NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Front seven felveszi a versenyt a vasassal, secondary az nálunk kuka, abba sokkal jobbak.
Nincs mit ezen túl tárgyalni.
P@trik
Én speciel inkább a DL-re mondanám ezt. Nekem a Browns LB-sorból nagyon hiányzik egy pusztító és/vagy egy igazi playmaker.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Front seven felveszi a versenyt a vasassal, secondary az nálunk kuka, abba sokkal jobbak.
Nincs mit ezen túl tárgyalni.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kéretik nem itt megtárgyalni a vasas nagyságát és elképesztő erejét.
thx
Janek
Na ne szórakozzunk már, vagy legalább olvasd el, hogy miről folyik a diskurzus...

De akkor segítek: volt egy kijelentés, hogy a Brownsé a div legjobb D-je. Nehogy már ne lehessen erre reagálni és bocs hogy benne van a Steelers szó, de az opponálásból nehéz lett volna kihagyni, mert a Steelers (upsz, megint leírtam) a div része...

Szánalmas, máshol játsszál csendőrt, vagy legalább olvasd el miről van szó.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Kéretik nem itt megtárgyalni a vasas nagyságát és elképesztő erejét.
thx

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem mondtam hogy tokeletesek, vannak hianyossagok. Egy kicsivel "kiegyensulyozottabb" agresszivitassal az is jobb lesz-lenne. Es melyik north-os D-ben nincsenek hianyok? Melyik D mutatna jobban az o O-ukkel parban? A playmakerekrol meg annyit, hogy Watt nalunk a LOS-tol 15m-re vedekezne egy TE-n, szoval inkabb coaching-ra teszem a voksom ( persze eltorzitottak az evek 😊 )
no
A Steelersé kimagaslóan a div legjobb D-je. Hibák vannak, de sok a playmaker, akik splash playeket csinálnak. Ez még csak nem is szoros.

A passz ellen rettenetes ez a Browns D, így nem lehet a legjobb a divben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 7 101
A D popec, egy-ket playa es top tier mar most a csoport legjobbja,
no
Ez elég vicces kijelentés volt. 😊
Soldados
ilyen vicces vagyok. Ha valasztanom kellene az oveket valasztanam. Fiatalok, tehetsegesek, jo edzo.
no
Jó coaching van mögötte, emiatt el tud tüntetni hiányosságokat, de még sok lyuk van benne, nincsenek igazi playmakerek, talán csak 1-2. Ez messze van még a jó védelemtől. A futás elleni védelem, ami tetszik, passz ellen viszont konkrétan szörnyű.
Soldados
Nem mondtam hogy tokeletesek, vannak hianyossagok. Egy kicsivel "kiegyensulyozottabb" agresszivitassal az is jobb lesz-lenne. Es melyik north-os D-ben nincsenek hianyok? Melyik D mutatna jobban az o O-ukkel parban? A playmakerekrol meg annyit, hogy Watt nalunk a LOS-tol 15m-re vedekezne egy TE-n, szoval inkabb coaching-ra teszem a voksom ( persze eltorzitottak az evek 😊 )
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Pedig milyen lett volna, ha kihagyás nélkül vonul vissza. Gyógyulást! Reméljük Garettnek több örömben lesz része egy hasonlóan jó pályafutás során.
dande
Ha most visszavonul, akkor elmondhatja, hogy az összes NFL-meccsén kezdett.

