Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Az NFL 10026 USD-ra büntette Baker-t, mivel az oldalvonal mellett ahogy elszaladt gunyorosan és kihívóan nézett a krampuszra a td passza után. Ugyanakkor a fanbase gyűjtésbe kezdett, hogy fizessék ki a büntit, mert ennyit megért nekik Baker akciója és amúgy végre egy rendes qb. 12 óra alatt összegyűlt 1500 usd 😀 😀 😀
Csiriba
Ez mekkora vicc. Gúnyosnézésing 6834 dollár. Visszaesőként még 3180.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ez a pletyka hogy kevés esélye van GreggW a HC pozícióra sőt még Kitchens maradása is kérdőjeles. Ez így komboba gyönyörű lépés lenne.
Pia se kéne azt lehetne okádni szilveszterkor....
P@trik
Az lenne az igazán Brownsos, hogy ha Hue visszajönne. 😀 Nem tudom miért ne próbálnának meg egy évet minimum ezzel a gárdával, működik, jó nézni.
LeviPoki
látom kicsit sem akarod, hogy a po-ba juttassunk benneteket... a krampuszt visszahozni, hogy megint meg tudjatok verni, az tetszene mi? 😀
Csiriba
De csak mára,erre a meccsre 😀 Én adnám amúgy, ha jó lenne a Browns, de ne ma...Lécci. 😊 Vagy kiszurkoljuk a Bengalst, ezen a meccsen meg mindenki térdel. Ezt a forgatókönyvet is adom.
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Az NFL 10026 USD-ra büntette Baker-t, mivel az oldalvonal mellett ahogy elszaladt gunyorosan és kihívóan nézett a krampuszra a td passza után. Ugyanakkor a fanbase gyűjtésbe kezdett, hogy fizessék ki a büntit, mert ennyit megért nekik Baker akciója és amúgy végre egy rendes qb. 12 óra alatt összegyűlt 1500 usd 😀 😀 😀
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Ez a pletyka hogy kevés esélye van GreggW a HC pozícióra sőt még Kitchens maradása is kérdőjeles. Ez így komboba gyönyörű lépés lenne.
Pia se kéne azt lehetne okádni szilveszterkor....
P@trik
Az lenne az igazán Brownsos, hogy ha Hue visszajönne. 😀 Nem tudom miért ne próbálnának meg egy évet minimum ezzel a gárdával, működik, jó nézni.
LeviPoki
látom kicsit sem akarod, hogy a po-ba juttassunk benneteket... a krampuszt visszahozni, hogy megint meg tudjatok verni, az tetszene mi? 😀
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ez a pletyka hogy kevés esélye van GreggW a HC pozícióra sőt még Kitchens maradása is kérdőjeles. Ez így komboba gyönyörű lépés lenne.
Pia se kéne azt lehetne okádni szilveszterkor....
P@trik
Az lenne az igazán Brownsos, hogy ha Hue visszajönne. 😀 Nem tudom miért ne próbálnának meg egy évet minimum ezzel a gárdával, működik, jó nézni.
több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Ez a pletyka hogy kevés esélye van GreggW a HC pozícióra sőt még Kitchens maradása is kérdőjeles. Ez így komboba gyönyörű lépés lenne.
Pia se kéne azt lehetne okádni szilveszterkor....
P@trik
Tuti kacsa, Rapoport elmehet a picsába.

Szerkesztette: zsutu
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Ez a pletyka hogy kevés esélye van GreggW a HC pozícióra sőt még Kitchens maradása is kérdőjeles. Ez így komboba gyönyörű lépés lenne.
Pia se kéne azt lehetne okádni szilveszterkor....
P@trik
Reméljük csak pletyka marad 😒


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
 www.youtube.com/watch?v=WAkn40mBEy0

elmeny nezni 😀

Hat sracok, nagyon ugy nez ki, hogy tenyleg megtortent a csoda, es megvan a FR QB Clevelandben.
Ha csak LEmar nem fejlodik vmi brutal nagyot jovore, akkor nem igen latom az okot, hogy ne dominalnatok a csoportot a kovetkezo jo par evben.
Big Bennek sok mar nincs, raadasul mar nem is az a szint, amitol be kellene rezelni.
Daltontol meg eddig se rettegett senki.

De kurvara orulok ennek, nagyon kellett ez a varosnak + a liganak is.

