Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Kotelezo gyozelem, de Browns fankent azert szokni kell, hogy ilyen siman nyerunk es egy percig sem kell izgulni. Tudnek alkalmazkodni 😊

Hunt mas dimenziot adott a csapatnak, csak mondom, ha nem tradeljuk Dukeot ez mehetett volna az elso fordulo ota... Landry allat, remelem innen vonul vissza, a sokat kritizalt fal is jol dolgozott (persze a Dolphins volt az ellenfel), Chubb megint 100 yard felett, Baker ujabb - szinte - hibatlan meccse.
Schobertre nincsenek szavak, brutalis amit tol az utolso 3 meccsen - ha igy folytatja Dorseynak melyen a zsebebe kell nyulnia. A Ward - Greedy CB duo pofasan nez ki, bar utobbira kicsit sok flaget dobnak, szinte minden meccsen van egy PI. Neha csak a labda fele kene neznie, kijavithato hiba.

Bakernek meglehet a 4000 passzolt, Chubbnak az 1500 futott, Landrynek es OBJ-nek az 1000 elkapott yard, azert ezt alairtam volna a szezon elott.

Nagy kar azert a Broncos meccsert 😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
A kötelező győzelem.
Landrynak nagy meccse volt 150 yard 2 TD.

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Garrett büntetése marad ez nem vita tárgya, én azt se várnám el, hogy Rudolph ezért büntetést kapjon, mindenesetre teljesen jogos, hogy tudni szeretnék a Browns szurkolók meg sokan mások, hogy mi váltotta ki MG kiborulását, nehogy már szabadkozni kelljen emiatt!! Pouncey büntetés csökkentése érthetetlen, arra nincs mentség amit Garrett tett, de arra van, hogy a földön fekvőt üti meg rúgja valaki?!
Bad 31
Számomra Pouncey büntetése értelmezhetetlen. (még ha nevéhez méltóan is rúgott)
Ő ott már nem Rudit védte, hanem büntetett. Tételezzük fel, hogy Garrett büntetése 6 meccsnél megáll, akkor Pouncey is min. 4 meccs.
kittli
Ez lineáris szemlélet.
De az NFL büntetéspolicyjéről nem tudunk semmit.
Lehet logaritmikus. Vagy exponenciális. Vagy random.
Sobri Jóska
Szerintem szimplán szar.
(Hú micsoda hármas alliteráció.)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Garrett büntetése marad ez nem vita tárgya, én azt se várnám el, hogy Rudolph ezért büntetést kapjon, mindenesetre teljesen jogos, hogy tudni szeretnék a Browns szurkolók meg sokan mások, hogy mi váltotta ki MG kiborulását, nehogy már szabadkozni kelljen emiatt!! Pouncey büntetés csökkentése érthetetlen, arra nincs mentség amit Garrett tett, de arra van, hogy a földön fekvőt üti meg rúgja valaki?!
Bad 31
Számomra Pouncey büntetése értelmezhetetlen. (még ha nevéhez méltóan is rúgott)
Ő ott már nem Rudit védte, hanem büntetett. Tételezzük fel, hogy Garrett büntetése 6 meccsnél megáll, akkor Pouncey is min. 4 meccs.
kittli
Ez lineáris szemlélet.
De az NFL büntetéspolicyjéről nem tudunk semmit.
Lehet logaritmikus. Vagy exponenciális. Vagy random.

több mint 4 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Garrett büntetése marad ez nem vita tárgya, én azt se várnám el, hogy Rudolph ezért büntetést kapjon, mindenesetre teljesen jogos, hogy tudni szeretnék a Browns szurkolók meg sokan mások, hogy mi váltotta ki MG kiborulását, nehogy már szabadkozni kelljen emiatt!! Pouncey büntetés csökkentése érthetetlen, arra nincs mentség amit Garrett tett, de arra van, hogy a földön fekvőt üti meg rúgja valaki?!
Bad 31
Számomra Pouncey büntetése értelmezhetetlen. (még ha nevéhez méltóan is rúgott)
Ő ott már nem Rudit védte, hanem büntetett. Tételezzük fel, hogy Garrett büntetése 6 meccsnél megáll, akkor Pouncey is min. 4 meccs.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De én azt mondom, hogy valami értelmes szinten, pl sisakra ad egy pofont (aki ököllel üti a sisakot, az nagy lángelme...), vagy szimplán fogja és felborítja, akkor az egy dolog, akkor azt úgy rakod el, hogy oké volt egy kis kakaskodás, a nagyobb ütött mondjuk egyet, abból nincs balhé. De ez marha veszelyes volt, ezen a niggerezés sem segít

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 304
Engem csak az érdekelne, hogy trash talk közben, felfokozott idegállapotban vajh hányszor hangzik el a niggerezés vagy a whiteyzás... sokszor "hajcsároknak" is csúfolják a fehéreket, az se jobb.

