Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
most nézem a HK utolsó részét, kurva nagy ahogy látni az arcokon, hogy Dorseyn és Kendricksen kívül senki sem tudja, hogy mi az a bennfentes kereskedelem. 😃

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 114 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vessünk egy pillantást a tavalyi rosterre és akik megmaradtak, elég beszédes:

Úgy tűnik, hogy Dorsey átvette a roster feletti irányítást teljesen...
Csiriba
0-16os csapatnál mit várunk, maradjon a roster?
zsutu
Ha már a HC maradt 😛
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Vessünk egy pillantást a tavalyi rosterre és akik megmaradtak, elég beszédes:

Úgy tűnik, hogy Dorsey átvette a roster feletti irányítást teljesen...
Csiriba
0-16os csapatnál mit várunk, maradjon a roster?
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Orchard már nincs nálatok? Asszem mi akartuk őt 2. körben, csak valaki pont lecsúszott és mégsem őt húztuk. Annyira gyenge volt, hogy kiraktátok, vagy más oka volt?
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Vessünk egy pillantást a tavalyi rosterre és akik megmaradtak, elég beszédes:

Úgy tűnik, hogy Dorsey átvette a roster feletti irányítást teljesen...
Csiriba
Nagyon para így látva. Az idei brigádba jóval nagyobb a potenciál.
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Vessünk egy pillantást a tavalyi rosterre és akik megmaradtak, elég beszédes:

Úgy tűnik, hogy Dorsey átvette a roster feletti irányítást teljesen...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Lehet több jo lt van udfa mint 1/1?

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Csak annyit tudok, hogy jake matthews 1/6ként is max egy nagyon alulról karcoló közepes rookie idényt tudott le. Egyáltal@n volt már olyan rookie lt aki céz@r volt első évében? Még lewan is max erős átlagos volt. Ti meg jöttök egy udfa-val, meg x meccs múlva mögötte az 1/1el.... hue jackson.
peach
Jake Long vagy Matt Kalil pl. Mondjuk Kalilnak utána ennyi is volt 😀
kapitnono
Ok, de épp ez a lényeg, hogy ők is prémium pickek voltak long asszem 1/1, a browns meg egy udfa rookieval tervez nyomulni 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Egyáltal@n volt már olyan rookie lt aki céz@r volt első évében?
peach
Joe Thomas.
zsutu
Alex Mack
Csiriba
Ő mióta LT?
empty taxi
G3ci másnapos vagyok az a két kicsi betű elkerülte a figyelmem 😀
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Csak annyit tudok, hogy jake matthews 1/6ként is max egy nagyon alulról karcoló közepes rookie idényt tudott le. Egyáltal@n volt már olyan rookie lt aki céz@r volt első évében? Még lewan is max erős átlagos volt. Ti meg jöttök egy udfa-val, meg x meccs múlva mögötte az 1/1el.... hue jackson.
peach
Jake Long vagy Matt Kalil pl. Mondjuk Kalilnak utána ennyi is volt 😀


több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Egyáltal@n volt már olyan rookie lt aki céz@r volt első évében?
peach
Joe Thomas.
zsutu
Alex Mack
Csiriba
Ő mióta LT?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Egyáltal@n volt már olyan rookie lt aki céz@r volt első évében?
peach
Joe Thomas.
zsutu
Alex Mack
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Egyáltal@n volt már olyan rookie lt aki céz@r volt első évében?
peach
Joe Thomas.

