😀
több mint 4 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 668
Valaki leforditaná mit írt ki.?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Itt is az derül ki, mint sok más csapatnál coaching>roster

Kell egy jó edző, különben baszhatod a sztárjaidat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Mit csinált konkrétan?
gabokocka






Drip
hát ez a franchise rendesen beleállt a földbe idén ezzel...
petey
Idén? 1999...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Mit csinált konkrétan?
gabokocka






Drip
hát ez a franchise rendesen beleállt a földbe idén ezzel...

több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mit csinált konkrétan?
gabokocka






több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Mit csinált konkrétan?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Jermaine Whitehead meg cutolva a gyonyoru post game tweetjei utan

több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
OBJ es Landry cipo ugyerol mit gondoltok? En birom mindkettot, de erre, ebben a helyzetben 2-6-nal nem tudom mi szukseg volt. Ertem, h. OBJ szeret szerepelni, de nem lehetne ezt par hetig felre tenni aztan ha felall rendesen minden playben es nem dobnak ra zaszlot minden meccsen es jon par W is, akkor johet a specko cipo is.
Freddienek az asztalra kene csapnia, mert ahogy par hete mondta, van egy rakas jo jatekosunk, de nincs csapatunk. Az meg az o sara, h. ezt latja, de a tegnapibol kiindulva nem tud vele mit kezdeni.
Joey Tribbiani
Engem zavar, és teljesen igazad van.
Amíg így játszik a csapat nem kellene még emellé lengetni a piros posztót ilyen egyéni influencerkedésekkel. Szerintem most annak lenne az ideje hogy mindenki kussoljon, és hozzon eredményeket. Majd ha OBJ (és társai) All-Pro számokat hoznak, utána lehet dumálni.
Egy egyelőre ilyen szezon után szerintem is az lenne a normális, hogy kussol mindenki, és dolgozik.
tenorx
Egyertelmu, ahogy az is, hogy voltak dropjai Beckhamnek, de nehez ugy all pro szintet hozni ha nem dobjak feled a labdat mikor ures vagy, kiveve slant es curl routoknal.

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
OBJ es Landry cipo ugyerol mit gondoltok? En birom mindkettot, de erre, ebben a helyzetben 2-6-nal nem tudom mi szukseg volt. Ertem, h. OBJ szeret szerepelni, de nem lehetne ezt par hetig felre tenni aztan ha felall rendesen minden playben es nem dobnak ra zaszlot minden meccsen es jon par W is, akkor johet a specko cipo is.
Freddienek az asztalra kene csapnia, mert ahogy par hete mondta, van egy rakas jo jatekosunk, de nincs csapatunk. Az meg az o sara, h. ezt latja, de a tegnapibol kiindulva nem tud vele mit kezdeni.
Joey Tribbiani
Engem zavar, és teljesen igazad van.
Amíg így játszik a csapat nem kellene még emellé lengetni a piros posztót ilyen egyéni influencerkedésekkel. Szerintem most annak lenne az ideje hogy mindenki kussoljon, és hozzon eredményeket. Majd ha OBJ (és társai) All-Pro számokat hoznak, utána lehet dumálni.
Egy egyelőre ilyen szezon után szerintem is az lenne a normális, hogy kussol mindenki, és dolgozik.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
OBJ es Landry cipo ugyerol mit gondoltok? En birom mindkettot, de erre, ebben a helyzetben 2-6-nal nem tudom mi szukseg volt. Ertem, h. OBJ szeret szerepelni, de nem lehetne ezt par hetig felre tenni aztan ha felall rendesen minden playben es nem dobnak ra zaszlot minden meccsen es jon par W is, akkor johet a specko cipo is.
Freddienek az asztalra kene csapnia, mert ahogy par hete mondta, van egy rakas jo jatekosunk, de nincs csapatunk. Az meg az o sara, h. ezt latja, de a tegnapibol kiindulva nem tud vele mit kezdeni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Szar az egesz.
Joey Tribbiani
nyomtál egy TonyGrossit 😊
Helmut Zimmer
😊

Én eddig bizakodó voltam, rookie HC, nagy elvárások, nehéz schedule, sophomore slump, de ez a tegnapi nagyon földhöz b@szott. Garrettéknek meg kellett volna enni reggelire Allent. Ehhez képest Mayfieldnek kellett megint folyamatosan menekülnie...

Akkora bajok vannak mindkét oldalon, h. nem tudom már én se mi legyen, egy év után ismét rebuilding? Hozzunk valakit collegeból Bakerhez...? Andy Reidek nem szaladgálnak az utcán, ismét egy koordinátor aztán ugyanaz a lemez megint?