Sztem az sem jobb, ha a feketék hópihéznek, holott tudom, hogy az N betűs szónak vannak történelmi hagyományai. Mindkettő lehet sértő, mindkettő lehet egy sima szájalás.

A tettlegesség meg egy másik szint.

Különben az eseménysir meg egy feleslegescés elnyújtott RtP- vel indult. Mondom ezt úgy, hogy én Rudit is elkaszáltam volna, P-nek és MG-nek meg sokkal többet adnék
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Ez elegge onfield volt 😀

Btw, ha volt niggerezes, akkor reneben van es toroljuk Garrett eltiltasat? Vagy akkor mar dogoljon meg a szomszed tehene is, es legalabb Rudi is legyen eltiltva?
Wyatt
Ezt senki sem mondta, de ha niggerezés akkor legyen 6 meccs és Rudi is kettő, legalább tudjuk mitől kattant be. Nem menti fel, de jó lenne tudni mi volt az előzmény nem?
Joey Tribbiani
Már írtam, irreleváns.
A verbalitás egy dimenzió, a tettlegesség egy másik.
Nincs olyan verbalitás, ami jogossá tesz bárminemű fizikális atrocitást.
Tetszik, nem tetszik ez a valóság.

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
Alapvetően nem a büntetéssel van a probléma, mert amit tett azért jár a bünti és pont.

Másfelől ez nem egy "szokványos Burfict" volt, hogy ledarálta a csávót 4 meccs és helo.
Itt volt egy szép kerek sztori amit tokkal vonóval bevarrtak Garrett nyakába.
Ezzel van nekem személy szerint a fő problémám.
P@trik
Ez a gond, mert nincs szep kerek sztori. MG nyakaba azt vartak amit csinalt.

A klasszikus vicc jut eszembe, aminek a vege hogy ABC szerint aldozzak fel az embereket.
-Afro-Amerikai. Senki nem jelentkezik, de egy kisfiu odasugja az apjanak " Mi azok vagyunk..", az apja kozbevag "nem mi itt Niggerek vagyunk"....
no
félrenyeltem baszd ki 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Szerintem ez azért kurva nagy öngól, mert én a rénszarvas helyében csak megfontolnám azt a feljelentést. Nem látom, hogy mit nyerhet ezzel Garrett. Cseréljen ügyvédet hamar a fiú..
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Alapvetően nem a büntetéssel van a probléma, mert amit tett azért jár a bünti és pont.

Másfelől ez nem egy "szokványos Burfict" volt, hogy ledarálta a csávót 4 meccs és helo.
Itt volt egy szép kerek sztori amit tokkal vonóval bevarrtak Garrett nyakába.
Ezzel van nekem személy szerint a fő problémám.
P@trik
Ez a gond, mert nincs szep kerek sztori. MG nyakaba azt vartak amit csinalt.

A klasszikus vicc jut eszembe, aminek a vege hogy ABC szerint aldozzak fel az embereket.
-Afro-Amerikai. Senki nem jelentkezik, de egy kisfiu odasugja az apjanak " Mi azok vagyunk..", az apja kozbevag "nem mi itt Niggerek vagyunk"....
no
Nah hát akkor itt válik el hogy ki gondolkozik Browns drukker fejjel és ki másikkal.
Mert nekem a sztori ott kezdődik hogy feladták a snapet Rudinak és Garrett rohan felé és ott végződik amikor a bíró kiállítja a balhézókat.
És ami közte történik ok-okozati viszony az senkit nem érdekel, és ez az én problémám.
A lényeg hogy Garrett ütött így az egész sztorit ő viszi el és égessék el máglyán.
P@trik
Ertjuk mit akarsz kihozni, csak nem sok ertelme van.

Feladjak a snap-et es Rudi elmondja mindennek es pluszban megigeri hogy ajandekba adja a vasarlasi okiratot amit az uknagyapja hagyott ra ami bizonyitja hogy MG uknagyapjat megvette, hivhatja allatnak es iger neki egy bananerdot, ha nem donti le a labarol tobbet stb..stb..blah-blah es elindul a huza-vona es kapna mindenki egy enyhenek szamito ejnye-bejnye rivallot addig a pontig amig el nem kezdte utni a fejet a sisakkal. Eddig a pontig rengeteg pelda van es megmagyarazhatok az ok-okozattal es nincs is igazi problema. A sisakutestol elfogadhatatlan es megmagyarazhatatlan.