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
A D popec, egy-ket playa es top tier mar most a csoport legjobbja,
no
Ez elég vicces kijelentés volt. 😊
Soldados
ilyen vicces vagyok. Ha valasztanom kellene az oveket valasztanam. Fiatalok, tehetsegesek, jo edzo.
no
Jó coaching van mögötte, emiatt el tud tüntetni hiányosságokat, de még sok lyuk van benne, nincsenek igazi playmakerek, talán csak 1-2. Ez messze van még a jó védelemtől. A futás elleni védelem, ami tetszik, passz ellen viszont konkrétan szörnyű.
Soldados
Legalább nem a nevükből élnek. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A D popec, egy-ket playa es top tier mar most a csoport legjobbja,
no
Ez elég vicces kijelentés volt. 😊
Soldados
ilyen vicces vagyok. Ha valasztanom kellene az oveket valasztanam. Fiatalok, tehetsegesek, jo edzo.
no
Jó coaching van mögötte, emiatt el tud tüntetni hiányosságokat, de még sok lyuk van benne, nincsenek igazi playmakerek, talán csak 1-2. Ez messze van még a jó védelemtől. A futás elleni védelem, ami tetszik, passz ellen viszont konkrétan szörnyű.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Az a legszörnyűbb, hogy még szakadt tricepsszel is jobban játszana, mint Drango...
Valószínűleg Bitonio megy ki LT-be. LG-be meg mehetne Greco, vagy Erving.... oh wait? Hát persze dobtuk őket, elvégre nem fértek fel rosterre....
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 127 — Így remélem megfelelek nektek.....
Browns left tackle Joe Thomas suffered a torn left triceps Sunday against the Titans and is expected to miss the remainder of the season.
Drip
Amióta itt van nem jönnek az eredmények, így nélküle megindulhattok felfelé 😊
bcsarli
Ez most nem volt szép 😉
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 564 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Browns left tackle Joe Thomas suffered a torn left triceps Sunday against the Titans and is expected to miss the remainder of the season.
Drip
Amióta itt van nem jönnek az eredmények, így nélküle megindulhattok felfelé 😊

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 127 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig milyen lett volna, ha kihagyás nélkül vonul vissza. Gyógyulást! Reméljük Garettnek több örömben lesz része egy hasonlóan jó pályafutás során.
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Browns left tackle Joe Thomas suffered a torn left triceps Sunday against the Titans and is expected to miss the remainder of the season.

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 7 101
A D popec, egy-ket playa es top tier mar most a csoport legjobbja,
no
Ez elég vicces kijelentés volt. 😊
Soldados
ilyen vicces vagyok. Ha valasztanom kellene az oveket valasztanam. Fiatalok, tehetsegesek, jo edzo.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
A Nyoku kérdésnél, adom - nekem sima oneyearwonder. Abszte marhaság volt Barnige kicseszése. A WRbe full igazad van, szintén balta. Pepperinonál meg mindig is az lógott a levegőbe, hogy ezekkel a méretekkel képes-e egyáltalán elcsípni a szintet.

Ha ugrani akarsz válaszd a Kóc vagy a Tits útját - hozz QBt és hozzá egy weapont, vagy hozd játékrenszerrel a QBt legyen kispajtása. Jelen pillanatba egy egykori Trubi mondjuk Cook-kal karöltve lett volna az optimális a számotokra. Illetve az, ha megpróbálná figyelembe venni a QB képességeit. Lásd a Goff fejezet McVay részeit, mer ott van az ásott kutya... Baszki ha 5 playt tud biztonsággal, akkor is CSAK azt kell vele csináltatni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hue lába alól teljesen kicsúszott a talaj, valamilyen szinten megértem, mert biztos marha frusztráló, hogy bárkit küld fel mindegyik pocsékul játszik, szerintem teljesen pánikban van, másfelől meg ez lenne a dolga, hogy rendbe tegye a fejeket meg a posztot. Amennyire bízott mindenki benne, köztük én is, hogy mekkora QB mentor meg remek motiváló, ebben a szezonban teljesen elbukott, hogy Williams vegye át a helyét ez bennem is megfogalmazódott már, én támogatnám, pedig három hete azt mondtam, hogy még egy évet adnék neki, hogy ne mindig két évente cseréljünk HC-t. De erre az idei szezonra nincsenek szavak, az offense nem gyenge, hanem romokban van, és nem egészében a játékosállomány miatt.
Bad 31
Egyetértek. Megint magam ellen beszélek, mert én is azt mondtam, hogy nincs értelme a folyamatos HC váltásnak de azt látom, hiába maradna Hue a jövő év is ekkora faszság lenne. Lehet frusztráló az, ha bárkit küld fel pocsékul játszik, de könyörgöm ez az Ő és az FO hibája is. Hue teljesen tanácstalan és azt se tudja mit csinál már csak valami működjön.