Csak igy tovabb!
Borbinho
Most komolyan ezt így leírni mi értelme van?
Step by step.
Legyen meg az új HC, az új stáb, legyen egy jó draft.
Legyen utána egy hasonló szezon (Hue rész nélkül ). Baker hozzon még egy ilyen évet. Esetleg húzzák be a csoportot aztán utána lehet ilyeneket mondani...
Azért perpill csak a Cincynél nem látszik a jövő, kurva erős lesz a csoport.
Remelem a Browns behúzza, de addig meg sok minden kell hogy passzoljon.
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ez a pletyka hogy kevés esélye van GreggW a HC pozícióra sőt még Kitchens maradása is kérdőjeles. Ez így komboba gyönyörű lépés lenne.
Pia se kéne azt lehetne okádni szilveszterkor....
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.youtube.com/watch?v=WAkn40mBEy0

elmeny nezni 😀

Hat sracok, nagyon ugy nez ki, hogy tenyleg megtortent a csoda, es megvan a FR QB Clevelandben.
Ha csak LEmar nem fejlodik vmi brutal nagyot jovore, akkor nem igen latom az okot, hogy ne dominalnatok a csoportot a kovetkezo jo par evben.
Big Bennek sok mar nincs, raadasul mar nem is az a szint, amitol be kellene rezelni.
Daltontol meg eddig se rettegett senki.

De kurvara orulok ennek, nagyon kellett ez a varosnak + a liganak is.

Csak igy tovabb!
Borbinho
Te most konkretan leirtad mas szavakkal, hogy Big Ben kiegett? Szep volt, akkor most harom evig MVP-formaban nyomja majd. xd

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=WAkn40mBEy0

elmeny nezni 😀

Hat sracok, nagyon ugy nez ki, hogy tenyleg megtortent a csoda, es megvan a FR QB Clevelandben.
Ha csak LEmar nem fejlodik vmi brutal nagyot jovore, akkor nem igen latom az okot, hogy ne dominalnatok a csoportot a kovetkezo jo par evben.
Big Bennek sok mar nincs, raadasul mar nem is az a szint, amitol be kellene rezelni.
Daltontol meg eddig se rettegett senki.

De kurvara orulok ennek, nagyon kellett ez a varosnak + a liganak is.

Csak igy tovabb!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Nekem nincs meg az hogy miért utálják. Leírná valaki röviden?
bcsarli
Annak idején a NO DCje volt. Vele nyertek SBt. S állítólag extra pénzjutalmakat kaptak a Def játékosok azért ha az ellen támadójátékosât kicsit kiiktassák. Direkt erre játszottak rá. S ezt GW irânyította. Ez volt úgynevezett Bounty rendszer. El is tiltották. A Ramsnél tért vissza. Ez után kezdték még jobban védeni az O játékosokat.
dande
Köszi, a sztorira emlékszem. De ha jól emlékszem Sean Payton is el volt tiltva 1 évre, ő miért nem örvend közutálatnak?
bcsarli
Ő elvileg csak passzív szemlélője volt a dolognak, tudott róla de nem tett semmit, de nem utasította erre a játékosokat


több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Nekem nincs meg az hogy miért utálják. Leírná valaki röviden?
bcsarli
Annak idején a NO DCje volt. Vele nyertek SBt. S állítólag extra pénzjutalmakat kaptak a Def játékosok azért ha az ellen támadójátékosât kicsit kiiktassák. Direkt erre játszottak rá. S ezt GW irânyította. Ez volt úgynevezett Bounty rendszer. El is tiltották. A Ramsnél tért vissza. Ez után kezdték még jobban védeni az O játékosokat.
dande
Köszi, a sztorira emlékszem. De ha jól emlékszem Sean Payton is el volt tiltva 1 évre, ő miért nem örvend közutálatnak?
bcsarli
Szerintem a személyiség miatt. GW nem a játékosokkal kesztyűs kézzel bánó edzők közé tartozik.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 561 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nekem nincs meg az hogy miért utálják. Leírná valaki röviden?
bcsarli
Annak idején a NO DCje volt. Vele nyertek SBt. S állítólag extra pénzjutalmakat kaptak a Def játékosok azért ha az ellen támadójátékosât kicsit kiiktassák. Direkt erre játszottak rá. S ezt GW irânyította. Ez volt úgynevezett Bounty rendszer. El is tiltották. A Ramsnél tért vissza. Ez után kezdték még jobban védeni az O játékosokat.
dande
Köszi, a sztorira emlékszem. De ha jól emlékszem Sean Payton is el volt tiltva 1 évre, ő miért nem örvend közutálatnak?