Bills, Steelers, mindkettő bukó jelen állás szerint, 2-8, köszi puszi Freddie.
Joey Tribbiani
Én az első félidőt néztem csak, valahogy éreztem, hogy nem érdemes emiatt kialvatlanul mennem dolgozni, bármennyire is megvannak a maga hiányosságai ennek a keretnek, ez azért jóval többre hivatott. Nekem azért komoly fenttartásaim vannak most már tényleg Kitchenssel kapcsolatban, esetlen a csapat játéka, sokszor rossz nézni, semmi fejlődés nem látható az első játékhéthez képest. Ha ezt az évet így játszák végig én lehet meneszteném, múltkor írtad, hogy mindenki megérdemel két évet, de eddig se jött be ha kaptak még egy évet az edzőink, nem csodát vártam idén, de legalább azt, hogy egy fejlődő lendületes csapat benyomását keltsék, jó játékkal is ki lehet kapni, de nálunk nem erről van szó.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szar az egesz.
Joey Tribbiani
nyomtál egy TonyGrossit 😊
Helmut Zimmer
😊

Én eddig bizakodó voltam, rookie HC, nagy elvárások, nehéz schedule, sophomore slump, de ez a tegnapi nagyon földhöz b@szott. Garrettéknek meg kellett volna enni reggelire Allent. Ehhez képest Mayfieldnek kellett megint folyamatosan menekülnie...

Akkora bajok vannak mindkét oldalon, h. nem tudom már én se mi legyen, egy év után ismét rebuilding? Hozzunk valakit collegeból Bakerhez...? Andy Reidek nem szaladgálnak az utcán, ismét egy koordinátor aztán ugyanaz a lemez megint?

Bills, Steelers, mindkettő bukó jelen állás szerint, 2-8, köszi puszi Freddie.
Joey Tribbiani
Szerintem a Steelers-Browns meccs pont olyan lesz, hogy bármi lehet. Mi se vagyunk azért túlságosan jók.
több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A vicc az, hogyha vissza nezzuk, hogy kik lesznek a kezdo QB-k ez az az ev amit kurvara siratni fogunk mert ennel jobb dolgunk mar nem is lehetne.

több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Szar az egesz.
Joey Tribbiani
nyomtál egy TonyGrossit 😊
Helmut Zimmer
😊

Én eddig bizakodó voltam, rookie HC, nagy elvárások, nehéz schedule, sophomore slump, de ez a tegnapi nagyon földhöz b@szott. Garrettéknek meg kellett volna enni reggelire Allent. Ehhez képest Mayfieldnek kellett megint folyamatosan menekülnie...

Akkora bajok vannak mindkét oldalon, h. nem tudom már én se mi legyen, egy év után ismét rebuilding? Hozzunk valakit collegeból Bakerhez...? Andy Reidek nem szaladgálnak az utcán, ismét egy koordinátor aztán ugyanaz a lemez megint?

Bills, Steelers, mindkettő bukó jelen állás szerint, 2-8, köszi puszi Freddie.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Nem is tudom, hogy beleakarok-e kezdeni ebbe a kommentbe. Tegnap rengeteg minden volt bennem, de inkabb aludtam egyet, most meg azt se tudom mit erzek.

Azzal mit tudsz kezdeni, hogy tokeletesen vedekezik a CB-d de a WR pont akkor erzi magat Randy Mossnak? Semmit. Chubb-t faszan fogtak a foldon, ez is benne van, ennek ellenere azert igy is voltak fontos momentumai. Meg Baker is idei talan legjobb meccset hozta.

Az viszont, hogy kulcs pillanatban nem tud szerelni harom vedo se az mar nem okes.
Az, hogy folyamatosan sikerul eljutni red zoneba tokeletes, de hogy rendre csak FG-t rugjunk az mar nem. Van ket idokeresed de mar megint csak az empty backfield-ig jutunk, odaig nem, hogy 2 es tiznel megprobalj egy Chubb futast.