Kessler "Trust me on this one"
Kizer " We ride with him"
Aztán egy olyan nyilatkozat, hogy az kezd akivel a legnagyobb esély van a győzelemre.
Na mármost Ő folyamatosan adja a pofonokat magának. Kessler TC-ben kezdő, aztán inaktív egészen tegnapig. Kizer hol kezdő hol nem, és most ott vagyunk, hogy megint lehet más fut ki a pályára. Ez azt jelenti, hogy Hue kurvára nem tudja melyik QB a legjobb esély, tehát mindegy lenne ha én mennék oda edzőnek és random dobálnám be az embereket.
Másodszor megértem, hogy szarok az irányítók, de mint mondtam ez az Ő és az FO felelőssége lenne, hogy megtalálják a megfelelő QB-t ... RG3? egyszer se nézett ki annak, de a sérüléssel lehetett védekezni. McCown? Egyértelmű volt, hogy a mentor és a stabil csere szerepe az övé bár Ő legalább mindig képes volt 300 yardokat dobni. Franchiset köré építeni hülyeség, de a sérüléssel itt is lehetett védekezni. Kessler? Stabil csere. Ennyi. Kizer? Nagyon alkalmatlan jelenleg a QB szerepre, de Hue se segít rajta. Hogan? Jó beugró, sose lesz kezdő.
Én úgy látom, hogy a HC és az FO nem képes végezni a dolgát, mert Wentz, Watson, Goff stb mind magabiztosan fejlődnek, míg mi játsszuk az okosat és tradelünk orrba szájba, hogy legyen 11 rookie akiből a fele úgyis eltűnik.

Azt meg már csak halványan firkantom ide, hogy nem csak a QB-k de más posztokon is gond van. Ez a rezsim hozott 4 újonc elkapót tavaly idén meg tradeltünk Coates-ért és igazoltunk egy Brittet, cserébe elengedtük Gabielt, Benjamint és Pryort ... Tehát nem csak QB-t de playmakert se tudunk találni. Illetve ha igen akkor azokat kurva szarul használjuk. Njoku az NFL sztárja lehetne, de inkább 3. számú TE, aki felé száll 2-3 labda meccsenként, cserébe ha üres akkor nem kap labdát.
Peppers szintén hasonló kategória. Sokan szidják, de azt mindenki elfelejti, hogy ő nem egy Off cover FS amire most használjuk, hanem egy SS/LB hybrid aki a boxba lenne a legeffektívebb.

Sajnálom, tényleg nagyon bíztam ebbe a projektbe, de be kell ismerni, hogy jövőre is ennyi lenne. 1/1 okoskodás 3. körben QB blabla... el van baszva ez a rebuild is. Túl kell esni rajta.

több mint 6 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Hue lába alól teljesen kicsúszott a talaj, valamilyen szinten megértem, mert biztos marha frusztráló, hogy bárkit küld fel mindegyik pocsékul játszik, szerintem teljesen pánikban van, másfelől meg ez lenne a dolga, hogy rendbe tegye a fejeket meg a posztot. Amennyire bízott mindenki benne, köztük én is, hogy mekkora QB mentor meg remek motiváló, ebben a szezonban teljesen elbukott, hogy Williams vegye át a helyét ez bennem is megfogalmazódott már, én támogatnám, pedig három hete azt mondtam, hogy még egy évet adnék neki, hogy ne mindig két évente cseréljünk HC-t. De erre az idei szezonra nincsenek szavak, az offense nem gyenge, hanem romokban van, és nem egészében a játékosállomány miatt.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 127 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most épp ezt hallgatom, a küldetés hasonló szintű 😊

 www.youtube.com/watch?v=7FrZquaWVs4
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Szerintem kiveséztük ezt a szezont, minden héten ugyanaz a lemez: a védelem tartja magát, győztes helyzetbe hozza az O-t, akik viszont nem tudnak élni a lehetőséggel.
Thomast nagyon sajnálom, tegnap láttuk mennyit számít, Drangot szét szedte Orakpo. Tényleg fázom a gondolattól mi lesz, amikor visszavonul...