Szerinted meg
-kurva Anyad MG
Jol rad maszok es nem szallok le rolad konnyen
-ok, akkor en leveszem a sisakod
puha vagy megmutattom a durva valtozatot
-akkor utanad futok es elarulom a titkot: Nigger vagy ( idaig nem sok ujdonsag tortent )
Akkor rabaszok a sisakkal a fejedre
-okollel arcon csaplak
Elutlek a hordagyas kiskocsival
-en meg az igazi mentoautoval
Egy rendor pisztolyaval lelolek

Ok meghalt, de minek kurva anyazot ok-okozat-szol a judge dontese
no
Köszönjük a nagyszerű levezetést.
Az más kérdés hogy lófasz köze nem volt hozzá amit írtam.
További témázást kéretik túl a hollófészekbe...
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 093
Alapvetően nem a büntetéssel van a probléma, mert amit tett azért jár a bünti és pont.

Másfelől ez nem egy "szokványos Burfict" volt, hogy ledarálta a csávót 4 meccs és helo.
Itt volt egy szép kerek sztori amit tokkal vonóval bevarrtak Garrett nyakába.
Ezzel van nekem személy szerint a fő problémám.
P@trik
Ez a gond, mert nincs szep kerek sztori. MG nyakaba azt vartak amit csinalt.

A klasszikus vicc jut eszembe, aminek a vege hogy ABC szerint aldozzak fel az embereket.
-Afro-Amerikai. Senki nem jelentkezik, de egy kisfiu odasugja az apjanak " Mi azok vagyunk..", az apja kozbevag "nem mi itt Niggerek vagyunk"....
no
Nah hát akkor itt válik el hogy ki gondolkozik Browns drukker fejjel és ki másikkal.
Mert nekem a sztori ott kezdődik hogy feladták a snapet Rudinak és Garrett rohan felé és ott végződik amikor a bíró kiállítja a balhézókat.
És ami közte történik ok-okozati viszony az senkit nem érdekel, és ez az én problémám.
A lényeg hogy Garrett ütött így az egész sztorit ő viszi el és égessék el máglyán.
P@trik
Ertjuk mit akarsz kihozni, csak nem sok ertelme van.

Feladjak a snap-et es Rudi elmondja mindennek es pluszban megigeri hogy ajandekba adja a vasarlasi okiratot amit az uknagyapja hagyott ra ami bizonyitja hogy MG uknagyapjat megvette, hivhatja allatnak es iger neki egy bananerdot, ha nem donti le a labarol tobbet stb..stb..blah-blah es elindul a huza-vona es kapna mindenki egy enyhenek szamito ejnye-bejnye rivallot addig a pontig amig el nem kezdte utni a fejet a sisakkal. Eddig a pontig rengeteg pelda van es megmagyarazhatok az ok-okozattal es nincs is igazi problema. A sisakutestol elfogadhatatlan es megmagyarazhatatlan.

Szerinted meg
-kurva Anyad MG
Jol rad maszok es nem szallok le rolad konnyen
-ok, akkor en leveszem a sisakod
puha vagy megmutattom a durva valtozatot
-akkor utanad futok es elarulom a titkot: Nigger vagy ( idaig nem sok ujdonsag tortent )
Akkor rabaszok a sisakkal a fejedre
-okollel arcon csaplak
Elutlek a hordagyas kiskocsival
-en meg az igazi mentoautoval
Egy rendor pisztolyaval lelolek

Ok meghalt, de minek kurva anyazot ok-okozat-szol a judge dontese
több mint 4 éve
gedam 5 803
Alapvetően nem a büntetéssel van a probléma, mert amit tett azért jár a bünti és pont.

Másfelől ez nem egy "szokványos Burfict" volt, hogy ledarálta a csávót 4 meccs és helo.
Itt volt egy szép kerek sztori amit tokkal vonóval bevarrtak Garrett nyakába.
Ezzel van nekem személy szerint a fő problémám.
P@trik
Ez a gond, mert nincs szep kerek sztori. MG nyakaba azt vartak amit csinalt.

A klasszikus vicc jut eszembe, aminek a vege hogy ABC szerint aldozzak fel az embereket.
-Afro-Amerikai. Senki nem jelentkezik, de egy kisfiu odasugja az apjanak " Mi azok vagyunk..", az apja kozbevag "nem mi itt Niggerek vagyunk"....
no
 youtu.be/IcBCy5SYEps
nekem ez jutott eszembe, főszerepben rudi, punci és májlsz.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Alapvetően nem a büntetéssel van a probléma, mert amit tett azért jár a bünti és pont.