OBJ 3 (vagy a franc tudja mennyi) meccs utan vegre vintage. Erre donto playbe 1on1 van Harrissel akit rendre sikerult megverni , akarcsak 4 es 4nel de meg veletlenul se ra hivjak a playt avagy Mayfield megcsak fele se fordul az azert sulyos. Dobd fel neki majd megoldja, elvegre ezert fizeted. Ami igazan aggaszt viszont, hogy a tavalyi Baker ezt siman beteszi, hiszen tobbszor is lattuk.
Drip
Orulok, h. megemlitetted a vedelmet es az elhibazott szereleseket. Rossz volt nezni. Rookie QB ellen, aki 2016 ota nem jatszott eles meccset 24 pontot kapni, valami nagyon felrement a D-ben.
Nem sirom vissza Williams v. foleg Horton hiperagressziv vedelmet, de az biztos, h. ok valamennyire tudtak keverni a kartyakat, nem tudtad honnan jon a blitz, neha 1 DL, maskor 5 lineman volt a palyan. Wilksnel semmi mozgas, semmi csavar, ugyanaz a sema, 4 lineman, v. nagyon elvetve 1-1 extra corner blitzel. En vele kezdenem a tisztogatast, ha arra kerul sor, ilyen kerettel ennek top5 D-nek kene lenni.
A red zone O a masik, beszukul a palya, hetek ota problema, de Freddinek nincs valasza.

Szar az egesz.
Joey Tribbiani
Williamst akármikor elnézném nálunk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Szar az egesz.
Joey Tribbiani
nyomtál egy TonyGrossit 😊
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Nem is tudom, hogy beleakarok-e kezdeni ebbe a kommentbe. Tegnap rengeteg minden volt bennem, de inkabb aludtam egyet, most meg azt se tudom mit erzek.

Azzal mit tudsz kezdeni, hogy tokeletesen vedekezik a CB-d de a WR pont akkor erzi magat Randy Mossnak? Semmit. Chubb-t faszan fogtak a foldon, ez is benne van, ennek ellenere azert igy is voltak fontos momentumai. Meg Baker is idei talan legjobb meccset hozta.

Az viszont, hogy kulcs pillanatban nem tud szerelni harom vedo se az mar nem okes.
Az, hogy folyamatosan sikerul eljutni red zoneba tokeletes, de hogy rendre csak FG-t rugjunk az mar nem. Van ket idokeresed de mar megint csak az empty backfield-ig jutunk, odaig nem, hogy 2 es tiznel megprobalj egy Chubb futast.

OBJ 3 (vagy a franc tudja mennyi) meccs utan vegre vintage. Erre donto playbe 1on1 van Harrissel akit rendre sikerult megverni , akarcsak 4 es 4nel de meg veletlenul se ra hivjak a playt avagy Mayfield megcsak fele se fordul az azert sulyos. Dobd fel neki majd megoldja, elvegre ezert fizeted. Ami igazan aggaszt viszont, hogy a tavalyi Baker ezt siman beteszi, hiszen tobbszor is lattuk.
Drip
Orulok, h. megemlitetted a vedelmet es az elhibazott szereleseket. Rossz volt nezni. Rookie QB ellen, aki 2016 ota nem jatszott eles meccset 24 pontot kapni, valami nagyon felrement a D-ben.
Nem sirom vissza Williams v. foleg Horton hiperagressziv vedelmet, de az biztos, h. ok valamennyire tudtak keverni a kartyakat, nem tudtad honnan jon a blitz, neha 1 DL, maskor 5 lineman volt a palyan. Wilksnel semmi mozgas, semmi csavar, ugyanaz a sema, 4 lineman, v. nagyon elvetve 1-1 extra corner blitzel. En vele kezdenem a tisztogatast, ha arra kerul sor, ilyen kerettel ennek top5 D-nek kene lenni.
A red zone O a masik, beszukul a palya, hetek ota problema, de Freddinek nincs valasza.

Szar az egesz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
 www.facebook.com/watch/?v=411194313101312
Vrij6
Ez még az előző meccs után volt.
Illetve olvasgattam erről neten, a csávó akivel összeveszett az ilyen masszív Baker hater. Draft előtt írt róla valami lejárató sztorit, ami full kamu volt. Csak azért nincs elvéve tőle a mediás belépő, mert HoF voter.
tenorx
Igy van, ez Tony Grossi, long time clevelandi beat writer. A Cleveland.com-nal volt sokaig, onnan kirugtak mert Lernert biralta, aztan atment az espn clevelandi reszlegere. Arrol hires, h. mindent fikaz. Egyetlen erdeme, h. Modellt nem engedi a HoFba.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722

1,5 év Cleveland.
P@trik
A közvetítésben is feltűnt, hogy baker konkrétan elvan hízva.
peach
Bazzeg Manziel masszívan végigitta a karrierjét, de még ő is jobban nézett ki.
Amadeus
4 év masszív egyetemi piálás után nem néztünk ki így.
P@trik
Jó, az akadémiai ivás külön kategória. Arra születni kell, hogy bírd.

criminal lawyer or criminal lawyer?