NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha ez igy megy akkor Kizer kb 2 meccset sem kapott végig ebből kiderült hol vannak a határai?
És a többieké is?

Értem én amit írsz de ha én azt mondom,hogy megnézem mit tud a fiatal qb akkor adok neki 3-5 meccset...

A lényeg,hogy 5 meccsen megforgatott 3 QB-t Hue ez minden csak nem jó...

Szvsz

Abban igazad lehet,hogy ha ez a fontos akkor nem kellene nézni jön e a W avagy sem.

De kb ez is olyan mint a qb dolog senki nem tudja mi a fontos.
Janek
pont ezert irtam, hogy a "tervnek" betesz a szurkoloi nyomas, hogy gyozni kell. Es ez hiba. A regi Qb-k nem lesznek a fr.arca, lehet Kizer se, de o meg az akirol nem tudjuk biztosan. De itt is mindenki a W-t varja, legalabb egy parat. Amit teszek hozza, teljesen megertek. Foleg itt, 10-15 ev az rengeteg. Es nincs garancia, de ezt igy en visszalepesnek tartom ( pedig igy eselyesebbek egy par W-re), hacsak nem teljesen lemondtak K-rol, ami korainak tunik.
no
Kizer annyira gyenge/sokat kell fejlődnie, hogy nincs értelme meccsen fejleszteni.

Muszáj volt váltani.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 102
Ha ez igy megy akkor Kizer kb 2 meccset sem kapott végig ebből kiderült hol vannak a határai?
És a többieké is?

Értem én amit írsz de ha én azt mondom,hogy megnézem mit tud a fiatal qb akkor adok neki 3-5 meccset...

A lényeg,hogy 5 meccsen megforgatott 3 QB-t Hue ez minden csak nem jó...

Szvsz

Abban igazad lehet,hogy ha ez a fontos akkor nem kellene nézni jön e a W avagy sem.

De kb ez is olyan mint a qb dolog senki nem tudja mi a fontos.
Janek
pont ezert irtam, hogy a "tervnek" betesz a szurkoloi nyomas, hogy gyozni kell. Es ez hiba. A regi Qb-k nem lesznek a fr.arca, lehet Kizer se, de o meg az akirol nem tudjuk biztosan. De itt is mindenki a W-t varja, legalabb egy parat. Amit teszek hozza, teljesen megertek. Foleg itt, 10-15 ev az rengeteg. Es nincs garancia, de ezt igy en visszalepesnek tartom ( pedig igy eselyesebbek egy par W-re), hacsak nem teljesen lemondtak K-rol, ami korainak tunik.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Ha ez igy megy akkor Kizer kb 2 meccset sem kapott végig ebből kiderült hol vannak a határai?
És a többieké is?

Értem én amit írsz de ha én azt mondom,hogy megnézem mit tud a fiatal qb akkor adok neki 3-5 meccset...

A lényeg,hogy 5 meccsen megforgatott 3 QB-t Hue ez minden csak nem jó...

Szvsz

Abban igazad lehet,hogy ha ez a fontos akkor nem kellene nézni jön e a W avagy sem.

De kb ez is olyan mint a qb dolog senki nem tudja mi a fontos.

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 102
Nagyobb kerdes a teljes edzői stab tenykedese...
Van egy elit oline(tudom kell neki idő mire összeáll) van ket jo rb,egy rookie de nagyon jo te es egy 2.koros rookie qb
>>>
Logikus hogy 30 nagy passzt hivok barmi van...

Igy kell elvenni a csapat önbizalmat a rutinos veteranok motivaciojat.

A GM helyeben leulnek Hue-val megis mi az elkepzelés?
Most pl megint nem tudja ki lesz a QB...
Janek
En ugyanezt csinalnam, ha tudom hogy kesz vannak akkor azt probalom kideriteni ami a legnagyobb kerdes, Kizer bevallhat-e, az meg a futonak atadogatott labdakkal nem fog. Ha bevalik akkor az nagyon zsir, ha nem akkor az eredeti terv, hogy jovore huzok QB-t.

Sok a blitz, de azt konnyu visszavenni, nem keresik meg az egyensulyt, hanem feszegetik a hatarokat. Es remelhetoleg kiderul mik a hianyzo lancszemek. Nem kellenek WR-ek, hogy eldontsek Kizer-rol, hogy jo-e. Es a tobbi.

De ezekkel nem fog jonni az eredmeny. Ha az lenne a cel, akkor K iden palyat se latna es akkor kar volt draftolni, futnanak allandoan es a D hivasok is jobban egyensulyban lennenek. Es lenne 4 W, de szerintem ez nem olyan fontos. De a szurkolo fontos es most Hue a cserevel mutatja, hogy nem adta fel a szezont ( eredmenyt ), de ez visszalepes epites szempontjabol (bar lehet eldolt mar nala, hogy kuka)
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
 twitter.com/StartingBrowns/status/918152535302705152
trololaw
Ezért megérte regisztrálni 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
trololaw 1
 twitter.com/StartingBrowns/status/918152535302705152
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Ott van Goff esete.
Olyan fakezűnek nézett ki ,hogy hozzá képest Cassel egy varázslónak tűnt...

Szóval ismét kiderült nagyon sok múlik a HC-n sőt a fr-on is.

egy QB kérdést nem lehet így kezelni az 5 .hétre már a 3. QB a starter és nem sérülés miatt...

nem elég,hogy világtalan az elkapó gárda még döngöljuk is be az összes qb önbizalmát a béka segge alá

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én is úgy érzem hogy kezd elfogyni a türelme, de nem csak a vezetőségnek hanem mindenkinek Hue-nak is és beindult a kapkodás, a kérdőjeles döntései a meccseken, az hogy nincs külön OC és nem vallja be saját magának se hogy nem megy a játék hívás neki, az időkérés pocsékolás, stb.
Hozott egy döntést az elő szezonba QB téren az besült, most inkább leültetjük a "jövőt" csak legyen végre W valahogy, mondjuk kétlem hogy pont a texans ellen sikerülne de ez más kérdés.
Érdekes dolgok mennek itt.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Hogan kezd a texans ellen... apa kezdődik!?
P@trik
Hue sem lesz itt sokáig. 😕
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az az igazság, hogy Wentz meg Watson franchise QB-nak néz ki, de nem vagyok benne biztos, hogy itt is annak nézne ki.
Sőt, abban se, hogy Kizer nem nézne ki sokkal jobban máshol :/
Hiányoznak a weaponok az offenseből, így azért nehéz (még ha a fal nem is annyira rossz).
tenorx
Abban egyetértek, hogy más QB lehet nem nézne ki annyira jól a Browns-ban, mint jelenlegi csapatában, de abban biztos vagyok, hogy a jelenlegi Kizer sehol nem nézne ki jól.
Soldados
Wentz tavaly egy hasonlóan rossz WR sorral csinált egy több mint korrekt rookie évet, Watson pedig ugyanazokkal az elkapókkal hoz 5 TD-s meccseket akikkel Brock és Savage semmit nem tudott kezdeni. Tény egy Fuller vagy Hopkins sokat jelentene itt, főleg, hogy a csapat legjobb elkapója az a Josh Gordon aki 3 éve nem lépett pályára ...
Amit kiakarok ebből hozni az az, hogy szerintem igenis a fent említett két irányító jól nézne ki itt, azzal viszont egyetértek, hogy Kizer máshol is hasonlóan szenvedne.

(bár én már nem tudom Hue mennyire faktor vagy sem...)

több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Hogan kezd a texans ellen... apa kezdődik!?
P@trik
Amit nem értek, h. akkor már miért nem Kessler?

Kezd kaotikus lenni megint. Hogan oké, jobban játszott, és vele nagyobb az esély a W-re az eddigiek alapján , de ennyire félti az állását Hue? Most a jövőt építjük v. mi?

Tavaly Kesslerrel kapcsolatban "trust me on this" idén Kizerről "This is not just for the moment,'' "We're going to get with DeShone, (and) ride with him through it all.

Az egyik inaktív hetek óta, a másik padozik 4.5 meccs után. Bravó.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hogan kezd a texans ellen... apa kezdődik!?
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az az igazság, hogy Wentz meg Watson franchise QB-nak néz ki, de nem vagyok benne biztos, hogy itt is annak nézne ki.
Sőt, abban se, hogy Kizer nem nézne ki sokkal jobban máshol :/
Hiányoznak a weaponok az offenseből, így azért nehéz (még ha a fal nem is annyira rossz).
tenorx
Abban egyetértek, hogy más QB lehet nem nézne ki annyira jól a Browns-ban, mint jelenlegi csapatában, de abban biztos vagyok, hogy a jelenlegi Kizer sehol nem nézne ki jól.
Soldados
Nyilván, mert csak itt láttad. De ezen megint olyan vitatkozni, hogy soha nem derül ki és semmi értelme.
tenorx
Olyan hibái vannak, amellyel képtelenség sikeresnek lenni. Olyan szinten nem érzi a zsebet és a nyomást, hogy azt rossz nézni, ez nem csapatfüggő. És emlékezz vissza, ezt leírtam rögtön az első meccs után, amikor velünk játszottak, és azt is hozzátettem, hogy ezzel az a baj, hogy ezt nem lehet 1-2 hét alatt kijavítani. A tipikus rookie-hibáról, mint a túlvállalás könnyebb leszoktatni vkit, de ha nem érzi a nyomást, nem ketyeg belül az óra, az nem egyik hétről a másikra fog megjelenni a fejében.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az az igazság, hogy Wentz meg Watson franchise QB-nak néz ki, de nem vagyok benne biztos, hogy itt is annak nézne ki.
Sőt, abban se, hogy Kizer nem nézne ki sokkal jobban máshol :/
Hiányoznak a weaponok az offenseből, így azért nehéz (még ha a fal nem is annyira rossz).
tenorx
Abban egyetértek, hogy más QB lehet nem nézne ki annyira jól a Browns-ban, mint jelenlegi csapatában, de abban biztos vagyok, hogy a jelenlegi Kizer sehol nem nézne ki jól.
Soldados
Nyilván, mert csak itt láttad. De ezen megint olyan vitatkozni, hogy soha nem derül ki és semmi értelme.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az az igazság, hogy Wentz meg Watson franchise QB-nak néz ki, de nem vagyok benne biztos, hogy itt is annak nézne ki.
Sőt, abban se, hogy Kizer nem nézne ki sokkal jobban máshol :/
Hiányoznak a weaponok az offenseből, így azért nehéz (még ha a fal nem is annyira rossz).
tenorx
Abban egyetértek, hogy más QB lehet nem nézne ki annyira jól a Browns-ban, mint jelenlegi csapatában, de abban biztos vagyok, hogy a jelenlegi Kizer sehol nem nézne ki jól.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az az igazság, hogy Wentz meg Watson franchise QB-nak néz ki, de nem vagyok benne biztos, hogy itt is annak nézne ki.
Sőt, abban se, hogy Kizer nem nézne ki sokkal jobban máshol :/
Hiányoznak a weaponok az offenseből, így azért nehéz (még ha a fal nem is annyira rossz).
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
így van, basszunk ki a többi klubbal, míg vígan húzúnk top5-ben minden évben. nagy számok törvénye alapján csak bejön...oh wait
petey
Hány QB-t húzott eddig a Browns a top5-ben az elmúlt években?
gabokocka
nem kimondott QB-ra értettem.
petey
Akkor nem igazán értem a hozzászólás lényegét. Ne húzzanak a top 5-ben? Vagy ne basszanak ki másokkal? Vagy mi?
gabokocka
úgy értettem hogy a Browns azért elég rendesen húzkált fent, és elég jó prospecteket vitt mindig, kérdés hogy ki mennyire vált be. de sajnos ez sem vezetett sehova náluk. dehát ez a draft rendszere.
kicsit túloztam a top5-tel, de a lényeg ez, hogy remek draft pozik, és kétévente rebuild.

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Logikus hogy 30 nagy passzt hivok barmi van...

Janek
A mostani meccsen lehozták Kizert mert nem ment neki. Se a passzolás, se a játék. Jött Hogan, lett egy kicsit fazonja a játékunknak és a végére megint egy td. Egy futótól. Mikor veszi észre a kedves edzőbá, hogy világtalan (nfl színvonalhoz képest) irányítóink dobálnak a fakezű elkapóknak? Sorra vesztik el a labdákat, míg a parkolóban ott van egy Crowell aki egy ilyen szintű fal mögött kellene hogy bizonyítson, és Duke aki remek formában van. Utóbbit legalább használjuk is. Ja és run heavy offense-el riogatott a hc a szezon elején, ehhez képest elég pass happyk vagyunk.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
így van, basszunk ki a többi klubbal, míg vígan húzúnk top5-ben minden évben. nagy számok törvénye alapján csak bejön...oh wait
petey
Hány QB-t húzott eddig a Browns a top5-ben az elmúlt években?
gabokocka
nem kimondott QB-ra értettem.
petey
Akkor nem igazán értem a hozzászólás lényegét. Ne húzzanak a top 5-ben? Vagy ne basszanak ki másokkal? Vagy mi?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
így van, basszunk ki a többi klubbal, míg vígan húzúnk top5-ben minden évben. nagy számok törvénye alapján csak bejön...oh wait
petey
Hány QB-t húzott eddig a Browns a top5-ben az elmúlt években?
gabokocka
nem kimondott QB-ra értettem.

több mint 7 éve
Cymbee Cleveland Browns 37
Üdv Mindenkinek! Szerintem ott hibázott nagyot a FO/Hue, hogy hozott az idei drafton Qb-t. Teljesen felesleges volt. Ezen a drafton full D-re kellett volna menni (amit azért nagyjából meg is tettek), jövőre pedig full Offense-re. Kizer-t (nem a személye, a pozíciója miatt) teljesen felesleges volt draftolni. Az idei évet simán meglehetett volna oldani a Kessler, Hogan, Brock hármassal.

Szerkesztette: Cymbee

BIUSA"@
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
így van, basszunk ki a többi klubbal, míg vígan húzúnk top5-ben minden évben. nagy számok törvénye alapján csak bejön...oh wait
petey
Hány QB-t húzott eddig a Browns a top5-ben az elmúlt években?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
jövőre megint QB draft? ha esetleg Hue repül...
petey
Simán. Miért ne? Kizerre egy második körös ment, semmi feltrade vagy hasonló. Ha így "fejlődik" és top5 pick lesz, Hue maradása esetén is kvázi kötelező a QB draft.
Joey Tribbiani
Yep.
Anno a Carolina is túllépett egy év alatt a szintén 2. körös Clausenen (ezek a Notre Dame QB-k...) és hozták 1/1-re Newtont. Asszem nem bánják.
empty taxi
így van, basszunk ki a többi klubbal, míg vígan húzúnk top5-ben minden évben. nagy számok törvénye alapján csak bejön...oh wait

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Nagyobb kerdes a teljes edzői stab tenykedese...
Van egy elit oline(tudom kell neki idő mire összeáll) van ket jo rb,egy rookie de nagyon jo te es egy 2.koros rookie qb
>>>
Logikus hogy 30 nagy passzt hivok barmi van...

Igy kell elvenni a csapat önbizalmat a rutinos veteranok motivaciojat.

A GM helyeben leulnek Hue-val megis mi az elkepzelés?
Most pl megint nem tudja ki lesz a QB...

több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Abszolút nem értek egyet. Ennek a játéknak a célja és értelme a W. Azért történik minden, annak van alárendelve minden, és a győzelem legitimál minden korábbi döntést. Pozitív mérlegű csapat edzőjét nem rúgják ki, akármilyen sz.r is a játék.

Jan
Lovie Smith 10-6 után kaput utilaput Chicagoban, John Fox meg egy 12-4 után Denverben.
empty taxi
Denverben nem csak a pozitív mérleg volt akkor a cél
Heisman Trophy
Ettől még nem igaz Jan mondata.
empty taxi
Jogos, ennek megfelelően a következőképp korrigálom a fenti mondatot:

"Pozitív mérlegű csapat edzőjét rendkívül ritkán rúgják ki, akármilyen sz.r is a játék."

De igazán dobhattál volna egy konkrét számot, hogy a SB érában hány edzőt rúgtak ki pozitív és hányat negatív szezon után, és akkor beírtam volna a pontos adatot, mindenki megelégedésére. 😊