Másfelől ez nem egy "szokványos Burfict" volt, hogy ledarálta a csávót 4 meccs és helo.
Itt volt egy szép kerek sztori amit tokkal vonóval bevarrtak Garrett nyakába.
Ezzel van nekem személy szerint a fő problémám.
P@trik
Ez a gond, mert nincs szep kerek sztori. MG nyakaba azt vartak amit csinalt.

A klasszikus vicc jut eszembe, aminek a vege hogy ABC szerint aldozzak fel az embereket.
-Afro-Amerikai. Senki nem jelentkezik, de egy kisfiu odasugja az apjanak " Mi azok vagyunk..", az apja kozbevag "nem mi itt Niggerek vagyunk"....
no
Nah hát akkor itt válik el hogy ki gondolkozik Browns drukker fejjel és ki másikkal.
Mert nekem a sztori ott kezdődik hogy feladták a snapet Rudinak és Garrett rohan felé és ott végződik amikor a bíró kiállítja a balhézókat.
És ami közte történik ok-okozati viszony az senkit nem érdekel, és ez az én problémám.
A lényeg hogy Garrett ütött így az egész sztorit ő viszi el és égessék el máglyán.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 093
Alapvetően nem a büntetéssel van a probléma, mert amit tett azért jár a bünti és pont.

Másfelől ez nem egy "szokványos Burfict" volt, hogy ledarálta a csávót 4 meccs és helo.
Itt volt egy szép kerek sztori amit tokkal vonóval bevarrtak Garrett nyakába.
Ezzel van nekem személy szerint a fő problémám.
P@trik
Ez a gond, mert nincs szep kerek sztori. MG nyakaba azt vartak amit csinalt.

A klasszikus vicc jut eszembe, aminek a vege hogy ABC szerint aldozzak fel az embereket.
-Afro-Amerikai. Senki nem jelentkezik, de egy kisfiu odasugja az apjanak " Mi azok vagyunk..", az apja kozbevag "nem mi itt Niggerek vagyunk"....
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Alapvetően nem a büntetéssel van a probléma, mert amit tett azért jár a bünti és pont.

Másfelől ez nem egy "szokványos Burfict" volt, hogy ledarálta a csávót 4 meccs és helo.
Itt volt egy szép kerek sztori amit tokkal vonóval bevarrtak Garrett nyakába.
Ezzel van nekem személy szerint a fő problémám.
több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Garrett büntetése marad ez nem vita tárgya, én azt se várnám el, hogy Rudolph ezért büntetést kapjon, mindenesetre teljesen jogos, hogy tudni szeretnék a Browns szurkolók meg sokan mások, hogy mi váltotta ki MG kiborulását, nehogy már szabadkozni kelljen emiatt!! Pouncey büntetés csökkentése érthetetlen, arra nincs mentség amit Garrett tett, de arra van, hogy a földön fekvőt üti meg rúgja valaki?!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Előhúzta Garrett az ászt hátha. Ne gondoljátok hogy amit mondanak az nem egy átgondolt kommunikáció része. Kiszámolták az ügynökei hogy így van az a réteg akiket maga mellet tud tartani vagy behozni a vitába.

Annyira elkattant az agya a meccsen hogy sisakkal rávert egyet, de 1 perccel később már arra gondolt hogy nem akarja Rudit rossz fényben feltűntetni 😀. Bájos
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 093
Ez tenyleg a Browns topik.

Mindenkinel mashol van egy pont ami utan elfogadhatatlan a dolog, ha ez nalatok nem lepte at akkor mindent meg lehet magyarazni. Ezert nem is piszkal senki benneteket, mert ertheto ha igy nezi az ember.

Ray Rice: nalam tulment es nalam tobbet is erdemelt volna. Volt akinek az egy "vita" volt es felmentettek volna. Nalam az asszony semmit nem tudott mondani ami miatt felmentheto lett volna az utes.

Ezzel MG csak rosszabbitott a helyzeten. Ha igazat mond akkor is fel birtak bosszantani ( kinek milyen komoly a tette, de tul egy ponton ) egy gyoztes/dominans meccsen, ami nagyon rossz jel ( meg szerencse hogy nem jatszik Ramsey-vel ). Ha nem mond igazat akkor a "jogi"kovetkezmenyeit hagyjuk is. De a sajat megitelesem, a rasszizmus egy undorito dolog, de amikor forditva akarja hasznalni az meg inkabb.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez elegge onfield volt 😀