Nem tartom ördögtől való gondolatnak Williams HC-nek való kinevezését. Lenne egy kis kontinuitás, legalább a labda egyik oldalát békén lehetne hagyni, az offenset meg úgyis fel kell építeni. Van HC tapasztalata, SB-t is nyert DC-ként, sokkal jobbat nem tudunk Clevelandbe hozni. Engem az sem zavarna, ha a bye után interimként átvenné a csapatot, Hue elszállt. A hosszabbításban 6 próbálkozásból haladtunk mínusz 5 yardot??

Kizer pénteken hajnali 1-ig bulizott, Hue szóvá is tette. Akkor viszont miért kezd?
Joey Tribbiani
Durva de pont ezen agyaltam én is tegnap,ha kirúgják Huet akkor Williamst én is megtartanám HC-nek és inkább csak hoznék egy OC-t, mert ha már végre valami összeállt akkor ne basszuk szét az egészet.
P@trik
Akár meg is történhet, azért Londonból hazafelejövet szoktak ilyen döntéseket hozni.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Szerintem kiveséztük ezt a szezont, minden héten ugyanaz a lemez: a védelem tartja magát, győztes helyzetbe hozza az O-t, akik viszont nem tudnak élni a lehetőséggel.
Thomast nagyon sajnálom, tegnap láttuk mennyit számít, Drangot szét szedte Orakpo. Tényleg fázom a gondolattól mi lesz, amikor visszavonul...

Nem tartom ördögtől való gondolatnak Williams HC-nek való kinevezését. Lenne egy kis kontinuitás, legalább a labda egyik oldalát békén lehetne hagyni, az offenset meg úgyis fel kell építeni. Van HC tapasztalata, SB-t is nyert DC-ként, sokkal jobbat nem tudunk Clevelandbe hozni. Engem az sem zavarna, ha a bye után interimként átvenné a csapatot, Hue elszállt. A hosszabbításban 6 próbálkozásból haladtunk mínusz 5 yardot??

Kizer pénteken hajnali 1-ig bulizott, Hue szóvá is tette. Akkor viszont miért kezd?
Joey Tribbiani
Durva de pont ezen agyaltam én is tegnap,ha kirúgják Huet akkor Williamst én is megtartanám HC-nek és inkább csak hoznék egy OC-t, mert ha már végre valami összeállt akkor ne basszuk szét az egészet.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Komolyan megvarjak amig Hue tonkreteszi az oltozőt is?
Ha mar nem hisz a Kizer dologban(mert mondjuk Kessler se jobb semmivel) akkor miben hisz?
Hogy rotalja a QB-kat es idiota O gameplan majd segit?

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
napi elkeseredett off::
Moneyball című filmbe 26 vereség, plusz egy sztár eladása után fordult a kocka.
Lassan megvagyunk a vereségekkel, Haden eladva már! Határ a csillagos ég! xD
P@trik
Kevin Costner és Jennifer Garner kell ide, nem Brad Pitt és Jonah Hill. 😊
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Szerintem kiveséztük ezt a szezont, minden héten ugyanaz a lemez: a védelem tartja magát, győztes helyzetbe hozza az O-t, akik viszont nem tudnak élni a lehetőséggel.
Thomast nagyon sajnálom, tegnap láttuk mennyit számít, Drangot szét szedte Orakpo. Tényleg fázom a gondolattól mi lesz, amikor visszavonul...

Nem tartom ördögtől való gondolatnak Williams HC-nek való kinevezését. Lenne egy kis kontinuitás, legalább a labda egyik oldalát békén lehetne hagyni, az offenset meg úgyis fel kell építeni. Van HC tapasztalata, SB-t is nyert DC-ként, sokkal jobbat nem tudunk Clevelandbe hozni. Engem az sem zavarna, ha a bye után interimként átvenné a csapatot, Hue elszállt. A hosszabbításban 6 próbálkozásból haladtunk mínusz 5 yardot??

Kizer pénteken hajnali 1-ig bulizott, Hue szóvá is tette. Akkor viszont miért kezd?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
napi elkeseredett off::
Moneyball című filmbe 26 vereség, plusz egy sztár eladása után fordult a kocka.
Lassan megvagyunk a vereségekkel, Haden eladva már! Határ a csillagos ég! xD