Szerkesztette: zsutu
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Csak annyit tudok, hogy jake matthews 1/6ként is max egy nagyon alulról karcoló közepes rookie idényt tudott le. Egyáltal@n volt már olyan rookie lt aki céz@r volt első évében? Még lewan is max erős átlagos volt. Ti meg jöttök egy udfa-val, meg x meccs múlva mögötte az 1/1el.... hue jackson.
peach
Lewan azért már rookie évében is bőven jobb volt az átlagnál, mondjuk kutatva a memóriámban rajta kívül ezt még Taylor Deckerről tudom elmondani. Azt mind2 1. körös volt.
empty taxi
Jaja, nekem is egyből Decker (Lions LT) ugrott be, aki első évében már a liga egyik legjobbja lett.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Igazából felesleges ezt túl lihegni, ha a srác bukik valszeg Jackson is vele együtt.
0-5nél meglesz köszönve a részvétel, és végre kilesz hozva a keretből ami benne van.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Csak annyit tudok, hogy jake matthews 1/6ként is max egy nagyon alulról karcoló közepes rookie idényt tudott le. Egyáltal@n volt már olyan rookie lt aki céz@r volt első évében? Még lewan is max erős átlagos volt. Ti meg jöttök egy udfa-val, meg x meccs múlva mögötte az 1/1el.... hue jackson.
peach
Lewan azért már rookie évében is bőven jobb volt az átlagnál, mondjuk kutatva a memóriámban rajta kívül ezt még Taylor Deckerről tudom elmondani. Azt mind2 1. körös volt.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Csak annyit tudok, hogy jake matthews 1/6ként is max egy nagyon alulról karcoló közepes rookie idényt tudott le. Egyáltal@n volt már olyan rookie lt aki céz@r volt első évében? Még lewan is max erős átlagos volt. Ti meg jöttök egy udfa-val, meg x meccs múlva mögötte az 1/1el.... hue jackson.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
UDFA rookie Desmond Harrison kezd LT pozícióba, Bitonio visszatolva bal guardba.
Bitonio-Tretter-Zeitler, a fal közepe tavaly is stabil volt, majd meglátjuk a két szélén mit alkotnak.
Élete lehetőségét kapja a srác, csak éljen vele.
P@trik
Bátor döntés, én nem feltétlen léptem volna meg már a szezon elején, a Bitonio LT, Corbett LG felállás jobban tetszett. Nyilván minden adottsága megvan az LT poszthoz Harrisonnak, de nem véletlen lesz valaki UDFA sem. Az meg a másik, h. ismét padozik egy magas második körös pick egy 0-16-os csapatnál. Akkor minek ő jött 2/33-on?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
UDFA rookie Desmond Harrison kezd LT pozícióba, Bitonio visszatolva bal guardba.
Bitonio-Tretter-Zeitler, a fal közepe tavaly is stabil volt, majd meglátjuk a két szélén mit alkotnak.
Élete lehetőségét kapja a srác, csak éljen vele.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Browns claim DL Anthony Zettel
kivágva: OL Aaron Neary
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2018/09/browns_could_reach_out_to_dez.html#incart_m-rpt-1

Kezdődik megint a story.
Mondjuk ha tele lenne a szerződése ösztönzőkkel és muszáj lenne valamit alkotnia a pénzért, egy próbát megérhet.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Lényegtelen kijön szembe darálni kell, törni zúzni és erre alkalmas lesz a frontseven.
Tavaly már mondtam ezt de tartom, hogy Garrettnek szétkell vernie Big Bent, és rálépni a vörhenyes és a csődör f@szára.

Szerkesztette: P@trik
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
A def vezetője így gondolkodik a Bell körüli herce hurcáról:


Legalább lesz mire fogniuk ha vasárnap kikapnak 😀
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 938
Pár nap kimaradt, de ez így nagyon meredek hogy Nassib is repült, kíváncsi vagyok mit kukáztunk.

PS:
1. OL Christian DiLauro

2. DL Daniel Ekuale

3. DL Zaycoven Henderson

4. RB Dontrell Hilliard

5. OL Kyle Kalis

6. TE Pharoah McKever

7. DB Jeremiah McKinnon

8. DB Montrel Meander

9. WR Da'Mari Scott

10. LB Brady Sheldon

International Program Practice Squad

1. DB Tigie Sankoh

Se Days, se Cajuste, se Brogan, se Bello.
P@trik
Sajnálom Cajuste-t, nagyon szimpatikus volt a HK-ban, bár nyilván nem ez alapján döntenek majd. Nekem van egy olyan érzésem, hogy a Steleers meccs után még visszajön, csak kellett a game plan, amit Pharoah McKever szállítani tud. Persze lehet csak én vagyok rosszmájú 😀

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Pár nap kimaradt, de ez így nagyon meredek hogy Nassib is repült, kíváncsi vagyok mit kukáztunk.

PS:
1. OL Christian DiLauro

2. DL Daniel Ekuale

3. DL Zaycoven Henderson

4. RB Dontrell Hilliard

5. OL Kyle Kalis

6. TE Pharoah McKever

7. DB Jeremiah McKinnon

8. DB Montrel Meander

9. WR Da'Mari Scott

10. LB Brady Sheldon

International Program Practice Squad

1. DB Tigie Sankoh

Se Days, se Cajuste, se Brogan, se Bello.