Btw, ha volt niggerezes, akkor reneben van es toroljuk Garrett eltiltasat? Vagy akkor mar dogoljon meg a szomszed tehene is, es legalabb Rudi is legyen eltiltva?
Wyatt
Ezt senki sem mondta, de ha niggerezés akkor legyen 6 meccs és Rudi is kettő, legalább tudjuk mitől kattant be. Nem menti fel, de jó lenne tudni mi volt az előzmény nem?
Joey Tribbiani
Felőlem tudjuk meg az előzményt, na de nehogy már egy trashtalk annyi legyen, mint ha valakit fejbe rúgnak, vagy harmadannyi, mintha valakit ki akarnak csinálni a pályán. Azért picit komolyodjunk már
Wyatt
Komolyodjunk már? Továbbra is Rudi próbálta meg először leszedni Garrett sisakját. Ha az nincs, lehet az egész nincs. De nem akarom újra kezdeni, ez itt a Browns topik, nem várd tőlünk h. Garrettnek életfogytigot kívánjunk.

 www.dawgsbynature.com/2019/11/16/20968515/helmetgate-it-was-rudolph-who-was-the-instigator-heres-proof
Joey Tribbiani
Ki kívánja? Én azt tartanám végtelenül hülyeségnek, ha a szájalásra menne két meccs eltiltás, miközben a sisakrángatásával nem volt gond. Ha arra kap egy meccset, akkor azt mondom, hogy oké, de nehogy már a szövegelés annyit érjen mint a fejbe rúgás. Nekem semmi bajom nincs Garrett-tel, imádnám, ha lenne egy ilyen képességű pass rusherünk. Ettől ez még olyan cselekedet volt, amit nem ment fel, ha niggereztek

több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Ez elegge onfield volt 😀

Btw, ha volt niggerezes, akkor reneben van es toroljuk Garrett eltiltasat? Vagy akkor mar dogoljon meg a szomszed tehene is, es legalabb Rudi is legyen eltiltva?
Wyatt
Ezt senki sem mondta, de ha niggerezés akkor legyen 6 meccs és Rudi is kettő, legalább tudjuk mitől kattant be. Nem menti fel, de jó lenne tudni mi volt az előzmény nem?
Joey Tribbiani
Felőlem tudjuk meg az előzményt, na de nehogy már egy trashtalk annyi legyen, mint ha valakit fejbe rúgnak, vagy harmadannyi, mintha valakit ki akarnak csinálni a pályán. Azért picit komolyodjunk már
Wyatt
Komolyodjunk már? Továbbra is Rudi próbálta meg először leszedni Garrett sisakját. Ha az nincs, lehet az egész nincs. De nem akarom újra kezdeni, ez itt a Browns topik, nem várd tőlünk h. Garrettnek életfogytigot kívánjunk.

 www.dawgsbynature.com/2019/11/16/20968515/helmetgate-it-was-rudolph-who-was-the-instigator-heres-proof

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez elegge onfield volt 😀

Btw, ha volt niggerezes, akkor reneben van es toroljuk Garrett eltiltasat? Vagy akkor mar dogoljon meg a szomszed tehene is, es legalabb Rudi is legyen eltiltva?
Wyatt
Ezt senki sem mondta, de ha niggerezés akkor legyen 6 meccs és Rudi is kettő, legalább tudjuk mitől kattant be. Nem menti fel, de jó lenne tudni mi volt az előzmény nem?
Joey Tribbiani
Felőlem tudjuk meg az előzményt, na de nehogy már egy trashtalk annyi legyen, mint ha valakit fejbe rúgnak, vagy harmadannyi, mintha valakit ki akarnak csinálni a pályán. Azért picit komolyodjunk már

több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Ez elegge onfield volt 😀

Btw, ha volt niggerezes, akkor reneben van es toroljuk Garrett eltiltasat? Vagy akkor mar dogoljon meg a szomszed tehene is, es legalabb Rudi is legyen eltiltva?
Wyatt
Ezt senki sem mondta, de ha niggerezés akkor legyen 6 meccs és Rudi is kettő, legalább tudjuk mitől kattant be. Nem menti fel, de jó lenne tudni mi volt az előzmény nem?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ez elegge onfield volt 😀

Btw, ha volt niggerezes, akkor reneben van es toroljuk Garrett eltiltasat? Vagy akkor mar dogoljon meg a szomszed tehene is, es legalabb Rudi is legyen eltiltva?
Wyatt
Garrett eltiltása marad ezt megmondták.
Itt az egész ügybe az elkattanás oka maradt mint kérdőjel.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez elegge onfield volt 😀

Btw, ha volt niggerezes, akkor reneben van es toroljuk Garrett eltiltasat? Vagy akkor mar dogoljon meg a szomszed tehene is, es legalabb Rudi is legyen eltiltva?