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem nincs meg az hogy miért utálják. Leírná valaki röviden?
bcsarli
Annak idején a NO DCje volt. Vele nyertek SBt. S állítólag extra pénzjutalmakat kaptak a Def játékosok azért ha az ellen támadójátékosât kicsit kiiktassák. Direkt erre játszottak rá. S ezt GW irânyította. Ez volt úgynevezett Bounty rendszer. El is tiltották. A Ramsnél tért vissza. Ez után kezdték még jobban védeni az O játékosokat.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem nincs meg az hogy miért utálják. Leírná valaki röviden?
bcsarli

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 561 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nekem nincs meg az hogy miért utálják. Leírná valaki röviden?

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
 www.12up.com/posts/6257286-video-t-j-houshmandzadeh-says-nfl-defenders-should-hit-baker-mayfield-late-on-purpose/partners/44350?fbclid=IwAR1d_prJBk2Z6TtfK8j8q5hdohtAfL1GHlAjxU2DqwONnmhycqkUdWsB21Y

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 157
GreggW hiába utalja az nfl tarsadalom jó munkát végez. Ha egy csoporton belüli 4-1-1-et, és egy pozitív szezont tudna hozni jó esélye lenne megmaradni HC-nek nálunk.
P@trik
Utálják, mert ezzel akarják a külvilág felé mutatni az ártatlanságukat. Álszentek. Minden csapatban megvolt ez. Kiváló szakember.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Kitchens báucsinak van önbizalma:  www.nfl.com/news/story/0ap3000001002341/article/freddie-kitchens-no-doubt-i-want-to-be-a-head-coach
A végén az lesz itt, mint volt Tampában Koetterrel.
empty taxi
Arians bácsi akit élénken érdekel a HC állás úgy nyilatkozott, hogy megtartaná Kitchens OC-nak és valószínűleg GW is maradna nála mint DC. Nem tudom milyen a viszonya GW-vel de Kitchens-el már együtt dolgoztak a pintyőkéknél mielőtt nyugdíjba ment. Mondjuk őt el tudnám képzelni HC-nek.
Csiriba
Ha szeretnétek Mayfieldet mielőbb IR-en látni, akkor Arians a tökéletes választás. Olyan szisztémát futtat(ott) minden csapatánál aminek járulékos eredménye, hogy rommá törték a QB-t. (BigBen, Luck, Palmer, megatöbbiek...) Nem hinném hogy pár év lazítás után gyökeresen átgondolná a rendszerét.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
GreggW hiába utalja az nfl tarsadalom jó munkát végez. Ha egy csoporton belüli 4-1-1-et, és egy pozitív szezont tudna hozni jó esélye lenne megmaradni HC-nek nálunk.
P@trik
Erre amúgy külön ki akartam térni: az, hogy Williamsnek ezt a terhet cipelnie kell, az az egész NFL-társadalom képmutatása, nem más. Úgy szeretném már, ha a liga egyszer korrekten és nem polkorrekten kezelne egy kényes ügyet. A szaktudásához meg kétség sem férhet, mint DC, bár bevallom őszintén, azt hittem a HC-kabát nagy lesz rá.

Szerkesztette: Szokol
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
GreggW hiába utalja az nfl tarsadalom jó munkát végez. Ha egy csoporton belüli 4-1-1-et, és egy pozitív szezont tudna hozni jó esélye lenne megmaradni HC-nek nálunk.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
A kutyát nem érdekel itt se a hollók se a vasas, mint már mondtam az öreg az állásáért is játszik szal oda fog baszni.
P@trik
Ez a beszed. 😊
Lesz neki allasa, max nem itt, ami nem ezen a meccsen mulik ugy sem.
new orl
Viszont egy esetleges hétvégi győzelemmel pozitív mérleggel zárják a szezont, ez Hue teljesítményét még inkább beárazza.
empty taxi
az meg vegkeppen nem cel. 😊
Hue HC tevekenysege mar be van arazva igy is. Motivaltabbak lesznek mint mas csapatok akik hasonlo cipoben jarnak. Ami nagyon helyes.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 157
A kutyát nem érdekel itt se a hollók se a vasas, mint már mondtam az öreg az állásáért is játszik szal oda fog baszni.
P@trik
Sztem az állása megvan.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers