NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Azért

4 meccs után kijelenteni hogy az idei évben is mindenki bust....
Janek
Szerintem nem teljesen ezt mondta, de van benne valami
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Jaja, a Browns meg mar tullepett egy kisebb telefonkonyvon. Az is hogy bejott.
ulpianus
az a baj Ulpi, hogy már nehéz megmondani, hogy mekkora felelőssége van az egyénnek és mekkora a franchisenak. Évek óta húzzák a bustokat majd minden posztra. Ilyen nincs, ez több, mint pech.
Amadeus
A szezon úgy indult, hogy kivágták a teljes scout teamet... lehet más néven, álarcban ugyanazokat sikerült felvenni újra, mert más nem is jelentkezett? 😀
Csiriba
Azért
Jaja, a Browns meg mar tullepett egy kisebb telefonkonyvon. Az is hogy bejott.
ulpianus
az a baj Ulpi, hogy már nehéz megmondani, hogy mekkora felelőssége van az egyénnek és mekkora a franchisenak. Évek óta húzzák a bustokat majd minden posztra. Ilyen nincs, ez több, mint pech.
Amadeus
A szezon úgy indult, hogy kivágták a teljes scout teamet... lehet más néven, álarcban ugyanazokat sikerült felvenni újra, mert más nem is jelentkezett? 😀
Csiriba
4 meccs után kijelenteni hogy az idei évben is mindenki bust....

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Jaja, a Browns meg mar tullepett egy kisebb telefonkonyvon. Az is hogy bejott.
ulpianus
az a baj Ulpi, hogy már nehéz megmondani, hogy mekkora felelőssége van az egyénnek és mekkora a franchisenak. Évek óta húzzák a bustokat majd minden posztra. Ilyen nincs, ez több, mint pech.
Amadeus
A szezon úgy indult, hogy kivágták a teljes scout teamet... lehet más néven, álarcban ugyanazokat sikerült felvenni újra, mert más nem is jelentkezett? 😀
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Hogy kifizetődik-e a pressure? 12 sack van a zsákban ezzel 11.-ek vagyunk a ranglistán, ami nem is rossz.
Csiriba
De rossz. Mi blitzelünk a legtöbbet a ligában, ehhez képest a QB pressure és a sackszám is erősen közepes.

A Jets ellen:
Gregg Williams had the Browns blitz on 21-of-35 pass plays (60% of the time), which is the most of any team in the NFL this year. Josh McCown handled it OK, though, and was 12-of-17 for 109 yards and 2 touchdowns.

És ez McCown...

A futás elleni védelem viszont tény, h. elit, ritkán látni ilyet itt. Kár, h. az eredmény ugyanaz. Amikor valami megjavul, másik kettő elromlik.
Joey Tribbiani
A helyezésnek szólt a nem rossz. Ami tulajdonképp jobb is volt az általam vártnál.

Látod, pont ezt az arányt kerestem és nem találtam, hogy mennyire hatékonyan blitzelünk. Viszont ha megnézzük, hogy mennyi passzsiettetésből jön ez sack szám össze, illetve még ide számolnám (bár nem sack) a blitz miatti siettetett labda eldobások számát is, (de sajna ennyire guru nem vagyok, hogy megtaláljam ezeket a statokat), akkor lenne teljesen objektív a kép, hogy bejön-e ez a sok blitz hívás, vagy pedig jobb lenne visszaállni. Blitzelni kell, nyomás kell az irányítóra, csak nem épp ész nélkül. Nálunk sokszor láttam ennek az ellenkezőjét, pl a TE-ek rendre üresen maradnak és kapják a közép-hosszú passzokat a first downért. Szóval szart se a nyomás.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Jaja, a Browns meg mar tullepett egy kisebb telefonkonyvon. Az is hogy bejott.
ulpianus
az a baj Ulpi, hogy már nehéz megmondani, hogy mekkora felelőssége van az egyénnek és mekkora a franchisenak. Évek óta húzzák a bustokat majd minden posztra. Ilyen nincs, ez több, mint pech.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Jaja, a Browns meg mar tullepett egy kisebb telefonkonyvon. Az is hogy bejott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
jövőre megint QB draft? ha esetleg Hue repül...
petey
Simán. Miért ne? Kizerre egy második körös ment, semmi feltrade vagy hasonló. Ha így "fejlődik" és top5 pick lesz, Hue maradása esetén is kvázi kötelező a QB draft.
Joey Tribbiani
Yep.
Anno a Carolina is túllépett egy év alatt a szintén 2. körös Clausenen (ezek a Notre Dame QB-k...) és hozták 1/1-re Newtont. Asszem nem bánják.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Hogy kifizetődik-e a pressure? 12 sack van a zsákban ezzel 11.-ek vagyunk a ranglistán, ami nem is rossz.
Csiriba
De rossz. Mi blitzelünk a legtöbbet a ligában, ehhez képest a QB pressure és a sackszám is erősen közepes.

A Jets ellen:
Gregg Williams had the Browns blitz on 21-of-35 pass plays (60% of the time), which is the most of any team in the NFL this year. Josh McCown handled it OK, though, and was 12-of-17 for 109 yards and 2 touchdowns.

És ez McCown...

A futás elleni védelem viszont tény, h. elit, ritkán látni ilyet itt. Kár, h. az eredmény ugyanaz. Amikor valami megjavul, másik kettő elromlik.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Nem tudok napirendre térni a tegnapi vereség felett. Annyira felbaszott, hogy ilyen még nem volt. A futás elleni védelem az nagyon ott van, 6. az egész ligában, a jets 9 yardot futott 3 negyed alatt... A passz elleni védelem azonban a liga alsó középén található, átlagosnak mondanám. A statok alapján sok first downt engedünk, és láttunk ezeket az all out blitzeket és ezek össze függenek. Hiába a pressure, mindenki szalad mint a fejetlen csirke az udvaron, ha megcsinálják a hosszú passzt, és mindig megcsinálják, ezzel meg lesz a first down, és nyeljük a yardokat, bár eddig átlagos a statunk kapott passzolt yardok alapján. Hogy kifizetődik-e a pressure? 12 sack van a zsákban ezzel 11.-ek vagyunk a ranglistán, ami nem is rossz. Tehát elmondhatjuk, hogy nem a védelemmel van gond, az erősítések bejöttek, a run stop D működik, de még a pass védelmen és a passz siettetésen lehet fejlődni.

Azonban a támadóink...7. legrosszabb mutató a yards/playben, 10. legkevesebb futási kísérlet (szegény Crowellnek hogy lesz így meg az 1000 yardos szezon? sehogy...), na nézzük a passz játékot. Hue, QB mágus edzőnk, fiatal irányítók álma, mert 3. legtöbb passz kísérletünk van. Kizerrel. Ez egy nonszensz, mondhatnám hogy világtalan dobál a vakoknak, de inkább a fakezűeknek. És itt jön a csavar, passzolt yardjaink mennyisége átlag feletti! Tehát a hosszú passzokra megyünk, a check down már nem játszik mint pár éve Weedennel. Van egy gun slingerünk és nem félünk használni. Sajnos. Mert annyi labdát ad el, hogy a Wilsonnál már területi képviselőket előz meg. A legrosszabb turnover mutató a miénk...a red zoneban meg pláne...

Ha ez az offense nem vesz 180 fokos fordulatot akkor idén nem lesz egy győzelmünk se. De majd jövőre jön a rebuild rebuildje... Ezért vettem meg a Brownsos sálat, a kutya úristenit neki...
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
jövőre megint QB draft? ha esetleg Hue repül...
petey
Simán. Miért ne? Kizerre egy második körös ment, semmi feltrade vagy hasonló. Ha így "fejlődik" és top5 pick lesz, Hue maradása esetén is kvázi kötelező a QB draft.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
jövőre megint QB draft? ha esetleg Hue repül...

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Abszolút nem értek egyet. Ennek a játéknak a célja és értelme a W. Azért történik minden, annak van alárendelve minden, és a győzelem legitimál minden korábbi döntést. Pozitív mérlegű csapat edzőjét nem rúgják ki, akármilyen sz.r is a játék.

Jan
Lovie Smith 10-6 után kaput utilaput Chicagoban, John Fox meg egy 12-4 után Denverben.
empty taxi
Denverben nem csak a pozitív mérleg volt akkor a cél
Heisman Trophy
Ettől még nem igaz Jan mondata.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Abszolút nem értek egyet. Ennek a játéknak a célja és értelme a W. Azért történik minden, annak van alárendelve minden, és a győzelem legitimál minden korábbi döntést. Pozitív mérlegű csapat edzőjét nem rúgják ki, akármilyen sz.r is a játék.

Jan
Lovie Smith 10-6 után kaput utilaput Chicagoban, John Fox meg egy 12-4 után Denverben.
empty taxi
Denverben nem csak a pozitív mérleg volt akkor a cél

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Igen, nem az a gond, hogy mondjuk Garrett nem lesz jó, de baszki, tavaly is, idén is el lett passzolva néhány franchise QB-nak kinéző játékos..... 😕

Sajnálom ezt a projektet, mert hittem benne, de úgy tűnik most se sikerül elindulni felfelé.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Nehéz bizalmat szavazni ennek a FO-nak Wentz és Watson teljesítményét látván.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
sajtó konferencián alig várom mit mond Hue a 4. kísérletről. Utána pedig arra a hülye kopasz fejére adnék egy jó nagy csattanóst
Drip
Majd egy összefoglalót írhatnál Hue nyilatkozatáról 😊
Bad 31
A teljes amerikai közhelyszótárat idézte, igen, jobbak kell legyünk, nem adhatjuk el a labdát, harcoltunk a végsőkig, nyerni akarunk, jobb edzői döntések kellenek, nagyon akarunk nyerni, bla bla bla. Kizer meg elismerte hogy még új neki az nfl, jobban kell játszania, jobb játékosnak kell lennie X4, bla bla bla.
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hue veresége volt ez, az a 4&2 kivégezte a csapatot, időkérésekkel se tud jól bánni, Gonzalez persze hogy ilyenkor balfaszkodik. Olyan kurvára elvagyunk átkozva hogy arra nincsenek szavak...
Hogan viszont tetszett, megint mi lesz itt QB fronton anyám borogass, olyan 0-16 lesz ez hogy csak úgy rotyogni fog a picsánk...
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 102
Ez a W a legfontosabb egy melyebb kerdes. A csapat azert dolgozik vegeredmenyben, hogy bajnok legyen.
no
figy., itt senkit sem fogsz meggyozni, h. mar csak ket vesztes szezont birjunk ki, es akkor talan lesz egy eros kozepcsapat ?! Tobb mint 10 eve nezzuk ezt a szart, elfogyott a turelem. Szamtalan pelda van arra, h. egy csapat szekere egyik szezonrol a masikra megfordul, nem kell ehhez 5 eves terv.

En nem adnek ennek a rezsimnek megint 6 top100as picket, h. azokat is elbasszak. A Moneyball a pickgyujtogetesre jo, tehetsegek szerzesere kevesbe. Garrett allat, de egy 1/1-et azert nehez elbaszni.

Huera meg nincsenek szavak, en nagyon biztam benne, de rosszabb mint Shurmur komolyan. Idokereseket nem tudja hasznalni, a legjobb playmakert alig jatszatja (Duke), nekimegy 4.-re amikor pontok kellenenek... A Kizer-pad teljesen ertheto, de pontosan egy honapja mondta, h. joban-rosszban kitart mellette ?!

Rossz lesz nezni ahogy jovo heten az a Watson alaz, aki nekunk nem kellett 1/12-n.

Tok mind1 ki itt a HC v. GM, az eredmeny mindig ugyanaz.
Joey Tribbiani
nem is akarlak es pont a 10 ev utan lehetetlen is lenne. A 2 ev mulva eros kozepcsapat a minimum elvaras.
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
sajtó konferencián alig várom mit mond Hue a 4. kísérletről. Utána pedig arra a hülye kopasz fejére adnék egy jó nagy csattanóst
Drip
Majd egy összefoglalót írhatnál Hue nyilatkozatáról 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Elég Brownsos vereség volt megint, a védelem jól játszott szerintem, az az egy hosszú drive nem volt szép, de ennyi bele fér, Hogannal végre úgy nézett ki az offense mint egy NFL csapat, Hue viszont tökön rúgta a csapatot. A szinte biztos egyenlítés helyett nem tudom mi értelme volt neki menni a 4&2-nek, és persze időkérést sem hagyott a végére. Komolyan kezdek kételkedni Hue vezetőedzői képességeiben, Kessler leolvadt az offseason alatt, aztán négy és fél meccs kellett, hogy meglássa, hogy Kizer jelenleg alkalmatlan NFL irányítónak, a time managementet hírből se ismeri. Azért a védelem elég jól össze lett rántva idén, de ez a támadóegység aminek még is csak ő kéne legyen a guruja, katasztrofális, talán Hogannel majd fog mutatni életjeleket, de továbbra se látom, hogy fogunk ebből a gödörből kimászni!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Ez a W a legfontosabb egy melyebb kerdes. A csapat azert dolgozik vegeredmenyben, hogy bajnok legyen.
no
figy., itt senkit sem fogsz meggyozni, h. mar csak ket vesztes szezont birjunk ki, es akkor talan lesz egy eros kozepcsapat ?! Tobb mint 10 eve nezzuk ezt a szart, elfogyott a turelem. Szamtalan pelda van arra, h. egy csapat szekere egyik szezonrol a masikra megfordul, nem kell ehhez 5 eves terv.

En nem adnek ennek a rezsimnek megint 6 top100as picket, h. azokat is elbasszak. A Moneyball a pickgyujtogetesre jo, tehetsegek szerzesere kevesbe. Garrett allat, de egy 1/1-et azert nehez elbaszni.

Huera meg nincsenek szavak, en nagyon biztam benne, de rosszabb mint Shurmur komolyan. Idokereseket nem tudja hasznalni, a legjobb playmakert alig jatszatja (Duke), nekimegy 4.-re amikor pontok kellenenek... A Kizer-pad teljesen ertheto, de pontosan egy honapja mondta, h. joban-rosszban kitart mellette ?!

Rossz lesz nezni ahogy jovo heten az a Watson alaz, aki nekunk nem kellett 1/12-n.

Tok mind1 ki itt a HC v. GM, az eredmeny mindig ugyanaz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
sajtó konferencián alig várom mit mond Hue a 4. kísérletről. Utána pedig arra a hülye kopasz fejére adnék egy jó nagy csattanóst

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 102
már nem tudok hova strigulát húzni, annyiszor hangzott ez el.
Drip
Tudom hogy unalmas hallgatni, es raadasul ez nem is az elso rebuilding es kb idaig jutott el mindegyik. Az egyik problema, hogy a gyozelmeket szamolja a szurkolo es ez ertheto is, mert az eleg jo meroje a csapat erejenek. De nektek meg nem is kell erot mutatni. Kirugni Hue-t az ut 3/4-nel csak egy uj nekilendulest eredmenyezne. Mind O es D oldalon keresik a "jatekot" es nem az eredmenyesseget, ami megmutatjak nekik mi hianyzik, mi nem mukodik es mi mukodne ha lenne pl WR vagy QB vagy FS..stb. Ha Uj QB lesz ami az eredeti tervben szerepel jo ket ev van meg hatra az eros kozepcsapathoz. Es akkor sem biztos a siker, de az odavezeto ut pontos, egyenes, meghatarozott, jol atgondoltnak tunik. Legalabb meg egy eros draftnak neztek elebe es penzzel a zsebetekben a FA is nyitva lesz elotetek. Ettol fuggetlenul ertelek benneteket, de pl amit mi csinalunk az nekem koncepciot tekintve sokkal rosszabb ( az idosebbeknek Mekk Elek erzesem van, de el fogunk jutni a szabosagig es akkor mindenki happy lesz )
no
Az a szörnyű, hogy más csapatok egy-egy top 3-as vagy top 5-ös pickkel évekre rendbe tesznek egy posztot, vagy jó esetben egy egész egységet, ide meg iszonyú mennyiségű top prospect érkezett az utóbbi években, és semmi látszata nincs. Ami egyrészt a franchise számára rossz, másrészt olyan játékosok tűnnek el, akik -tehetségük alapján- ha egy más csapathoz, egy jobb rendszerbe kerülhettek volna, akkor komoly karriert futhattak volna be. Ezt én elég szomorúnak tartom.

Azonkívül szerintem Hue brutálisan túlértékelt. Eleve nem értettem hogy mire a nagy hype, mert korábban HC-ként nem mutatott olyat ami alapján ő lenne a megmentő ember. Tavaly 0-10-nél ezt be is írtam ide, de akkor még mindenki reménykedett. Most nem tudom mennyi Hue mérlege (1-20 körül, gondolom) de őszintén: ilyen eredménnyel miben lehet bízni?

Nálatok meg ott csúszott el a dolog, amikor Flacconak meg kellett adni a nagy pénzt. De az kényszerpálya volt, én örültem neki (annak is örültem amikor Dalton megkapta a nagy szerződést) mert amikor egy csapat nem elit játékosnak fizet elitnek járó pénzt, az előrevetíti, hogy egy idő után a tényleg elit teljesítményt nyújtókra nem marad elég lóvé. Nálatok annyiban érthető a dolog, hogy Flacco pont a szerződése lejártakor tett le egy olyan teljesítményt, ami után nem volt más választás, mint megfizetni - és bízni benne hogy ez nem egy kifutott eredmény tőle, hanem mostantól mindig ilyen lesz...- mert ha a hibátlan PO, és a SB win után nem fizetik meg és elmegy, akkor Oz vérét cseppenként szívták volna ki Baltimoreban, az is biztos.
Jan
Csak emlitenem a ti OL-eteket. Ido kell nem csak sok 1 koros pick. JT komoly karriert tett le az asztalra, ha soha nem jatszik tobbet. Eredmenyesebb lehetett volna az nem kerdes.
Szerintem Hue jo szakember, de nem o a garancia ra, hanem a szisztematikus, eddig elhivatott epitkezes. A problema pont ott kezdodik mikor ebben a fazisban szamitani kezd, hogy milyen a merleg. 1-20 vagy 3-17 nem mindegy teljesen? Nalam az eredmeny nem cel, hanem kovetkezmeny. De a szurkolok eredmenyt is szeretnenek, teljesen megertem.
A nalunk resszel nem ertek egyet. Flacco-nak konkretan a szerzodese elso 3 eve light-os volt anyagilag, meg is szabadulhattunk volna tole es adhattunk volna jatszotarsakat is, mint ti BB-nek. Kesobb mar tenyleg kenyszerpalyara kerultunk vele es sajnos tobb magasfizetesu szarul jatszott, rossz draftok, szar edzok es a sok ezer mas, de nem Flacco elso szerzodese volt a baj.
no
Abszolút nem értek egyet. Ennek a játéknak a célja és értelme a W. Azért történik minden, annak van alárendelve minden, és a győzelem legitimál minden korábbi döntést. Pozitív mérlegű csapat edzőjét nem rúgják ki, akármilyen sz.r is a játék.

Flacco téma azért nehéz mert az átlagnál jobb, de annyira nem hogy egyedül vigye a csapatot. Nem nagyon van a ligában aki hozzáférhető, és egyértelműen upgade lenne hozzá képest . Az nagyon nehéz döntés, hogy amikor a liga fele folyamatosan qb gondokkal küzd, akkor elengedj egy SB győztest, aki egyébként nem is játszik vállalhatatlanul.

Amúgy nem az a jó recept ami nálunk van, ott is elcsúszott kicsit a dolog. Nem játszótársak kellenek az irányítónak, hanem egy brutál D, ami lehetővé teszi hogy kevés ponttal is tudj nyerni. És akkor simán elbírja a csapat, hogy valamelyik O játékosodat leveszik a pályáról, vagy egyszerűen csak sz.r napja van. (vagy hogy az AFC döntő első negyedében jön rá, hogy ő tulajdonképpen sérült, stb...)
Jan
Ez a W a legfontosabb egy melyebb kerdes. A csapat azert dolgozik vegeredmenyben, hogy bajnok legyen. A NE a hibatlan szezonban szerinted boldogan ment haza? En a szerint elem az eletem, hogy "kuzdve kuzdj es bizva bizzal". Nekem nem a W a legfontosabb, hanem hogy ered el. Ne erts felre, nem az erkolcs bajnoka vagyok es a szerencse is segit mindenkit, de a realis cel, a belefektetett munka, ebbol a fejlodes a fontos, ami ha jol sikerul akkor fognak jonni a W-ek, ha ez evrol evre fejleszted jon a bajnoksag. Itt a konkretan a 0-rol jonnek. Szamomra ez olyan erdekes, mint ha valaki a bajnoksagert hajt. Az hogy valakit a W erdekli az sem gaz szamomra es persze jobb gyozni mint nem. A 2006 Ravens a legjobb peldam, nem lett bajnoksag belole, csak egy nyerhet de a cel meg lett valositva ( akkor persze a szivem szakadt meg. 2011 szinten.

Flacco 2012 utani szerzodesenek elso 3 eve nem terhelte a csapatot agyon a fizetese. Ott meg tobb lehetseges ut allt a csapat elott. Ma mar elmondhatjuk, hogy nem sikerult a terv.

Nalatok, az elkepzeles jo volt, egy vasasnal az O hangsulyosabb a D-nel furcsan hangzik, de BB meg van vedve, uaz a fal nagyban segiti a futast, elkapok tomkelege able es lassan de biztosan hozzaepitem a D-t. Itt most a liga torekveseire ami a tamadojatek mindenek felett nem rossz elkepzeles. Ettol a D-el is lehet nyerni ( Broncos ) es ha bajnoksagrol beszelunk akkor kell mindketto egyseg. Az hogy ti nem tudjatok kihozni beloluk a konstans teljesitmenyt az edzoi hiba, nem csapatepitesi. Az meg egyenesen tragikus hogy akar mekkora sztarrol beszelunk, hogy ez a O osszeesik a kiesesetol. Az hogy melyik edzo azt rad bizom. 😊
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Egyenlítsünk ki? ááá nem, mi nyerni akarunk, menjünk neki 4. és 2nek!!! Egy szar playel ráadásul. A jets offense úgyis gyenge ma, 9 futott yard a negyedik negyedben? mégis mit akarnak itt? Ja, hogy az idióta def hívásokkal és a passz játékukkal nem tudunk mit kezdeni? semmi gond, majd úgyis elrontják, hát ők csak a jets... És mi van ha mégse? Ha vezetnek egy 94 yardos driveot TDvel a végén? Semmi gond max kikapunk, mi úgyis csak a browns vagyunk, senki nem számít rá hogy győzünk.

Ez a csapat egyszerűen fos. Az edzőkkel együtt. Szerintem az nflnek össze kellene fognia, és minden csapatnak küldeni ide egy jó poszt edzőt, mert nem tűrhetik, hogy egy csapat ennyire lehúzza az nfl színvonalát.

Ezért vettem jegyeket a londoni meccsre? kérem kapcsojja ki...
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 102
Sztem pont nem mind1, h. 1-19 v. 3-17. Kellenek a gyôzelmek, anélkül nagyon nehéz eladni bármilyen rebuildinget - fôleg a második évben. Ehhez képest folyamatosan romlik a teljesítmény, nem hogy javulna. Hány upset van minden héten a ligában, kb. statisztikailag is nehéz összehozni azt a szenvedést, amit elôadunk - egyszer-egyszer jönnie kéne egy random W-nek. Arról nem is beszélek, h. a kintiek komoly összegeket fizetnek ezért a szarért, nekem csak egy game pass megy le a WC-n, na meg a londoni meccs idén ha így folytatjuk.

A mai meccsen valaminek meg kell mozdulnia, mégiscsak McCown lesz az ellenfél QB-ja, Shelton visszatérhet és Garrett is bemutatkozhat. Britt out, ami inkább erôsítés... 24-20 ide 😊
Joey Tribbiani
tenyleg? 1.5 ev alatt +2 random W es akkor rendben lenne a dolog? Itt jonnek a hibak ha ezt a tulaj is elhiszi. Hozna 3 fasza jatekost es ez meglenne, de hosszu tavon nemhogy nem segitenenek, hanem inkabb rontananak. Veteranokat 1 evre meg miert kukazzon, mikor a sajat fiatalok fejlodese sokkal jobb minden jatszott meccsel. A cel kituzese, annak minden alarendelese szamomra ok.
A vege lehet hogy az lesz hogy a mutet sikerult, de a beteg meghal. De jelenleg meg csak a rontgen kepeket nezegetik fazisban vagytok.